Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ez a csavo elkepeszto kapcsolatokkal rendelkezhet. 😀

Browns hired ex-Colts GM Ryan Grigson to serve in an advisory and consulting role.
Stez
Nem rajongok a csávóért de Berryvel nagy cimborák állítólag...
P@trik
Ahol Grigson felbukkan, sok jot azert ne varjatok.
Stez
Clevelandről beszélünk, szerinted itt lehet rosszabb? Várhatunk jobbat, pláne a tavalyi év után...? 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a csavo elkepeszto kapcsolatokkal rendelkezhet. 😀

Browns hired ex-Colts GM Ryan Grigson to serve in an advisory and consulting role.
Stez
Nem rajongok a csávóért de Berryvel nagy cimborák állítólag...
P@trik
Ahol Grigson felbukkan, sok jot azert ne varjatok.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez a csavo elkepeszto kapcsolatokkal rendelkezhet. 😀

Browns hired ex-Colts GM Ryan Grigson to serve in an advisory and consulting role.
Stez
Nem rajongok a csávóért de Berryvel nagy cimborák állítólag...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a csavo elkepeszto kapcsolatokkal rendelkezhet. 😀

Browns hired ex-Colts GM Ryan Grigson to serve in an advisory and consulting role.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fej vagy írás? 😆
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Döbbenet, hogy micsoda meglepetések vannak a nap alatt. Ki számított volna arra, hogy az év vége után úgyis elcsitul minden és simán visszatérhet majd a pályára

Garrett nem hat meccs, hanem határozatlan idejü, az lehet több is, sőt biztos több lesz. Nekem Pouncey ütök, rugok megmozdulása talán többet érdemelt volna és igen Rudolphnak is kioszthattak volna egy eltiltást.
nagir
Én azt nem tudom mire vélni, pedig egyre több embertől látom, hogy a védtelenül, sisakkal direktbe fejbekúrásnál durvább lenne az a sisakra rúgás, amit kb el sem talált rendesen. Arra pedig van egy erős tippem, hogy Garrett szeptemberben halál lazán fog már játszani.

Én a Rudolph-eltiltásért lobbizást sem látom korrektnek, de én ma nagyon máshogy látom ezeket az eseteket úgy tűnik
Wyatt
Burfict 12 meccset kapott idén, és nyilván ez is volt olyan súlyos... Szerintem szeptemberben nem lép pályára Garrett.
Chargers LT
Wyatt
Elég büntetés az neki,hogy egy ilyen csapatban kell játszania 😀

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Döbbenet, hogy micsoda meglepetések vannak a nap alatt. Ki számított volna arra, hogy az év vége után úgyis elcsitul minden és simán visszatérhet majd a pályára

Garrett nem hat meccs, hanem határozatlan idejü, az lehet több is, sőt biztos több lesz. Nekem Pouncey ütök, rugok megmozdulása talán többet érdemelt volna és igen Rudolphnak is kioszthattak volna egy eltiltást.
nagir
Én azt nem tudom mire vélni, pedig egyre több embertől látom, hogy a védtelenül, sisakkal direktbe fejbekúrásnál durvább lenne az a sisakra rúgás, amit kb el sem talált rendesen. Arra pedig van egy erős tippem, hogy Garrett szeptemberben halál lazán fog már játszani.

Én a Rudolph-eltiltásért lobbizást sem látom korrektnek, de én ma nagyon máshogy látom ezeket az eseteket úgy tűnik
Wyatt
Burfict 12 meccset kapott idén, és nyilván ez is volt olyan súlyos... Szerintem szeptemberben nem lép pályára Garrett.
Chargers LT

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat ez roppant szanalmas cirkusz volt. XD
Kezdve Garrett kamueltiltasatol Rudolph buntetlensegeig, folytatva Punci szanalmas ketmeccses eltitlasaig. Bohockodas felsofokon az NFL-tol, ismet.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Végre 🏈🙏💪❤️
 twitter.com/RapSheet/status/1227614629460922369

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jason Tarver lesz az LB edző, nem Pagac.



Szimpatikus 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 twitter.com/MaryKayCabot/status/1226170657861447682
P@trik
Akkor valszeg - ahogy a cikk is említi - hagyományos QB edző nem lesz, Stefa, Van Pelt és McCartney megoldja. Remélem az első dolguk Mayfield konditerembe küldése lesz, aztán lehet dolgozni a 3 és 5 step dropon, még ha szerinte azon már túllépett, h. valaki azt magyarázza neki. Legtöbb under center játékot Keviiinnnn hívta, lesz mit tanulnia Bakernek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/MaryKayCabot/status/1226170657861447682
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
mi meg ott vagyunk, ahol 12 éve. Rebuilding.
Joey Tribbiani
Most megölelnélek tesó!
Bazzani
Ami szomorú, h. mindezek ellenére megint bizakodom. Hagyni kéne az egészet. De sztem te is fogsz jövőre mikor eltakarodik Patricia 😊 Saleh mehetne hozzátok egy év múlva.

Szerkesztette: Joey Tribbiani

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Isten veled Swagger.
 twitter.com/Browns/status/1225901003880488965?s=20
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Meg is érdemli, dehogy kb megvan mindene mégis ilyet csinál nem értem én ezt. Ráadásul ő még csak nem is a gettóba nőtt fel.
Toca
Pszichopátiás személyiségzavar..
Egy ilyen mentális probléma esetén teljesen indifferens az anyagi helyzet, iskolázottság, elismertség, stb.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
HC Kevin Stefanski staff

Offensive staff:

OC- Alex Van Pelt
OL- Bill Callahan
RB- Stump Mitchell
TE- Drew Petzing
WR- Chad O’Shea

Defensive staff:

DC- Joe Woods
DL- Chris Kiffin
LB- Fred Pagac
DB- Jeff Howard

Special Teams:

Mike Priefer
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kellen Winslow II 18 évet kaphat.
Amadeus
Winslow pleaded guilty to the rape of an unconscious teen and sexual battery on a 54-year-old hitchhiker as part of a plea deal. In exchange for his guilty plea at San Diego County Superior Court, the court agreed to sentence him to between 12 and 18 years in prison, rather than life imprisonment if he was convicted in the retrial.

Meg is érdemli, dehogy kb megvan mindene mégis ilyet csinál nem értem én ezt. Ráadásul ő még csak nem is a gettóba nőtt fel.
Toca
Mondjuk hozzátartozik, hogy van valami mentális baja, ami nem nagyon volt kezelve. Konkrétan az öltözőben matyizott Clevelandben, meg ilyenek.
Amadeus
Az oltozoben masztizas nala kb keles utani moka volt. Olvass utana, sokkal durvabn dolgai is akadtak, a csapattarsai is kerultek es feltek tole, mert tudtak, illetve o sem titkolta sosem, hogy van valami kattanasa. Nagyon durva sztorijai vannak a csavonak. Konkretan nem szabadna emberek koze engedni, mert tenyleg nem komplett es nem birja megallni, hogy ne tolja az emberek kepebe a pocset.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mi meg ott vagyunk, ahol 12 éve. Rebuilding.
Joey Tribbiani
Most megölelnélek tesó!

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/MaryKayCabot/status/1225794114425360384
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Kellen Winslow II 18 évet kaphat.
Amadeus
Winslow pleaded guilty to the rape of an unconscious teen and sexual battery on a 54-year-old hitchhiker as part of a plea deal. In exchange for his guilty plea at San Diego County Superior Court, the court agreed to sentence him to between 12 and 18 years in prison, rather than life imprisonment if he was convicted in the retrial.

Meg is érdemli, dehogy kb megvan mindene mégis ilyet csinál nem értem én ezt. Ráadásul ő még csak nem is a gettóba nőtt fel.
Toca
Mondjuk hozzátartozik, hogy van valami mentális baja, ami nem nagyon volt kezelve. Konkrétan az öltözőben matyizott Clevelandben, meg ilyenek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Kellen Winslow II 18 évet kaphat.
Amadeus
Winslow pleaded guilty to the rape of an unconscious teen and sexual battery on a 54-year-old hitchhiker as part of a plea deal. In exchange for his guilty plea at San Diego County Superior Court, the court agreed to sentence him to between 12 and 18 years in prison, rather than life imprisonment if he was convicted in the retrial.

Meg is érdemli, dehogy kb megvan mindene mégis ilyet csinál nem értem én ezt. Ráadásul ő még csak nem is a gettóba nőtt fel.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 328 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kellen Winslow II 18 évet kaphat.
Amadeus
Manapság ilyen hosszú szerződés? 😊

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Kellen Winslow II 18 évet kaphat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/TomPelissero/status/1225526641616662546

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Érdekes amúgy hogy még nincs bejelentve Woods, de már két védő edző is lett hozva.
Mindkettő dolgozott Stefával annó.
Fred Pagac LB coach
Jeff Howard DB coach

Woods hozza majd talán a DL coachot.
P@trik
Pagac Woods-cal is dolgozott együtt 15 és 17 között, 17ben DC - OLB coach leosztásban. Mondjuk 17 után Pagac ki lett rúgva, hogy abba Woodsnak mennyi beleszólása vol, azt nem tudom.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear