Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ez nagyon jó meccs volt szvsz, végre lekötött. Claiborne-nak volt egy olyan mentése az End Zone-ban, ami talán az eddigi legjobb mozdulata, és mindenképpen biztató. Harris is hihetetlen amit művelt. Ha szezonra felépülnek az elkapóink, akkor rendben leszünk.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 932 — Cowboys fan
na, három-három menetet néztem végig, 17-3 lett abból ugye.
néha kicsit burleszkbe hajlott a dolog, de legalább volt futójáték.

Tyron kicsit aggaszt, Robert Quinn párszor nagyon megverte, remélem ezt valahogy kikalapálja Callahan.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Wittent nem kell műteni, ami egyébként season ending lenne. Viszont week1-en nem biztos a játéka. Iszonyatosan szükség lenne rá a Giants ellen.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Chargers elleni közös edzésen ma 2 bunyó is volt eddig: Bolts D vs Boys O scrimmage volt, először Andrew Szczerba leszedte Melvin Ingram sisakját, majd megdobta vele az újoncot, később Jammer nyomott egy kemény tackle-t Dwayne Harris-en, ami miatt az elkapó húzta fel a vizet. Amúgy jól megy minden. 😀szaba
Akkor érik a cut 😂 😂 😂

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 932 — Cowboys fan
Dez week1-en lesz legközelebb. Nem jó előjelek, eddig sem magunkat tartottam a meccs esélyesének, de így hogy Dez, Austin és Witten is sérült... Blevi
ha akkor játékra alkalmasak lesznek, akkor jobb is, ha ilyen fiszemfaszom előszezon-meccseken nem teszik ki magukat a sérülésveszélynek.
az a legfontosabb, hogy az OL szokjon össze, meg hogy a védelem végre megtanulja Ryan védekezési sémáit, mert idén már végképp nem szeretnék látni olyan felállást, ahol megint legalább két ember nem tudja, kiken kellene védekezniük...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chargers elleni közös edzésen ma 2 bunyó is volt eddig: Bolts D vs Boys O scrimmage volt, először Andrew Szczerba leszedte Melvin Ingram sisakját, majd megdobta vele az újoncot, később Jammer nyomott egy kemény tackle-t Dwayne Harris-en, ami miatt az elkapó húzta fel a vizet. Amúgy jól megy minden. 😀
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Dez week1-en lesz legközelebb. Nem jó előjelek, eddig sem magunkat tartottam a meccs esélyesének, de így hogy Dez, Austin és Witten is sérült...
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Sérült Dez sérült Austin. Ha nincs WR/TE fölösleges felküldeni Romo-t.

több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Elvileg nem találtak az MRI-n szakadást, ha jól értem valami ízületi gyulladás. PAtellar tenitidis angolul. Day to day a besorolása.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/unxtydsyh38qrgbx1xo2
Dez Bryant's MRI reveals patellar tendinitis
Dez Bryant tweaked his knee during a one-on-one drill Monday, but luckily for the Dallas Cowboys, an MRI of the receiver's right knee revealed patellar tendinitis, which only requires rest.

további jó hírek....
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 932 — Cowboys fan
belső falemberre nem terjed ki a scouting staff szakértelme.
az utolsó értelmes belső falember, akit draftoltunk, az szvsz Gurode volt, úgy 2000 környékén, de mindjárt lecsekkolom.

azóta csak ilyen szerencsesütiket választottunk, mint Peterman, meg Al Johnson, meg tavaly Arkin és Nagy.

ja, Gurode 2002.slowmotion
Hehe. Peterman nálunk kezdő (nem szeretem, de szódával najó sok szódával elmegy), Nagyot meg most hoztuk el bár nem hiszem hogy rosterre kerül föleg mert most műtötték nemrég.Bazzani
Peterman nagy balszerencséje, hogy asszem Parcells alatt jött. namost Tuna alatt érvényben volt egy hároméves szabály: ha három éven belül nem csinálsz semmi értelmeset, akkor kívül tágasabb.
asszem a csávó állandóan vagy sérült volt, vagy béna, úgyhogy meg volt pecsételve a sorsa.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Austin valszeg kihagyja az egész preseason a hamstringje miatt.fasza,

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Védelem nagyon jó! Mind a nyomás, mind hátul magabiztos a csapat.
Carr 2 INT 😊 Butler is tetszett.
Ha azt mondjuk hogy az Okland elleni támadójáték volt 1 akkor most 2,5ig előre léptünk.
Pont is lehetett volna Dez elkapásából ami brutális monster TD lett volna.
Fal egy picivel jobb volt.

több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Úgy tűnik idén a D# esz rendben két meccsen nem kapott még pontot sem a kezdő D. Úgy h nem volt Ware, Rattlif és Hatcher sem. Ez mindenképp biztató.
Az már kevésbé jó hogy a kezdő O meg nem tudott pontot csinálni, de legalább Romot nem üldözték ki a világból. Az Offenstő sokkal több fog kelleni. Bár ha jól emlékszem tavaly sem tündököltek a preseasonben. Sajnos a támadófal belsejét továbbra sem látom meggyőzőnek.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ware is hamstringgal sérüt meg... elvileg csak chargers ellen nem játszik, elvileg nem súlyos.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
belső falemberre nem terjed ki a scouting staff szakértelme.
az utolsó értelmes belső falember, akit draftoltunk, az szvsz Gurode volt, úgy 2000 környékén, de mindjárt lecsekkolom.

azóta csak ilyen szerencsesütiket választottunk, mint Peterman, meg Al Johnson, meg tavaly Arkin és Nagy.

ja, Gurode 2002.slowmotion
Hehe. Peterman nálunk kezdő (nem szeretem, de szódával najó sok szódával elmegy), Nagyot meg most hoztuk el bár nem hiszem hogy rosterre kerül föleg mert most műtötték nemrég.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 932 — Cowboys fan
Milyen tradet lehetne összehozni, amivel lehetne javítani a támadó falon? Gondolom ilyenkor már nem nagyon cserélnek el olyan falembert aki erősítés lenne.
Ha igen: Spencert beáldoznám mindenképpen. beltazor
bár kétlem, hogy a ligában lenne olyan csapat, ahol n+1 használható G és C lenne egy posztra (n = a posztra szánt roster-helyek száma), azért simán kukázhatunk valami értékeset. ugye azt mondják, hogy ami az egyik embernek szemét, az a másiknak kincs, másrészt Laurent Robinson is pont így került hozzánk camp után.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Így megyünk neki az idénynek nem lesz trade. Marad az ima.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Milyen tradet lehetne összehozni, amivel lehetne javítani a támadó falon? Gondolom ilyenkor már nem nagyon cserélnek el olyan falembert aki erősítés lenne.
Ha igen: Spencert beáldoznám mindenképpen.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 932 — Cowboys fan
Garrett gyorsan cáfolta, hogy a Cowboys-t érdekelné 85Amadeus91
nekünk már volt egy drama queen-ünk, most másik csapat következik.
menjen Friscóba, ott úgyis bele vannak buzulva a problem child-okba, lásd Braylon Edwards, Randy Moss
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Garrett gyorsan cáfolta, hogy a Cowboys-t érdekelné 85

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Lép... amúgy faszás lesz az elkapó gárda lassan elindulok Dallasba, előbb utóbb tán nekem is lesz esélyem.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Witten is lesérült, előszezonban már biztos nem lép pályára, úgy érzem ezt a szezont is kifogtuk.
szerk.: Nem tudom néztétek-e a DC.com DEPTH CHARTját, de én csak most fedeztem fel hogy új, úgy látszik az az ideiglenes sorrend.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 932 — Cowboys fan
belső falemberre nem terjed ki a scouting staff szakértelme.
az utolsó értelmes belső falember, akit draftoltunk, az szvsz Gurode volt, úgy 2000 környékén, de mindjárt lecsekkolom.

azóta csak ilyen szerencsesütiket választottunk, mint Peterman, meg Al Johnson, meg tavaly Arkin és Nagy.

ja, Gurode 2002.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nem értem évek óta nem hozunk senkit a fal belső részére úgy értem draft/ normális FA. Romo tavaly meg tavalyelőtt is megsérült, de hogy egy pre meccsen is az életért fut az nem ok. Week1-en a Giants D-line kicsinál minket, tényleg azért kell rimánkodni, hogy Costa visszatérje...