Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én csak a második félidőt láttam, nekem szemre ott minden klappolt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Elég para volt a meccs az első félidő után, ahol 0-21 is lehetett volna az eredmény. Pozitív, hogy vissza tudott jönni a csapat, és kínkeservesen, de W lett.
Értem, hogy nem lehet az első perctől az utolsóig dominálni, de ezek az értelmezhetetlen negyedek, félidők azért fájdalmasak.
Ami nekem feltűnő volt, hogy Bates milyen tartást ad a secondarynek, illetve most a hiányában nekem sokkal instabilabb volt a hátsó alakzat, Bell pl. időnként, mint egy fejetlen csirke szaladgált a pályán. Nagyon meg kellene tartani a srácot!
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most csak érzésre szerintem több volt a passz 1downra. De lehet csalóka volt a film.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Egyébként halkan mondom, hogy tavaly ugyanígy, kezdtünk csak a szoros meccseket elbuktuk
nhm
Nem akarom egy emberre fogni mert nyilván nem lehet, de a Bullock kaliberű kickerekkel pont ez volt a bajom. 2-3 extra pontot belövöldözgettek de mikor kulcs szituáció volt, rendszeresen megremegetett a láb.
Imádom ezt a Mcphearson gyereket!

Egyébként öröm erre felkelni, ritka érzés a 3-1es kezdés is errefele
(De én nasheemel értek egyet, még egy limitált Burrowal is lehet kreatívabbnak lenni a runrunpassnál, és nekem érzetre inkább limitálja Taylor ezt az Ot mint segítené)

De 3-1nél ne károgjak, jöhet a packers! 😀
több mint 2 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Sima... 😊

Egyébként halkan mondom, hogy tavaly ugyanígy, kezdtünk csak a szoros meccseket buktuk...

Nasheem: altatunk: lassan majd elhiszik, h runrunpass a játékunk, majd a PO-ban meg pass heavy lesz, futást csak az idő pörgetéséhez használjuk, de mindig TD lesz belőle! 😀
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Uzsonna jól lakott 😄
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez Cincy!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Nem hiszem, hogy ez a keret csak ehhez a lebutított playbookhoz elég.
nasheem
Egy erősen limitált Burrow-val te mit csinálnál másként?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Ja'Marr Chase has been named the NFL's Offensive Rookie of the Month.

Ennyike.
több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nekem nagyon nem tetszik a playhívás és ami nagyobb gond a playbook se tűnik extrának.
A fuss, fuss, passzolj iszonyú kiszámítható. Ha nem olyan herélt O jön szembe, mint a Steelers, akkor garantált hogy leadjuk az előnyt.
Nagyon kevés a play action (12 volt, ami a 2. legkevesebb) és a snap előtti mozgás is ligautolsó.
ÖSszesen 3 RPO-t hívtunk és mindből passzoltunk. Egyik sem könnyíti Burrow helyzetét.
Az átlagos passzhossz 8 yard alatti.

Ahhoz képest hogy egy Mcvay bébit szerződtettünk ez iszonyú konzervatív. A WR útvonalakban alig van trükk, a futójátékunk pedig power (2,1yard jön kontakt előtt, 2,2 pedig utána). A játékok az egyéni minőségből jönnek. Ahhoz Taylornak sok köze nincs, hogy Mixon a harmadik legtöbb tackle-t töri a ligában, Chase gyorsabb a DBknél és hogy eddig mindösszes 2 dropunk volt. Nem fenttartható. Nem hiszem, hogy ez a keret csak ehhez a lebutított playbookhoz elég.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy csak én gondolom azt, hogy az eddigi három meccsen nem volt olyan gáz az O playhívás? Mert az pl. egyértelmű, hogy Burrowra vigyáznak Taylorék, azért is volt alapból kevesebb passzjáték hívva. Ez meg jelentősen befolyásolja az egészet.
Mikey
A liga egyik legjobban futásorientált csapata vagytok. 1. és 2. downokon is. Lehet, hogy Burrow-t óvják ezzel, de eredményesség szempontjából nem ez a trend azért a ligában. Bár a fal egész jól blokkol a futásnak ez sokszor ad 3.-ra nehéz helyzetett Burrownak.
alatriste
Megnézték, hogyan játszott tavaly a Buccaneers, aztán próbálják követni a mestertervet 😊

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy csak én gondolom azt, hogy az eddigi három meccsen nem volt olyan gáz az O playhívás? Mert az pl. egyértelmű, hogy Burrowra vigyáznak Taylorék, azért is volt alapból kevesebb passzjáték hívva. Ez meg jelentősen befolyásolja az egészet.
Mikey
A liga egyik legjobban futásorientált csapata vagytok. 1. és 2. downokon is. Lehet, hogy Burrow-t óvják ezzel, de eredményesség szempontjából nem ez a trend azért a ligában. Bár a fal egész jól blokkol a futásnak ez sokszor ad 3.-ra nehéz helyzetett Burrownak.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Amúgy csak én gondolom azt, hogy az eddigi három meccsen nem volt olyan gáz az O playhívás? Mert az pl. egyértelmű, hogy Burrowra vigyáznak Taylorék, azért is volt alapból kevesebb passzjáték hívva. Ez meg jelentősen befolyásolja az egészet.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bates, Higgins nem fog játszani, Waynes viszont úgy néz ki igen. Talán nem kell néznünk Apple szenvedését. Hiába vagyunk favoritok, valahogy ezt a meccset most nem érzem, mert ilyen rövid héten még inkább kijön Taylor "felkészültsége"
Szipeter
Ez jól összefoglalja az esélyeket. 😊
több mint 2 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Bates, Higgins nem fog játszani, Waynes viszont úgy néz ki igen. Talán nem kell néznünk Apple szenvedését. Hiába vagyunk favoritok, valahogy ezt a meccset most nem érzem, mert ilyen rövid héten még inkább kijön Taylor "felkészültsége"
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Apró örömök:

Mixon jelenleg a 2. legtöbb yardot szerzett futó 286-al 🙂
Plusz azt hiszem, csapatkapitány is.

Szépen kinőtte magát az egykori balhés srác, remélem így is marad minden tekintetben
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Legyen inkább a Steelersnek és a Ravensnek is 15 olyan éve.
Mikey
Várjunk várjunk! Akkor 15 évig csak a barnák nyerjék a csoportot? 😨😃
SirPub
Testvériesen elosztja a két csapat. A Bengals nyer 15x, a Browns nullaszor. 😉
Mikey
Jó lehet a testvérednek lenni 😀
Wyatt
Nincs olyanom, szóval nem tudom. 😊
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legyen inkább a Steelersnek és a Ravensnek is 15 olyan éve.
Mikey
Várjunk várjunk! Akkor 15 évig csak a barnák nyerjék a csoportot? 😨😃
SirPub
Testvériesen elosztja a két csapat. A Bengals nyer 15x, a Browns nullaszor. 😉
Mikey
Jó lehet a testvérednek lenni 😀

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Legyen inkább a Steelersnek és a Ravensnek is 15 olyan éve.
Mikey
Várjunk várjunk! Akkor 15 évig csak a barnák nyerjék a csoportot? 😨😃
SirPub
Testvériesen elosztja a két csapat. A Bengals nyer 15x, a Browns nullaszor. 😉
több mint 2 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Legyen inkább a Steelersnek és a Ravensnek is 15 olyan éve.
Mikey
Várjunk várjunk! Akkor 15 évig csak a barnák nyerjék a csoportot? 😨😃
SirPub
kizárásos alapon barnák vagy mi 😉 de inkább mi 😊


több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Legyen inkább a Steelersnek és a Ravensnek is 15 olyan éve.
Mikey
Várjunk várjunk! Akkor 15 évig csak a barnák nyerjék a csoportot? 😨😃

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Életem első szezonja volt az, mikor eltörték Palmer térdét. Az eléggé beégett.
Amíg nem lesz valódi contender csapatunk, csak az érdekel hogy őket verjük 😊
nasheem
24-8 azóta a mérleg egyébként.
Willie Parker
Jaja, ritka öröm a Vasas verés.
nasheem
De hogy erre a statra minket miért kellett emlékeztetni, azt egyébként nem tudom. 😕
Mikey
Csak érdekességképpen. Valószínűleg nasheem-nak is jobb lenne valami új elfoglaltság után néznie, mint Steelers verést várni.
Willie Parker
Dehogy nézek. Ha csak a 2-3 évenkénti SB győzelem tenne elégedetté, akkor valami divatcsapatot választottam volna én is 😉
nasheem
Jó, hát nem lehet mindenki Pats/Buccaneers szurkoló...
Willie Parker
😮
Wyatt
Tíz év alatt hatszor voltál érintett a döntőben, én meg egy irigy köcsög vagyok, szóval ne tátsd a szád! 😊
Willie Parker
azért vasas szurkolónak lenni se olyan rossz 😉 mióta nézem (2005) 2 super bowl gyűrű, 15 évből 9 play off szereplés... plusz számtalan előtte, és 4 további gyűrű.

mi bengals szurkolók lehetünk igazán irigy 'köcsögök' 😀
Rush
Most lehet hogy a mi következő 15 évünk lesz Bengals-os 😊
bcsarli
Azt még nektek sem kívánom! Esetleg a varjúknak… 🤔😂
SirPub
Legyen inkább a Steelersnek és a Ravensnek is 15 olyan éve.
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Életem első szezonja volt az, mikor eltörték Palmer térdét. Az eléggé beégett.
Amíg nem lesz valódi contender csapatunk, csak az érdekel hogy őket verjük 😊
nasheem
24-8 azóta a mérleg egyébként.
Willie Parker
Jaja, ritka öröm a Vasas verés.
nasheem
De hogy erre a statra minket miért kellett emlékeztetni, azt egyébként nem tudom. 😕
Mikey
Csak érdekességképpen. Valószínűleg nasheem-nak is jobb lenne valami új elfoglaltság után néznie, mint Steelers verést várni.
Willie Parker
Dehogy nézek. Ha csak a 2-3 évenkénti SB győzelem tenne elégedetté, akkor valami divatcsapatot választottam volna én is 😉
nasheem
Jó, hát nem lehet mindenki Pats/Buccaneers szurkoló...
Willie Parker
😮
Wyatt
Tíz év alatt hatszor voltál érintett a döntőben, én meg egy irigy köcsög vagyok, szóval ne tátsd a szád! 😊
Willie Parker
azért vasas szurkolónak lenni se olyan rossz 😉 mióta nézem (2005) 2 super bowl gyűrű, 15 évből 9 play off szereplés... plusz számtalan előtte, és 4 további gyűrű.

mi bengals szurkolók lehetünk igazán irigy 'köcsögök' 😀
Rush
Most lehet hogy a mi következő 15 évünk lesz Bengals-os 😊
bcsarli
Azt még nektek sem kívánom! Esetleg a varjúknak… 🤔😂

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 323 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Életem első szezonja volt az, mikor eltörték Palmer térdét. Az eléggé beégett.
Amíg nem lesz valódi contender csapatunk, csak az érdekel hogy őket verjük 😊
nasheem
24-8 azóta a mérleg egyébként.
Willie Parker
Jaja, ritka öröm a Vasas verés.
nasheem
De hogy erre a statra minket miért kellett emlékeztetni, azt egyébként nem tudom. 😕
Mikey
Csak érdekességképpen. Valószínűleg nasheem-nak is jobb lenne valami új elfoglaltság után néznie, mint Steelers verést várni.
Willie Parker
Dehogy nézek. Ha csak a 2-3 évenkénti SB győzelem tenne elégedetté, akkor valami divatcsapatot választottam volna én is 😉
nasheem
Jó, hát nem lehet mindenki Pats/Buccaneers szurkoló...
Willie Parker
😮
Wyatt
Tíz év alatt hatszor voltál érintett a döntőben, én meg egy irigy köcsög vagyok, szóval ne tátsd a szád! 😊
Willie Parker
azért vasas szurkolónak lenni se olyan rossz 😉 mióta nézem (2005) 2 super bowl gyűrű, 15 évből 9 play off szereplés... plusz számtalan előtte, és 4 további gyűrű.

mi bengals szurkolók lehetünk igazán irigy 'köcsögök' 😀
Rush
Most lehet hogy a mi következő 15 évünk lesz Bengals-os 😊