Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Én Rey esetében vártam volna nagyobb védelmet, tavaly bebizonyította, hogy több, mint egy jó backup. Bár Mau sokkal jobb évet zárt, mint 2012-ben, Rey több szempontból is sokoldalúbbnak tűnt azokon a meccseken, amikor kezdőként játszott. Plusz az ST egyik oszlopos tagja, jó lenne megtartani.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
mind3 RFA-nkat tendereltük, az eredeti körös 1.431M-s verzióval. Ergo bárki ingyen vihetők, ha nem matcheljük a leendő ajánlatokat.MarioAna
Várható volt, jelen állapotukban nem hiszem, hogy bárki is adott volna bármelyik srácért legalább második kört. Úgy érzem, Hawk és Rey esetében egy határig matchelni fogunk. Mi tudjuk, mennyit érnek, reméljük hogy a többiek nem. 😀megyerikrisz
Rey kezdő kaliberű 43MLB, nem hiszem hogy ne érne senkinek 2-3M/évet, amit mi meg nem fogunk megadni neki.
De legalább nem racinonálisan gondolkodnak az NFL-ben sem, így ettől nem kell aggódni 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
mind3 RFA-nkat tendereltük, az eredeti körös 1.431M-s verzióval. Ergo bárki ingyen vihetők, ha nem matcheljük a leendő ajánlatokat.MarioAna
Várható volt, jelen állapotukban nem hiszem, hogy bárki is adott volna bármelyik srácért legalább második kört. Úgy érzem, Hawk és Rey esetében egy határig matchelni fogunk. Mi tudjuk, mennyit érnek, reméljük hogy a többiek nem. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
mind3 RFA-nkat tendereltük, az eredeti körös 1.431M-s verzióval. Ergo bárki ingyen vihetők, ha nem matcheljük a leendő ajánlatokat.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 747
Shipley visszavonult, kár érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Annyira offseason van, hogy a napokban az volt a legnagyobb hír, miszerint Joe Reedy már nem a Bengals beat writere. Sajnálom, mert bár fura látószögből szemlélte a dolgokat, pont ezért sokszor olyanokra világított rá, amit Bengals szurkerként másképp érzékeltünk. Azt azért nehezen néztem el neki, hogy a Barnáknak szurkolt... 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Várható majd, hogy hosszabbítunk Daltonnal:

"At some point here in the future, representation from our people and his people will get together and try to discuss something," Lewis said. "We feel good about what Andy has done over his first three seasons. And we hope to continue to help him and put people around him to allow him to play better and better."

"We didn't play very good from the quarterback spot (in the playoffs)," Lewis said. "We didn't play very good on defense. We didn't play very good with protection. And you get beat when you do that."Marvin Lewis

ebben igaza van, azon az egy meccsen nem csak Dalton volt rossz.
Én akármennyire ellene vagyok, valamennyire egyet kell értenünk, annyira bűn szar nincs azért Andy. Nekem a hosszú-passz limitáltsága ami nagyon zavaró, az meg nem tanulható sajnos. De ha Flacco tudott egy olyan formát bemutatni PO-ban, akkor Andy is lehet SB győztes. De valakit hozni fogunk úgyis mögé (remélem draftról, és nem! Murray-t).

SZERK:
és Marvinnal is már beszélgetnek hosszabbítással kapcsolatban...
Lewis is 90-90-1 in 11 seasons with the Bengals -- 90-85-1 during the regular season.
Mr. Szürke és Mr. Barna jól megértik egymást.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Az milyen már, hogy a Bengals a cheerleadereknek még a törvényben foglalt minimálbért sem fizette ki, és most beperelték a csajok a klubot. 😊munoz
Brown-style 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Az milyen már, hogy a Bengals a cheerleadereknek még a törvényben foglalt minimálbért sem fizette ki, és most beperelték a csajok a klubot. 😊
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
RB-re 1/2 köröst picket ellőni elég nagy luxus. Gio esetében megtehettük és bejött.
Ami BJGE illeti, nem egy playmaker, de arra, hogy a friss védők levezessék a feszültséget jól lehetett használni. Szerintem simán megéri a snapek egy részében őt használni, mint Bernardot leamortizálni. A futók egyébként sem olyan tartósak, ha már van egy robbanékony, gyors emberünk, ne töressük szét első évesen.
Herron a Coltsban sem kapott nagy szerepet, pedig ott vagy mindenki sérült volt, vagy mint Richardson, erősen felejtős.
Burkhead idén szerintem beférhet az 53-ba, hacsak nem jön (olcsóért) tényleg a Raidersből RunDMC.munoz
Miért ne tehetnénk meg idén is? Húzzunk egy nagytestű erőfutót, BJGE pedig egy búcsúszezon után mehet a levesbe. Ha run heavy lesz az O, egy esetleges Bernard-sérüléssel nagy szopóágra kerülnénk. Okos free agencyvel nincs akkora needünk, hogy ne húzhatnánk elöl futót. De ez csak egy vélemény, még jó, hogy nem én vagyok a GM. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
RB-re 1/2 köröst picket ellőni elég nagy luxus. Gio esetében megtehettük és bejött.
Ami BJGE illeti, nem egy playmaker, de arra, hogy a friss védők levezessék a feszültséget jól lehetett használni. Szerintem simán megéri a snapek egy részében őt használni, mint Bernardot leamortizálni. A futók egyébként sem olyan tartósak, ha már van egy robbanékony, gyors emberünk, ne töressük szét első évesen.
Herron a Coltsban sem kapott nagy szerepet, pedig ott vagy mindenki sérült volt, vagy mint Richardson, erősen felejtős.
Burkhead idén szerintem beférhet az 53-ba, hacsak nem jön (olcsóért) tényleg a Raidersből RunDMC.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Fragel meg a Brownsban van már egy jó ideje pl.

érdekes lesz h AC-vel mi a terv, mert azért jó lenne megtartani.

RB-t semmiképpen ne húzzónk, amúgy főleg a D-t kellene most építeni, a támadókhoz nem igen van mit hozzátenni, max néhény fregoli embert.

DL kellene bőséggel, meg CB/S. meg sebesség, sebesség és még egy kis sebesség.gabtsi
igaz, Fragelt benéztem. Googleztam és bengals.com-os linket dobott ki, de már ott is CLE van írva.

RB téren én bíztam volna Herronban, majd Burkheadben, de egyszerűen még csak lehetőség sem kaptak, helyettük erőltették BJGE-t.

én is D párti vagyok, OL még esetleg. Egy KR/PR aki veszélyes is visszahordásoknál, nem csak félpályáig van meg a sebessége.
Safety húzást mondjuk azért nem látom értelmesnek, mert Shawn Williams-t sem tudjuk, hogy mire képes. Ahogy az LB-ink sem, pedig Rey/DiManche részéről igencsak megvan a sebesség is a poszthoz. Joiner-ről semmit nem tudunk, én nagy reményeket fűztem hozzá pedig.

Nálam:
1.kör: CB/S/OL/DL-ből bármi jöhet.
2.kör: szintén ezek, esetleg egy elit PR/KR vagy projekt QB.
utána pedig BPA, mert megtehetjük, sok need nincs a csapatban.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Fragel meg a Brownsban van már egy jó ideje pl.

érdekes lesz h AC-vel mi a terv, mert azért jó lenne megtartani.

RB-t semmiképpen ne húzzónk, amúgy főleg a D-t kellene most építeni, a támadókhoz nem igen van mit hozzátenni, max néhény fregoli embert.

DL kellene bőséggel, meg CB/S. meg sebesség, sebesség és még egy kis sebesség.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Munoz, ki az az OC? 😀megyerikrisz
AC akart lenni 😊 Tehát Collins
Bocs
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ha Hue run-heavy O-t akar, akkor az OL-en nem hiszem, hogy spórolni fogunk. Így szerintem Collins simán maradhat. Már csak azért is, mert Boling szalagszakadása nem fog hip-hop rendbe jönni, simán lehet, hogy PUP-on kezdi az idényt. Ebben az esetben pedig adná magát, hogy Whit maradjon legalább a szezon elején G. Idén talán nem akkora need az OT poszt a csapatoknál, mint tavaly volt, így reális áron meg lehetne tartani OC-t. Ha menni akar, akkor pedig hozni kell a draftról valakit. (Itt aztán megint kérdés, hogy OT vagy G posztra érdemes húzni, de talán inkább OT és Whit/Pollak játszhatna addig G-t, amíg Boling felépül.) Ha csak valami csoda nem történik és nem lesz valami nagy steal, akkor az OL lehet szerintem, amit a draft elején (1-3 kör) erősíthetünk.
Az első körben egyébként továbbra is a BPA húzást várnám, CB vagy DL fókusszal. A mockokban meg az új DC előélete miatt merülhetett fel az LB húzás.munoz
Sztem Guenter nem fog LB-t húzni az elején, hiszen talán még jobban is ismeri a srácokban rejlő tehetséget, mint anno Zim. Azt se felejtsétek el, hogy Poláknak szintén lejár a szerződése. Én annak örülnék, ha FA-ben húznánk egy safetyt (Ward, Byrd, Whitner, esetleg Pollard), mivel Mays szerződése is ennyi volt. Cornernek meg jöhetne félpénzért DRC vagy DeAngelo Hall, egyiknek sem volt túl veretes szezonja, az ilyenekből elég jókat szoktunk újraépíteni (ugye, Newman?). Ezek után nyugodtan lehetne BPA-zni, és az elején DT-RB kombót szeretnék, a hátsó körökben pedig projekt QB-t. De ezekből elég sok csak álomnak tűnik.

Munoz, ki az az OC? 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ha Hue run-heavy O-t akar, akkor az OL-en nem hiszem, hogy spórolni fogunk. Így szerintem Collins simán maradhat. Már csak azért is, mert Boling szalagszakadása nem fog hip-hop rendbe jönni, simán lehet, hogy PUP-on kezdi az idényt. Ebben az esetben pedig adná magát, hogy Whit maradjon legalább a szezon elején G. Idén talán nem akkora need az OT poszt a csapatoknál, mint tavaly volt, így reális áron meg lehetne tartani OC-t. Ha menni akar, akkor pedig hozni kell a draftról valakit. (Itt aztán megint kérdés, hogy OT vagy G posztra érdemes húzni, de talán inkább OT és Whit/Pollak játszhatna addig G-t, amíg Boling felépül.) Ha csak valami csoda nem történik és nem lesz valami nagy steal, akkor az OL lehet szerintem, amit a draft elején (1-3 kör) erősíthetünk.
Az első körben egyébként továbbra is a BPA húzást várnám, CB vagy DL fókusszal. A mockokban meg az új DC előélete miatt merülhetett fel az LB húzás.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Whitworth úgy gondolja, hogy sokkal jobban játszana LT poszton mint LG-n. Így szerintem búcsút is mondhatunk a Collins újraigazolásnak. Nem lepődnék meg ha jövőre így állna a falunk:
Whit - Rookie(Boling?) - Cook - Zeitler - Smith

Én csak egy dolgot várok a szezontól: dobjuk már be a fiatalokat a mélyvízbe, ez eddig talán Zimmer vagy Marvin "hülyesége" volt/lehetett...Shawn Williams, Rey, DiManche, Hunt-->főleg ők...Kirkpatrick, esetleg Fragel... ehelyett inkább egy 33 éves Crockert majd egy 32 éves Harrisont hívnak vissza/igazolnak le, ahelyett hogy beraknák az amúgy sokak szerint kezdőnek húzott Williams-t, vagy Rey-t. Akkora potenciál van ezekben a srácokban, hogy hihetetlen. A 30+osokban már nem.
Külföldön (cincyjungle) meglepően jó mockokat írnak nekünk, nem nagyon láttam még rosszat. RB/S/CB/OL/DL/QB végülis jöhet bármikor, így ez természetes 😀. Amit totális baromságnak találok az az LB poszt korai húzásra. A már említett 2 úriember, Burfict, Mau, Joiner, Porter...2(3) kezdő kaliber, 3 erős projekt. WR megint teljesen baromság ha Tate-et visszahozzuk (csak tudnám minek, millió jobb visszahordó van/lesz tőle).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Ha Zimmer után űr marad, akkor persze jönnek ismét a szar évek 😕munoz
Hát ez az. Eddig csak Dalton volt kérdőjel, most már a DC poszt is legalább akkora. Aggódom eléggé. Lesz meló bőven a Dvel a holtszezonban, úgyhogy nem a készbe ül bele Guenther.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Majdnem sikerült. 😀

Tegnap picit irigykedve figyeltem a Seahawkst...
...az irányítója miatt. Bár semmi extrát nem csinált, de amit csinált azt viszont félelmetesen magabiztosan és PONTOSAN.
Dalton mikor lesz ilyen? :-/Mikey
én mint Dalton egyik legnagyobb ekézője azt mondom, hogy egy jó OC csodákra képes. Gruden hitt benne, hogy a Vörös egy elit QB lesz és meccsenként 40 passz kísérletet gond nélkül elbír. Hue nagyon jó RB edző, ő nem fog passz heavy-t erőltetni megfelelő QB híján. Russell Wilson 25 passzkísérlettel lett SB győztes irányító. Persze a Hawks D# teljesen más dimenzió, de a miénk sem szar.
Szóval nem lepődnék meg, ha Dalton teljesítménye jövőre feljavulna (kevesebb passz, kevesebb yard de nagyobb pontosság, jobb döntések...és sokkal kevesebb teher). Mellesleg Hue jelleme sokkal jobban illik a csapathoz, van olyan karaktere mint Zimmernek volt a védő oldalon. Én bizakodó vagyok.

Számomra az SB üzenete inkább az volt, hogy a D-t kell erősíteni. Ha építesz egy olyan Dt, ami megöli a másikat, akkor az O majd csak feltesz annyit a táblára, hogy behúzd a meccseket. Tegnap a Seattle D amellett, hogy pontokat tett fel a táblára, olyan field pozíciókat biztosított, amiből legalább 3 pontokat lehetett hozni. Persze nem egyszerű atomvédelmet építeni, de az elmúlt években elég jó volt az irány. Ha MJ-t tudjuk jól helyettesíteni, és a CB posztot is meg tudjuk erősíteni (meg persze a front 7-ben a sérültek teljes értékűek lesznek), akkor előre kell tudni lépni, még Daltonnal is. Ha Zimmer után űr marad, akkor persze jönnek ismét a szar évek 😕munoz
számomra meg az, hogy Peyton-tól már talán nekem is erősebb karom van 😕. Szörnyű volt nézni is. "biszem baszom" 5-10 yardos cross route-okkal akarták megverni a liga legjobb/leggyorsabb védelmét. Persze hosszú passzok kilőve a sec miatt, de az LB sor is 4.5s/40yard átlagot tud náluk, és ők nem szoktak 4-5 missed tackle-t csinálni egy playen belül, ha első hibázott szerelés után a második már FF lesz. Ezen kívül a lovas Manning élete talán legrosszabb meccsét játszotta, a lehető legrosszabbkor. Pocsék volt az egész támadósor munkája, és még balszerencséjük is volt. A Seattle-nek minden összejött, a lovaknak semmi. Van ez így.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Tegnap picit irigykedve figyeltem a Seahawkst...
...az irányítója miatt. Bár semmi extrát nem csinált, de amit csinált azt viszont félelmetesen magabiztosan és PONTOSAN.
Dalton mikor lesz ilyen? :-/Mikey
Számomra az SB üzenete inkább az volt, hogy a D-t kell erősíteni. Ha építesz egy olyan Dt, ami megöli a másikat, akkor az O majd csak feltesz annyit a táblára, hogy behúzd a meccseket. Tegnap a Seattle D amellett, hogy pontokat tett fel a táblára, olyan field pozíciókat biztosított, amiből legalább 3 pontokat lehetett hozni. Persze nem egyszerű atomvédelmet építeni, de az elmúlt években elég jó volt az irány. Ha MJ-t tudjuk jól helyettesíteni, és a CB posztot is meg tudjuk erősíteni (meg persze a front 7-ben a sérültek teljes értékűek lesznek), akkor előre kell tudni lépni, még Daltonnal is. Ha Zimmer után űr marad, akkor persze jönnek ismét a szar évek 😕
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
felkavarom az állóvizet kicsit, roster értékelés külföldi fanjaink szemén keresztül/tollából:
 www.cincyjungle.com/2014/1/27/5351314/bengals-2014-roster-analysisMarioAna
Majdnem sikerült. 😀

Tegnap picit irigykedve figyeltem a Seahawkst...
...az irányítója miatt. Bár semmi extrát nem csinált, de amit csinált azt viszont félelmetesen magabiztosan és PONTOSAN.
Dalton mikor lesz ilyen? :-/
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
felkavarom az állóvizet kicsit, roster értékelés külföldi fanjaink szemén keresztül/tollából:
 www.cincyjungle.com/2014/1/27/5351314/bengals-2014-roster-analysis

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 275 — E/1
Na igen...így azért más a leányzó fekvése....
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Zimmer talan elhozza a DE-teket? :-PZoliZoltán
Michael Johnsonnak lejár a szerződése, tizensok millió $-t meg nem ér, hogy újraszerződtessük. Elég mély a DE poszt, bár kérdéses, hogy Huntnak most akkor lefőtt-e a kávé?
MJ-vel egyébként jól járnátok, de csak ha nem fizetik túl a Vikingek...annak meg nem sok értelmét látom, hogy elkülditek Allent a nagy fizetés miatt, majd odaviszitek majdnem annyiért MJ-t, aki nem annyira komplett DE mint Jared, egyszer ment eddig 10 sack fölé.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 275 — E/1
Zimmer talan elhozza a DE-teket? :-P