Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
BJ Goodson jött a Schobert és Kirksey által megüresedett helyek egyikére.
 twitter.com/TomPelissero/status/1240418869417848837

És Karl Joseph meg safety posztra.
 twitter.com/RapSheet/status/1240431104898871296

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
FB TRADE! FB TRADE!
 twitter.com/MikeKlis/status/1240043247206006786
iktriad
3 HSZ-szel ezelőtt írtam, h. egy FB (Stefa miatt ahogy Patrik is mondja) még elférne, 6.-7. körössel 😊

Jó trade, durva mennyire alulértékeltek az FB-k, még nem is idei az a pick, hanem 2021-es...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Stefa rendszere használ FB-et. Olcsó volt, fasza játékos. Jóó deal!

Hírek szerint akartuk Harrist a vikingstől de nem sikerült megegyezni.
Így a védőkre továbbra is várunk.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FB TRADE! FB TRADE!
 twitter.com/MikeKlis/status/1240043247206006786
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 év/54M $-ért aláírt a Jagsba Schobert.
P@trik
Megkapta amit akart, szerintem nem ér ennyit egy átlagnál jobb, de iparos LB. Sok sikert neki.
Joey Tribbiani
Bemegy középre, Myles Jack meg mehet a szélekre állatkodni. Az MLB poszt mint kiderült, sajna nem neki való.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
5 év/54M $-ért aláírt a Jagsba Schobert.
P@trik
Megkapta amit akart, szerintem nem ér ennyit egy átlagnál jobb, de iparos LB. Sok sikert neki.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
5 év/54M $-ért aláírt a Jagsba Schobert.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jön a második nap és jöhet a védelem.

Konkrétan nincs safety a csapatba!! Burnett cut, az éjjel a texans elvitte Eric Murrayt, carolina Burrist.
Randallnak nincs szerződése. Konkrétan 1 ember van a poszton a rookie vörösbör.
Ide legalább kéne 2 ember+draftról is.

Kirksey és Schobert elengedése után LB szintén nagyon sovány, oda is várok mindenképp valakit.
Ide én megtartottam volna Schobertet, szóval kíváncsi leszek kit akarnak DePoék.

DL-be is várok embert, ex-viking DL-ből pl: Linval Józsi, vagy Griffen jó lenne.


Hubbard sztem kilesz baszva vagy egy marék szotyiért csere.
Vernont kikell baszni, és lehajtani a fejünket hogy ingyen eladtunk egy pro bowler guardot.
P@trik
Én nem számítok óriási költekezésre a tegnapi után, Vernont bármilyen gyenge volt is megtartanám, kiváncsi vagyok mit tud Woods kezei alatt. Ha jó, akkor jövőre lehet vele hosszabítani esetleg, ha nem ingyen távozhat.

A safety helyzet tényleg durva, Ha Ha jöhetne, mint utolsó "nagy" igazolás.

Schobert ügyében lehet meglepi, Adkins szerint még mindig tárgyalunk vele a háttérben.

Ami előny, h. az első kört leszámítva tényleg mehet a komplett draft a D-re (esetleg egy FB még az O-ba, de azt akár a 6./7.-ben is lehet talàlni). Vagyis 3 top100-as pick., plusz az apró.

First round: No. 10 overall
Second round: No. 41
Third round: No. 74
Third round: No. 97

Fourth round: No. 115
Fifth round: None
Sixth round: No. 187
Seventh round: No. 244

De ahogy írtad, minimum egy erősítés még kell FA-ről, akár safety, akár Schobert.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Örülök én is hogy Berry betartotta amit ígért és agresszív volt.
Hoopernél egy kicsit húztam a számat, de Conklin nagyon jó vétel volt.
Keenum jó lesz cserének. + marad a Chubb - Hunt tengely RB-be.
Érdekes szerződések is amúgy mert elég orr nehezek, az első évbe kifizetünk nekik rengeteget és későbbi évekbe marad a kevesebb, ami okos mert jövőre jön ugye Garrett szerződés + Ogunjobi is.
A támadóegység meg is van igazából, még a draftról jön a Wills-Wirfs-Andrews trioból valaki és ámen.
P@trik
Hoopernél önmagában még én is húztam volna, mert hiába szenzációs elkapó, ha egyszerűen nem tudja a csapat kihasználni. Azzal viszont, hogy RT-be jött a liga egyik legjobb opciója, könnyebben lehet majd használni passzjátékban (gondolom így kevesebbet kell majd blokkolnia is, ami nem feltétlenül baj), és a pálya közepén pusztíthat

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jön a második nap és jöhet a védelem.

Konkrétan nincs safety a csapatba!! Burnett cut, az éjjel a texans elvitte Eric Murrayt, carolina Burrist.
Randallnak nincs szerződése. Konkrétan 1 ember van a poszton a rookie vörösbör.
Ide legalább kéne 2 ember+draftról is.

Kirksey és Schobert elengedése után LB szintén nagyon sovány, oda is várok mindenképp valakit.
Ide én megtartottam volna Schobertet, szóval kíváncsi leszek kit akarnak DePoék.

DL-be is várok embert, ex-viking DL-ből pl: Linval Józsi, vagy Griffen jó lenne.


Hubbard sztem kilesz baszva vagy egy marék szotyiért csere.
Vernont kikell baszni, és lehajtani a fejünket hogy ingyen eladtunk egy pro bowler guardot.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Örülök én is hogy Berry betartotta amit ígért és agresszív volt.
Hoopernél egy kicsit húztam a számat, de Conklin nagyon jó vétel volt.
Keenum jó lesz cserének. + marad a Chubb - Hunt tengely RB-be.
Érdekes szerződések is amúgy mert elég orr nehezek, az első évbe kifizetünk nekik rengeteget és későbbi évekbe marad a kevesebb, ami okos mert jövőre jön ugye Garrett szerződés + Ogunjobi is.
A támadóegység meg is van igazából, még a draftról jön a Wills-Wirfs-Andrews trioból valaki és ámen.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nincs itt moneyball, vagy éppen ez az igazi moneyball? 😀

Mindhárom húzás tetszik, Njoku szar, vagy inkább azt mondom, h. sérülékeny és semmit sem fejlődött, nagyon kellett egy TE. Hooperre nem számítottam, de király. Conklin a legjobb elérhető OT volt, nincs miről beszélni. Keenum meg tapasztalt, be lehet dobni a kezdőbe és a rendszert is ismeri. Mayfield helyét nem veszélyezteti, de nem dől össze a világ ha Baker kidől pár meccsre.

Berry tényleg agresszív volt, végre nem csak a duma aztán ülünk az 50M-s sapkán...
Joey Tribbiani
Más szóval
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1239670627147157504
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nincs itt moneyball, vagy éppen ez az igazi moneyball? 😀

Mindhárom húzás tetszik, Njoku szar, vagy inkább azt mondom, h. sérülékeny és semmit sem fejlődött, nagyon kellett egy TE. Hooperre nem számítottam, de király. Conklin a legjobb elérhető OT volt, nincs miről beszélni. Keenum meg tapasztalt, be lehet dobni a kezdőbe és a rendszert is ismeri. Mayfield helyét nem veszélyezteti, de nem dől össze a világ ha Baker kidől pár meccsre.

Berry tényleg agresszív volt, végre nem csak a duma aztán ülünk az 50M-s sapkán...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Bold prediction, a 10. héten már Keenum fog kezdeni, és PO-ba viszi a Browns-t.
tenorx
Reméltem valami ilyen optimizmust a szomszédból.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bold prediction, a 10. héten már Keenum fog kezdeni, és PO-ba viszi a Browns-t.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keenum jön Baker mögé 3 év/18M.
Stefával dolgoztak együtt.
P@trik
Na az egy logikus igazolás.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Keenum jön Baker mögé 3 év/18M.
Stefával dolgoztak együtt.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagybevasarlas ismet. Kerdes, ugyanaz lesz-e a vege.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Conklin mellett Hooper is jó lesz már

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Végre!! Kellett mint egy falat kenyér.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Jack Conklin agreed to a 3-year deal with the Browns for $42M with $30M fully guarantee, per
@RosenhausSports
. He earns $20mil in the first year. Wanted to keep it short due to the projected increases in the salary cap. Conklin will only be 28 when this deal expires.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az előző idényre Pro Bowl szintre ért, de azért a blokkolásaival senkit sem fog megijeszteni. Mellé inkább egy olyan TE kellene, aki abban erősebb, ő meg egy szabadabb feladatkörben hozhatja a szép számokat. Sajnálom, hogy nem maradt Atlantában, Ryannel fasza mutatói lennének, de hátha itt is sokszor megy felé gyorsan a labda^^

több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Amúgy egyáltalán nem lepne meg, ha Njoku-t piacra dobná a csapat ilyen szűkös TE draft class mellett..
Cruyffista
Nem fogja, mert Stefanski szerette a dupla TE-s formációkat használni a Vikinsgban.
iktriad
Elvileg mar aruljuk

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy egyáltalán nem lepne meg, ha Njoku-t piacra dobná a csapat ilyen szűkös TE draft class mellett..
Cruyffista
Nem fogja, mert Stefanski szerette a dupla TE-s formációkat használni a Vikinsgban.
iktriad
Nem eppen, Rudolph az elozo idenyben labdat alig kapott es abszolut nem volt kihasznalva megfeleloen.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Őszintén szólva nem rajongok ezért a dealért. Főleg hogy vannak sokkal fontosabb needek.

Njoku nagy kérdés lesz. ( pont a napokba néztem vissza a 2017es draftot, visítva röhögtem amikor kiemelték hogy tud blokkolni...)