Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Colt szeretné Jenkins-t... Azon gondolkodtam mi az amit kaphatnánk érte, és megérné. Szerintetek?beltazor
Luck? 😀 annyire nem vágom a Coltsot, meg hát most építenek új csapatot, aki nem kellett kivágták, úgy hogy jó kérdés??

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az eddigi offseasonban nem nagyon volt panaszom a csapatra abban a tekintetben ahogy a dolgokat intézték,de ezt a Jenkins ügyet szerintem sikerült a lehető legbalfaszabb módon intézni.Nem tudom a drafton mit gondoltak mit adnak Jenkinsért?mert 3-4ik körös draftcetlinél többet biztos hogy senki nem adott volna,annyiért meg nekünk nem érte volna meg.Abban is biztos vagyok hogy lehetett volna csendesebben is nem ennyire szétkürtölni hogy áruljuk MJt,bár lehetne és biztos vagyok benne hogy vannak is olyan játékosok akik ezt profibban tudták volna fogadni,de azért valamilyen szinten én megértem Jenkinst hogy bevágta a durcát.Ha valakinek hát JJéknek meg Rednek ismerni kéne a játékosait és annak megfelelően kezelni a velük kapcsolatos dolgokat. Az hogy most már semmi (normális) árat nem fogunk érte kapni és hogy nem fog velünk hosszabitani,abban teljesen biztos vagyok. A legjobb esetben felfogja Mike hogy számára is az a legjobb ha nyom egy iszonyat utolsó évet,ezzel is feltornázva a saját értékét hogy utána valami jó zsiros szerződést kaphasson valamelyik másik csapattól. Eleve én azt se értem hogy miért kellett a vezetésnek Claiborne draftolása után ennyire megijedni hogy akár lehet a csapatban 4 jó CB?Tudom hogy ez szokatlan volt az elmúlt majd 10 évben de akkor is. Newman is el volt küldve nem hiszem hogy nem lett volna hely a Carr-Jenkins-Caliborne-Scandrick tengelyre.

Nem tudom a Colts mi olyat tudna adni amiért megérné odapostázni Jenkinst.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Colt szeretné Jenkins-t... Azon gondolkodtam mi az amit kaphatnánk érte, és megérné. Szerintetek?

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
muhaha, a mi volt Gronkowskink aláírt a Broncoshoz.
nyilván Elway nem látta azt, ahogyan Gronko kinyíratta Romot, különben nem szerezte volna meg az NFL legmozgékonyabb irányítója mellé...
több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Na azért mi is bemutattuk, hogy a baseballhoz nem csak Megatron ért az NFL-en belül. 😀
http://www.dallascowboys.com/multimedia/multimedia_center.cfm?id=7C90F9E1-FDAB-01DC-97B7A243D63E1656
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
ha jól tom kb 5millionk van az újoncokra + bünti. jövőre nagy cummás leszbeltazor
Wilber nagy durranás lesz, elküldjük Spencert, és lesz egy kezdő OLBunk 7 millával kevesebbért. Legalábbis reménykedem... 😊
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
ha jól tom kb 5millionk van az újoncokra + bünti. jövőre nagy cummás lesz

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Rookie wide receiver Danny Coale will likely be out until training camp after suffering a broken left foot that will require surgery.

király 😕
szerk: már a TC előtt legalább 3an lesérültek..
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
amúgy a jogszagértő döntőbíró visszadobta Jerry és Dan keresetét, marad a büntetés.

én, mint nem-jogszagértő azt mondom, hogy az indoklás is egy-két sebből vérzik, de a bíró lelkiismerete végképp nem érdekel, azért megéghet a pokol (esetleges muszlim olvasóinknak: gyehenna) tüzén.

az szerintem biztos, hogy Goodell innentől jobb, ha a tarkójára is szemet növeszt, mert sem Jerruh, sem Snyder nem az a típus, aki elfelejti az ilyet. szvsz az első adandó alkalommal, amikor nem veszthetnek sokat az ügyön, úgy be fogják támadni a kis vöröst, hogy megemlegeti...
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Mégegy top100, ez azért sokkal ésszerűbb mint az a másik izé. 😊

http://www.cbssports.com/nfl/story/19066749/top-100-nfl-players-no-influence-here-other-than-scouts-filmgyeek
Hoppá, D-Ware a 3. helyen 😊

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Mégegy top100, ez azért sokkal ésszerűbb mint az a másik izé. 😊

http://www.cbssports.com/nfl/story/19066749/top-100-nfl-players-no-influence-here-other-than-scouts-film

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Bernadeau ki fog esni 2-3 hónapra a műtétje után, itt az esély, hogy Leary bizonyítson.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Kijött az nfl.com "QB power ranking"-je csoportonként, még nevetségesebb mint a top 100..Wirtschaftsteil
Sztem az NFC East okés. Romonak kell az SB.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kijött az nfl.com "QB power ranking"-je csoportonként, még nevetségesebb mint a top 100..
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
G Ron Leary $214,000 ($9,000 SB, $205,000 garantált)
WR Tim Benford $20,000 ($0 SB, $20,000 garantált)
WR Saalim Hakim $17,500 ($10,000 SB, $7,500 garantált)
LS Charley Hughlett $10,000 ($0 SB, $10,000 garantált)
T Levy Adcock $9,000
LB Aston Whiteside $5,000 ($2,000 SB, $3,000 garantált)
G Harland Gunn $5,000
T Jeff Adams $4,000
TE George Bryan $4,000
T Taylor Dever $4,000
LB Adrian Hamilton $4,000
T Tyrone Novikoff $4,000
RB Darrell Scott $4,000
TE Andrew Szczerba $4,000
S Eddie Whitley $4,000
CB Isaac Madison $2,000
WR Cole Beasley $1,500
RB Lance Dunbar $1,500
WR Donavon Kemp $1,500
CB Lionel Smith $1,500
CB Troy Woolfolk $1,500
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ez a Rob Ryan-videó letaglózott 😂

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h2XYIWtSUAkDzsokijuing
neeeeee 😀 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
JJ hosszútávra tervez vele és kulcsszerepet szán neki a védelemben. (Magyarul: nem tudtunk tőle megszabadulni.)Dzsokijuing
Én egyetértek vele, már ha olyan összeget kér, amit egy 3. cornertől elfogadható. Nyilván sok csapatban kezdő lehetne, de én azért bízom benne hogy itt marad. Bármikor jöhet egy sérülés, és akkor milyen jó lesz majd, hogy megtartottuk.Wirtschaftsteil
Az idei sérülés opció miatt biztos hogy jó helyen van. Az újraigazolás miatt viszont kevesebb esélye van, mint Robisonnak.

Amúgy kiváncsi voltam, mikor jön fel ez a komikus top100. 😊 Szerintem hagyjuk is...gyeek
Nem tudom elképzelni, hogy Jenkins beérje valami nickel poszttal és hasonló fizetéssel.
Ha idén játszik 4-5 meccset és kimegy a piacra, akkor is lesz olyan hülye, aki többet ad neki. Jenkins tavaly ráadásul nem is volt szar, csak komolyan sérült, ha idén is játszik így, amikor pályán lesz, akkor simán elviszik kezdőnek.
Ezt szerintem Ő is sejti, így nem fog idő előtt aláírni valami potom pénzért, ha nem fizetik megy, teszteli a piacot. JJ-ből egyébként ordít, hogy el fogja cserélni, amint lesz rá lehetősége, ahogy dzsoki érzékeltette, ez a nyilatkozat inkább csak a szokásos kötelező.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 163 — Saturday Night Lights
Ez a Rob Ryan-videó letaglózott 😂

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h2XYIWtSUAk

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
nfl.com-on van egy Jenkinsen cikk. ha jól értettem (ennek kicsi az esélye) nem akarjuk el tradelni?beltazor
JJ hosszútávra tervez vele és kulcsszerepet szán neki a védelemben. (Magyarul: nem tudtunk tőle megszabadulni.)Dzsokijuing
Én egyetértek vele, már ha olyan összeget kér, amit egy 3. cornertől elfogadható. Nyilván sok csapatban kezdő lehetne, de én azért bízom benne hogy itt marad. Bármikor jöhet egy sérülés, és akkor milyen jó lesz majd, hogy megtartottuk.Wirtschaftsteil
Az idei sérülés opció miatt biztos hogy jó helyen van. Az újraigazolás miatt viszont kevesebb esélye van, mint Robisonnak.

Amúgy kiváncsi voltam, mikor jön fel ez a komikus top100. 😊 Szerintem hagyjuk is...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123

Romo a szurkolók által eléggé "underrated".
http://www.nfl.com/videos/baltimore-ravens/09000d5d828fcb58/Should-Flacco-be-ranked-higher-than-Romo?module=HP11_content_stream itt legalább Jamieék megmondják a tutit.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
nfl.com-on van egy Jenkinsen cikk. ha jól értettem (ennek kicsi az esélye) nem akarjuk el tradelni?beltazor
JJ hosszútávra tervez vele és kulcsszerepet szán neki a védelemben. (Magyarul: nem tudtunk tőle megszabadulni.)Dzsokijuing
Én egyetértek vele, már ha olyan összeget kér, amit egy 3. cornertől elfogadható. Nyilván sok csapatban kezdő lehetne, de én azért bízom benne hogy itt marad. Bármikor jöhet egy sérülés, és akkor milyen jó lesz majd, hogy megtartottuk.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 163 — Saturday Night Lights
nfl.com-on van egy Jenkinsen cikk. ha jól értettem (ennek kicsi az esélye) nem akarjuk el tradelni?beltazor
JJ hosszútávra tervez vele és kulcsszerepet szán neki a védelemben. (Magyarul: nem tudtunk tőle megszabadulni.)

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
nfl.com-on van egy Jenkinsen cikk. ha jól értettem (ennek kicsi az esélye) nem akarjuk el tradelni?

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Lehet kicsit rosszul fogalmaztam. Úgy értettem, hogy már mehet a rehabilitáció meg erőnléti edzések. Bocsi 😊 :rolleyes:
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ezt hol olvastad?én mindenütt csak olyat láttam hogy valszeg majd csak TCre lesz ok.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen