Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
@geoffschwartz: This idea that the Browns QB they want will be sitting there at 4 has no merit. We have seen the last two drafts teams trading up for QB they want. Did anyone expect the Bears to trade up for Trubisky or the Chiefs for Mahomes? No. Teams go all in for the QB they want.

+1000000000000000
Bazzani
Ha a 4ből 3at ugyan olyan jónak ítélnek (jobbnak mint a 4.et, és nem számolva az esetleges Jackson/Rudolph opcióval), akkor a matek miatt kijön, hogy egy marad. Kizárt, hogy ugyan olyan jóra értékelnek több QB-t,főleg 1/1 v 1/4en. Sztem QB lesz és a Giantsnél is. Sok minden változik még a draftig, de benne van egy QB run, és Barkley lehet top5 se lesz. | én már csak azért is ebben bízok, mert egy letradeből elég jól jöhetnénk ki 😀 |
Borbinho
Basszus csilliárdokat kereső szakemberek(?) ülnek ott nehogy már három QB-t tökugyanolyanra értékeljenek...
Nálam Rosen, Mayfield, Darnold a sorrend mondjuk én szart se értek hozzá.
De egy GM-nek picit több adat/infó áll rendelkezésére mint nekem.
Bazzani
nem egyformara, kulonbozo dolgokban kulonbozo figura a jobb. Mint a titkarno valasztasnal, csak itt nincs meg az enigma kod ( | a szoke hosszucombu a megoldas | )
no
Szoval a Browns listaja szerint mindegy, melyik jon a harombol, ugy is meg el lesz baszva.

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
@geoffschwartz: This idea that the Browns QB they want will be sitting there at 4 has no merit. We have seen the last two drafts teams trading up for QB they want. Did anyone expect the Bears to trade up for Trubisky or the Chiefs for Mahomes? No. Teams go all in for the QB they want.

+1000000000000000
Bazzani
Ha a 4ből 3at ugyan olyan jónak ítélnek (jobbnak mint a 4.et, és nem számolva az esetleges Jackson/Rudolph opcióval), akkor a matek miatt kijön, hogy egy marad. Kizárt, hogy ugyan olyan jóra értékelnek több QB-t,főleg 1/1 v 1/4en. Sztem QB lesz és a Giantsnél is. Sok minden változik még a draftig, de benne van egy QB run, és Barkley lehet top5 se lesz. | én már csak azért is ebben bízok, mert egy letradeből elég jól jöhetnénk ki 😀 |
Borbinho
Basszus csilliárdokat kereső szakemberek(?) ülnek ott nehogy már három QB-t tökugyanolyanra értékeljenek...
Nálam Rosen, Mayfield, Darnold a sorrend mondjuk én szart se értek hozzá.
De egy GM-nek picit több adat/infó áll rendelkezésére mint nekem.
Bazzani
nem egyformara, kulonbozo dolgokban kulonbozo figura a jobb. Mint a titkarno valasztasnal, csak itt nincs meg az enigma kod ( | a szoke hosszucombu a megoldas | )
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@geoffschwartz: This idea that the Browns QB they want will be sitting there at 4 has no merit. We have seen the last two drafts teams trading up for QB they want. Did anyone expect the Bears to trade up for Trubisky or the Chiefs for Mahomes? No. Teams go all in for the QB they want.

+1000000000000000
Bazzani
Ha a 4ből 3at ugyan olyan jónak ítélnek (jobbnak mint a 4.et, és nem számolva az esetleges Jackson/Rudolph opcióval), akkor a matek miatt kijön, hogy egy marad. Kizárt, hogy ugyan olyan jóra értékelnek több QB-t,főleg 1/1 v 1/4en. Sztem QB lesz és a Giantsnél is. Sok minden változik még a draftig, de benne van egy QB run, és Barkley lehet top5 se lesz. | én már csak azért is ebben bízok, mert egy letradeből elég jól jöhetnénk ki 😀 |
Borbinho
Basszus csilliárdokat kereső szakemberek(?) ülnek ott nehogy már három QB-t tökugyanolyanra értékeljenek...
Nálam Rosen, Mayfield, Darnold a sorrend mondjuk én szart se értek hozzá.
De egy GM-nek picit több adat/infó áll rendelkezésére mint nekem.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
@geoffschwartz: This idea that the Browns QB they want will be sitting there at 4 has no merit. We have seen the last two drafts teams trading up for QB they want. Did anyone expect the Bears to trade up for Trubisky or the Chiefs for Mahomes? No. Teams go all in for the QB they want.

+1000000000000000
Bazzani
Ha a 4ből 3at ugyan olyan jónak ítélnek (jobbnak mint a 4.et, és nem számolva az esetleges Jackson/Rudolph opcióval), akkor a matek miatt kijön, hogy egy marad. Kizárt, hogy ugyan olyan jóra értékelnek több QB-t,főleg 1/1 v 1/4en. Sztem QB lesz és a Giantsnél is. Sok minden változik még a draftig, de benne van egy QB run, és Barkley lehet top5 se lesz. | én már csak azért is ebben bízok, mert egy letradeből elég jól jöhetnénk ki 😀 |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@geoffschwartz: This idea that the Browns QB they want will be sitting there at 4 has no merit. We have seen the last two drafts teams trading up for QB they want. Did anyone expect the Bears to trade up for Trubisky or the Chiefs for Mahomes? No. Teams go all in for the QB they want.

+1000000000000000

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Hueazérnemvagyok kinyögte, hogy MekKeró a favoritja. Éldekes, mongyuk annyira nem márhaság, egy sezlonyt kap Hélivel?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nick Foles-ért állítólag egy AFC csapat már elgondolkodtató ajánlatot tett a Philynek. Érdkes lenne ha a 4. pickért eljönne mert akkor vagy hozunk valakit mögé tanulási céllal, tőle vagy a stábtól, vagy akkor jönne Barkley 1/1en. Nem vagyok Foles fan, nem ismerem a csókát, de papíron jól néz ki a Foles-Barkley duó. Csak egy lehetőség, valahogy nem hiszek az 1/1-qb-kban, jó a felhozatal, de nem mondanám egyértelműen egy Luck-Stafford-RG3 szintű kínálatnak.
Csiriba
Ez mit jelent? Az 1/4-es QB-k már jöhetnek?

Goff, Winston, Luck, Newton, Bradford, Stafford. Ők voltak 1/1 és Luckot leszámítva mindegyikkel volt valami gond a draft előtt. A tökéletes QB-t várjátok, olyan nem lesz. MINDIG van valami gebasz az aktuális legjobb irányítóval. Barkley kurva jó, de a poszt egyszerűen nem ér első picket.

Egybk. akkor már miért ne Fitzpatrick 1/1-re? A CB nagyobb need, mint az RB...

Biztos vagyok benne, h. jövőre top3-on kívül draftolunk, ez a keret túl tehetséges lesz, h. megint 1/1 legyen. Itt az alkalom, hogy egy jó classból a legjobbat kihúzzuk, és egy RB-n filóztok 😊

99 óta nem húztunk az első pickünkkel QB-t, nem lehet hogy ez a gond?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem bántásból Foles itt korántsem nézne ki olyan jól mint nálunk, neki aztán tényleg kell a megfelelő közeg. S az ugye itt.... Nem tudom az elmúlt egy évben sikerült e már annyit magára szednie tudásban, tapaszalatban, hogy ez megváltozott nála.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nick Foles-ért állítólag egy AFC csapat már elgondolkodtató ajánlatot tett a Philynek. Érdkes lenne ha a 4. pickért eljönne mert akkor vagy hozunk valakit mögé tanulási céllal, tőle vagy a stábtól, vagy akkor jönne Barkley 1/1en. Nem vagyok Foles fan, nem ismerem a csókát, de papíron jól néz ki a Foles-Barkley duó. Csak egy lehetőség, valahogy nem hiszek az 1/1-qb-kban, jó a felhozatal, de nem mondanám egyértelműen egy Luck-Stafford-RG3 szintű kínálatnak.
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
A bőség zavara a probléma, ezert inkabb kivarjak hogy csakmegy maradjon 😁

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Hát akkor egyedül maradok a véleményemmel, de én továbbra is egy jó opciónak tartom. 1/1 Barkley, 1/4 Rosen/Mayfield/Darnold.
P@trik
És három év múlva, amikor a mi választottunk bust lesz, a másik kettő meg PO-ba megy, megint fogjuk a fejünket, hogy kihagytuk a tutit.

És ezt sem tudom elfelejteni 😊

 www.cincyjungle.com/2012/2/24/2821661/mike-mayock-trent-richardson-is-the-best-running-back-prospect-since

 www.nfl.com/news/story/09000d5d82814011/article/trent-richardson-ranks-as-no-3-prospect-in-2012-nfl-draft
Joey Tribbiani
Ennyi erővel az is benne van ugyanúgy a pakliba hogy QB az 1/1 és jövőre jön a kövi 0-16.

Én nem hiszek abba hogy Barkely benn lesz még 1/4-en, de Mayfield/Rosen/Darnold trióból biztos hogy lesz még benn.
P@trik
De akkor legalább elmondhatod, hogy mindent megpróbáltál.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Hát akkor egyedül maradok a véleményemmel, de én továbbra is egy jó opciónak tartom. 1/1 Barkley, 1/4 Rosen/Mayfield/Darnold.
P@trik
Ebben az esetben a 3 QB-nak egyformanak kell lennie, de itt akkor is karriergyilkos huzas lenne, mert ha nem jon be akar ugyanaz a QB 1/4-re ha a masik 2-bol akar egy is jo lesz.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Hát akkor egyedül maradok a véleményemmel, de én továbbra is egy jó opciónak tartom. 1/1 Barkley, 1/4 Rosen/Mayfield/Darnold.
P@trik
És három év múlva, amikor a mi választottunk bust lesz, a másik kettő meg PO-ba megy, megint fogjuk a fejünket, hogy kihagytuk a tutit.

És ezt sem tudom elfelejteni 😊

 www.cincyjungle.com/2012/2/24/2821661/mike-mayock-trent-richardson-is-the-best-running-back-prospect-since

 www.nfl.com/news/story/09000d5d82814011/article/trent-richardson-ranks-as-no-3-prospect-in-2012-nfl-draft
Joey Tribbiani
Ennyi erővel az is benne van ugyanúgy a pakliba hogy QB az 1/1 és jövőre jön a kövi 0-16.

Én nem hiszek abba hogy Barkely benn lesz még 1/4-en, de Mayfield/Rosen/Darnold trióból biztos hogy lesz még benn.
P@trik
Pláne ha rudolfba vagy a jó laamarba szeret bele az fo. 1/22ön tuti elérhető lesz vmeik 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hát akkor egyedül maradok a véleményemmel, de én továbbra is egy jó opciónak tartom. 1/1 Barkley, 1/4 Rosen/Mayfield/Darnold.
P@trik
És három év múlva, amikor a mi választottunk bust lesz, a másik kettő meg PO-ba megy, megint fogjuk a fejünket, hogy kihagytuk a tutit.

És ezt sem tudom elfelejteni 😊

 www.cincyjungle.com/2012/2/24/2821661/mike-mayock-trent-richardson-is-the-best-running-back-prospect-since

 www.nfl.com/news/story/09000d5d82814011/article/trent-richardson-ranks-as-no-3-prospect-in-2012-nfl-draft
Joey Tribbiani
Ennyi erővel az is benne van ugyanúgy a pakliba hogy QB az 1/1 és jövőre jön a kövi 0-16.

Én nem hiszek abba hogy Barkely benn lesz még 1/4-en, de Mayfield/Rosen/Darnold trióból biztos hogy lesz még benn.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Hát akkor egyedül maradok a véleményemmel, de én továbbra is egy jó opciónak tartom. 1/1 Barkley, 1/4 Rosen/Mayfield/Darnold.
P@trik
És három év múlva, amikor a mi választottunk bust lesz, a másik kettő meg PO-ba megy, megint fogjuk a fejünket, hogy kihagytuk a tutit.

És ezt sem tudom elfelejteni 😊

 www.cincyjungle.com/2012/2/24/2821661/mike-mayock-trent-richardson-is-the-best-running-back-prospect-since

 www.nfl.com/news/story/09000d5d82814011/article/trent-richardson-ranks-as-no-3-prospect-in-2012-nfl-draft

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Hát akkor egyedül maradok a véleményemmel, de én továbbra is egy jó opciónak tartom. 1/1 Barkley, 1/4 Rosen/Mayfield/Darnold.
P@trik
"egyszer ellenzékben, mindig ellenzékben"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hát akkor egyedül maradok a véleményemmel, de én továbbra is egy jó opciónak tartom. 1/1 Barkley, 1/4 Rosen/Mayfield/Darnold.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Ha nem QB lesz az 1/1, sztem haza se menjen a teljes vezérkar, ott helyben rúgjanak ki mindenkit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Az nem játszhat, hogy feltrade-eltek 1.2-re (1.4 + egy valag pick)? Picketek van, FA-n lehet költeni a többi posztra.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szvsz tavaly simán belefért nektek Garrett, de idén egyértelműen QB kell az 1/1-re. És ezt nem azért mondom, hogy Barkley hozzánk kerüljön, mert én az 1/2-re is inkább egy irányítót szeretnék, persze Barkley-t sem bánnám.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Futót 1/1-re, feladom. Miért olyan nehéz egyszer nem túlkombinálni a dolgokat és behúzni azt a bizonyos QB-t?

Az egész téma fárasztó, végre van 2-3 értelmes QB, első helyen választunk, mi kell még?
Joey Tribbiani
Az a baj ez az elmúlt 1-2 évben is így volt😉

Dorsey se tud itt értelmeset csinálni, akkor tényleg senki.
dande
Pont ezaz, tavaly még lenyeltük itt páran, h. Garrett, korszakos tehetség a három legfontosabb poszt egyikére. Na de egy RB miatt megint passzolni a QB-t? No comment. Ez lenne az utolsó szög.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Futót 1/1-re, feladom. Miért olyan nehéz egyszer nem túlkombinálni a dolgokat és behúzni azt a bizonyos QB-t?

Az egész téma fárasztó, végre van 2-3 értelmes QB, első helyen választunk, mi kell még?
Joey Tribbiani
Az a baj ez az elmúlt 1-2 évben is így volt😉

Dorsey se tud itt értelmeset csinálni, akkor tényleg senki.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Futót 1/1-re, feladom. Miért olyan nehéz egyszer nem túlkombinálni a dolgokat és behúzni azt a bizonyos QB-t?

Az egész téma fárasztó, végre van 2-3 értelmes QB, első helyen választunk, mi kell még?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Aztan majd csodalkozik mindenki hogy Kizer a fr qb...

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jajj 😃😃

Ugyanarról beszélünk. 1/1 mindenki elérhető nem kell azt játszani mint eddig ,hogy kimegy két QB pl anno Luck,RG3 és jött Weeden de mi nagyon vertük neki , hogy Ő volt a kiszemelt közben pedig csak Ő maradt ...
Most nem kell ilyet játszani kiválasztjuk azt akit a legjobbnak tartunk. Nem azt mondtam hogy tudjuk ki a legjobb. Azt választjuk aki nekünk kell!

Ezért most azt hiszem idiótaság lenne az 1/1et Barkley ra lőni mert hát a 3 QBbol biztos lesz még valaki jó lesz az nekünk ... Ez az inkompetencia... Plusz Barkley valóban frankó de korántsem kihagyhatatlan prospect aki nekünk elsőre kell... Ugyanúgy elfogadnám helyette Guice-t szinte ugyanolyan löketet adna az offense-nek az új iranyitoval
Drip
Idén elég mély a draf RB poszton, persze Barkleyra mindenki azt mondja hogy tuti HOF-All Pro Probowler hyper giga-mega jó playa lesz aki generációs tehetség...De 1/1-re RB abba a csapatba amely évtizedek óta nem találja a QB-t aki elvezeti őket az ígéret földjére? Ki kell venni a szerintetek legjobb QB-t ahogy mondtad is, az 1/1 egyszerűen nem lehet más ha ez a frenchise akar valamit ebben a ligában... Ha extra mákotok van Barkley még bennt lesz 1/4-en, de ha nem még mindig lesz top tier talent. 2 top 5 pick nagyon ritkán adatik meg egy csapatnak, ezt illene kihasználni...
Tomcsik
Capt. Kirk elhozzuk FA-ról, 1/1 Barkley 1/4 OL feljövünk majd valamikor a legjobb WR-ért, a többi pick mehet a védelembe 😀
zsutu
Amennyire hallom Capt. Kirk nem nagyon kíván hozzátok szerződni, persze lehet hogy van az a pénz...Én inkább hoznám a saját magam által választott ifjú titán a draftról. Eddig ezek a foltozgatások az FA QB-al nem jöttek be... Na persze mondjuk nállatok a draftoltak se 😊 De most 1/1 és több tehetséges QB is van... Itt a remek alkalom...