Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/SethWickersham/status/1216409480193290240
Tony Adams
Minden elismerésem a csávónak hogy ezt a sok baromságot mind lenyelte.
Azzal a tudással ami neki van a sport analitikához úgy leléptem volna mint kvrva a díványról.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 219 — Colts Fan
 twitter.com/SethWickersham/status/1216409480193290240
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Andrew Berry és George Paton a két jelölt a GM posztra akit meghallgatunk.
Dodds visszadobta a lehetőséget.

DC-nek pletykálják George Edwardsot is.
P@trik
Ez a Wilks féle védelem minden volt, csak elfogadható nem. Aztán mikor MG kiesett, atomjaira hullott... bengals, aki az utsó forduló előtt ligautolsó volt futásban, szénné futott minket... Wilks helyére mindenképp kellene valaki aki ért hozzá.

Stefa remélem megfelelően fogja fejleszteni Bakert, mert az idei QB edző az Kitchens legnagyobb barija volt, csak épp a poszthoz nem értett, és zéró edzői tapasztalata volt, remélem tőle megválnak.
Csiriba
Ryan Lindley QB coachról kb ez a véleményem mint Landrynek. Siralmas volt a csávó...


Adam Henry Wr coachot hagynám meg OBJ és Landry miatt, és az RB coach Stump Mitchellt.
Campent sajnálom egyedül mert jó szakember de ez a fal brutál szar volt.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Andrew Berry és George Paton a két jelölt a GM posztra akit meghallgatunk.
Dodds visszadobta a lehetőséget.

DC-nek pletykálják George Edwardsot is.
P@trik
Ez a Wilks féle védelem minden volt, csak elfogadható nem. Aztán mikor MG kiesett, atomjaira hullott... bengals, aki az utsó forduló előtt ligautolsó volt futásban, szénné futott minket... Wilks helyére mindenképp kellene valaki aki ért hozzá.

Stefa remélem megfelelően fogja fejleszteni Bakert, mert az idei QB edző az Kitchens legnagyobb barija volt, csak épp a poszthoz nem értett, és zéró edzői tapasztalata volt, remélem tőle megválnak.
Csiriba
Wilksnek mennie kell, ez nem kérdés. George Edwards katasztrófa volt a Billsnél, de annak már 10 éve, lehet tanult valamit Zimmer mellett. Azért örülnék, ha nem full ex Vikings staffot építene Stefa, Priefer mondjuk fasza, h. marad.

Offense oldalon sztem teljes tisztogatás lesz, a kis Kubiakot szívesen látnám, persze a nagyot is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Andrew Berry és George Paton a két jelölt a GM posztra akit meghallgatunk.
Dodds visszadobta a lehetőséget.

DC-nek pletykálják George Edwardsot is.
P@trik
Ez a Wilks féle védelem minden volt, csak elfogadható nem. Aztán mikor MG kiesett, atomjaira hullott... bengals, aki az utsó forduló előtt ligautolsó volt futásban, szénné futott minket... Wilks helyére mindenképp kellene valaki aki ért hozzá.

Stefa remélem megfelelően fogja fejleszteni Bakert, mert az idei QB edző az Kitchens legnagyobb barija volt, csak épp a poszthoz nem értett, és zéró edzői tapasztalata volt, remélem tőle megválnak.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Andrew Berry és George Paton a két jelölt a GM posztra akit meghallgatunk.
Dodds visszadobta a lehetőséget.

DC-nek pletykálják George Edwardsot is.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Olvasom, hogy mi is várható és hát ez eléggé XXI. század. Btw, valahol már találkoztam azzal az infóval, hogy a Pats-nek már sok-sok éve van egy matematikusa, aki komoly mértékben támogatja a Darth Hoodie munkáját.

 www.si.com/nfl/browns/browns-maven-features/its-about-time-the-cleveland-browns-joined-footballs-modern-age
ktms
Ezt én is olvastam, ebből is látszik, h. nem kell túllihegni ezt a DePO féle analitikát, mindenki használja lassan, csak a mértéke különbözik. Nálunk nyilván hangsúlyosabb lesz így, h. a HC, GM is ebbe az irányba megy, de nem arról van szó h. a Cleveland Browns feltalálta a spanyol viaszt 😊

Azért remélem, h. drafton nem az ilyen Corey Coleman féle játékosok fognak dominálni, őt ugye a PFF is kihozta, mint szupersztárt, aztán mi lett belőle.
Joey Tribbiani
csak a témához:
ez még év elejéről

 www.baltimoremagazine.com/section/sports/meet-daniel-stern-the-ravens-25-year-old-number-crunching-whiz-who-has-john-harbaughs-ear

jó példa mert tényleg az egyik legagresszívabb csapat (4.kísérletek, felállások, playválasztás) offense felfogásra, és elég jók is voltak. de a legtöbb csapatnál valamilyen szinten már használják.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Olvasom, hogy mi is várható és hát ez eléggé XXI. század. Btw, valahol már találkoztam azzal az infóval, hogy a Pats-nek már sok-sok éve van egy matematikusa, aki komoly mértékben támogatja a Darth Hoodie munkáját.

 www.si.com/nfl/browns/browns-maven-features/its-about-time-the-cleveland-browns-joined-footballs-modern-age
ktms
Ezt én is olvastam, ebből is látszik, h. nem kell túllihegni ezt a DePO féle analitikát, mindenki használja lassan, csak a mértéke különbözik. Nálunk nyilván hangsúlyosabb lesz így, h. a HC, GM is ebbe az irányba megy, de nem arról van szó h. a Cleveland Browns feltalálta a spanyol viaszt 😊

Azért remélem, h. drafton nem az ilyen Corey Coleman féle játékosok fognak dominálni, őt ugye a PFF is kihozta, mint szupersztárt, aztán mi lett belőle.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ma mar komoly munka folyik meg a gurulos fociban is. NFLben gyakran latom, hogy szidjak az eronleti edzot. Amott meg van egy stab (nem egy ember), akik csak azzal foglalkoznak, hogy felmerik a jatekosok leterheltseget, seruleseit a multban es jelenben. Es megmondjak az edzoknek, hogy mekkora az eselye egy serulesnek, ha az illeto jatekos X vagy Y percet jatszik. Peldaul.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ktms Cleveland Browns 516
Olvasom, hogy mi is várható és hát ez eléggé XXI. század. Btw, valahol már találkoztam azzal az infóval, hogy a Pats-nek már sok-sok éve van egy matematikusa, aki komoly mértékben támogatja a Darth Hoodie munkáját. (Edit: megvan, Ernie Adams)

 www.si.com/nfl/browns/browns-maven-features/its-about-time-the-cleveland-browns-joined-footballs-modern-age

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 4 éve
ktms Cleveland Browns 516
És ne felejtsük el, h. Keenum legjobb szezonjában bizony ő volt a QB edző. Persze ide nem annak jön, de állítólag ez is számított a döntésnél. Magasan kiemelkedett mindenben a többi szezonhoz képest a 2017-es.

 www.espn.com/nfl/player/stats/_/id/15168/case-keenum
Joey Tribbiani
Amennyire olvasom, mindenhol azt írják, nagyon jó vezető, érti és használja az analitikát, kombinatív és nem utolsó sorban láttuk sikeresen hívni játékokat, nem csak néhány meccsen hanem a meccsek túlnyomó többségében.

Tűkön ülve várjuk a DC és GM kinevezéseket! Utána meg le kéne nyugodni és felkészülni egy felemás PO szezonra. Shanahan sem az első szezonban váltotta meg a világot a 49ers-nél.
ktms
Egy jó offseasonnel (OL, TE, S, esetleg LB) ez sztem bőven PO keret. Nem kell alább adni, főleg ha megnézem a Titans és Texans szereplését. Az a 9ers rosszabb állapotban volt, Haslamot leszámítva sztem a mi rosterünk álom egy HC-nek. Top 10-es pick, extra 3. körös, 50M felett cap space. Korrekt coachinggal a wild cardot min. meg kell célozni, rookie HC ellenére is.
Joey Tribbiani
Analitikusan gondolkodva (is) igazad van. 😊 Nekem is kb ez van a fejemben, de ez a szezon akkora lebőgés volt (pedig nekem nem voltak az égben az elvárásaim, mert én a legyünk reális - nem matematikai - harcban a wildcard-ért a végéig típusú eredménnyel elégedett lettem volna), hogy én óvatos vagyok az elvárásokkal.

Egyébként ha mindenki hozzá teszi azt, ami tőle elvárható akkor ez nem irreális. Szóval tulajdonképpen miért ne? 😊

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 4 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Lehet, hogy Wilks-et megtartják.

BIUSA"@
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
És ne felejtsük el, h. Keenum legjobb szezonjában bizony ő volt a QB edző. Persze ide nem annak jön, de állítólag ez is számított a döntésnél. Magasan kiemelkedett mindenben a többi szezonhoz képest a 2017-es.

 www.espn.com/nfl/player/stats/_/id/15168/case-keenum
Joey Tribbiani
Amennyire olvasom, mindenhol azt írják, nagyon jó vezető, érti és használja az analitikát, kombinatív és nem utolsó sorban láttuk sikeresen hívni játékokat, nem csak néhány meccsen hanem a meccsek túlnyomó többségében.

Tűkön ülve várjuk a DC és GM kinevezéseket! Utána meg le kéne nyugodni és felkészülni egy felemás PO szezonra. Shanahan sem az első szezonban váltotta meg a világot a 49ers-nél.
ktms
Egy jó offseasonnel (OL, TE, S, esetleg LB) ez sztem bőven PO keret. Nem kell alább adni, főleg ha megnézem a Titans és Texans szereplését. Az a 9ers rosszabb állapotban volt, Haslamot leszámítva sztem a mi rosterünk álom egy HC-nek. Top 10-es pick, extra 3. körös, 50M felett cap space. Korrekt coachinggal a wild cardot min. meg kell célozni, rookie HC ellenére is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
ktms Cleveland Browns 516
És ne felejtsük el, h. Keenum legjobb szezonjában bizony ő volt a QB edző. Persze ide nem annak jön, de állítólag ez is számított a döntésnél. Magasan kiemelkedett mindenben a többi szezonhoz képest a 2017-es.

 www.espn.com/nfl/player/stats/_/id/15168/case-keenum
Joey Tribbiani
Amennyire olvasom, mindenhol azt írják, nagyon jó vezető, érti és használja az analitikát, kombinatív és nem utolsó sorban láttuk sikeresen hívni játékokat, nem csak néhány meccsen hanem a meccsek túlnyomó többségében.

Tűkön ülve várjuk a DC és GM kinevezéseket! Utána meg le kéne nyugodni és felkészülni egy felemás szezonra. Shanahan sem az első szezonban váltotta meg a világot a 49ers-nél.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Nalam JMD, akar Saleh is jobb jelolt volt. Igazabol a harombol a masik kettovel inkabb ertettem volna egyet.
Stez
JMD-t abszolút nem láttam alkalmasnak, túlontúl rávetül BB árnyéka és amikor kilépett az árnyékból akkor betlizett. Amúgy eredetileg nálam is Saleh volt a magasabban jegyzett, készebb edző. Elsőre nem is értettem a választást.

De belegondolva: látni, hogy ide most egy olyan offensive mind kell, aki képes Mayfield-ből kihozni a maximumot. Van benne lehetőség ezt lehet tudni, láttuk a rookie szezont, az nem véletlen volt. Stefanski QB edző volt mielőtt OC lett (mindezt megelőzően pedig megmászta a szamárlétrát). Aránylag sikeresen vette át az előző szezon végére a Vikingks O-t és idén is kihozta amit lehetett Cousins-ból. Konkrétan top évet futott Cousins számos skill playerrel együtt. Egyébként nem volt hiba nélkül az éve, de még ezzel együtt is egy sokkal inkább a HC munkára készen álló edző, mint Kitchens volt.

Szóval véleményem szerint az a meglepő helyzet állt elő, hogy a Browns azt az edzőt választotta, akit a leginkább értelme volt kiválasztani. Nem kockázat nélküli az igaz, de teljes mértékben logikus, alátámasztott és előremutató lépés.
ktms
És ne felejtsük el, h. Keenum legjobb szezonjában bizony ő volt a QB edző. Persze ide nem annak jön, de állítólag ez is számított a döntésnél. Magasan kiemelkedett mindenben a többi szezonhoz képest a 2017-es.

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fheadshots%2Fnfl%2Fplayers%2Ffull%2F15168.png
Case Keenum Career Stats - NFL - ESPN
Complete career NFL stats for Houston Texans Quarterback Case Keenum on ESPN. Includes scoring, rushing, defensive and receiving stats.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
ktms Cleveland Browns 516
Nalam JMD, akar Saleh is jobb jelolt volt. Igazabol a harombol a masik kettovel inkabb ertettem volna egyet.
Stez
JMD-t abszolút nem láttam alkalmasnak, túlontúl rávetül BB árnyéka és amikor kilépett az árnyékból akkor betlizett. Amúgy eredetileg nálam is Saleh volt a magasabban jegyzett, készebb edző. Elsőre nem is értettem a választást.

De belegondolva: látni, hogy ide most egy olyan offensive mind kell, aki képes Mayfield-ből kihozni a maximumot. Van benne lehetőség ezt lehet tudni, láttuk a rookie szezont, az nem véletlen volt. Stefanski QB edző volt mielőtt OC lett (mindezt megelőzően pedig megmászta a szamárlétrát). Aránylag sikeresen vette át az előző szezon végére a Vikingks O-t és idén is kihozta amit lehetett Cousins-ból. Konkrétan top évet futott Cousins számos skill playerrel együtt. Egyébként nem volt hiba nélkül az éve, de még ezzel együtt is egy sokkal inkább a HC munkára készen álló edző, mint Kitchens volt.

Szóval véleményem szerint az a meglepő helyzet állt elő, hogy a Browns azt az edzőt választotta, akit a leginkább értelme volt kiválasztani. Nem kockázat nélküli az igaz, de teljes mértékben logikus, alátámasztott és előremutató lépés.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gyönyörű amúgy, hogy ha egy jó meccse van az OC-nak, akkor mindenki a faszát szopkodja, majd egy rossz meccs után, már ő a világ legrosszabb OC-ja és röhejes hire.

Én nem tudom megérteni, hogy ezek az emberek nem értik-e, vagy direkt játszanak rá arra, hogy nem értik, hogy a HC nem egy OC/DC vagy positional coach.
Az ő feladata a people management, meg egy olyan team kiépítése, ami megérti a winning culturet.

Ha már tavaly is ő tűnt a top jelöltnek, akkor egyértelmű, hogy a people és management skilljei fogták meg DePoékat.
Persze, nem árt, ha mellette ért is a játékhoz, de bazdmeg nem OC-nak vették fel.

Ez a hozzáállás különsen úgy röhejes, hogy mennyi olyan ember vált be, aki rövid ideig volt (és nem feltétlenül kiemelkedő) OC/DC/ST coach.
tenorx
Inkabb ez a hozzaszolas rohejes. Egy nyilvanos forumon hisztizel azert, mert van velemenye valakinek, ami nem egyezik a tieddel. Ami amugy pontosan ugyanugy tizezer felvetesen alapszik, akarcsak a masik oldale.

Egy, o lesz az OC is, ketto, nagyon nem egy rossz meccse van, hanem rengeteg hibaja, amiket ujfent elkovetett. Harom, nem, nem az edzo dolga a keret kialakitasa, hanem a GM dolga. Negy, Stefanski pontosan ugyanugy egy tapasztalatlan OC, mint Kitchens volt, akinek volt par nagyon jo meccs egy egyebkent elit tamadosorral, amiben ket elit elkapo, elit futo, remek tight end es egy ligaszinten top15os iranyito volt. Ez a kinevezes szerintem semmivel sem megnyugtatobb, mint Kitchense volt. Es ot, alapbol a felvetesed rohejes, hogy talan vannak, akik gyorsan berobannak es sikeresek lesznek, de haromszor annyi szakember van legalabb, aki meg megbukik. A legutobbi nevsorban tobbek kozott ott van Stefanski elodje is, akivel szinten jol muzsikalt a Vikings tamadosora elintezte, aztan ahogy jott par hasonloan fos meccs, mint amilyen volt Stefanskinak is, csak o repult mar hamarabb.

Hogy Stefanski jo lesz e vagy szar, azt en nem tudom, de tetszik vagy sem, a velemenyem meglesz a dologrol, meg akkor is, ha szamodra az rohejes.
Stez
Oké, és JMD mit csinált Brady meg BB nélkül? Vagy ki volt nálad a top jelölt?
Joey Tribbiani
Nalam JMD, akar Saleh is jobb jelolt volt. Igazabol a harombol a masik kettovel inkabb ertettem volna egyet.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 843 — Keep pounding
Mondjuk csinálj látványos offense-t a farönk mobilitással bíró kirk kapitánnyal egy szar fal mögött egy alapvetően védekező felfogású HC-vel. Sztem ebből a Vikes offense-ből sokkal többet nem lehetett kihozni a körülmények között. Nyilván voltak szarabb meg jobb meccsek, de én nem látom a rengeteg kiaknázatla területet.

McDaniels sztem emberileg alkalmatlan, jó eséllyel előadná ugyanazt, mint anno Denverben. Illetve a Ramsnél a világ legrosszabb offense-ét rakta össze, de erre valahogy már senki sem emlékszik. No és elég csak rá nézni a Pats offense-re idén, ahhoz képest a Vikes cirkuszi bemutatót rendezett hétről hétre.

Saleh jó D-t rakott össze, jó backgrounddal, de lehet támadó orientált edzőt kerestek. Mondjuk nálam még mindig Gym Shorts lett volna a befutó, de ez sztem a helyzet ismeretében egy teljesen védhető választás.

Sok sikert neki, remélem fel fog tudni nőni ehhez a nem kis feladathoz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gyönyörű amúgy, hogy ha egy jó meccse van az OC-nak, akkor mindenki a faszát szopkodja, majd egy rossz meccs után, már ő a világ legrosszabb OC-ja és röhejes hire.

Én nem tudom megérteni, hogy ezek az emberek nem értik-e, vagy direkt játszanak rá arra, hogy nem értik, hogy a HC nem egy OC/DC vagy positional coach.
Az ő feladata a people management, meg egy olyan team kiépítése, ami megérti a winning culturet.

Ha már tavaly is ő tűnt a top jelöltnek, akkor egyértelmű, hogy a people és management skilljei fogták meg DePoékat.
Persze, nem árt, ha mellette ért is a játékhoz, de bazdmeg nem OC-nak vették fel.

Ez a hozzáállás különsen úgy röhejes, hogy mennyi olyan ember vált be, aki rövid ideig volt (és nem feltétlenül kiemelkedő) OC/DC/ST coach.
tenorx
Mondjuk ez a része érdekelne. Az aktív HC-k közül mennyi?
Jan
Most gyorsan átfutottam az aktív HC-kat koordinátor tapasztalat alapján, ez a lista (elvileg, nem garantálom, hogy nem néztem félre valamit). Azokat néztem, akiknek 5, vagy kevesebb OC/DC-sége van.

Matt Nagy: 2 év OC
Zac Taylor: 0 év OC
Matt LaFleur: 2 év OC
Frank Reich: 4 év OC
Anthony Lynn: 1 év OC
Sean McVay: 3 év OC
Brian Flores: 0 év DC
Joe Judge: 5 év ST
Adam Gase: 3 év OC
Doug Pederson: 3 év OC
Mike Tomlin: 1 év DC
Mike Vrabel: 1 év DC
Ron Rivera: 2 év DC

Aki ezek közül szerintem bevált (és már legalább 2 évet letoltak) az Nagy, Reich, McVay, Pederson, Tomlin, Vrabel és Rivera.
Akik nem, az Lynn, Gase.
Akik még csak egy, vagy kevesebb évet voltak HC-k az Taylor, LaFleur, Flores, Judge szóval ők még pending.
tenorx
Hát nálam a Nagy bevált is erősen pending. Ebben a szezonban azért finoman szólva is voltak faszságai. Mondjuk az is igaz hogy azt is megnézném milyen is lenne igazából az O ha tényleg egy NFL QB futtatná a rendszert...
Tomcsik
Ott én is gondolkodtam, de nem tudok elvonatkoztatni Trubiskiytól.
Az első szezon bíztató volt.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Gyönyörű amúgy, hogy ha egy jó meccse van az OC-nak, akkor mindenki a faszát szopkodja, majd egy rossz meccs után, már ő a világ legrosszabb OC-ja és röhejes hire.

Én nem tudom megérteni, hogy ezek az emberek nem értik-e, vagy direkt játszanak rá arra, hogy nem értik, hogy a HC nem egy OC/DC vagy positional coach.
Az ő feladata a people management, meg egy olyan team kiépítése, ami megérti a winning culturet.

Ha már tavaly is ő tűnt a top jelöltnek, akkor egyértelmű, hogy a people és management skilljei fogták meg DePoékat.
Persze, nem árt, ha mellette ért is a játékhoz, de bazdmeg nem OC-nak vették fel.

Ez a hozzáállás különsen úgy röhejes, hogy mennyi olyan ember vált be, aki rövid ideig volt (és nem feltétlenül kiemelkedő) OC/DC/ST coach.
tenorx
Mondjuk ez a része érdekelne. Az aktív HC-k közül mennyi?
Jan
Most gyorsan átfutottam az aktív HC-kat koordinátor tapasztalat alapján, ez a lista (elvileg, nem garantálom, hogy nem néztem félre valamit). Azokat néztem, akiknek 5, vagy kevesebb OC/DC-sége van.

Matt Nagy: 2 év OC
Zac Taylor: 0 év OC
Matt LaFleur: 2 év OC
Frank Reich: 4 év OC
Anthony Lynn: 1 év OC
Sean McVay: 3 év OC
Brian Flores: 0 év DC
Joe Judge: 5 év ST
Adam Gase: 3 év OC
Doug Pederson: 3 év OC
Mike Tomlin: 1 év DC
Mike Vrabel: 1 év DC
Ron Rivera: 2 év DC

Aki ezek közül szerintem bevált (és már legalább 2 évet letoltak) az Nagy, Reich, McVay, Pederson, Tomlin, Vrabel és Rivera.
Akik nem, az Lynn, Gase.
Akik még csak egy, vagy kevesebb évet voltak HC-k az Taylor, LaFleur, Flores, Judge szóval ők még pending.
tenorx
Hát nálam a Nagy bevált is erősen pending. Ebben a szezonban azért finoman szólva is voltak faszságai. Mondjuk az is igaz hogy azt is megnézném milyen is lenne igazából az O ha tényleg egy NFL QB futtatná a rendszert...

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Haslam elfogadta DePo ötletét és nem a kukába landolt az elemzés mint az elmúlt évekbe ennyi a sztori.
Ha nem jön be 2 év és helo ahogy Haslam szokta.
Az egyik fő feladata az lesz hogy Mayfieldel kezdjen vmit és ez miatt talán jobb hogy OC jött mint egy DC.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként Schwarz tönkre veri Susmust= Sumus HC Giants; Saleh tönkre veri Steft= Steft HC Browns



😊

Mondjuk remélem a SF SB nem követi 😉
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gyönyörű amúgy, hogy ha egy jó meccse van az OC-nak, akkor mindenki a faszát szopkodja, majd egy rossz meccs után, már ő a világ legrosszabb OC-ja és röhejes hire.

Én nem tudom megérteni, hogy ezek az emberek nem értik-e, vagy direkt játszanak rá arra, hogy nem értik, hogy a HC nem egy OC/DC vagy positional coach.
Az ő feladata a people management, meg egy olyan team kiépítése, ami megérti a winning culturet.

Ha már tavaly is ő tűnt a top jelöltnek, akkor egyértelmű, hogy a people és management skilljei fogták meg DePoékat.
Persze, nem árt, ha mellette ért is a játékhoz, de bazdmeg nem OC-nak vették fel.

Ez a hozzáállás különsen úgy röhejes, hogy mennyi olyan ember vált be, aki rövid ideig volt (és nem feltétlenül kiemelkedő) OC/DC/ST coach.
tenorx
Mondjuk ez a része érdekelne. Az aktív HC-k közül mennyi?
Jan
Most gyorsan átfutottam az aktív HC-kat koordinátor tapasztalat alapján, ez a lista (elvileg, nem garantálom, hogy nem néztem félre valamit). Azokat néztem, akiknek 5, vagy kevesebb OC/DC-sége van.

Matt Nagy: 2 év OC
Zac Taylor: 0 év OC
Matt LaFleur: 2 év OC
Frank Reich: 4 év OC
Anthony Lynn: 1 év OC
Sean McVay: 3 év OC
Brian Flores: 0 év DC
Joe Judge: 5 év ST
Adam Gase: 3 év OC
Doug Pederson: 3 év OC
Mike Tomlin: 1 év DC
Mike Vrabel: 1 év DC
Ron Rivera: 2 év DC

Aki ezek közül szerintem bevált (és már legalább 2 évet letoltak) az Nagy, Reich, McVay, Pederson, Tomlin, Vrabel és Rivera.
Akik nem, az Lynn, Gase.
Akik még csak egy, vagy kevesebb évet voltak HC-k az Taylor, LaFleur, Flores, Judge szóval ők még pending.
több mint 4 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Gyönyörű amúgy, hogy ha egy jó meccse van az OC-nak, akkor mindenki a faszát szopkodja, majd egy rossz meccs után, már ő a világ legrosszabb OC-ja és röhejes hire.

Én nem tudom megérteni, hogy ezek az emberek nem értik-e, vagy direkt játszanak rá arra, hogy nem értik, hogy a HC nem egy OC/DC vagy positional coach.
Az ő feladata a people management, meg egy olyan team kiépítése, ami megérti a winning culturet.

Ha már tavaly is ő tűnt a top jelöltnek, akkor egyértelmű, hogy a people és management skilljei fogták meg DePoékat.
Persze, nem árt, ha mellette ért is a játékhoz, de bazdmeg nem OC-nak vették fel.

Ez a hozzáállás különsen úgy röhejes, hogy mennyi olyan ember vált be, aki rövid ideig volt (és nem feltétlenül kiemelkedő) OC/DC/ST coach.
tenorx
Inkabb ez a hozzaszolas rohejes. Egy nyilvanos forumon hisztizel azert, mert van velemenye valakinek, ami nem egyezik a tieddel. Ami amugy pontosan ugyanugy tizezer felvetesen alapszik, akarcsak a masik oldale.

Egy, o lesz az OC is, ketto, nagyon nem egy rossz meccse van, hanem rengeteg hibaja, amiket ujfent elkovetett. Harom, nem, nem az edzo dolga a keret kialakitasa, hanem a GM dolga. Negy, Stefanski pontosan ugyanugy egy tapasztalatlan OC, mint Kitchens volt, akinek volt par nagyon jo meccs egy egyebkent elit tamadosorral, amiben ket elit elkapo, elit futo, remek tight end es egy ligaszinten top15os iranyito volt. Ez a kinevezes szerintem semmivel sem megnyugtatobb, mint Kitchense volt. Es ot, alapbol a felvetesed rohejes, hogy talan vannak, akik gyorsan berobannak es sikeresek lesznek, de haromszor annyi szakember van legalabb, aki meg megbukik. A legutobbi nevsorban tobbek kozott ott van Stefanski elodje is, akivel szinten jol muzsikalt a Vikings tamadosora elintezte, aztan ahogy jott par hasonloan fos meccs, mint amilyen volt Stefanskinak is, csak o repult mar hamarabb.

Hogy Stefanski jo lesz e vagy szar, azt en nem tudom, de tetszik vagy sem, a velemenyem meglesz a dologrol, meg akkor is, ha szamodra az rohejes.
Stez
Bagoly mondja verébnek...

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 946 — Steelers fan
Gyönyörű amúgy, hogy ha egy jó meccse van az OC-nak, akkor mindenki a faszát szopkodja, majd egy rossz meccs után, már ő a világ legrosszabb OC-ja és röhejes hire.

Én nem tudom megérteni, hogy ezek az emberek nem értik-e, vagy direkt játszanak rá arra, hogy nem értik, hogy a HC nem egy OC/DC vagy positional coach.
Az ő feladata a people management, meg egy olyan team kiépítése, ami megérti a winning culturet.

Ha már tavaly is ő tűnt a top jelöltnek, akkor egyértelmű, hogy a people és management skilljei fogták meg DePoékat.
Persze, nem árt, ha mellette ért is a játékhoz, de bazdmeg nem OC-nak vették fel.

Ez a hozzáállás különsen úgy röhejes, hogy mennyi olyan ember vált be, aki rövid ideig volt (és nem feltétlenül kiemelkedő) OC/DC/ST coach.
tenorx
Mondjuk ez a része érdekelne. Az aktív HC-k közül mennyi?