Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ha ennek a Garoppolos sztorinak van valami igazság alapja, akkor azért Belichick elmehet a bús pics...
P@trik
Utólag könnyű okosnak lenni.
zsutu
Persze...pláne annak tudatában,hogy Manziel helyett is húzhatta volna a Browns,de tudjuk ez már mind csak történelem.
Mindenesetre én kíváncsian várom az Off Season beli tevékenységeit a Brownsnak. Továbbra is nagy rivaldafényt fogtok kapni. Én azért szurkolok nektek! 😊
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ha ennek a Garoppolos sztorinak van valami igazság alapja, akkor azért Belichick elmehet a bús pics...
P@trik
Utólag könnyű okosnak lenni.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ha ennek a Garoppolos sztorinak van valami igazság alapja, akkor azért Belichick elmehet a bús pics...
P@trik
Hát, az ő baja, h. nem kellett az 1/4, ha igaz persze. Valamennyire megértem, divízión belül én sem feltétlenül trédeltem volna.

Ott az 1/1, én nem bánkódom Garappa miatt, változtatni úgysem tudunk a dolgon.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha ennek a Garoppolos sztorinak van valami igazság alapja, akkor azért Belichick elmehet a bús pics...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Ken Zampese jön interjúra OC-nek.
Klaci79
Nem OC-nek szerencsére, de inkább egyáltalán ne jöjjön még mosogatónak se. Hue haverja, ennyit tud.

Mary Kay Cabot
@MaryKayCabot
I'm told that former #Bengals OC Ken Zampese is not being interviewed by the #Browns today. When he does, it will be for an offensive assistant job, not necessarily OC. That will play out depending on how the OC search goes

Viszont szerdán Ryan-t tényleg OC posztra interjúztatjuk.

Nem lep meg, h. nincs nagy tolongás a posztért, gondolom Hue a háta közepére kíván egy OC-t és csak Dorsey nyomatja a dolgot.
Joey Tribbiani
Hogy lesz ebből összetartás? Hihetetlen, hogy egy hete kezdődött meg az off seasonünk és mintha Cleveland Miners-nek hívnák a csapatot úgy megy a fúrás...
Csiriba
Gondolj arra, hogy Hue most nyirja ki magát a ligából.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ken Zampese jön interjúra OC-nek.
Klaci79
Nem OC-nek szerencsére, de inkább egyáltalán ne jöjjön még mosogatónak se. Hue haverja, ennyit tud.

Mary Kay Cabot
@MaryKayCabot
I'm told that former #Bengals OC Ken Zampese is not being interviewed by the #Browns today. When he does, it will be for an offensive assistant job, not necessarily OC. That will play out depending on how the OC search goes

Viszont szerdán Ryan-t tényleg OC posztra interjúztatjuk.

Nem lep meg, h. nincs nagy tolongás a posztért, gondolom Hue a háta közepére kíván egy OC-t és csak Dorsey nyomatja a dolgot.
Joey Tribbiani
Hogy lesz ebből összetartás? Hihetetlen, hogy egy hete kezdődött meg az off seasonünk és mintha Cleveland Miners-nek hívnák a csapatot úgy megy a fúrás...
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ken Zampese jön interjúra OC-nek.
Klaci79
Nem OC-nek szerencsére, de inkább egyáltalán ne jöjjön még mosogatónak se. Hue haverja, ennyit tud.

Mary Kay Cabot
@MaryKayCabot
I'm told that former #Bengals OC Ken Zampese is not being interviewed by the #Browns today. When he does, it will be for an offensive assistant job, not necessarily OC. That will play out depending on how the OC search goes

Viszont szerdán Ryan-t tényleg OC posztra interjúztatjuk.

Nem lep meg, h. nincs nagy tolongás a posztért, gondolom Hue a háta közepére kíván egy OC-t és csak Dorsey nyomatja a dolgot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Ken Zampese jön interjúra OC-nek.
Klaci79
championship

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ken Zampese jön interjúra OC-nek.
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
... éééééés Alex Smith már a "piacon"

több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Jófejek
 dailysnark.com/tens-thousands-browns-fans-gather-cleveland-0-16-perfect-season-parade-2/

#KeepPounding
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Bocsi srácok, tudom nem illik de.... 😀

 twitter.com/TitanicTD/status/947644954679107585

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
úgyis ez lesz 😊

 twitter.com/afc2nfc/status/948717334805573632
Löfli
Csak ezt ne, nem akarom, hogy ismét behuzzak a kedvenc QB-mat a draftrol es megint Browns meccseket kelljen néznem mint 2014-ben 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
úgyis ez lesz 😊

 twitter.com/afc2nfc/status/948717334805573632
Löfli
Nem hiszem. Vagy azért mert a Chiefs-szel 1/1-en OT-t húzott, miközben olyan klasszis QB-k voltak a drafton, mint EJ Manuel, Geno Smith v. Glennon?
Dorsey pontosan tudja, mennyire fontos a QB-poszt, akkor Smith leigazolása volt a lehető legjobb döntés, idén viszont ott van Rosen és Darnold, nem kell FA-ről kezdőt hozni. Én egybk. viccen kívül visszahoznám McCown-t, kizárólag mentornak és 3. számú beugrónak a rookie és Kizer mögé.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
úgyis ez lesz 😊

 twitter.com/afc2nfc/status/948717334805573632


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jön Rosen meg Darnold is, lesz választék. Ezt tényleg csak elbaszni lehet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Basszus , annyira kéne ide Tom Cable....
Helmut Zimmer
Bortles elkúrja a jags rájátszását a bills ellen - > nem hívják le az ötödik éves opcióját - > welcome in cleveland blake!
... és a kör bezárult.
peach
már lehívták, persze ettől még elküldhetik.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
Basszus , annyira kéne ide Tom Cable....
Helmut Zimmer
Bortles elkúrja a jags rájátszását a bills ellen - > nem hívják le az ötödik éves opcióját - > welcome in cleveland blake!
... és a kör bezárult.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Basszus , annyira kéne ide Tom Cable....
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Isten óvjon titeket Zampese-től..

az első 2 meccse után kirúgtuk miután sikerült bravúrosan 0 TD-t felmutatnia a Ravens és a Texans ellen...
Miknar
Megelőztél. A Hue-Zampese páros lenne az ultimate szar staff, a szarok szarja.
Amadeus
Úgy gondolod? akkor itt a helyük... minden a terv szerint halad!!! meg lesz a mesterhármas, 3 first pick egymás után...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ex-Bengals OC Ken Zampese mellett Texans QB coach Sean Ryan a másik jelölt a OC posztra, róla tudna valaki valamit mondani?
P@trik
Kugli-ivadék, ha igaz akkor egy Elisha beágyazást készíthetne elő. Ennek a kútnak nincs alja?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
... és ennyi kellett, hogy megint a veterán + rookie / trade téma előjöjjön... 0-16-nál 😀
Drip
Valamivel el kelk tölteni az időt míg PO van...
zsutu
De ne ezzel 😀

Pl. az az 1/4 nagyon érdekes, azzal már lehet machinálni ha akarunk (mondjuk én ott is maradnék, elég volt a tradekből). Barkley, egy Joe Thomas utód, Fitzpatrick vagy egy safety mind finom lehet, nem is tudom jelenleg mit csinálnék.
Joey Tribbiani
Feltradeltek 1/4-ről 1/2-ig és kihúzzátok Rosent és Darnoldot. Aki bukik TC-ben az lesz a backup😁

Amilyen szerencsétek van, Mayfield lesz a class legjobb QB-ja...

Komolyra fordìtva. Elképesztő, Hue maradhatott, végtelenül sajnàlom a szurkolókat. Az embernek semmi hitele. Èn Cincyben sem làttam benne semmi extràt, Raidersnél ordasat bukott ès egyik QB-ból sem csinált jobbat, mint ami előtte volt. Nem értem, h miért mondják suttogónak. Morton pl sokkal értelmesebbet hozott ki a Jetsnél McCownból is.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Isten óvjon titeket Zampese-től..

az első 2 meccse után kirúgtuk miután sikerült bravúrosan 0 TD-t felmutatnia a Ravens és a Texans ellen...
Miknar
Megelőztél. A Hue-Zampese páros lenne az ultimate szar staff, a szarok szarja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Miknar Cincinnati Bengals 498
Isten óvjon titeket Zampese-től..

az első 2 meccse után kirúgtuk miután sikerült bravúrosan 0 TD-t felmutatnia a Ravens és a Texans ellen...
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 621 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ex-Bengals OC Ken Zampese mellett Texans QB coach Sean Ryan a másik jelölt a OC posztra, róla tudna valaki valamit mondani?