Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
@nhm hűha, a szádra vetted Tomlin szent nevét, ebbű baj lesz, more! 😀


megyerikrisz
Óóóó, nincs ezzel semmi gond. Csak az érvrendszer kissé megmosolyogtató volt. 😉
Soldados
Érvelhetsz bármivel (tudom hogy eredetileg nhm érvelésére utaltál), itt senkit semmivel sem fogsz tudni meggyőzni arról, higy Tomlin nem paraszt.
Marvinnal hergelni minket pedig unsportsmanlike conduct. 😀
megyerikrisz
Óóóó, én nem is akarok meggyőzni senkit, csak mosolygok az itteni érveken. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
nem tudom, én ezzel a Marvin, Fox vagy bárki edző balfasz sem tudok azonosulni! (jó nyilván látjuk, érezzük, hogy vmi nem jó!)

hogyan jönnék én ahhoz hogy egy Marvin Lewis-t lebalfaszozzak, ugye nemrég még az év edzője is volt! (elfelejtett volna a tudásából vmit is?)

úgy gondolom biztosan ért ahhoz amit csinál, nem látunk bele a franchise életébe olyan szinten, hogy kijelenthessük az edző a hibás, és ha elmegy akkor aztán...

emberek, én annak is örülök, hogy bejutottunk évekig a rájátszásba, és tudtam szurkolni saját csapatomnak! kikaptunk, sajnálom, nagyon fájt, stb., de nem gondolom ezért számon kérhetek bárkit is! 😊

nyilván eljön az idő, lehet hogy most az év végén, amikor váltás lesz, de majd nézzünk vissza, mennyire is volt jó az ML irányítása alatti időszak nekünk szurkolóknak!
nhm
Ezt igaz, ugyanakkor vannak olyan dolgok, amiért a HC a felelős, és ezt kívülről, vagy akár számok alapján is meg lehet ítélni. A rosszfiúk kezelése, Ross, félrekezelt OL problémák, makacs ragaszkodás az ismert, de gyengébb képességű emberekhez, stb... Összességében nálam is sikeres volt a Marvin - éra, de az utóbbi időben valami félrement, és láthatóan nem tudja kezelni vagy helyrehozni. Eljött a váltás ideje, új impulzusok kellenek.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
@nhm hűha, a szádra vetted Tomlin szent nevét, ebbű baj lesz, more! 😀


megyerikrisz
Óóóó, nincs ezzel semmi gond. Csak az érvrendszer kissé megmosolyogtató volt. 😉
Soldados
Érvelhetsz bármivel (tudom hogy eredetileg nhm érvelésére utaltál), itt senkit semmivel sem fogsz tudni meggyőzni arról, higy Tomlin nem paraszt.
Marvinnal hergelni minket pedig unsportsmanlike conduct. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
nem tudom, én ezzel a Marvin, Fox vagy bárki edző balfasz sem tudok azonosulni! (jó nyilván látjuk, érezzük, hogy vmi nem jó!)

hogyan jönnék én ahhoz hogy egy Marvin Lewis-t lebalfaszozzak, ugye nemrég még az év edzője is volt! (elfelejtett volna a tudásából vmit is?)

úgy gondolom biztosan ért ahhoz amit csinál, nem látunk bele a franchise életébe olyan szinten, hogy kijelenthessük az edző a hibás, és ha elmegy akkor aztán...

emberek, én annak is örülök, hogy bejutottunk évekig a rájátszásba, és tudtam szurkolni saját csapatomnak! kikaptunk, sajnálom, nagyon fájt, stb., de nem gondolom ezért számon kérhetek bárkit is! 😊

nyilván eljön az idő, lehet hogy most az év végén, amikor váltás lesz, de majd nézzünk vissza, mennyire is volt jó az ML irányítása alatti időszak nekünk szurkolóknak!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
@nhm hűha, a szádra vetted Tomlin szent nevét, ebbű baj lesz, more! 😀


megyerikrisz
Óóóó, nincs ezzel semmi gond. Csak az érvrendszer kissé megmosolyogtató volt. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
@nhm hűha, a szádra vetted Tomlin szent nevét, ebbű baj lesz, more! 😀

Ha már szóba került (és ezzel tekintsünk inkább a jövőbe), szavazást indítok a hétvégi meccsünk kapcsán. Marvin vagy Fox a nagyobb balfasz? 😀

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(Juju megmozdulásában az volt a legdurvább, hogy a patkány Tomlin megelégedve játszatta tovább, ez az Ő "edzői nagyságát" mutatja!)

nhm
Mi van? Pont olyan csapat szurkolója mondja, amelyikben 100. esélyével játszik Adam Jones és Burfict? Vagy Iloka le lett kapva talán a pályáról? Ne viccelődjünk már... JuJu Hibázott, de Tomlin nem egy Marvin-féle ökör, hogy egy rookie-t az első hibája után 5 hétig az inaktívok között tart, majd a köv 5 hétben 3 playt ad neki... Szerencsére Tomlin nem ekkora f.szkalap.
Soldados
igen Tomlin egy patkány, írtam is! 😊
nhm
Aha... Nincs több kérdésem. További jó szórakozást Marvinnal. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
(Juju megmozdulásában az volt a legdurvább, hogy a patkány Tomlin megelégedve játszatta tovább, ez az Ő "edzői nagyságát" mutatja!)

nhm
Mi van? Pont olyan csapat szurkolója mondja, amelyikben 100. esélyével játszik Adam Jones és Burfict? Vagy Iloka le lett kapva talán a pályáról? Ne viccelődjünk már... JuJu Hibázott, de Tomlin nem egy Marvin-féle ökör, hogy egy rookie-t az első hibája után 5 hétig az inaktívok között tart, majd a köv 5 hétben 3 playt ad neki... Szerencsére Tomlin nem ekkora f.szkalap.
Soldados
igen Tomlin egy patkány, írtam is! 😊

de ez a hozzászólásom zárójeles része, nem a lényege! ezzel nem kell foglalkoznod, nem szólítottalak meg! 😊

Szerkesztette: nhm
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(Juju megmozdulásában az volt a legdurvább, hogy a patkány Tomlin megelégedve játszatta tovább, ez az Ő "edzői nagyságát" mutatja!)

nhm
Mi van? Pont olyan csapat szurkolója mondja, amelyikben 100. esélyével játszik Adam Jones és Burfict? Vagy Iloka le lett kapva talán a pályáról? Ne viccelődjünk már... JuJu Hibázott, de Tomlin nem egy Marvin-féle ökör, hogy egy rookie-t az első hibája után 5 hétig az inaktívok között tart, majd a köv 5 hétben 3 playt ad neki... Szerencsére Tomlin nem ekkora f.szkalap.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
jól van gyerekek, ez egy sport! kőkemény...
ugye azt nem kell mondanom, hogy az ilyen "hit"ek pár éve még teljesen szabályosak voltak... néztétek a közvetítést, hány szabálymódosítás történt Steelers megmozdulások után, láttátok? én emlékszem is...
hány játékos ment a levesbe, az NFL mégis ment tovább, jöttek az újak, épültek a csapatok, ez egy ilyen szakma!

néha már túl van picsogva ez a "meg kell védeni a játékosokat" téma!
A játékosok azért kapják a qrva nagy lóvét, hogy "meghaljanak" a pályán"! ők ezt a hivatást választották, ehhez értenek, így megy ez! vannak ennek következményei...

Amikor valaki sérülést akar okozni, azt büntetni kell, amikor gusztustalanul viselkedik büntetni kell, stb, stb...
hozzáteszem tud úgy is sérülést okozni, hogy észre sem veszed, hogy direkt arra ment...
lassan már többet beszélünk az eltiltásokról, mint a meccsekről... 😕

a defense feladata az offense földbe döngölése, ennyi! az irányító sack-elése, a futó bezúzása, az elkapó szétcsapása, hogy ne tudja megfogni azt a qrva labdát! 😀
az offense-é meg hogy pontokat írjon fel a kijelzőre, egyszerű ez! 😊

(Juju megmozdulásában az volt a legdurvább, hogy a patkány Tomlin megelégedve játszatta tovább, ez az Ő "edzői nagyságát" mutatja!)

peace!
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hát ha valami biztos, akkor az hogy Burfict ettől nem lesz visszafogottabb. De abban tökéletesen egyetértek, hogy túl van beszélve a téma. Egy csoportrangadón, ilyen előzmények után, ezek a megmozdulások benne vannak a forgatókönyvben. Néha adsz, néha kapsz. A liga meg jajveszékel ilyenkor és pánikreagál. Próbálják eladni a modern kornak a gladiátorjátékokat. Semmi új, semmi extra.

Az egész csak azért ér meg a szokásosnál több karaktert, mert a már nem divat, divat klub köré építeni próbált "magasztos, férfias, kemény, de becsületes" maszlagot teszi nevetségessé. Nem JuJu megmozdulása, hanem amit az utórengések mutatnak. Magyarán, hogy ezek a csodálatos férfiak, rendíthetetlen sportemberek, ugyanolyan tahók, mint Vontaze vagy Adam Jones. A tiszteletüket úgy lehet kivívni, hogy kis takonyként leütsz valakit (nyilván vak oldalról, mert úgy van csak esélyed) és még jól be is szólsz a földön fekvőnek. Utána megdícsérgetnek, pacsiznak, vihognak a büntetéseden, stb. Persze ez nem meglepő, csak így lehet igazán jókat röhögni egynéhány kommenten.

JuJut én nem ítélem el. Megfelelési kényszer és az adrenalin együtt képes ilyenre. Közvetlen az eset után szarul is érezte magát. De a társai segítettek túllépni ezen a "krízisen". És még mielőtt... Nem azt akarom sugallni, hogy a Steelers játékosok rosszabbak, mint bármelyik másik klub játékosai. Nem azok. Csak ilyenkor látszik, hogy milyen magyaros az a bullshit, amit 8000km-ről próbálnak a klub köré építeni egyesek.

Egyébként meg hol van ez egy QB lábtöréstől vagy egy szerencsétlen punter álkapcsának szilánkosra zúzásától? Már a steelers sem a régi 😕

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Túl van ez beszélve, egyszerűsítsétek le, ez élsport, és rivális csapat főműsöridős meccse, Burfict pedig tett annyit hogy benyeljen egy ilyen hitet, merem állítani hogyha monnyuk kirkpatrick v rey jött volna nem csapja meg így. Csunya,meg büntetés meg most ő a főgonosz, de ez ilyen közeg, és aki élsportol, tudja hogy Burfict most érzi mi a szitu, és akármilyen buta, visszafogottabban fog visszatérni sztem.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Mirdal, légyszi írj még hosszúkat ide. Tombold ki magad, mondj frankót, jobb lesz... átmenetileg.

Kikaptunk, de úgysem számított. A lényeg hogy kiderült a gyökerekről hogy tényleg gyökerek és még gyengültek is a folytatásra. Win win! 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Minden Steelers Bengals rangadó után úgy megelevenedik ez a két fórum, csak az a baj hogy nem a fociról szólnak a dolgok... Telefonálok is Suggsnak, hogy majd alkosson valamit mert nálunk elég laza a fórum. Persze csak poénkodtam, és jobban szeretném, ha nem ilyen teljesen felesleges dolgokat kellene itt hallgatni mindkét csapat szurkolóinak.
Elképzeltem mi lenne, ha Burfict a szerződése után a Steelersbe igazolna 😀 Lenne kimosdatás, mert most már "a mi kutyánk kölyke" ?
Mindegy ez elég fiktív forgatókönyv...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
However, what McDonough said during the broadcast was pretty eye-opening about Lewis’ status for 2018.

“He (Lewis) was pretty candid when we spoke with him yesterday. You almost got the feeling that he is anticipating this is going to be his last year,” said McDonough. “He (Lewis) said, ‘Hey, I was brought here to win championships, and we haven’t done that.’”

Gruden didn’t offer much of a retort, though he did add, “we’ll see what happens in four weeks.”Cincy Jungle
We'll see. 😊
több mint 6 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
kicsit nonszensz az az álláspont ha valaki olyat ír, hogy bárkinek is kijár egy ilyen aljas szerelés, vagy hogy örül annak, szép volt látni ahogy burfict-et kiütik, mert egy tapló az ember.
Leírta mindenki, az álláspont ugyan az: elítélendő, szankcionálni kell legyen az burfict, iloka, juju vagy bárki más és pont!!
Annyira nem híresztelem, de szerintem ha azt mondom (én vagy bármelyik bengals szurkoló) hogy nem kedvelem a steelerst (és még finom voltam) akkor szerintem nem lepődik meg senki sem. nem tudok és soha nem is fogok azonosulni ezzel a csapattal, legyen az ward közelmúltból, vagy éppen shazier aki éppen tavaly bernard kiütésénél ünnepeltette magát a bengals szurkolói előtt és hergelte őket, térden csúszva tomlinnal egyetemben.
DE! soha senkinek, nem kívánok ilyet, a legutálatosabb ellenségeimnek sem legyen az magánélet vagy sport vagy bármi más! nem hogy még örömködök is a tegnapi látottakban.
Arról nem is beszélve, hogy épp itt hangoztassa bengals topikban!

Senki se felejtse el, hogy nem is olyan rég, (nem írok neveket se csapatokat!) de pénz jutalmat kapott az az ember aki ilyen alattomosan üti ki az ellenfeleket. Erről bezzeg senki sem beszél, de burfict így burfict úgy, csak mert divat lett őt szidni és ,menő dolog!

nagyon remélem, ezzel le is zárhatjuk ezt a témát.

szerk: még mielőtt bárki félreérti! a steelers rész nem támadás jellegű, csak ezzel szerettem volna hangsúlyozni az utána írottakat ami az egész mondanivalója: soha senkinek nem kívánnék ilyet! soha!

Szerkesztette: Rush


több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ha jól nézem, nem írtam ilyet sehol. Ha mégis, kérlek linkeld be légyszi, köszi.
Juju nem a faszagyerek, egyáltalán nem, de egy ilyen blokk igenis kijárt a kőagyú Burfict-nek, bárki is ossza ki azt neki. De úgysem tanul belőle, mert Te magad mondtad [#bocs, ezt nem Te mondtad] (és adja ennek tanújelét ő maga is meccsről-meccsre), hogy buta.
És Juju-tól például eddig nem láttam ilyen blokkot eddig(jó, nem igazán régóta van a ligában) , Burfict-től viszont kábé már vagy ötvenet, sokra még csak zászló sem ment(!).
Viszont álláspontom szerint van pici különbség a két játékos előélete között. Például Juju azt nyilatkozta, hogy a sportszerűtlen magatartás nem egyenló vele, elnézést kér a történtekért és reményét fejezte ki, hogy Burfict jól van.
Én Vontaz-tól nem emlékszem hasonló nyilatkozatra. Ha volt, az sem volt őszinte, látva, mikre képes...
mirdal
Juju "blokkja" gyakorlatilag egy az egyben ugyanaz volt, mint Burfict Brown ellen anno. Az egyiket szidod, a másik tetszett. Ezt nem tudom másképp értelmezni. De ne érts félre, egyáltalán nem Burfictet akarom védeni vagy mentegetni, láttam épp elég meccset, tudom hogy parasztságban és játékban egyaránt kiemelkedő. De egy dirty hitet nem lehet megítélni az alapján, hogy ki kapja.
Juju nyilatkozatával viszont ne példálózz, azt te és mindenki más is tudja, higy BS. Gyakorlatilag épp hogy nem röhögte el magát, mellette a csapattársai viszont igen. Külön pacsi Brownnak, aki üvöltve karmázik meg like it-ozik, miközben a csapattársa a kórházban nem bírta mozgatni a végtagjai felét. Nyilván az is csak a végtelen jóindulat részéről, hogy egyből bevállalta juju büntetésének kifizetését. Őszintén szólva, én nem ismerem juju egyetemi előéletét, de ha te igen akkor világosíts fel pls, hogy konkrétan mitől lett ő cirka 10 meccs után feljogosítva érezze magát az arra érdemesek megbüntetésére. Ha ilyen lesz a folytatásban is és nem tanul belőle, akkor tökéletesen követi a most kiütött Burfict nyomvonalát.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
@mirdal részben egyetértek, én sem szeretem Burfictet, hiába jelent nagyon sokat ennek a védelemnek. Bármennyire is kőbuta szegény, és gyakran sportszerűtlen, vele a pályán teljesen más szinten játszik a védelem. Ugyanakkor már egy ideje nem látom szívesen a csapatban, szerintem többet árt a csapatnak, mint használ.

Azzal viszont, hogy megérdemelte volna, egyáltalán nem értek egyet. Hosszabb eltiltást, bármi mást megérdemelt volna korábban sokszor, de hogy valaki így kiüsse, azt nem. S Bryant most bizonyítja, hogy nem csak Burfict a suttyó paraszt, hanem ő maga is. Az örömködéssel meg Smith-Schuster is ezt bizonyította.

Az ilyen viselkedés egyszerűen nem pályára való. A szemet szemért elv pedig elég idejétmúlt.
Mikey
Egyetértek. Egyáltalán nem elfogadható az ilyen megmozdulás egyik sportembertől sem. Mindenkinek tisztában kell lennie a profi sportban azzal, hogy ez adja a kenyerüket, ezért élnek, ez a szenvedélyük. Ezért valakinek szándékosan sérülést okozni elfogadhatatlan.
De a Burfict féléket nem is engedném ezért játszani, azért meg pláne, hogy pár meccses eltiltást kapjon mindössze (hosszabb eltiltásból sem tanulna mellesleg, max akkor, ha anyagilag érdekeltté tenné őt a csapat vagy a tulajdonos).
Aki ilyet tesz, azt igenis kőkeményen büntetni kellene. Olyan módon, ami valóban fájdalmasan érinti.
Akkor sokan elgondolkodnának, hogy megéri-e ilyet csinálni.
És mindez igaz Juju-ra, Brown-ra és minden NFL játékosra is.
mirdal
Ahogy mondod. Egy meccs büntetés nem elrettentő erejű. Kéne 3-4 meccs elsőre, 6-8 másodikra, harmadikra teljes szezon, negyedikre örökös. 😊

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
@mirdal részben egyetértek, én sem szeretem Burfictet, hiába jelent nagyon sokat ennek a védelemnek. Bármennyire is kőbuta szegény, és gyakran sportszerűtlen, vele a pályán teljesen más szinten játszik a védelem. Ugyanakkor már egy ideje nem látom szívesen a csapatban, szerintem többet árt a csapatnak, mint használ.

Azzal viszont, hogy megérdemelte volna, egyáltalán nem értek egyet. Hosszabb eltiltást, bármi mást megérdemelt volna korábban sokszor, de hogy valaki így kiüsse, azt nem. S Bryant most bizonyítja, hogy nem csak Burfict a suttyó paraszt, hanem ő maga is. Az örömködéssel meg Smith-Schuster is ezt bizonyította.

Az ilyen viselkedés egyszerűen nem pályára való. A szemet szemért elv pedig elég idejétmúlt.
Mikey
Arról lemaradtam. Bryant mit csinált?
megyerikrisz
Nem Bryant, Brown. Miért őt írtam, nem tudom, de javítom.
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 569 — Chiefs fan
@mirdal részben egyetértek, én sem szeretem Burfictet, hiába jelent nagyon sokat ennek a védelemnek. Bármennyire is kőbuta szegény, és gyakran sportszerűtlen, vele a pályán teljesen más szinten játszik a védelem. Ugyanakkor már egy ideje nem látom szívesen a csapatban, szerintem többet árt a csapatnak, mint használ.

Azzal viszont, hogy megérdemelte volna, egyáltalán nem értek egyet. Hosszabb eltiltást, bármi mást megérdemelt volna korábban sokszor, de hogy valaki így kiüsse, azt nem. S Bryant most bizonyítja, hogy nem csak Burfict a suttyó paraszt, hanem ő maga is. Az örömködéssel meg Smith-Schuster is ezt bizonyította.

Az ilyen viselkedés egyszerűen nem pályára való. A szemet szemért elv pedig elég idejétmúlt.
Mikey
Egyetértek. Egyáltalán nem elfogadható az ilyen megmozdulás egyik sportembertől sem. Mindenkinek tisztában kell lennie a profi sportban azzal, hogy ez adja a kenyerüket, ezért élnek, ez a szenvedélyük. Ezért valakinek szándékosan sérülést okozni elfogadhatatlan.
De a Burfict féléket nem is engedném ezért játszani, azért meg pláne, hogy pár meccses eltiltást kapjon mindössze (hosszabb eltiltásból sem tanulna mellesleg, max akkor, ha anyagilag érdekeltté tenné őt a csapat vagy a tulajdonos).
Aki ilyet tesz, azt igenis kőkeményen büntetni kellene. Olyan módon, ami valóban fájdalmasan érinti.
Akkor sokan elgondolkodnának, hogy megéri-e ilyet csinálni.
És mindez igaz Juju-ra, Brown-ra és minden NFL játékosra is.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Annak ellenére hogy nekem semleges ez a csoport jól felbasztam magam azon hogy Marvin Lewis mennyire fogalmatlan a HC-i hivatás azon részéhez, hogy gyors és hatékony válasz az eseményekre. Kifolyik a keze közül az irányítás ha baj van.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 569 — Chiefs fan
Ha jól nézem, nem írtam ilyet sehol. Ha mégis, kérlek linkeld be légyszi, köszi.
Juju nem a faszagyerek, egyáltalán nem, de egy ilyen blokk igenis kijárt a kőagyú Burfict-nek, bárki is ossza ki azt neki. De úgysem tanul belőle, mert Te magad mondtad [#bocs, ezt nem Te mondtad] (és adja ennek tanújelét ő maga is meccsről-meccsre), hogy buta.
És Juju-tól például eddig nem láttam ilyen blokkot eddig(jó, nem igazán régóta van a ligában) , Burfict-től viszont kábé már vagy ötvenet, sokra még csak zászló sem ment(!).
Viszont álláspontom szerint van pici különbség a két játékos előélete között. Például Juju azt nyilatkozta, hogy a sportszerűtlen magatartás nem egyenló vele, elnézést kér a történtekért és reményét fejezte ki, hogy Burfict jól van.
Én Vontaz-tól nem emlékszem hasonló nyilatkozatra. Ha volt, az sem volt őszinte, látva, mikre képes...

Szerkesztette: mirdal
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
@mirdal részben egyetértek, én sem szeretem Burfictet, hiába jelent nagyon sokat ennek a védelemnek. Bármennyire is kőbuta szegény, és gyakran sportszerűtlen, vele a pályán teljesen más szinten játszik a védelem. Ugyanakkor már egy ideje nem látom szívesen a csapatban, szerintem többet árt a csapatnak, mint használ.

Azzal viszont, hogy megérdemelte volna, egyáltalán nem értek egyet. Hosszabb eltiltást, bármi mást megérdemelt volna korábban sokszor, de hogy valaki így kiüsse, azt nem. S Bryant most bizonyítja, hogy nem csak Burfict a suttyó paraszt, hanem ő maga is. Az örömködéssel meg Smith-Schuster is ezt bizonyította.

Az ilyen viselkedés egyszerűen nem pályára való. A szemet szemért elv pedig elég idejétmúlt.
Mikey
Arról lemaradtam. Bryant mit csinált?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
@mirdal részben egyetértek, én sem szeretem Burfictet, hiába jelent nagyon sokat ennek a védelemnek. Bármennyire is kőbuta szegény, és gyakran sportszerűtlen, vele a pályán teljesen más szinten játszik a védelem. Ugyanakkor már egy ideje nem látom szívesen a csapatban, szerintem többet árt a csapatnak, mint használ.

Azzal viszont, hogy megérdemelte volna, egyáltalán nem értek egyet. Hosszabb eltiltást, bármi mást megérdemelt volna korábban sokszor, de hogy valaki így kiüsse, azt nem. S Bryant Brown most bizonyítja, hogy nem csak Burfict a suttyó paraszt, hanem ő maga is. Az örömködéssel meg Smith-Schuster is ezt bizonyította.

Az ilyen viselkedés egyszerűen nem pályára való. A szemet szemért elv pedig elég idejétmúlt.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
szomorú hogy vannak, akik örülni tudnak egy olyan ütközésnek, amit Smith-Schuster csinált Burficttel szemben. az ilyen tudja hogy ez csak egy sport és nem a középkorban vagyunk?

vagy én gondolom rosszul hogy Ilokát is el kéne tiltani legalább egy meccsre?

lehet keménynek lenni, de fejre menni nettó gerinctelenség.
Mikey
Igen, tényleg szomorú.
Csak az még szomorúbb, hogy egy olyan "játékos" (igen, idézőjelben erősen), mint Burfict, gyakorlatilag teljesen büntetlenül oszthat ki gyalázatosabbnál gyalázatosabb szereléseket, komoly sérüléseket okozva sporttársainak. Eltiltják pár meccre, nagy kaland. A HC nem bír vele, kezelhetetlen? Nem gond. Akkor mi lehet itt a megoldás? Mióta ő a ligában van, utálom, mert aljas és sunyi, valószínűnek tartom, hogy puszta rosszindulatból szerel így (mert sajnos folyamatosan ezt látom tőle a kezdetektől).
És az, hogy valaki buta, nem mentség. Az egy állapot (nála sajnos permanens) és amennyiben egy játékos sorozatosan eltiltásra kerül sportszerűtlen magatartása miatt, akkor el kéne gondolkodni azon, hogy egyáltalán kaphat-e játékjogot bármilyen ligában.
Lehet keménykedni, szeretem én is a csattanásokat, de ez a tapló nem a sport világába való.
És kövezzetek meg, igenis tetszett Juju blokkja rajta nekem, igaz viszont, hogy tiltott módon osztotta ki. Meg is kapta a maga büntijét.
Burfict-nek meg persze nem tetszett, pedig most visszanyalt a fagyi, de nagyon. Az viszont nem tetszik, hogy Tomlin agyonajnározta az elkapóját ezért a blokkért, mert fejre ment és tényleg sportszerűtlen volt. Ezt pedig a csapatoknak és a tulajoknak is büntetnie kellene.
És pont Burfict-nél nincs semmi jelentősége annak, hogy ez sport.
Itt egyedül ő él a középkorban. De én inkább az őskorba tenném vissza.
Oda való...
mirdal
Tehát Burfictet utálod, mert aljas és sunyi, juju viszont frankó, mert Burfict volt az elszenvedője az aljas és sunyi megmozdulásának?

Egyébként én pont Tomlintól olvastam, hogy lehordta érte, mert ők "nem így játszanak. "

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.