Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy egyáltalán nem lepne meg, ha Njoku-t piacra dobná a csapat ilyen szűkös TE draft class mellett..
Cruyffista
Nem fogja, mert Stefanski szerette a dupla TE-s formációkat használni a Vikinsgban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Amúgy egyáltalán nem lepne meg, ha Njoku-t piacra dobná a csapat ilyen szűkös TE draft class mellett..
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
no1 pénzt kapott -> azért ez várható volt miután 10M alatt volt a határ
alatriste
Úgy tűnik évi 11 milliát keres majd.
 twitter.com/vxmcclure23/status/1239594365615591426
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
no1 pénzt kapott -> azért ez várható volt miután 10M alatt volt a határ


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hooper jelenleg úgy tűnik pirosról barnába/narancsba vált.
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1239591571152089089
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Austin Hooper iránt érdeklődtök nagyon. 2 másik csapattal egyetemben.
 twitter.com/jjones9/status/1239582045086638080
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hunt 2. körös RFA taget kapott.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Burnett rotyogott kifele.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kirksey-->Packers
P@trik
Én örülök neki, persze csak akkor ha tud is játszani majd.
alatriste
Vezér személyiség, jó játékos.
Viszont az elmúlt két évbe nem játszott kb.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kirksey-->Packers
P@trik
Én örülök neki, persze csak akkor ha tud is játszani majd.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kirksey-->Packers
több mint 4 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Kirksey kivágva.
P@trik
Várható volt de ettől függetlenül bosszantó is főleg h Schobert is piacon. Azt hittem egyikőjük marad. Ez az lb sor viszont így nagyon gyenge
Drip
Nem hozunk érdemi pótlást én eltudom képzelni h Simmons lesz a kiszemelt.
P@trik
Ugyanolyan agymenésnek tartom, mint amikor páran Barkleyt húzták volna 1/1en QB helyett.

Most pontosan annyira egyértelmű need az LT, mint akkor a QB volt, a poszt fontossága is hasonló. Arról nem is beszélve, h. az új DCnk simán emberezteti a CBket, a falembereket meg szabad rablásra küldi, ez a kettő mind fontosabb akkor már, mint az LBsor, valszeg ez is benne van, h. nem akartunk Schobertnek 10 felett fizetni. Garrett-tel idén hosszabbítani kell, nem lesz olcsó, aztán jön Baker és Ward.

Ha esetleg jön egy FA LT, vagy tradelünk Trentért akkor is támadó falembert húznék, hosszú távra meg lenne oldva az az egység.

LB jöhet a második / harmadik körben.
Joey Tribbiani
Egyetértek! Szerintem az ideális az lenne, ha sikerülne Conklin-t megszerezni, draftról jönne LT, a jobb guard pedig a Teller/Forbes/Hubbard hármasból kerülne ki. Így 2-3 évre megvan egy elég jó támadófal.

Védőfal belsejébe nagyon kellene egy olyan játékos (akár draft, akár FA), aki futás ellen nagyon jó!
Vernon helyett tuti, hogy lehet olcsóbban megfelelő szintű DE-t találni, aki kevésbe sérülékeny.
Még a safety pozíció a kérdéses, amit szintén egy veteránnal és egy draftolt újonccal (+ ugye ott van Redwine) meglehet oldani.
A LB sorban bedobnám a mélyvízbe Takitaki-t, és szintén draftról hozni mélységet.

BIUSA"@
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kirksey kivágva.
P@trik
Várható volt de ettől függetlenül bosszantó is főleg h Schobert is piacon. Azt hittem egyikőjük marad. Ez az lb sor viszont így nagyon gyenge
Drip
Nem hozunk érdemi pótlást én eltudom képzelni h Simmons lesz a kiszemelt.
P@trik
Ugyanolyan agymenésnek tartom, mint amikor páran Barkleyt húzták volna 1/1en QB helyett.

Most pontosan annyira egyértelmű need az LT, mint akkor a QB volt, a poszt fontossága is hasonló. Arról nem is beszélve, h. az új DCnk simán emberezteti a CBket, a falembereket meg szabad rablásra küldi, ez a kettő mind fontosabb akkor már, mint az LBsor, valszeg ez is benne van, h. nem akartunk Schobertnek 10 felett fizetni. Garrett-tel idén hosszabbítani kell, nem lesz olcsó, aztán jön Baker és Ward.

Ha esetleg jön egy FA LT, vagy tradelünk Trentért akkor is támadó falembert húznék, hosszú távra meg lenne oldva az az egység.

LB jöhet a második / harmadik körben.
Joey Tribbiani
Kíváncsi leszek az FA tevékenységünkre, sok mindent majd lelehet szűrni erről az új FO-ról.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Kirksey kivágva.
P@trik
Várható volt de ettől függetlenül bosszantó is főleg h Schobert is piacon. Azt hittem egyikőjük marad. Ez az lb sor viszont így nagyon gyenge
Drip
Nem hozunk érdemi pótlást én eltudom képzelni h Simmons lesz a kiszemelt.
P@trik
Ugyanolyan agymenésnek tartom, mint amikor páran Barkleyt húzták volna 1/1en QB helyett.

Most pontosan annyira egyértelmű need az LT, mint akkor a QB volt, a poszt fontossága is hasonló. Arról nem is beszélve, h. az új DCnk simán emberezteti a CBket, a falembereket meg szabad rablásra küldi, ez a kettő mind fontosabb akkor már, mint az LBsor, valszeg ez is benne van, h. nem akartunk Schobertnek 10 felett fizetni. Garrett-tel idén hosszabbítani kell, nem lesz olcsó, aztán jön Baker és Ward.

Ha esetleg jön egy FA LT, vagy tradelünk Trentért akkor is támadó falembert húznék, hosszú távra meg lenne oldva az az egység.

LB jöhet a második / harmadik körben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Még a napokba várok egy Vernon+Burnett cutot és a capünk fel is megy 88 millió környékére.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kirksey kivágva.
P@trik
Várható volt de ettől függetlenül bosszantó is főleg h Schobert is piacon. Azt hittem egyikőjük marad. Ez az lb sor viszont így nagyon gyenge
Drip
Nem hozunk érdemi pótlást én eltudom képzelni h Simmons lesz a kiszemelt.
P@trik
Simmons még a Top 5 be is kimehet.
TSzabi
Nagy lovét nem raknék rá főleg ha lesz egy beteg QB run...
Berry azt nyilatkozta amúgy parasztvakításként hogy bármi fel-le mozgás elképzelhető a drafton tőlünk.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Kirksey kivágva.
P@trik
Várható volt de ettől függetlenül bosszantó is főleg h Schobert is piacon. Azt hittem egyikőjük marad. Ez az lb sor viszont így nagyon gyenge
Drip
Nem hozunk érdemi pótlást én eltudom képzelni h Simmons lesz a kiszemelt.
P@trik
Simmons még a Top 5 be is kimehet.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kirksey kivágva.
P@trik
Várható volt de ettől függetlenül bosszantó is főleg h Schobert is piacon. Azt hittem egyikőjük marad. Ez az lb sor viszont így nagyon gyenge
Drip
Nem hozunk érdemi pótlást én eltudom képzelni h Simmons lesz a kiszemelt.
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kirksey kivágva.
P@trik
Várható volt de ettől függetlenül bosszantó is főleg h Schobert is piacon. Azt hittem egyikőjük marad. Ez az lb sor viszont így nagyon gyenge

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tretter lett az NFLPA új elnöke
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kirksey kivágva.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres

baker fogyott
gedam
Csapatja neki az asszonnyal a szobabiciklit instán 😀
több mint 4 éve
gedam 5 700

baker fogyott

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sztem a legfontosabb, hogy Baker nézzen ki QB-nak. Ehhez kell minden lehetőséget megadni neki. A skill pozíciók rendben vannak, a falat kell összetákolni. Trent Williams jó kezdet lenne, mellé jöhet egypuccos FA (Thuney/Conklin), még a draftról egy ember a fal belsejébe és akkor tényleg adva van minden ahhoz, hogy Mayfield bizonyítson.
gabokocka
Thuney és Conklin nevek nekem is tetszenek, de abba nem vagyok biztos hogy DePo és az anál is így gondolkodik.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sztem a legfontosabb, hogy Baker nézzen ki QB-nak. Ehhez kell minden lehetőséget megadni neki. A skill pozíciók rendben vannak, a falat kell összetákolni. Trent Williams jó kezdet lenne, mellé jöhet egypuccos FA (Thuney/Conklin), még a draftról egy ember a fal belsejébe és akkor tényleg adva van minden ahhoz, hogy Mayfield bizonyítson.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.