Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Közben kiderült, juju és Ilonka is megkapta a jól megérdemelt egy meccses pihenőjét. Helyes.
megyerikrisz
Nagyszerű.

Egyébiránt pedig varázslatos lesz a védelem a Bears ellen. Ha maradnak a jelenlegi sérültek, középen csapat majd a Minter-Evans-Nickerson trió, utóbbi helyén néha Dennard slotban, a két szélén WJIII és Kejavaraje Russell, hátul Fejedelem és Shaw.
megyerikrisz
Trubiskyék ellen talán elég lesz. Egyébként nem baj, ha kikap a csapat.
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 569 — Chiefs fan
szomorú hogy vannak, akik örülni tudnak egy olyan ütközésnek, amit Smith-Schuster csinált Burficttel szemben. az ilyen tudja hogy ez csak egy sport és nem a középkorban vagyunk?

vagy én gondolom rosszul hogy Ilokát is el kéne tiltani legalább egy meccsre?

lehet keménynek lenni, de fejre menni nettó gerinctelenség.
Mikey
Igen, tényleg szomorú.
Csak az még szomorúbb, hogy egy olyan "játékos" (igen, idézőjelben erősen), mint Burfict, gyakorlatilag teljesen büntetlenül oszthat ki gyalázatosabbnál gyalázatosabb szereléseket, komoly sérüléseket okozva sporttársainak. Eltiltják pár meccre, nagy kaland. A HC nem bír vele, kezelhetetlen? Nem gond. Akkor mi lehet itt a megoldás? Mióta ő a ligában van, utálom, mert aljas és sunyi, valószínűnek tartom, hogy puszta rosszindulatból szerel így (mert sajnos folyamatosan ezt látom tőle a kezdetektől).
És az, hogy valaki buta, nem mentség. Az egy állapot (nála sajnos permanens) és amennyiben egy játékos sorozatosan eltiltásra kerül sportszerűtlen magatartása miatt, akkor el kéne gondolkodni azon, hogy egyáltalán kaphat-e játékjogot bármilyen ligában.
Lehet keménykedni, szeretem én is a csattanásokat, de ez a tapló nem a sport világába való.
És kövezzetek meg, igenis tetszett Juju blokkja rajta nekem, igaz viszont, hogy tiltott módon osztotta ki. Meg is kapta a maga büntijét.
Burfict-nek meg persze nem tetszett, pedig most visszanyalt a fagyi, de nagyon. Az viszont nem tetszik, hogy Tomlin agyonajnározta az elkapóját ezért a blokkért, mert fejre ment és tényleg sportszerűtlen volt. Ezt pedig a csapatoknak és a tulajoknak is büntetnie kellene.
És pont Burfict-nél nincs semmi jelentősége annak, hogy ez sport.
Itt egyedül ő él a középkorban. De én inkább az őskorba tenném vissza.
Oda való...
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Közben kiderült, juju és Ilonka is megkapta a jól megérdemelt egy meccses pihenőjét.
megyerikrisz
És jelzem valaki visszaesőként verekedésért is ennyit kapott....szarjanak sünt
Klaci79
Pontosan erről beszéltem pár hozzászólással korábban. Napi hangulattól függ a mérce.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Közben kiderült, juju és Ilonka is megkapta a jól megérdemelt egy meccses pihenőjét.
megyerikrisz
És jelzem valaki visszaesőként verekedésért is ennyit kapott....szarjanak sünt
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Közben kiderült, juju és Ilonka is megkapta a jól megérdemelt egy meccses pihenőjét. Helyes.

Egyébiránt pedig varázslatos lesz a védelem a Bears ellen. Ha maradnak a jelenlegi sérültek, középen csapat majd a Minter-Evans-Nickerson trió, utóbbi helyén néha Dennard slotban, a két szélén WJIII és Kejavaraje Russell, hátul Fejedelem és Shaw.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Elgondolkodtató...

 twitter.com/JosinaAnderson/status/938104566083702785

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 651
a fészbuk az igazság ligája,
gedam
Ezt velük beszéld meg:

empty taxi
majd penteken teremfocin. Bar Batman kartyazni akar. 😊
no
Wonder Womant küldjétek hozzám, szívesen találkoznék vele. 😊
Mikey
gyere le a focira. Ne hagyd magad, nehogy a kapuba koss ki. 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
a fészbuk az igazság ligája,
gedam
Ezt velük beszéld meg:

empty taxi
majd penteken teremfocin. Bar Batman kartyazni akar. 😊
no
Wonder Womant küldjétek hozzám, szívesen találkoznék vele. 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 651
a fészbuk az igazság ligája,
gedam
Ezt velük beszéld meg:

empty taxi
majd penteken teremfocin. Bar Batman kartyazni akar. 😊
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A lényeg:

@PFF_Sam: So the sideline thing was ugly, but over 2 games covering Antonio Brown this season, William Jackson's numbers are:
7 targets
0 receptions.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Kirkpatrick is concussion protocoll. Mondjuk nem sajnálnám ha ő nem játszhatna a Bears ellen.

Boling megmondta a tutit.
 twitter.com/pauldehnerjr/status/937918098115584001
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Egyébként a f*sz kivan, hogy Mixon összeszedett egy agyrázkódást. 😡 Pont akkor, mikor végre jó átlaggal tud futni, megsérül. Hihetetlen. Remélem nincs komolyabb baja, de legalább számomra kissé meglepő módon Bernard nagyon jól szállt be tegnap.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Teljesen egyetértünk, arra próbáltam rávilágítani, hogy jelen állapotban, amikor az dönt egy eltiltás hosszáról, hogy a reggeli kelésnél Goodell pöcse balra vagy jobbra lankad, addig rettentően igazságtalan hosszúságú eltiltások születhetnének. Valahol el kell kezdeni, le kéne fektetni az alapokat, és abból már a tapasztalatok mentén lehetne tovább finomítani.
megyerikrisz
Hát igen, sajnos a következetes eltiltások kiszabásában nemcsak az NFL, hanem más major liga sem remekel, finoman szólva.
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Teljesen egyetértünk, arra próbáltam rávilágítani, hogy jelen állapotban, amikor az dönt egy eltiltás hosszáról, hogy a reggeli kelésnél Goodell pöcse balra vagy jobbra lankad, addig rettentően igazságtalan hosszúságú eltiltások születhetnének. Valahol el kell kezdeni, le kéne fektetni az alapokat, és abból már a tapasztalatok mentén lehetne tovább finomítani.
megyerikrisz
Az nfl és a következetesség egy mondatban? Szerintem Goodellék még titkon örülnek is ennek a folyamatos balhéknak a két csapat meccsein. A rossz reklám is reklám az nfl-nek. Le lehet ültetni a nézőket a várható balhéval is a tévék elé.

Steelers fan
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
a fészbuk az igazság ligája,
gedam
Ezt velük beszéld meg:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Teljesen egyetértünk, arra próbáltam rávilágítani, hogy jelen állapotban, amikor az dönt egy eltiltás hosszáról, hogy a reggeli kelésnél Goodell pöcse balra vagy jobbra lankad, addig rettentően igazságtalan hosszúságú eltiltások születhetnének. Valahol el kell kezdeni, le kéne fektetni az alapokat, és abból már a tapasztalatok mentén lehetne tovább finomítani.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Nehéz ügy valóban, de az sem oké, hogy Ramsey arra készteti Greent hogy birkózzon, az meg pláne, hogy egymás fejére vadásznak a játékosok.

Nagyon szeretem a rivalizálást, imádom a kemény focit, amíg sportszerű.

De ezek már túlmutatnak ezen, és addig kéne megállítani őket, amíg komolyabb baja nem lesz valakinek.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Igen, az lenne a megoldás, de ott most sincs következetesség. Először közös nevezőre kellene jutni néhány dologban, de sok a szürke zóna. Visszaesők, súlyosság, stb...
És ebben mindenki másképp vélekedik. Goodell elvileg a csapatokat (tulajokat) képviseli, nekik nem érdekük, hogy a játékosaik a lelátón nézelődjenek.
Én személy szerint a dumát is sokkal keményebben szankcionálnám, mert sok durvaságnak az a kiváltó oka, más nézőpontból viszont kislányfoci, ha már pofázni sem lehet. Nehéz ügy, na...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Eltiltásokkal. Másképp nem nagyon.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Szerintem Burfict teljesen korrekt meccset tolt (bár nem láttam minden play-t) így igazán érthetetlen az egész.
bcsarli
Szerintem ez igazából nem a mai meccsből fakadt. Ráadásul ha még AB csinálja, akkor azt mondom, törlesztés, akkor tudnánk az indokot. Így viszont csak arra tudok gondolni, hogy túlságosan felhergelték magukat meccs előtt. Az a baj, hogy az ilyen esetek egymást generálják, hát még ha van mindkét csapatban néhány agyhalott. Nem látom, hogy mi módon érhetne ez véget a közeli jövőben.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem Burfict teljesen korrekt meccset tolt (bár nem láttam minden play-t) így igazán érthetetlen az egész.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
arról nem beszélve hogy Tez alapból sem okos, hát még akkor milyen lesz ha egy semmire nem használható kocsonya lesz az agya helyén...
Mikey
Nagyon nem szeretném hogy igazam legyen, de kinéz, hogy a jövő őszi első Bengals-Steelers után elmeszelik pár meccsre.
megyerikrisz
remélem az új HC-nak sikerül majd visszafognia.
több mint 6 éve
gedam 5 700
szomorú hogy vannak, akik örülni tudnak egy olyan ütközésnek, amit Smith-Schuster csinált Burficttel szemben. az ilyen tudja hogy ez csak egy sport és nem a középkorban vagyunk?

vagy én gondolom rosszul hogy Ilokát is el kéne tiltani legalább egy meccsre?

lehet keménynek lenni, de fejre menni nettó gerinctelenség.
Mikey
Adom, Ilokának is járna szvsz, azért emeltem ki kizárólag jujut, mert az ő esete kapcsán jöttek csak a hurráörülések. Ez alatt nem is igazából az itteniekre gondolok, facebookon egy-két fórumon (120yard pl) gyalázat, hogy milyen hozzászólások vannak.
megyerikrisz
a fészbuk az igazság ligája, persze teljesen fals igazságé. azt vettem észre minél primitívebb valaki, annál jobban követeli a telio-elvet. ezek az emberek kb. azoknak az ösztönlény, telepi cigányoknak a szintjén mozognak, akik kirángatják az autóból az embert és agyonverik a vélt sérelmükért. sacköbö a lakosság 80%-a lehet ilyen félállat.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
arról nem beszélve hogy Tez alapból sem okos, hát még akkor milyen lesz ha egy semmire nem használható kocsonya lesz az agya helyén...
Mikey
Nagyon nem szeretném hogy igazam legyen, de kinéz, hogy a jövő őszi első Bengals-Steelers után elmeszelik pár meccsre.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
szomorú hogy vannak, akik örülni tudnak egy olyan ütközésnek, amit Smith-Schuster csinált Burficttel szemben. az ilyen tudja hogy ez csak egy sport és nem a középkorban vagyunk?

vagy én gondolom rosszul hogy Ilokát is el kéne tiltani legalább egy meccsre?

lehet keménynek lenni, de fejre menni nettó gerinctelenség.
Mikey
Adom, Ilokának is járna szvsz, azért emeltem ki kizárólag jujut, mert az ő esete kapcsán jöttek csak a hurráörülések. Ez alatt nem is igazából az itteniekre gondolok, facebookon egy-két fórumon (120yard pl) gyalázat, hogy milyen hozzászólások vannak.
megyerikrisz
csak képzelem, a saját nyugodtságom érdekében ilyesmiket nem olvasok. de ennek ellenére belefutottam egy-két velős véleménybe, és hát nem véletlen vagyok kiábrándulva úgy en bloc az emberekből. ilyesminek örülni talán nem kéne, vannak fontosabb dolgok az amfocinál.

arról nem beszélve hogy Tez alapból sem okos, hát még akkor milyen lesz ha egy semmire nem használható kocsonya lesz az agya helyén...