Cleveland Browns

39 feliratkozó

12 hónapja
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Én se sokat készültem, bár eleve kevesebb időm is volt, de attól még tuti fent maradok 😀 Csütörtökön lehet berakok valamit, hogy mégis kit érdemes figyelni.
Drip
Pénteken várom a BPA listádat és wish listet 😊

Szerencsére a DE class elég mély.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
12 hónapja
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én se sokat készültem, bár eleve kevesebb időm is volt, de attól még tuti fent maradok 😀 Csütörtökön lehet berakok valamit, hogy mégis kit érdemes figyelni.

12 hónapja
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Én sem készültem semmit az idei draftra, majd a pickek után elkezdem videózni a választottjainkat. Ennyire komplett rosterrel még sosem vágtunk neki a börzének, akárhogy is nézem az összes hely kb. 70%-a, míg a kezdő posztok 90%-a betöltve (kiemelve a kezdők, utána azok akik szinte tuti rostert fognak, zárójelben a bubble játékosok).

QB: Watson, Dobbs (Mond) – sok kérdés nincs, egy developmental project még jöhet 4. QB-nak

RB: Chubb, Ford (Kelly, McCrary) – dettó mint az előző, egy 3. RB nem kizárható, de a fő backup szinte biztosan Ford lesz

WR: Cooper, DPJ, Moore, Bell, Goodwin (Felton, Grant, Schwartz, Weston, Harley, Darden, Stevenson, Baldwin) – a Schwartz-experiment reméljük Moore és Goodwin érkezésével véget ér, ha Grant egészséges Felton sem hiszem, h. sokáig Brownie marad. 6.-7. körben esetleg jöhet ide valaki, mint anno DPJ, de komolyabb erőforrást nem lőnék el ide

TE: Njoku, Akins, Bryant (Mitchell-Paden) – Érkezett a veterán Akins, valszeg DW kérésére. Bryant fejlődése kicsit elakadt, nem sikerült egyelőre a várva-várt szintlépés, jövőre szabadügynök lesz, utolsó esély. Sokan abban sem biztosak, h. rostert fog, én azért kétlem, h. Berry kivágná, de nagyot kell villantania idén, h. legyen esélye 2024-ben is. Ettől függetlenül ide el tudok képzelni egy „korai” picket, főleg Stefa TE-fétisét ismerve.

OT: Wills, Conklin, Hudson (Haeg, Wheatley) – Wills 5. éves opcióját egyelőre nem hívtuk le, de a kezdő helye tuti, csakúgy mint Conkliné. Hudson személyében vagy egy top csere, de falemberből sosem elég. 6.-7. kör.

OG: Bitonio, Teller (Dunn, Forbes, Martin, Deaton) – a két kezdő után bármi lehet itt, Dunn és Forbes is okés cserék, de egy project játékos simán elfér, mint fentebb.

C: Pocic, Harris – kezdő és csere pipa

EDGE: Garrett, Okoronkwo, Wright (Thomas) – az egyik poszt, ahova mindenképp kell valaki. Oko sokat lesz a pályán Myles túloldalán, de ez kevés. Az egyik harmadik köröst ide lőném el.

DT: Tomlinson, Togiai, Elliott (Winfrey, Hill, Hurst, Stille, Perry, Dwumfour) – az egyetlen igazán kezdő matéria Tomlinson, ő viszont hatalmas fogás. Winfrey valszeg kiírta magát, Togiai és Elliott sem mutatott annyit, h. stabil kezdőként lehessen rájuk számítani, Hill és Hurst flyer. Kell ide még valaki, relatíve korán (3.-4. kör).

LB: Walker, JOK, Takitaki, Kunaszyk (Phillips, Fields, Kamara, Adams, Jackson) – Schwartznál azért hangsúlyosabb a poszt, mint Woodsnál volt (nem nehéz...), de közel sem olyan prioritás a dolog, mint az Edge v. DT.

CB: Ward, Newsome, Emerson, Green (Ford, Graham) – no question, elit egység.

S: Delpit, Thornhill (Bell, Bolden) – a két kezdő pipa, de csere mindenképp kell

Spec team: York, Hughlett, Bojorquez – nincs kérdés. Szignifikáns fejlődést várok az egységtől Ventrone kezei alatt

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
12 hónapja
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Itt a draft a nyakunkon.

Én meg a tavalyi draft után az ideinek is úgy állok neki, hogy halvány lila fingom nincs kik lehetnek érdekesek a 3. körben. Egyszerűen basztam rá az egészre, pick hiányába nulla motiváció még utána olvasni is.
több mint 1 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Azért ne Baltimore legyen!
Willie Parker
felfelé ívelő csapat - pipa
seggfej tulaj - pipa
lerobbant stadion - pipa
Amadeus von Dollárbaloldal
20 éves stadion, azé' nem Coliseum vagy Qualcomm szint. Nem is a liga, hanem Jimmy papa nyomatja a dolgot. Mennek fel az építőanyag meg ingatlan árak gondolom.
Joey Tribbiani
vagy ő is rájött, hogy elátkozott indián temetőre épült a stadion és inkább költözne 😀
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Azért ne Baltimore legyen!
Willie Parker
felfelé ívelő csapat - pipa
seggfej tulaj - pipa
lerobbant stadion - pipa
Amadeus von Dollárbaloldal
20 éves stadion, azé' nem Coliseum vagy Qualcomm szint. Nem is a liga, hanem Jimmy papa nyomatja a dolgot. Mennek fel az építőanyag meg ingatlan árak gondolom.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Azért ne Baltimore legyen!
Willie Parker
Nemvótszép.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 934
Azért ne Baltimore legyen!
Willie Parker
felfelé ívelő csapat - pipa
seggfej tulaj - pipa
lerobbant stadion - pipa

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 660
Azért ne Baltimore legyen!
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Csinos kis retikül 😊



Állítólag nagy bejelentések várhatók stadion-ügyben, szinte totál újjáépítik (nem csak a CBS-t, hanem az egész tóparti részt), de behúzható tető nem lesz. Elképzelhető, hogy pár évig máshol kell játszani.



Jövő héten draft, azért hiányzik a feeling, főleg, h. éveken át többször is duplán húzhattunk első körben, most meg még minimum 1 évig semmi. Azért lehet megnézem ki milyen bust QB-t húz top10ben 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Elhunyt Chris Smith, aki nem olyan régen lehúzott itt 2 idényt, 31 éves volt, halál oka eddig ismeretlen. Legutóbb az XFL-ben focizott. Nyugodjon békében.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres



empty taxi
"Winfrey reportedly was pulling and grabbing his girlfriend’s hand."

Ezt kétszer olvastam el hogy tényleg ez volt az indok 😀

Mondanám hogy a francba, de lofaszt se mutatott tavaly.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember



Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
#Browns wide receiver Michael Woods ll tore his Achilles during a workout in Texas.

Korán kezdődött.
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
“There’s no ultimatum for Kevin Stefanski in his first full season with QB Deshaun Watson but we have expectations to make the playoffs and everybody understands how important that is”. - Jimmy Haslam

Az öreg megmondta a frankót.
P@trik
Nincs gond ezzel. Ha ilyen kerettel nincs PO, mehet a söprés edző fronton.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
“There’s no ultimatum for Kevin Stefanski in his first full season with QB Deshaun Watson but we have expectations to make the playoffs and everybody understands how important that is”. - Jimmy Haslam

Az öreg megmondta a frankót.
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Jövőre két komoly FA-nk lesz összesen, DPJ és Delpit. Mindkettőnek azért van még mit bizonyítania, nem feltétlenül kell bankot robbantani,hogy megtartsuk őket. A kulcs játékosok legalább 2025-ig szerződés alatt vannak.
Nálam is mehet a full BPA, valszeg a következő két szezonban úgysem kapnak komoly szerepet a rookiek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
ktms Cleveland Browns 516

ktms
Ezzel asszem vége a Schwartz-kísérletnek, végre.
Coop, DPJ, Moore, Bell, Goodwin valszeg rostert fognak, ott van még Woods és Grant ST-be, már 7 WR is sok, nem lesz hely Schwartz-nak, max ha tényleg valami atom campet meg preseasont tol.
Joey Tribbiani
Arról nem is beszélve hogy mivel van a 3-4-5 körbe is dupla pick, elég valószínű hogy jön még WR főleg ha valaki lecsúszik és szeretjük.
P@trik
Első hallásra van benne ráció, de valahol olvastam erről és én is inkább a DT posztot látom olyannak, ahol érdemes lehet még mélyíteni.

Schwartz-nak egyébként szerintem is reszeltek.

Lassan annyi képességes elkapó játékosunk van, hogy még a végén air-raid offense leszünk. 😎

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres

ktms
Ezzel asszem vége a Schwartz-kísérletnek, végre.
Coop, DPJ, Moore, Bell, Goodwin valszeg rostert fognak, ott van még Woods és Grant ST-be, már 7 WR is sok, nem lesz hely Schwartz-nak, max ha tényleg valami atom campet meg preseasont tol.
Joey Tribbiani
Arról nem is beszélve hogy mivel van a 3-4-5 körbe is dupla pick, elég valószínű hogy jön még WR főleg ha valaki lecsúszik és szeretjük.
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander

ktms
Ezzel asszem vége a Schwartz-kísérletnek, végre.
Coop, DPJ, Moore, Bell, Goodwin valszeg rostert fognak, ott van még Woods és Grant ST-be, már 7 WR is sok, nem lesz hely Schwartz-nak, max ha tényleg valami atom campet meg preseasont tol.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
ktms Cleveland Browns 516

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sztem ebben az AFC-ben jelenleg max azt lehet reális célkent kitűzni hogy juss be a PO-ba. Nem csak a Brownsnak, kb mindenkinek. Van legalabb 10 olyan csapat, ami papíron odabasz. Ha ezt át tudják ültetni a pályára, lesz 10+ győzelem es a PO-ban mondjuk 31-27-re kiszopsz vkitol az csalodas?
gabokocka
Ki az a tíz csapat? Mert én akárhogy is számolom 6-7-nél többet nem tudok mondani a brownson kívül.
Seda26
Már csak a mi csoportunk 4, hollókat, cicákat nem kell ecsetelni, nálatok meg mind1 mi történik így is úgy is pozitív szezon lesz.
Bills, Kansas, nincs kérdés
Simán odaérhet a Chargers, Jags, Miami
+ fekete ló a Payton féle Denver, a Jets(rogi?) is.
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mik az elvárások a szezonra?
ulpianus
Ha DW tud mutatni valamit az egykori magából akkor bármi lehet.
Kvázi rajta múlik minden, simán lehetünk 6-11 de 11-6 is.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Sztem itt a komplett csoport lehet olyan, hogy kialakul egy jo csapat. Nyilvan kellenek hozza tobb helyen is hogy kiegyenesedjenek a kerdojelek, kinek tobb kinek kevesebb, de sztem megjodolhatatlan mi lesz az AFC Northban.

East detto, pláne ha jön Rodgers.

Nyugaton a Chiefs Chargers minimum, de a Payton féle Broncost se írnám le.

Ezen kívül még a Jaxben látok potenciált.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 154
Sztem ebben az AFC-ben jelenleg max azt lehet reális célkent kitűzni hogy juss be a PO-ba. Nem csak a Brownsnak, kb mindenkinek. Van legalabb 10 olyan csapat, ami papíron odabasz. Ha ezt át tudják ültetni a pályára, lesz 10+ győzelem es a PO-ban mondjuk 31-27-re kiszopsz vkitol az csalodas?
gabokocka
Ki az a tíz csapat? Mert én akárhogy is számolom 6-7-nél többet nem tudok mondani a brownson kívül.