Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
McCarronban úgy látnék fantáziát, hogy 1/1en elhozzuk Barkleyt (bár kérdés, hogy a mostani futókkal mi lesz, mert Crowell UFA lesz, és Duke 2millát foglal a capből, ugyanakkor bagóért elküldhető ami biztosan nem lesz, mert ő legalább mutatott valamit az offenseből, Crowell pedig még az edzőmágussal is kissé összerugta a port, szóval nem csodálkoznék ha nem marasztalnánk végül) és hoznánk egy qb-t a 4.pickkel aki tanul egy évet McCarron mögött és jövőre bevethető lesz ha Répafej nyomna egy kizeringet 2018ban.
Csiriba
amögött a McCarron mögött tanuljon, aki 4 évig tanult Dalton mögött és alig játszott az NFL-ben? Ez felér egy öngyilkossággal, főleg egy ilyen "qbguru" hc-val a padon. Ha már veterán qb kell, akkor Alexre rá kellett volna menni, mögötte csak van 12 év rutin a ligában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Zseniális ez a topik még mindig.

Szeptember-->Január: fiatal franchise QB kell
Vége a focinak.
Február-->Augusztus: Nem kell QB, draftoljunk más pozícióra 😀😀😀

Ha nem QB-t hoztok 1/1-re, akkor az egész franchise-t fel lehet oszlatni, már bocsánat. 5 első körös tehetség van 5 teljesen különböző skillsettel, aki közül lehet választani. Ha ez nem sikerül, akkor miért fizetik a teljes FO-t?
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
McCarronban úgy látnék fantáziát, hogy 1/1en elhozzuk Barkleyt (bár kérdés, hogy a mostani futókkal mi lesz, mert Crowell UFA lesz, és Duke 2millát foglal a capből, ugyanakkor bagóért elküldhető ami biztosan nem lesz, mert ő legalább mutatott valamit az offenseből, Crowell pedig még az edzőmágussal is kissé összerugta a port, szóval nem csodálkoznék ha nem marasztalnánk végül) és hoznánk egy qb-t a 4.pickkel aki tanul egy évet McCarron mögött és jövőre bevethető lesz ha Répafej nyomna egy kizeringet 2018ban.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Egyre több helyen nyomatják ezt a AJ McCarron dolgot.
Mennek az érvek hogy Hue ismeri meg itt van már Ken Zampese is.
Hát nem tudom, ha nem 1/1 QB vagy Kuzin lesz a opció akkor én erősen elfogok gondolkodni leüljek-e ősszel a TV elé.
P@trik
McCarron és az 1/1 QB választás nem zárja ki egymást.
Kuzin nem fog idejönni .
gordon
Miért? Ha rengeteg pénzt ajánlanak neki, plusz előadják, hogy a két top5-ös pickből behúzzuk nemtom Barkleyt meg nemtom letrade után még 2 első köröst, én simán idejönnék.
A csapatnak vannak abszolút jól kinéző részei a 0-16 ellenére, és az idei első körök nagyot dobhatnak, plusz gondolj bele mi fogadná itt Cousins-t ha mondjuk PO-ba juttatná a csapatot.
tenorx
lenyilatkozta, hogy "kész" csapatba szeretne menni, Denver, Jags és esetleg a Cards
itt minden évben van az első körben két pick, aztán..
1/1 QB, ha nem akkor mindenki mondjon le..
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mind2 sztem nem fog jönni, max az egyik opció, Kizer meg Kessler ott van még a rosteren.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyre több helyen nyomatják ezt a AJ McCarron dolgot.
Mennek az érvek hogy Hue ismeri meg itt van már Ken Zampese is.
Hát nem tudom, ha nem 1/1 QB vagy Kuzin lesz a opció akkor én erősen elfogok gondolkodni leüljek-e ősszel a TV elé.
P@trik
McCarron és az 1/1 QB választás nem zárja ki egymást.
Kuzin nem fog idejönni .
gordon
Miért? Ha rengeteg pénzt ajánlanak neki, plusz előadják, hogy a két top5-ös pickből behúzzuk nemtom Barkleyt meg nemtom letrade után még 2 első köröst, én simán idejönnék.
A csapatnak vannak abszolút jól kinéző részei a 0-16 ellenére, és az idei első körök nagyot dobhatnak, plusz gondolj bele mi fogadná itt Cousins-t ha mondjuk PO-ba juttatná a csapatot.
több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Egyre több helyen nyomatják ezt a AJ McCarron dolgot.
Mennek az érvek hogy Hue ismeri meg itt van már Ken Zampese is.
Hát nem tudom, ha nem 1/1 QB vagy Kuzin lesz a opció akkor én erősen elfogok gondolkodni leüljek-e ősszel a TV elé.
P@trik
Mondod most.
Mikor meg eljő az idény kezdet, ott fogsz ülni a monitor előtt, mert hátha most...
"Hátha most van az amikor elmozdulunk ebből a sz..ból, megerősítettük az O-t, a D sem rossz, talán van egy normális(abb) QB... Már azt sem tudom mikor nyertünk utoljára, nehogy lemaradjak már róla..."
És amúgy meg teljesen megérdemelnétek már egy-több jó évet. PO-t csak azért nem mondok mert csak egy csoportban vagyunk.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Egyre több helyen nyomatják ezt a AJ McCarron dolgot.
Mennek az érvek hogy Hue ismeri meg itt van már Ken Zampese is.
Hát nem tudom, ha nem 1/1 QB vagy Kuzin lesz a opció akkor én erősen elfogok gondolkodni leüljek-e ősszel a TV elé.
P@trik
McCarron és az 1/1 QB választás nem zárja ki egymást.
Kuzin nem fog idejönni .
gordon
Sőt, ez lenne a logikusabb! Bár a logika nem erőssége a FO-nak erre felé.... 😉 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Egyre több helyen nyomatják ezt a AJ McCarron dolgot.
Mennek az érvek hogy Hue ismeri meg itt van már Ken Zampese is.
Hát nem tudom, ha nem 1/1 QB vagy Kuzin lesz a opció akkor én erősen elfogok gondolkodni leüljek-e ősszel a TV elé.
P@trik
McCarron és az 1/1 QB választás nem zárja ki egymást.
Kuzin nem fog idejönni .
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Egyre több helyen nyomatják ezt a AJ McCarron dolgot.
Mennek az érvek hogy Hue ismeri meg itt van már Ken Zampese is.
Hát nem tudom, ha nem 1/1 QB vagy Kuzin lesz a opció akkor én erősen elfogok gondolkodni leüljek-e ősszel a TV elé.
P@trik
előre a 2-14-es szezonért

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egyre több helyen nyomatják ezt a AJ McCarron dolgot.
Mennek az érvek hogy Hue ismeri meg itt van már Ken Zampese is.
Hát nem tudom, ha nem 1/1 QB vagy Kuzin lesz a opció akkor én erősen elfogok gondolkodni leüljek-e ősszel a TV elé.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy szomorúbb hír, Mohamed Massaqoui volt játékosunk egy quad balesetben (túl gyorsan és túl élesen kanyarodott és felborult) elveszítette a bal kézfejét, csupán a hüvelyk ujjat tudták az orvosok megmenteni. Kapott egy művégtagot, de élete teljesen megváltozott.Ez még áprilisban történt tavaly, de csak most hozta nyilvánosságra. Jobbulást neki és sok sikert az újrakezdéshez!
Csiriba
 twitter.com/PlayersTribune/status/963051794917199872?s=20

Érdemes megnézni a videót.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egy szomorúbb hír, Mohamed Massaqoui volt játékosunk egy quad balesetben (túl gyorsan és túl élesen kanyarodott és felborult) elveszítette a bal kézfejét, csupán a hüvelyk ujjat tudták az orvosok megmenteni. Kapott egy művégtagot, de élete teljesen megváltozott.Ez még áprilisban történt tavaly, de csak most hozta nyilvánosságra. Jobbulást neki és sok sikert az újrakezdéshez!
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Es ha nyomtom egy kuzinszt?
Janek
Nem látok rá sok esélyt de bármi előfordulhat és az ellenkezője is. Ha jól hallottam a Cards is nagyon versenyben van érte és valljuk be ma az nflben minden város vonzóbb egy FA számára mint Cleveland... Sajnos.
Csiriba
Kivéve, ha valakinél a pénz számít elsőnek. Már bocsesz de az most van nálatok bőven, és lehet valakinek ez az elsődleges.


több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Megy minden féle pletyka, állítólag van egy Mayfield hype újabban felénk is, de közbe olvastam már McCarront is megint... szal csak a szokásos offseason.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Es ha nyomtom egy kuzinszt?
Janek
Nem látok rá sok esélyt de bármi előfordulhat és az ellenkezője is. Ha jól hallottam a Cards is nagyon versenyben van érte és valljuk be ma az nflben minden város vonzóbb egy FA számára mint Cleveland... Sajnos.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Es ha nyomtom egy kuzinszt?

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Ha ebben a csapatban egy bortles szintű irányító lenne és egy jagshez hasonló védelem, akkor nem lenne hiszti szerintem a szurkolók részéről....
malkav
jó, hát sok csapat van aki olyan védelemről álmodik, és akkor szinte elég egy game manager QB is. ez nem nagy titok. itt inkább arról van szó, hogy hogy lehet egy franchise olyan szinten elbaszva, hogy semmi de semmmi nem megy. hiába a jó draft pickek, meg amikor van egy kiemelkedő draft, hogy na most ez A++++ x 1000, aztán ugyanolyan fullba nyomja a kretént mindenki, hogy az fáj. még egy nem Browns szurkolónak is. lehet ki kéne hívni Cleveland-be valamelyik Budapest TV-s látnokot vagy ilyesmit, hogy vegye le az átkot...magyar foci level 999, hogy na majd most...aztán jön a nagy középső ujj.

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha ebben a csapatban egy bortles szintű irányító lenne és egy jagshez hasonló védelem, akkor nem lenne hiszti szerintem a szurkolók részéről....
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tegnap megnéztem a vasárnapi SB, és el voltam ájulva Folestől olyan téren, hogy ha van egy kompetens edzői stáb, normális gameplan teljesen rászabva az aktuális csereirányító képességeire mire nem képes az adott irányító. Az egyik illető akinek szerepe volt ebben a "csodában" a csodálatos '15 évünk OC-a John DeFilippo mint QB coach. De most komolyan... hogy a faszomba tud mindenki itt tudása alatt teljesíteni?
zsutu
Azt azért ne felejtsük el szerintem, hogy Foles nem egy homlokhorpasztóan ergya irányító. Értsd jól pölö Leftwich egyike volt a legjobb, korrekt 2. sz. irányítóknak, aki, ha beállt, akkor úgy lehetett venni, hogy na, TALÁN nincs minden veszve (de persze ujj csuriban, keresztvetés, kel.t felé firdulás stb...)
Foles ennél sokkal jobb véleményem szerint, mégha ezen a fórumon meg hazai szakértők szerint is Bortles szintjén van... 😮

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tegnap megnéztem a vasárnapi SB, és el voltam ájulva Folestől olyan téren, hogy ha van egy kompetens edzői stáb, normális gameplan teljesen rászabva az aktuális csereirányító képességeire mire nem képes az adott irányító. Az egyik illető akinek szerepe volt ebben a "csodában" a csodálatos '15 évünk OC-a John DeFilippo mint QB coach. De most komolyan... hogy a faszomba tud mindenki itt tudása alatt teljesíteni?
zsutu
Jó kérdés 😀 Én egyébként Pettine-t is nagyra tartom, örülök, hogy végre kapott egy DC állást.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Tegnap megnéztem a vasárnapi SB, és el voltam ájulva Folestől olyan téren, hogy ha van egy kompetens edzői stáb, normális gameplan teljesen rászabva az aktuális csereirányító képességeire mire nem képes az adott irányító. Az egyik illető akinek szerepe volt ebben a "csodában" a csodálatos '15 évünk OC-a John DeFilippo mint QB coach. De most komolyan... hogy a faszomba tud mindenki itt tudása alatt teljesíteni?
több mint 6 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 m.facebook.com/titanshungary/photos/a.859599850848638.1073741828.859588594183097/1116118501863437/?type=3

Egy kis véleménnyilvánítás a 0-16 körüli poénkodással kapcsolatban. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
beteg... coach hire ranking 1től 6ig 😊