Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Spencert 8millát kap amikor nincsen falemberünk... Ezt nem tom feldolgozni.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
amúgy a bírók szarok voltak, mást nem is vártunk tőlük.
második Raiders drive-ban a két punt között volt egy olyan, amikor Ford úgy szakadt el befelé a védőtől, hogy sisaknál (maszknál) fogva eltolta magától, általában illegal use of hands vagy OPI, most semmit.
meg a kihagyott Jano FG-kísérlet előtt volt egy játék, ahol Leinart a zsebből, üres területre, line of scrimmage-en innen dobott egy passzt Wilber elől menekülve, tehát a bírók szerint köze nem volt a groundinghoz. mondjuk Jano jó arc, tudta, hogy igazából el sem kellett volna jutniuk FG-ig, mellé is tolta.
félidőben kikapcsoltam, mert nem bírtam az izgalmakat.
ja, Romo két sackből csinált egyet, nem is rossz ahhoz képest, hogy még kicsit szezon eleji formában van 😊

következő meccs vasárnap hajnali háromkor, na azt tuti nem nézem meg...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Aki látta a meccset megerősitené a leírásokat miszerint az O-line egy hulladék? Romot preseason meccsen majdnem kinyírták, suttyó Tuck nem fog kegyelmezni. Nem igaz h évek óta nem tudunk egy normális támadó falat összerakni.Blevi
hát a kezdő OL nem biztos hogy az, de amit ma feltettünk a pályára,...
első drive Tyron-Arkin-Dockery-Bernadeau-Free, futáshoz nem tudtak blokkolni semmit, de legalább Romo nem halt bele.
második drive-tól asszem úgy állt össze a fal, hogy Tyron-Leary-Arkin-mittoménki-Free, (mittoménki = Gunn valószínűleg, de nem biztos), na ott majdnem félárvát csináltak a kis Hakwinsból (muhaha, ezen nem tudom túltenni magam, OMG).
mondjuk se Dockery, se Arkin életében nem játszott egyetlen snapet sem centerként, aranyos dolog, hogy a hatvanmilliós befektetést beküldték mögéjük, ez olyan, mintha a Népszínház utca mögött egy Trabantban ott hagynánk pár aranyrudat a műszerfalon, aztán remélnénk, hogy nem kél lába.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Aki látta a meccset megerősitené a leírásokat miszerint az O-line egy hulladék? Romot preseason meccsen majdnem kinyírták, suttyó Tuck nem fog kegyelmezni. Nem igaz h évek óta nem tudunk egy normális támadó falat összerakni.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Tyron Smith-et mindenki nagyon dicséri, úgy látszik gyorsan beletanult a vak oldal védelmébe. Cole Beasley pedig újra közöttünk 😊
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk engem nem zavar ha preseasonban nem játszanak a sérütek week 1re készen álljanak. Most ugyis a roster helyekért megy a harc. Nagyobb gond hogy center poszton szarok vagyunk.
Update:
Elvieg Dez játszhatna is holnap (nem kell erőtetni):
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/8260624/dallas-cowboys-dez-bryant-strains-hammy-game-time-decision-monday-preseason-opener
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/news/article-NickEatman/Bryants-Hamstring-Injury-Minor-But-Latest-WR-Concern/c8078904-92e8-4023-8afe-74445349c5aa
ujabb remek hír

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Claiborne: I Won't Be Playing On Monday
Na akkor fel se kelek megnézni. Engem azért kicsit aggaszt, azt mondták, hogy már jó lesz az a csukló..
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Pool cut. Elvileg Church lesz a kezdő. Amúgy sem volt sok bizodalmam Pool felé, remélem Church hosszú távú megoldásnak bizonyul.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Megsérült Austin? Meg olvastam, hogy Claiborne sem egészséges...róluk mit lehet tudni, előreláthatóan fognak meccset is kihagyni?Tocy
Claiborne hamarosan folytathatja az edzéseket, és azt mondták, Austin sérülése sem komoly, de ugyanaz a hamstring, ami az előző szezonban végig hátráltatta.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Megsérült Austin? Meg olvastam, hogy Claiborne sem egészséges...róluk mit lehet tudni, előreláthatóan fognak meccset is kihagyni?
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Beasley, a rookie from SMU who had a good chance of making the team, has decided to quit the team for personal reasons.

Pedig mutatott igen csak bíztató dolgokat az edzőtáborban jó esélye volt a csapatba kerülni,nem nagyon érti senki...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
 m.nfl.com/news/09000d5d82aecd1c/cowboys-rb-jones-fails-conditioning-test-unable-to-practice
Újabb jó hír...
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Rob és Rex Ryannek alaposan fel kell kötnie a gatyáját, ha überelni akarják JJ "glory hole days" kommentjét. Bravo! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
na, ennyi ideig tartott a Bryant-saga.slowmotion
Várható volt hogy a mama nem zárja el önként a pénzcsapot. :/
Más:
Claiborne első napja és egyebek.
 www.dallascowboys.com/news/article-BryanBroaddusBlog/Scout%E2%80%99s-Notebook-Claiborne%E2%80%99s-First-Day-Not-Without-Struggles/56a38979-1049-4550-972b-b3ddad478d80

Mike Jenkins PUP-on kezd, így valszeg Carr-Claiborne kezdő lesz week 1en.
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/8198282/dallas-cowboys-place-cornerback-mike-jenkins-physically-unable-perform-list
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
na, ennyi ideig tartott a Bryant-saga.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Aláírt Claiborne.
The No. 6 overall pick in the 2012 NFL Draft signs a four-year deal with $16.26 million guaranteed, NFL Network reports.
több mint 11 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
1.500 dollár óvadék megfizetését követően hétfőn szabadon engedték Bryant-et.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
de akkor nem lesz gond Bryantel ugye?mármint nem fogják bebörtönözni?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
amúgy hogy releváns témáról is legyen szó:
Luck és Griffin kb a tavali 1/1, 1/2 szerződésekhez hasonló mennyiségű pénzt kap, szóval nagyjából be lehet lőni, milyen szerződést fog Stephen Jones Claiborne-nek prezentálni.

a tavalyiak:
1/5: Peterson (CB) 4 év, 19,5m
1/6: Julio Jones (WR): 4 év, 16,2m
szerintem a kettő között lesz valahol félúton, mert az 1/6-os értéket Jones szerződése határozza meg, a top CB fizetést viszont Petersoné...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
szerintem arra, hogy Bryantet elküldenéd, míg Paterno képét azok után is hordod, hogy kiderült, Deztől is (jóval) több van a rovásán...kristof
Akkor én valamiről nagyon lemaradtam.Wirtschaftsteil
nem maradtál le semmiről, a mindenki által tisztelt JoePa nem csinált semmi rosszat, csak az általa felépített program hírnevét próbálta meg védeni azzal, hogy eltussolta a pederaszta jobbkeze cselekményeit.
most meg megy a polémia azon, hogy vannak, akik úgy gondolják, hogy akkor a szobrát el kellene távolítani a stadion mellől, pár diák meg ott kempingezik, hogy ez ne történhessen meg.

én megértem mindkét oldalt, az egyik azt gondolja, hogy bűnrészes, a másik meg azt, hogy egy szent - na ja, egyiküket sem buzerálta Sandusky, úgy könnyű.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
 soundcloud.com/dallasnews/dez911call2
A teljes 6 perces 911 hívás, még sose hallottam ilyet, úgyhogy elég érdekfeszítőnek találtam. Nem nagyon értem, hogy hogyan képes erre tiszta józanul. Remélem, azért most már felfogja, hogy nem kéne balhézni. Ha meg folytatja, NAGYON fájó szívvel, de szvsz el kellene küldeni a csapattól.Wirtschaftsteil
kicsivel több forgatókönyv létezhet erre az ügyre, és mindegyik simán hihető. magamat persze nem tudnám beleképzelni egy ilyen helyzetbe, bár ez valószínűleg onnan ered, hogy engem anyám nem 15 évesen, bedrogozva pottyantott ki a világra, sőt apám is végig ott volt, eltartotta a családot, szóval nekem lehetőségem volt arra, hogy a testvéreim felnevelése helyett a tanulással foglalkozhassak. Deznek nyilvánvalóan nem ez jutott osztályrészéül, és bár hiába mondom azt, hogy el nem tudom képzelni, hogy emelhet valaki kezet a tulajdon anyjára, mivel a már részletezett okok miatt nem tudom, milyen lehet egy drogos prosti gyerekének lenni, ezért nem kövezném meg Bryant-et. (különben sem lesz itt kövezés, amíg a sípba nem fújok, még akkor se, ha valaki azt mondja: Jehova!)

szóval, szcenáriók (pár dolgot alapnak vettem, pl hogy a házra Dez ruházott be meg ilyenek):
1. Dez hazamegy a lakásba, amit vett az anyjának, gondolja lesz egy jó napja, aztán szó nélkül meggyepálja kicsit - nem, ez nem túl valószínű, ha tényleg erre ment volna, akkor a külsérelmi nyomok nem állnak meg pár véraláfutásnál.
2. Dez hazamegy a lakásba, amit vett az anyjának, anya be van kicsit tintázva/lőve, beszól a fiának, aki megpróbálja észre téríteni, a hideg zuhany alá nyomásig már nem jut el, mert anyuci átülöngél a szomszédba hívni a yardot - hihetőbb változat, mint az első, nem kicsivel
3. Dez hazamegy a lakásba, amit vett az anyjának, anyja épp lövi magát, Dez elveszi az anyagot/felszerelést, anya nekiesik, Dez lefogja/a kanapéra löki, hogy nyugodjon már le, anya zokon veszi, hogy itt még drogozni se hagyják nyugton az embert, átülöngél a szomszédba hívni a yardot - úgyszintén hihető változat

mivel anyucinak csak két nap múlva lettek látható sérülései (idő kell, mire a véraláfutás 'exponálódik'), ezért nem vettek fel helyben látleletet, tehát azt sem vizsgálták, hogy anyuci ereiben volt-e más is a véren kívül (tütü, crack, stb).
az meg simán érdekes, hogy az anyja abba a kézbe akar beleharapni, ami eteti. mondjuk Dez tényleg hülye, simán vehetne erőt a büszkeségén, és becsűrhetné valami elvonóra anyucit, mielőtt sikerül kirúgatnia magát a hülye anyja miatt. de nem, ő nem mond semmi rosszat rá.

a másik gyönyőrű dolog, hogy valaki egy kinti fórumon megpendítette, hogy a texasi törvények alapján a családon belüli erőszak egy éves elzárással is büntethető. gyönyörű, hogy mindenki be akarja zárni, amikor egy vacak törést sem okozott az ügyben (afelől senkinek ne legyen kétsége, hogy ha akarta volna, simán eltörhette volna anyuci karját). meg ugye mindenki azt lihegi, hogy el kell zavarni a csapatból, stbstb. na most ha így állunk a dolgokhoz, akkor a liga fele nem is játszhatna, Ray Lewis nem lehetne akkora kiszabott példakép, Vick nem lenne sztárirányító, meg ilyenek. ja, az volt már, hogy Marshawn Lynch-et ittas vezetésen kapták? meg volt már neki fegyvertartásos kihágása is, meg még egy-két édi dolog, de senki sem rugózik azon, hogy mit keres még az NFL-ben.
de én természetesen megértem, hogy Dez egy szociopata, végülis a múltkor is elkövette azt a hatalmas bűnt, hogy bő gatyában ment egy bevásárlóközpontba, ami nem tetszett a biztonságiaknak. hát noooormális?

szóval Bryantet balhésnak egyáltalán nem nevezném. akkor meg minek kirúgni?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
szerintem arra, hogy Bryantet elküldenéd, míg Paterno képét azok után is hordod, hogy kiderült, Deztől is (jóval) több van a rovásán...kristof
Akkor én valamiről nagyon lemaradtam.Wirtschaftsteil
Keress rá, hogy Sandusky-ügy, abból mindet megtudsz. Akár itt, ezen az oldalon. Szabler nem keveset foglalkozott vele.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
szerintem arra, hogy Bryantet elküldenéd, míg Paterno képét azok után is hordod, hogy kiderült, Deztől is (jóval) több van a rovásán...kristof
Akkor én valamiről nagyon lemaradtam.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
szerintem arra, hogy Bryantet elküldenéd, míg Paterno képét azok után is hordod, hogy kiderült, Deztől is (jóval) több van a rovásán...