Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
beteg... coach hire ranking 1től 6ig 😊




több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Kizer sorsa mi lesz így?
megy a tarcsiba?
Janek
majd az Enthroners leigazolja cserének
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Kizer sorsa mi lesz így?
megy a tarcsiba?
Janek
Mehet,megszolgálta az idejét. 😀
2.körös játékos,játszott 15 kezdő meccset,ez itt már sikeres picknek számít sokan eddig se jutnak el a Brownsban. 😛
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Kizer sorsa mi lesz így?
megy a tarcsiba?

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Jött a tintás segíteni a draftra. A csávó sztem zseni, csak beteg, nem tudom mi sül ki belőle, de az biztos, hogy hatalmas koponya.
gabokocka
csak nehogy megint Manzielt húzza be a csóka...
Csiriba
Mayfieldet Favre-hoz hasonlította, úgyhogy eléggé megkavarhatja a dolgokat az érkezése. Persze kérdés mekkora beleszólást kap a dolgokba, alapból csak a draftra jön, nem hosszú távra. Csak a végén nehogy túl sok legyen a koponya (Dorsey, Wolf, Highsmith, DePo is még itt van).
Joey Tribbiani
Nagyon úgy tűnik, hogy tanácsadónak jött, döntési jogköre nincs, az Dorseyé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jött a tintás segíteni a draftra. A csávó sztem zseni, csak beteg, nem tudom mi sül ki belőle, de az biztos, hogy hatalmas koponya.
gabokocka
csak nehogy megint Manzielt húzza be a csóka...
Csiriba
Mayfieldet Favre-hoz hasonlította, úgyhogy eléggé megkavarhatja a dolgokat az érkezése. Persze kérdés mekkora beleszólást kap a dolgokba, alapból csak a draftra jön, nem hosszú távra. Csak a végén nehogy túl sok legyen a koponya (Dorsey, Wolf, Highsmith, DePo is még itt van).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Jött a tintás segíteni a draftra. A csávó sztem zseni, csak beteg, nem tudom mi sül ki belőle, de az biztos, hogy hatalmas koponya.
gabokocka
csak nehogy megint Manzielt húzza be a csóka...
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 619 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Óóó felénk az itóka nem szokott gondot jelenteni...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Jött a tintás segíteni a draftra. A csávó sztem zseni, csak beteg, nem tudom mi sül ki belőle, de az biztos, hogy hatalmas koponya.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Inkabb survivor of the year.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Btw, az egyik második köröst ajánlottuk Smith-ért, de 4 év 94 milliót már nem akartunk neki adni, rövidebb távú szerződésben gondolkoztunk.
Joey Tribbiani
Teljesen logikus lépés, 1/1 mellé jött volna Smith, de ő nem akart még egyszer hasonló szituba kerülni, mint a Chiefsnél. Viszont az is látszik, hogy akartok valakit az újonc mellé, kelleni is fog.
gabokocka
nemá' kérlek. 2. körös pickért hozol QB-t az 1/1 nyakára? No way. Egy FA veteránt még azt mondom oké, de így? Komolytalan.
Amadeus
Komolytalan? Az egyik legjobb húzás lett volna. Egy csapásra látszott volna, hogy végre van normális elképzelés, valami, ami nem arról szól, hogy hozd el McCarront, aztán az vagy bejön vagy nem jön be.

Smith mellett bőven lett volna idő kinevelni valakit, ebben a classban pedig az 1/1 egyáltalán nem egy Luck-szint, akit egyből be lehet dobni a mély vízbe. Ha pedig van Smith, akkor nincs is erre szükség, nem kell siettetni semmit.

A hitehagyott szurkolók számára pedig azt mutatod, hogy teljesen biztosra mész, nem csak egy már bevált irányítót hozol, hanem mellé a jövőt is előkészíted. Ez jackpot lett volna.

Más kérdés, hogy én sem fizettem volna ki egy ilyen szerződést Smithnek. Nem a 94 millió a probléma, hanem a 71 millió garantált, ami egészen elmebeteg összeg.
Stez
Halkan jegyzem meg hogy valakik 65 misi garantáltat fizettek ki Bradfordnak, szóva 71et simmán hozzá lehet vágni Alexejnek...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Btw, az egyik második köröst ajánlottuk Smith-ért, de 4 év 94 milliót már nem akartunk neki adni, rövidebb távú szerződésben gondolkoztunk.
Joey Tribbiani
Teljesen logikus lépés, 1/1 mellé jött volna Smith, de ő nem akart még egyszer hasonló szituba kerülni, mint a Chiefsnél. Viszont az is látszik, hogy akartok valakit az újonc mellé, kelleni is fog.
gabokocka
nemá' kérlek. 2. körös pickért hozol QB-t az 1/1 nyakára? No way. Egy FA veteránt még azt mondom oké, de így? Komolytalan.
Amadeus
Komolytalan? Az egyik legjobb húzás lett volna. Egy csapásra látszott volna, hogy végre van normális elképzelés, valami, ami nem arról szól, hogy hozd el McCarront, aztán az vagy bejön vagy nem jön be.

Smith mellett bőven lett volna idő kinevelni valakit, ebben a classban pedig az 1/1 egyáltalán nem egy Luck-szint, akit egyből be lehet dobni a mély vízbe. Ha pedig van Smith, akkor nincs is erre szükség, nem kell siettetni semmit.

A hitehagyott szurkolók számára pedig azt mutatod, hogy teljesen biztosra mész, nem csak egy már bevált irányítót hozol, hanem mellé a jövőt is előkészíted. Ez jackpot lett volna.

Más kérdés, hogy én sem fizettem volna ki egy ilyen szerződést Smithnek. Nem a 94 millió a probléma, hanem a 71 millió garantált, ami egészen elmebeteg összeg.
Stez
Sounds good, doesnt work.
Amint itt lett volna az agyon túl hypeolt császár első körös QB, rögtön amint lett volna egy rosszabb meccs Smith-nek a szurkolók a fejét kívánták volna, meg a túlhypeolt gyereket kezdőnek.
Ez mentálisan kurvaszar.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Btw, az egyik második köröst ajánlottuk Smith-ért, de 4 év 94 milliót már nem akartunk neki adni, rövidebb távú szerződésben gondolkoztunk.
Joey Tribbiani
Teljesen logikus lépés, 1/1 mellé jött volna Smith, de ő nem akart még egyszer hasonló szituba kerülni, mint a Chiefsnél. Viszont az is látszik, hogy akartok valakit az újonc mellé, kelleni is fog.
gabokocka
nemá' kérlek. 2. körös pickért hozol QB-t az 1/1 nyakára? No way. Egy FA veteránt még azt mondom oké, de így? Komolytalan.
Amadeus
Komolytalan? Az egyik legjobb húzás lett volna. Egy csapásra látszott volna, hogy végre van normális elképzelés, valami, ami nem arról szól, hogy hozd el McCarront, aztán az vagy bejön vagy nem jön be.

Smith mellett bőven lett volna idő kinevelni valakit, ebben a classban pedig az 1/1 egyáltalán nem egy Luck-szint, akit egyből be lehet dobni a mély vízbe. Ha pedig van Smith, akkor nincs is erre szükség, nem kell siettetni semmit.

A hitehagyott szurkolók számára pedig azt mutatod, hogy teljesen biztosra mész, nem csak egy már bevált irányítót hozol, hanem mellé a jövőt is előkészíted. Ez jackpot lett volna.

Más kérdés, hogy én sem fizettem volna ki egy ilyen szerződést Smithnek. Nem a 94 millió a probléma, hanem a 71 millió garantált, ami egészen elmebeteg összeg.

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem mind1 kit húz a Browns, csak ne Rosent 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy fura, én épp azért mert 20 éve nincs frencsi QB én elhoznám Cousins-t, mert az tuti, hogy jó és szarnék az 1/1-re, ami pont ugyanúgy lehet bust, mint sztár.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Btw, az egyik második köröst ajánlottuk Smith-ért, de 4 év 94 milliót már nem akartunk neki adni, rövidebb távú szerződésben gondolkoztunk.
Joey Tribbiani
Teljesen logikus lépés, 1/1 mellé jött volna Smith, de ő nem akart még egyszer hasonló szituba kerülni, mint a Chiefsnél. Viszont az is látszik, hogy akartok valakit az újonc mellé, kelleni is fog.
gabokocka
nemá' kérlek. 2. körös pickért hozol QB-t az 1/1 nyakára? No way. Egy FA veteránt még azt mondom oké, de így? Komolytalan.
Amadeus
jó baszki, de egy brownsról beszélünk... akinek 20 éve nincs kezdő QBja.
Itt már más számít logikusnak mint a többi csapat esetében

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ráradásul ez Smithnek már a harmadik esete lett volna (SF-nél Kap, KC-nél Mahomes) nem hiszem hogy annyira odalenne ezért a mentor szerepkörért.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Miért? A Hawks is de szarul járt, hogy draftolt valakit anno Matt Flynn mellé, akit drágán elhoztak FA-ről. Vagy a Skins, hogy draftolta Cousinst RG3 mögé. Smith tökéletes mentor, annál nagyobb baj meg sose legyen, mint hogy van két kezdő QB. Pláne ott, ahol közel húsz éve egy se volt.

Más kérdés, hogy Smith nem akart megint hasonló szituba keveredni, mint a Chiefsnél, és inkább a hosszútávú kezdőposztot választotta.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Btw, az egyik második köröst ajánlottuk Smith-ért, de 4 év 94 milliót már nem akartunk neki adni, rövidebb távú szerződésben gondolkoztunk.
Joey Tribbiani
Teljesen logikus lépés, 1/1 mellé jött volna Smith, de ő nem akart még egyszer hasonló szituba kerülni, mint a Chiefsnél. Viszont az is látszik, hogy akartok valakit az újonc mellé, kelleni is fog.
gabokocka
nemá' kérlek. 2. körös pickért hozol QB-t az 1/1 nyakára? No way. Egy FA veteránt még azt mondom oké, de így? Komolytalan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Btw, az egyik második köröst ajánlottuk Smith-ért, de 4 év 94 milliót már nem akartunk neki adni, rövidebb távú szerződésben gondolkoztunk.
Joey Tribbiani
Teljesen logikus lépés, 1/1 mellé jött volna Smith, de ő nem akart még egyszer hasonló szituba kerülni, mint a Chiefsnél. Viszont az is látszik, hogy akartok valakit az újonc mellé, kelleni is fog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Btw, az egyik második köröst ajánlottuk Smith-ért, de 4 év 94 milliót már nem akartunk neki adni, rövidebb távú szerződésben gondolkoztunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ideális helyzet, az idei drafton lehet hozni QB-t 1/1-re és LT-t 1/4-re. Thomast pedig elcserélni egy contenderhez akinek kell LT.
Már ha ő is akarja.
gabokocka
Kapnak érte egy late picket.
Amadeus
Aha, amikor pár éve 1. körért sem engedték el.
Úgy felesleges eltrade-elni, hogy nem kapnak érte normális árat. Abból meg baj nincs, ha marad Thomas de jön egy fasza OT is
Wyatt
Sztem ez Thomason kell múljon. Ha menni szeretne el kéne engedni, tett annyit a csapatért. Ha maradni akar akkor maradjon. De a QB + OT pick kombó sztem a leglogikusabb, akár marad, akár megy.
gabokocka
Sokszor elmondta, h. nem akar más csapatba menni, a Browns-szal akar PO-ba jutni és innen visszavonulni. Arra is utalt párszor, h. ő bizony nem fog 40 éves koráig játszani, ha úgy érzi a teste már nem bírja abbahagyja.
Az 1-31 után gondolom rájött, h. PO itt egyhamar nem lesz, karrierje során először komolyabban meg is sérült, nem lepne meg ha már idén visszavonulna.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Na jó ezen kicsit kacagtam 😀
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Na jó de az Eaglesbe nem kell LT ha már esélyes csapatba akarna menni.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha valaki, akkor ő tényleg megérdemelné, hogy megkapja, bármit is szeretne.