Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jajj 😃😃

Ugyanarról beszélünk. 1/1 mindenki elérhető nem kell azt játszani mint eddig ,hogy kimegy két QB pl anno Luck,RG3 és jött Weeden de mi nagyon vertük neki , hogy Ő volt a kiszemelt közben pedig csak Ő maradt ...
Most nem kell ilyet játszani kiválasztjuk azt akit a legjobbnak tartunk. Nem azt mondtam hogy tudjuk ki a legjobb. Azt választjuk aki nekünk kell!

Ezért most azt hiszem idiótaság lenne az 1/1et Barkley ra lőni mert hát a 3 QBbol biztos lesz még valaki jó lesz az nekünk ... Ez az inkompetencia... Plusz Barkley valóban frankó de korántsem kihagyhatatlan prospect aki nekünk elsőre kell... Ugyanúgy elfogadnám helyette Guice-t szinte ugyanolyan löketet adna az offense-nek az új iranyitoval
Drip
Idén elég mély a draf RB poszton, persze Barkleyra mindenki azt mondja hogy tuti HOF-All Pro Probowler hyper giga-mega jó playa lesz aki generációs tehetség...De 1/1-re RB abba a csapatba amely évtizedek óta nem találja a QB-t aki elvezeti őket az ígéret földjére? Ki kell venni a szerintetek legjobb QB-t ahogy mondtad is, az 1/1 egyszerűen nem lehet más ha ez a frenchise akar valamit ebben a ligában... Ha extra mákotok van Barkley még bennt lesz 1/4-en, de ha nem még mindig lesz top tier talent. 2 top 5 pick nagyon ritkán adatik meg egy csapatnak, ezt illene kihasználni...
Tomcsik
Capt. Kirk elhozzuk FA-ról, 1/1 Barkley 1/4 OL feljövünk majd valamikor a legjobb WR-ért, a többi pick mehet a védelembe 😀
zsutu
Amennyire hallom Capt. Kirk nem nagyon kíván hozzátok szerződni, persze lehet hogy van az a pénz...Én inkább hoznám a saját magam által választott ifjú titán a draftról. Eddig ezek a foltozgatások az FA QB-al nem jöttek be... Na persze mondjuk nállatok a draftoltak se 😊 De most 1/1 és több tehetséges QB is van... Itt a remek alkalom...

több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Jajj 😃😃

Ugyanarról beszélünk. 1/1 mindenki elérhető nem kell azt játszani mint eddig ,hogy kimegy két QB pl anno Luck,RG3 és jött Weeden de mi nagyon vertük neki , hogy Ő volt a kiszemelt közben pedig csak Ő maradt ...
Most nem kell ilyet játszani kiválasztjuk azt akit a legjobbnak tartunk. Nem azt mondtam hogy tudjuk ki a legjobb. Azt választjuk aki nekünk kell!

Ezért most azt hiszem idiótaság lenne az 1/1et Barkley ra lőni mert hát a 3 QBbol biztos lesz még valaki jó lesz az nekünk ... Ez az inkompetencia... Plusz Barkley valóban frankó de korántsem kihagyhatatlan prospect aki nekünk elsőre kell... Ugyanúgy elfogadnám helyette Guice-t szinte ugyanolyan löketet adna az offense-nek az új iranyitoval
Drip
Idén elég mély a draf RB poszton, persze Barkleyra mindenki azt mondja hogy tuti HOF-All Pro Probowler hyper giga-mega jó playa lesz aki generációs tehetség...De 1/1-re RB abba a csapatba amely évtizedek óta nem találja a QB-t aki elvezeti őket az ígéret földjére? Ki kell venni a szerintetek legjobb QB-t ahogy mondtad is, az 1/1 egyszerűen nem lehet más ha ez a frenchise akar valamit ebben a ligában... Ha extra mákotok van Barkley még bennt lesz 1/4-en, de ha nem még mindig lesz top tier talent. 2 top 5 pick nagyon ritkán adatik meg egy csapatnak, ezt illene kihasználni...
Tomcsik
Capt. Kirk elhozzuk FA-ról, 1/1 Barkley 1/4 OL feljövünk majd valamikor a legjobb WR-ért, a többi pick mehet a védelembe 😀
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jajj 😃😃

Ugyanarról beszélünk. 1/1 mindenki elérhető nem kell azt játszani mint eddig ,hogy kimegy két QB pl anno Luck,RG3 és jött Weeden de mi nagyon vertük neki , hogy Ő volt a kiszemelt közben pedig csak Ő maradt ...
Most nem kell ilyet játszani kiválasztjuk azt akit a legjobbnak tartunk. Nem azt mondtam hogy tudjuk ki a legjobb. Azt választjuk aki nekünk kell!

Ezért most azt hiszem idiótaság lenne az 1/1et Barkley ra lőni mert hát a 3 QBbol biztos lesz még valaki jó lesz az nekünk ... Ez az inkompetencia... Plusz Barkley valóban frankó de korántsem kihagyhatatlan prospect aki nekünk elsőre kell... Ugyanúgy elfogadnám helyette Guice-t szinte ugyanolyan löketet adna az offense-nek az új iranyitoval
Drip
Idén elég mély a draf RB poszton, persze Barkleyra mindenki azt mondja hogy tuti HOF-All Pro Probowler hyper giga-mega jó playa lesz aki generációs tehetség...De 1/1-re RB abba a csapatba amely évtizedek óta nem találja a QB-t aki elvezeti őket az ígéret földjére? Ki kell venni a szerintetek legjobb QB-t ahogy mondtad is, az 1/1 egyszerűen nem lehet más ha ez a frenchise akar valamit ebben a ligában... Ha extra mákotok van Barkley még bennt lesz 1/4-en, de ha nem még mindig lesz top tier talent. 2 top 5 pick nagyon ritkán adatik meg egy csapatnak, ezt illene kihasználni...

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jajj 😃😃

Ugyanarról beszélünk. 1/1 mindenki elérhető nem kell azt játszani mint eddig ,hogy kimegy két QB pl anno Luck,RG3 és jött Weeden de mi nagyon vertük neki , hogy Ő volt a kiszemelt közben pedig csak Ő maradt ...
Most nem kell ilyet játszani kiválasztjuk azt akit a legjobbnak tartunk. Nem azt mondtam hogy tudjuk ki a legjobb. Azt választjuk aki nekünk kell!

Ezért most azt hiszem idiótaság lenne az 1/1et Barkley ra lőni mert hát a 3 QBbol biztos lesz még valaki jó lesz az nekünk ... Ez az inkompetencia... Plusz Barkley valóban frankó de korántsem kihagyhatatlan prospect aki nekünk elsőre kell... Ugyanúgy elfogadnám helyette Guice-t szinte ugyanolyan löketet adna az offense-nek az új iranyitoval

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nekünk a 3 top qb- bol nem a maradék kettő kell hanem a legjobb... Ezert van az 1/1

Komolyan mondom ...
Drip
Csak ugye azt ki tudja biztosan megállapítani, hogy ki a legjobb...
Az oké, hogy a vezetőségnek van egy elképzelése, hogy kit kellene húzni, szerintük ki a legjobb, csak, hogy tényleg beválik-e az már egy másik kérdés.
kapitnono
számból vetted ki a szót, a legjobb az Dorsey szerint lesz a legjobb !
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nekünk a 3 top qb- bol nem a maradék kettő kell hanem a legjobb... Ezert van az 1/1

Komolyan mondom ...
Drip
Csak ugye azt ki tudja biztosan megállapítani, hogy ki a legjobb...
Az oké, hogy a vezetőségnek van egy elképzelése, hogy kit kellene húzni, szerintük ki a legjobb, csak, hogy tényleg beválik-e az már egy másik kérdés.


több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nekünk a 3 top qb- bol nem a maradék kettő kell hanem a legjobb... Ezert van az 1/1

Komolyan mondom ...

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Barkley egy szörny te jó isten mekkora húzás lenne, én bőven eltudnám képzelni 1/1re hiába tartják vérforralónak a futó ilyen korai húzását.
Kíváncsi leszek azért még ma a QB-k mit művelnek.
P@trik
A combine után én is így gondolom, tudom, hogy a qb kardinális kérdés, de 1/4-re még biztos bent lesz a 3 top qb-ből kettő.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
1/4-en a Rosen-Mayfield-Darnold trióból minimum 1 de inkább 2 bent lesz még.
Josh Allen számomra nem opció, semmivel nem lennénk előrébb ennyi erővel Kizer is játszhat.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Én nagyon remélem, hogy eszetekben nem lesz 1/1-re futót vinni. :/ Bár jó fal mögött futna elvileg, de kardinálisabb kérdés az irányító. (Még ha Joe Thomas véleményén vagyok is, és Kizer nem kút, csak rohadtul nem 14 meccses QB első szezonjában) Akkor képzelek el ilyet csak, ha a kinézett irányító bent lesz 1/4-re még valószínűleg. De ez meg hazárd játék, mert a Colts helyére simán, de még a Giants helyére is bárki felcserélhet. Bár Dorsey remélem ért a munkájához.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Barkley egy szörny te jó isten mekkora húzás lenne, én bőven eltudnám képzelni 1/1re hiába tartják vérforralónak a futó ilyen korai húzását.
Kíváncsi leszek azért még ma a QB-k mit művelnek.
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 488
Na, Darnoldnak kicsi a tenyere 😀 Emlékszem Teddyt is kb. emiatt húzták le, többek között mi is, mondván majd a hidegben mennyire gáz lesz. Hát nem lett. Hue köztudottan a lapát kezet szereti, remélem szigorúan a sarokban fog ülni, amikor a QB-ról döntünk.
Joey Tribbiani
Bár egészen más sport a kettő, de amikor megláttam az irányítót meg a kapát kezet egyből az jutott eszembe, hogy az NBA-ben a lapát kezű emberek(centerek) milyen "ügyesen" büntetőznek (azaz precízen oda dobják a labdát ahova annak menni kell) a lapát kezeikkel amivel nem érzik a labdát normálisan. Bár O'neal közeli méretekkel nyilván senki nem megy NFL QB-nak, ha már eszembe jutott a dolog leírtam 😊

Egyébként nem gondoltam, hogy ilyen szinten szétszedik a játékosokat hogy kicsi a keze vagy nagy. Mi lehet az a döntési helyzet vagy mekkora hasonlóságnak kell lennie két ember között, amikor a kéz mérete dönti el hogy melyiket akarják inkább választani?

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Értelemszerűen jobban figyelem az irányítókat mint eddig és ha én valakitől iszonyatosan félek akkor az Josh Allen. Láttunk már sok mindent a ligában és akár ő is beválhat, de szvsz igen nagy esély van rá, hogy bust lesz belőle. Rosen nálam teljesen rendben van, nekem ő a kedvencem idén, de Mayfieldet is simán el tudnám fogadni. Darnoldnál inkább csak a scoutokra hallgatok, nála is bőven látok bust esélyt, de a megfelelő helyre kerülve belőle jó QB-t lehetne nevelni.


Asbee
érdekes amit írsz, én pont fordítva látom. Rosen nálam egyre nagyobb kérdőjel.
Amadeus
Nem nagyon nyelem be azt amit a karakterével kapcsolatban írnak + érdemes megnézni a Texas A&M elleni fordítását, aztán utána kimondani róla, hogy valóban nem elhivatott. A csapattársai csupa jó dolgokat mondtak róla. Nyilván sokaknak nem szimpatikus a személyisége, de szvsz nem hátrány az arrogancia sem ahhoz, hogy valakiből franchise QB legyen. A másik a sérülései. Úgy tudom a vállsérülésből rendesen felépült, ezen kívül két agyrázkódása volt ami kicsit gáz, de ezt sem tartom akkora negatívumnak, hogy emiatt ne őt húzzam ki.

Darnold mellette a jófiúnak tűnik, de nem egy olyat láttam már az élet számos területén, hogy a szorgalmas mintagyerek beleroppant a nagy teherbe. + a Giants scoutjainál kicsit túl is lett lihegve mostanában ez a karakter dolog és látjuk mennyire vezetett eredményre...
Asbee
nem a személyisége, egyszerűen nem érzem benne azt az átütő erőt, ami mondjuk megvolt Mariotában, Luckban, RG3-ben. De ez szubjektív.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Értelemszerűen jobban figyelem az irányítókat mint eddig és ha én valakitől iszonyatosan félek akkor az Josh Allen. Láttunk már sok mindent a ligában és akár ő is beválhat, de szvsz igen nagy esély van rá, hogy bust lesz belőle. Rosen nálam teljesen rendben van, nekem ő a kedvencem idén, de Mayfieldet is simán el tudnám fogadni. Darnoldnál inkább csak a scoutokra hallgatok, nála is bőven látok bust esélyt, de a megfelelő helyre kerülve belőle jó QB-t lehetne nevelni.


Asbee
érdekes amit írsz, én pont fordítva látom. Rosen nálam egyre nagyobb kérdőjel.
Amadeus
Nem nagyon nyelem be azt amit a karakterével kapcsolatban írnak + érdemes megnézni a Texas A&M elleni fordítását, aztán utána kimondani róla, hogy valóban nem elhivatott. A csapattársai csupa jó dolgokat mondtak róla. Nyilván sokaknak nem szimpatikus a személyisége, de szvsz nem hátrány az arrogancia sem ahhoz, hogy valakiből franchise QB legyen. A másik a sérülései. Úgy tudom a vállsérülésből rendesen felépült, ezen kívül két agyrázkódása volt ami kicsit gáz, de ezt sem tartom akkora negatívumnak, hogy emiatt ne őt húzzam ki.

Darnold mellette a jófiúnak tűnik, de nem egy olyat láttam már az élet számos területén, hogy a szorgalmas mintagyerek beleroppant a nagy teherbe. + a Giants scoutjainál kicsit túl is lett lihegve mostanában ez a karakter dolog és látjuk mennyire vezetett eredményre...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Értelemszerűen jobban figyelem az irányítókat mint eddig és ha én valakitől iszonyatosan félek akkor az Josh Allen. Láttunk már sok mindent a ligában és akár ő is beválhat, de szvsz igen nagy esély van rá, hogy bust lesz belőle. Rosen nálam teljesen rendben van, nekem ő a kedvencem idén, de Mayfieldet is simán el tudnám fogadni. Darnoldnál inkább csak a scoutokra hallgatok, nála is bőven látok bust esélyt, de a megfelelő helyre kerülve belőle jó QB-t lehetne nevelni.


Asbee
érdekes amit írsz, én pont fordítva látom. Rosen nálam egyre nagyobb kérdőjel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Értelemszerűen jobban figyelem az irányítókat mint eddig és ha én valakitől iszonyatosan félek akkor az Josh Allen. Láttunk már sok mindent a ligában és akár ő is beválhat, de szvsz igen nagy esély van rá, hogy bust lesz belőle. Rosen nálam teljesen rendben van, nekem ő a kedvencem idén, de Mayfieldet is simán el tudnám fogadni. Darnoldnál inkább csak a scoutokra hallgatok, nála is bőven látok bust esélyt, de a megfelelő helyre kerülve belőle jó QB-t lehetne nevelni.

Nálunk az 1/2-re nagyon mondják Barkley-t, aminek nem tudom mennyi realitása van. Olyat is olvastam, hogy vagy ő vagy Josh Allen. Persze aztán lehet, hogy ezzel csak nektek akarjuk őt "lepasszolni" az 1/1-re 😊 Nem tudom mennyi esély van arra, hogy Barkley 1/4-ig csúszik. Kérdés milyen lesz a már említett Rosen pofavizit, ha valóban nem akar nálatok játszani, akkor remélem, hogy 1/2-nél a miénk lesz, igazából ezt akarnám. Ha mégis őt viszitek, akkor reális esélyünk lehet Barkley-ra, ráadásul Gettleman nagyon védi Eli-t és lehet, hogy túl romantikusan áll majd ehhez az őrségváltáshoz. Ha rajtam múlna "lecsúszhat" a 4-dik pickig Barkley, de akkor kérem Rosent 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk mit akar Hue Kizertol mikor nem bizott benne 3 meccsen at folyamatosan...
Igy meg egy sztar qb sem tudna ertelmesen jatszani kb

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Engem ez jobban aggaszt.

I’m a believer in hand size.
Joey Tribbiani
hmm, Josh Allen time 😊 legalább Darnold nem (itt) lesz bust 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Azért nem kell a Dunába ugrani, inkább bemásolom hogy konkrétan mit mondott. Annyit, h. meghallgat minden ajánlatot. Minden GM ezt mondja.

There's a lot I can do at No. 1. If someone wants to talk a trade, I'm willing to listen. But I will do what's best for this organizationDorsey
Engem ez jobban aggaszt.

I’m a believer in hand size.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Majd akkor lesz sírás amikor az 1/1 direktbe elcserélik első kör közepére 😀
Olcsóbb ott játékost húzni na

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
 twitter.com/nfltrade_rumors/status/969276653531779083/photo/1

Ezek hülyék komolyan.
Bazzani
Azt hiszitek ennyi pénzzel meg pickkel nem lehet elrontani egy offseasont? Indul a mozi...
Matthew99
Egy 1/1 Rosen - 1/4 Barkley húzással nálam A+ lenne a draftjuk a többi picktől függetlenül.
Bazzani
Ja de itt képesek elpasszolni az 1/1-et Tannehillre az 1/4-et meg ellőni egy punterre.
Matthew99
faszt, idei közepes 1.kör, meg egy jövőévi 1.kör, hogy jövőre is legyen miből letradelni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
 twitter.com/nfltrade_rumors/status/969276653531779083/photo/1

Ezek hülyék komolyan.
Bazzani
Azt hiszitek ennyi pénzzel meg pickkel nem lehet elrontani egy offseasont? Indul a mozi...
Matthew99
Egy 1/1 Rosen - 1/4 Barkley húzással nálam A+ lenne a draftjuk a többi picktől függetlenül.
Bazzani
Ja de itt képesek elpasszolni az 1/1-et Tannehillre az 1/4-et meg ellőni egy punterre.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
 twitter.com/nfltrade_rumors/status/969276653531779083/photo/1

Ezek hülyék komolyan.
Bazzani
kellene egy petíció lassan, hogy vegyék gyámság alá ezt a franchiset, mert kezd már semleges szurkolóként sok lenni, ami itt megy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 twitter.com/nfltrade_rumors/status/969276653531779083/photo/1

Ezek hülyék komolyan.
Bazzani
Ez szerintem minden évben autómatikusan bekerül a trade rumorok közé... Az is lehet hogy még tavalyról hagyták bennt 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 566 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szegény Rosen és főleg Barkley nem kívánnám nekik...mondhuk Barkleyt Ny Óriás felében sem látnám szívesen, ahhoz túl jó és szeretem.