Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Basszus , annyira kéne ide Tom Cable....
Helmut Zimmer
Bortles elkúrja a jags rájátszását a bills ellen - > nem hívják le az ötödik éves opcióját - > welcome in cleveland blake!
... és a kör bezárult.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Basszus , annyira kéne ide Tom Cable....
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Isten óvjon titeket Zampese-től..

az első 2 meccse után kirúgtuk miután sikerült bravúrosan 0 TD-t felmutatnia a Ravens és a Texans ellen...
Miknar
Megelőztél. A Hue-Zampese páros lenne az ultimate szar staff, a szarok szarja.
Amadeus
Úgy gondolod? akkor itt a helyük... minden a terv szerint halad!!! meg lesz a mesterhármas, 3 first pick egymás után...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ex-Bengals OC Ken Zampese mellett Texans QB coach Sean Ryan a másik jelölt a OC posztra, róla tudna valaki valamit mondani?
P@trik
Kugli-ivadék, ha igaz akkor egy Elisha beágyazást készíthetne elő. Ennek a kútnak nincs alja?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
... és ennyi kellett, hogy megint a veterán + rookie / trade téma előjöjjön... 0-16-nál 😀
Drip
Valamivel el kelk tölteni az időt míg PO van...
zsutu
De ne ezzel 😀

Pl. az az 1/4 nagyon érdekes, azzal már lehet machinálni ha akarunk (mondjuk én ott is maradnék, elég volt a tradekből). Barkley, egy Joe Thomas utód, Fitzpatrick vagy egy safety mind finom lehet, nem is tudom jelenleg mit csinálnék.
Joey Tribbiani
Feltradeltek 1/4-ről 1/2-ig és kihúzzátok Rosent és Darnoldot. Aki bukik TC-ben az lesz a backup😁

Amilyen szerencsétek van, Mayfield lesz a class legjobb QB-ja...

Komolyra fordìtva. Elképesztő, Hue maradhatott, végtelenül sajnàlom a szurkolókat. Az embernek semmi hitele. Èn Cincyben sem làttam benne semmi extràt, Raidersnél ordasat bukott ès egyik QB-ból sem csinált jobbat, mint ami előtte volt. Nem értem, h miért mondják suttogónak. Morton pl sokkal értelmesebbet hozott ki a Jetsnél McCownból is.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Isten óvjon titeket Zampese-től..

az első 2 meccse után kirúgtuk miután sikerült bravúrosan 0 TD-t felmutatnia a Ravens és a Texans ellen...
Miknar
Megelőztél. A Hue-Zampese páros lenne az ultimate szar staff, a szarok szarja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Miknar Cincinnati Bengals 499
Isten óvjon titeket Zampese-től..

az első 2 meccse után kirúgtuk miután sikerült bravúrosan 0 TD-t felmutatnia a Ravens és a Texans ellen...
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ex-Bengals OC Ken Zampese mellett Texans QB coach Sean Ryan a másik jelölt a OC posztra, róla tudna valaki valamit mondani?
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
... és ennyi kellett, hogy megint a veterán + rookie / trade téma előjöjjön... 0-16-nál 😀
Drip
Valamivel el kelk tölteni az időt míg PO van...
zsutu
De ne ezzel 😀

Pl. az az 1/4 nagyon érdekes, azzal már lehet machinálni ha akarunk (mondjuk én ott is maradnék, elég volt a tradekből). Barkley, egy Joe Thomas utód, Fitzpatrick vagy egy safety mind finom lehet, nem is tudom jelenleg mit csinálnék.
Joey Tribbiani
1/1 QB (Rosen, teszek egyelőre a "jövök-nem jövök" huza-vonára)
1/4 Barkley , ha a Colts elvitte akkor Minkah Fitzpatrick

több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
... és ennyi kellett, hogy megint a veterán + rookie / trade téma előjöjjön... 0-16-nál 😀
Drip
Valamivel el kelk tölteni az időt míg PO van...
zsutu
De ne ezzel 😀

Pl. az az 1/4 nagyon érdekes, azzal már lehet machinálni ha akarunk (mondjuk én ott is maradnék, elég volt a tradekből). Barkley, egy Joe Thomas utód, Fitzpatrick vagy egy safety mind finom lehet, nem is tudom jelenleg mit csinálnék.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
... és ennyi kellett, hogy megint a veterán + rookie / trade téma előjöjjön... 0-16-nál 😀
Drip
Valamivel el kelk tölteni az időt míg PO van...
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
... és ennyi kellett, hogy megint a veterán + rookie / trade téma előjöjjön... 0-16-nál 😀

több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Én tegnap este azon gondolkodtam ha hozzuk Smithet akkor mi lesz 1/1el? Letrade vele? Esetleg a Jetsel? Kapnánk az 1/6 + jövő évi 1.picket cserébe 1/1 + apró (tudom mennyek a picsába). Viszont így 1/4 húznánk elit DB 1/6 OT, 2/1 vagy feltrade Barkleyert + 2.körösben még egy + WR. Többi pick meg BPA. Tudom nem leszek népszerű az ötlettel, meg még közel sem biztos Smith érkezése.
zsutu
Úristen el ne kezdjük ezt a letrade dolgot mert kiugrom az ablakon 😊 Ha sorozatban második 1/1-el sem húzzuk be a class legjobb QB-ját tényleg hintsék be sóval a stadiont és legyen 31 csapatos a liga.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
20.6 milliós a capszáma, ebből csak 3.6 millió garantált. 2019-ben szabadügynök lesz. Elég fos a caphelyzetük, ezért Mahomes-szel a háta mögött lehet elcserélik. Kivágást nem tartom valószínűnek, annál jóval nagyobb értéke van még 20 misis fizuval is. Tehát igazából a Chiefs-szel kell megállapodnia a kérőknek. Pickből meg capspace-ből meg annyi van itt, hogy Dunát lehet vele rekeszteni. A trade után meg nyugodtan be lehet húzni a hosszútávó megoldást, aki tanul egy évig Smith mögött, vagy optimális esetben kiszorítja nyáron/szezon közben.
gabokocka
Akkor csak remélem nem szúrnak nagyon ki vele...........................
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
20.6 milliós a capszáma, ebből csak 3.6 millió garantált. 2019-ben szabadügynök lesz. Elég fos a caphelyzetük, ezért Mahomes-szel a háta mögött lehet elcserélik. Kivágást nem tartom valószínűnek, annál jóval nagyobb értéke van még 20 misis fizuval is. Tehát igazából a Chiefs-szel kell megállapodnia a kérőknek. Pickből meg capspace-ből meg annyi van itt, hogy Dunát lehet vele rekeszteni. A trade után meg nyugodtan be lehet húzni a hosszútávó megoldást, aki tanul egy évig Smith mögött, vagy optimális esetben kiszorítja nyáron/szezon közben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Smith szabadon megy ahová akar, vagy tradelhetik? Mert ha trade, nem lehet szerencsétlennel ennyire kibszni. Ha maga dönt, nyilván oda ír alá, ahol nem lesz mögötte mindjárt ott az utód is.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Ugyanúgy QB, aki tanul Smith mögött, vagy ha jó, akkor kezd és Smith ül a padon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Én tegnap este azon gondolkodtam ha hozzuk Smithet akkor mi lesz 1/1el? Letrade vele? Esetleg a Jetsel? Kapnánk az 1/6 + jövő évi 1.picket cserébe 1/1 + apró (tudom mennyek a picsába). Viszont így 1/4 húznánk elit DB 1/6 OT, 2/1 vagy feltrade Barkleyert + 2.körösben még egy + WR. Többi pick meg BPA. Tudom nem leszek népszerű az ötlettel, meg még közel sem biztos Smith érkezése.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OC mindenképp kell de nem egy világtalan, hanem aki tud hívni megcsinálható játékokat.
Ha jövőre év közbe repül Hue úgy is Williams lesz az átmeneti HC.

Védelemmel szerintem nem volt gond, persze vannak gyenge posztok, DL, LB simán megüti a szintet, ellettem hordva hogy Schobert nem elit, szerintem pedig brutál jó volt, hatalmas fejlődésen ment át, Kirksey is meg ő is vitték a hátukon a védelmet, visszatér még Collins is aprítani fognak.

Secondarybe viszont lesz meló bőven, nincs meg a Peppers posztja még, megkell találni hol érzi magát otthonosabban, (itt jegyzem meg hogy amilyen jó visszahordó hírébe volt olyan szar volt idén...)
A másik safety poszt teljesen kiadó, oda vagy egy szabad ügynököt vagy az egyik második körös picket rákell áldozni, CB meg igazából, nagyon kell, mert az kb nincs értelmes.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Mondjuk tavaly azért jött komoly játékos. Idén lehet, hogy nehezebb lesz.
Mondjuk a 0-16os Lions sem szupersztárokkal kezdteaz építkezést hanem Vanden Bosch és Larry Foote féle leaderekkel.
Bazzani
...és milyen kúrva jó csávók voltak!
Csak Schwartz Titans-beli teljesítményét senkinek nem kellett megmagyarázni. Azt is mondhatom hiteles volt.
Helmut Zimmer
Ide nem leaderek kellenek, ez a csapat egy jó drafttal PO esélyes. Egy normális edző és vezetőség kéne.

Shelton, Garrett, Ogbah, Collins, Kirksey bőven elég a D-be mint karakter.
Joe, Bitonio, Zeitler, plusz egy első körös QB pedig elég mag az O-hoz.

Hue a gond itt, kár ezt túlragozni.

Nem akarom ismételni magam, nézzétek meg Mangini kikkel verte a Patset és Saintset (utóbbit idegenben), vagy kivel ért el Pettine 7 győzelmet.
Joey Tribbiani
Trib, nézd meg jól ezt az utsó Steelers meccset - Landry Jones, az utcáról behozott Stefán Ridli, meg az egyszem Juju. Mindent megtettünk, hogy feltartott kézzell álhassunk a pályán. Ehhez képest olyanokkal szórakoztunk, hogy Rózi Nixxel csináltassunk Tédét, vagy Rigylit húsz yard után Danny tekölözi, te jó ég, hogy ért oda elsőnek az oldalvonalhoz, s a többiek mijapéklapátot csináltak? Ez mijen helyzet, hogy bé csapat gálameccs? Ugyanekkor Bredicsek azért egy negyedet izzadt a Jeccel.
sutianap
Én a védelemtől sem vágom magam hanyatt, Gregg Williams nem rossz, de Horton és O'Neil után nem nehéz jobbnak tűnni. De hogy motiválod a játékosaid 1-30-nál decemberben, ha azt látják, h. ez a teljesítmény is kevés a kirúgáshoz? Accountability ugye, na de ez Haslamnál is ismeretlen fogalom.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Highsmith jó hír, de ez a Zampese-pletyka??? Hogy hagyhatja ezt Dorsey?

Utolsó szög.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Rögzítsük az utókornak, index címlap, vezető hír. Szerintem először.

 www.kephost.com/images/2018/01/03/brownsindex1.jpg

több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
A hírek szerint Dorsey elhozza maga mellé Alonzo Highsmith-t Green Bayből, aki ott senior personnel executive, nagyon jó scout hírében áll.

No meg ilyen is van:
 twitter.com/alexmarvez/status/948316678588391424
empty taxi
Biztató egy OC hír... egy közeli ismerős... Én akkor baszom a laptopot a földhöz ha FA nyitásakor jön h hír h McCarront elhozzuk, és megint elnapoljuk 1 évvel a QB draftot.
zsutu
Akkor nem is idegesítelek azzal h ma azt írta Eric Galko (Sporting News) h állítólag ti vagytok az egyik legkomolyabb kérője Alex Smithnek 😊
empty taxi
Smith-tel semmi bajom ő az egyetlen akit eltudoknék fogadni a várható piacról.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
No meg ilyen is van:
 twitter.com/alexmarvez/status/948316678588391424
empty taxi
A belterjesség netovábbja lenne. A két ohiói csapat szerintem versenyez egymással, melyikük tud nagyobb balfasz lenni.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A hírek szerint Dorsey elhozza maga mellé Alonzo Highsmith-t Green Bayből, aki ott senior personnel executive, nagyon jó scout hírében áll.

No meg ilyen is van:
 twitter.com/alexmarvez/status/948316678588391424
empty taxi
Biztató egy OC hír... egy közeli ismerős... Én akkor baszom a laptopot a földhöz ha FA nyitásakor jön h hír h McCarront elhozzuk, és megint elnapoljuk 1 évvel a QB draftot.
zsutu
Akkor nem is idegesítelek azzal h ma azt írta Eric Galko (Sporting News) h állítólag ti vagytok az egyik legkomolyabb kérője Alex Smithnek 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...