Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
 soundcloud.com/dallasnews/dez911call2
A teljes 6 perces 911 hívás, még sose hallottam ilyet, úgyhogy elég érdekfeszítőnek találtam. Nem nagyon értem, hogy hogyan képes erre tiszta józanul. Remélem, azért most már felfogja, hogy nem kéne balhézni. Ha meg folytatja, NAGYON fájó szívvel, de szvsz el kellene küldeni a csapattól.Wirtschaftsteil
A JoePa képed elég erős a történtek után.Dzsokijuing
nem igazán értem mire gondolsz?
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
 soundcloud.com/dallasnews/dez911call2
A teljes 6 perces 911 hívás, még sose hallottam ilyet, úgyhogy elég érdekfeszítőnek találtam. Nem nagyon értem, hogy hogyan képes erre tiszta józanul. Remélem, azért most már felfogja, hogy nem kéne balhézni. Ha meg folytatja, NAGYON fájó szívvel, de szvsz el kellene küldeni a csapattól.Wirtschaftsteil
A JoePa képed elég erős a történtek után.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
 soundcloud.com/dallasnews/dez911call2
A teljes 6 perces 911 hívás, még sose hallottam ilyet, úgyhogy elég érdekfeszítőnek találtam. Nem nagyon értem, hogy hogyan képes erre tiszta józanul. Remélem, azért most már felfogja, hogy nem kéne balhézni. Ha meg folytatja, NAGYON fájó szívvel, de szvsz el kellene küldeni a csapattól.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
 m.espn.go.com/nfl/story?storyId=8173444&city=dallas
Részletek az ügyről. Még valami jóféle DUI/ illegális fegyverviselés hiányzik a repertoárból.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Dez does not want this to be a distraction for the Cowboys. Whatever the issues are that are involved, he's going to get them dealt with. And needless to say, he's going to be cooperative with law enforcement to get those resolved.
- Dez Bryant's lawyer, reacts to reports of his client's arrest.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha Dez Bryantnek nemfutball jellegű hír miatt szerepelni kell a médiában, valahogy mindig jelen van a storyban a muterja 😀

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Dez barátunkat lekapcsolták. Remek hír....Blevi
Részletesebben: http://espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/8172124/dez-bryant-dallas-cowboys-arrested-domestic-violence-chargeempty taxi
Ezt biztosan TO intézte el, kell a szerződés 😛

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Dez barátunkat lekapcsolták. Remek hír....Blevi
Részletesebben: http://espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/8172124/dez-bryant-dallas-cowboys-arrested-domestic-violence-charge


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Dez barátunkat lekapcsolták. Remek hír....
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Collinsworth az egyik legértelmesebb color analyst ma a szakmában jó meglátásokkal és felkészültséggel. Mondjuk nem ez az írása fogja az embereket meggyőzni erről. 😊 Ezt az 5 pontot enyhe analógiával a csapatok negyedére könnyen rá lehetne húzni. A 4es pontba meg bele is kötnék egy picit, Spencer liga-szinten nagyon alulértékelt. Újra és újra megnézem a tavaly tyt-zett meccseket, Spencer és Hatcher jobb évet produkált mint a több sebből vérző Ratliff és sok bíztató jelet mutat mögöttük a kevés lehetőséget kapó Butler és Lissemore. Szóval ez a front seven tehetség és felkészültség terén már most ligaelitnek számít, egyszerűen ki kell jönnie a lépésnek. Ne feledjük, hogy három éve tulajdonképp gyengébb depth-tel ligaelső volt a passrush és akkor mindenki Spencer 10 meccsen szerzett 11 sackjéről beszélt (vagy valami hasonló adat). Tavaly Spencernek lehetett köszönni az első Skins elleni meccs behúzását, a Seahawksot pedig - bár a secondary nagyon életben tartotta balfaszságával - a passrush törte meg. A hírnév többet számít ebben a sportban mint a valós teljesítmény, ezért van ez a négyes pont például Collinsworth jegyzetében meg ezért került be Ratliff a Probowl keretbe két éve annak ellenére hogy egyik legszürkébb évét produkálta.

Témát érintve: Colemantől edzőtábor vége felé érzékeny búcsút vesznek, ha Spears régi posztjára visszakerülve bebizonyítja, hogy helye van a kezdőben akkor marad még egy évet, mert cap szempontjából kalóriaszegényebb mint Coleman. Ha mégis menne, akkor Crawford és Lissemore között kellemes pozícióharc lesz edzőtáborban, ami tipikus Cowboys-módon csak névlegesen fog eldőlni és egész évben vadul fognak rotálni meccsről mecccsre. Lissemore ráadásul a D-line jokere, mivel majd' minden poszton tud játszani, úgyhogy tökmindegy hol írják kezdőnek, ez inkább csak nekünk, laikusoknak fontos. 😊 A teljesség kedvéért még azért megemlítem Brentet és Geatherst, méretük miatt is megnyugtatóan zárják ezt a depthet. Ki merem jelenteni, hogy a D-line idén jó lesz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Cris Collinsworth összeszedett pár dolgot, hogy minek kéne történnie ahhoz, hogy Super Bowlba jussunk:

1.) The offensive line must improve.
2.) The entire defensive unit must know Rob Ryan’s scheme.
3.) Morris Claiborne and Brandon Carr “MUST be Great.”
4.) A player must emerge as a pass-rushing compliment to DeMarcus Ware.
5.) There need’s to be a “surprise” breakout season from someone, possibly inside linebacker Bruce Carter.

én egyetértek mind az 5tel, bár nem lehetett nehéz összeszedni ezeket.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
http://www.nfl.com/qs/top20games/2011/index.jsp?module=HP11_hot_topicsKiss
Ja, internet hiányában az elmúlt egy hétben magam is megnéztem kb 4szer csak ezt az egy meccset...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.nfl.com/qs/top20games/2011/index.jsp?module=HP11_hot_topics

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Spencer signed his tender on April 23, with the hope that a long-term deal could be reached before the season, but there have been no talks between the two sides recently. He participated fully in the team's offseason program.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Rob Phillips távozott sajna a dc.comtól. :/ Öröm az ürömben a volt scout, Broaddus érkezése, meg hogy már napi rendszerességgel beteszik a running the numbers blog íróját, emelve ezzel a színvonalat, különben azt hiszem abba is hagyhatnám az oldal olvasását ha a Josh Ellis kaliberű bulvár maradna az Eatman-féle dekoratív semmi mellé.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Legyünk pozitívak. Lehet, hogy arról van szó, hogy Johnson meg Church annyira ku**a jó, hogy Pool-nak esélye sincs rosterre kerülni. 😊
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Azért 1-2 meglepetés (Dunbar pl.) még beférne: http://www.bloggingtheboys.com/2012/6/26/3117361/dallas-cowboys-roster-projections-dueling-53-man-rosterDzsokijuing
Pool????? ilyen gyenge? vagy sérülés?

OL közepe gyászos. DL közepes
sztem Jenkinst cserélni fogjuk G vagy DT-re év közben.beltazor
Pool tavaly messze a leggyengébb szezonját futotta, eltűnt a bizalom benne. De még nagyon messze a nyitány és lesz ideje bizonyítani. Ha nem Rob és Jerome draftolta volna, itt se lenne, de látják benne a potenciált.

Egyes hírek szerint tavaly is először Poolt favorizálták Elammel szemben, de akkor még meggondolták magukat.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Azért 1-2 meglepetés (Dunbar pl.) még beférne: http://www.bloggingtheboys.com/2012/6/26/3117361/dallas-cowboys-roster-projections-dueling-53-man-rosterDzsokijuing
Pool????? ilyen gyenge? vagy sérülés?

OL közepe gyászos. DL közepes
sztem Jenkinst cserélni fogjuk G vagy DT-re év közben.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Azért 1-2 meglepetés (Dunbar pl.) még beférne: http://www.bloggingtheboys.com/2012/6/26/3117361/dallas-cowboys-roster-projections-dueling-53-man-roster

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 919 — Cowboys fan
Ezzel kapcsolatban Morristol nem várok év elején túl sokat, tavaly Peterson is szenvedett év elején a Cardsban. Év végére mutasson valami jót, mondjuk a PO-ban 😊.Blevi
nyilván kérdés, hogy Morris mikor és mit fog játszani.
az másik kérdés, hogy a scouting department meg a front office Deion óta a legjobb CB prospectnek tartotta Claiborne-t.

most persze két eset lehetséges:
- csak azért mondták ezt, mert valamivel be kellett védeni a feltrade-et - szvsz ez nem annyira valószínű, mert akkor túl sokat költenek egy lyuk befoltozására, pedig a második körös pickkel is simán ki lehet fogni kezdőjátékost;
- tényleg ennyire jó, és akkor rövidebb lesz a "betanulási idő" - szerintem inkább ez valószínű

amúgy Jenkins személyében még mindig van egy kezdő szintű cornerünk, aki tudna játszani helyette, szóval még az a luxus is adott, hogy fokozatosan szoktassa bele Garrett és Ryan az NFL légkörébe.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 919 — Cowboys fan
Mondjuk kizárólag a video alapján amit Dzsoki linkelt én nem vagyok elájulva Johnsontól,ügyes tackleer,de amúgy ő se egy cover safety,jelenleg nem látom miben lenne jobb Churchnél.Cowboykarcsi
hát abban, hogy nagyon tud ütni.
van az a kifejezés, hogy a WR "lépteket hall", azaz nem tud koncentrálni teljesen az elkapásra, mert fél attól, hogy átmegy rajta a safety nevű gyorsvonat. ha csak ennyiben többet ad Johnson, már fejlődtünk, mert az utolsó ilyen játékosunk még a karrierje elején játszó Roy Williams volt.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Én csak a 2 G-től tartok, de nálunk más a blokkolási szisztéma,hátha jobban fekszik az.

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jó lenne ha megoldott lenne a megfelelő csere is Safety poszton, nem bánnám ha végre egy épp kézláb Secondary összeállna.
Nagy a csend a WR poszton alapvetően a két kezdő megvan, de nincs 3. alternatíva, ha Dez v Miles megsérül szarban leszünk + Holley is elment aki korrekt 4-5 WR spec teamer volt.
Meg persze ilyenkor mindenki nagy király, de az igazság úgyis week1en dől el.
Amire kiváncsi leszek:
- O-line belseje g-c-g egyáltalán nem megnyugtató számomra
- ILB poszt (nyilván Lee mellettert ő jó)
- WR kérdés 3-4-5 WR
- D-line (Lissemore remélem több lehetőséget kap és produktív is marad)
- Spencer mit mutat ezért a valag lóvéért
- Secondary hogy áll össze, új arcok hogy teljesítenek.
Ezzel kapcsolatban Morristol nem várok év elején túl sokat, tavaly Peterson is szenvedett év elején a Cardsban. Év végére mutasson valami jót, mondjuk a PO-ban 😊.Blevi
A támadófal belseje engem sem győz meg így látatlanban,bár Costárol mindenki azt mondja hogy rengeteget fejlődött és nagyon keményen edz/tanul erősebb is lett.Igazából ez volt a legtöbbször felhozva ellene hogy nem elég erős center posztra.A belső linebacker poszttól én nem tartok.Ha Lee nem sérül meg nem hiszem hogy gond lesz ezzel a poszttal,Carter is nagyon biztató eddig,Connor is el fog karistolni szvsz,Lee mellett elég lesz ha hoznak egy megbízható solid szintet.Carter talán még jobb is lesz ennél.Elkapóknál ahogy Te is irtad alapvetően nem lenne gond ha Miles és Dez egészséges marad,ott van még Witten is, Ogletree,Radway,Holmes,Harris csak összedob valamit plusz hátha valamelyik rookie WR is elsül egyszer kétszer.Holley-t egyébként én is sajnálom,Harris pl engem sokkal kevésbé győzött meg.

A védőfaltól szerintem is egyértelműen több kell.Lehet reménykedni hogy Crawford robbant(én nem hiszem de cáfoljon rám),meg lehet bízni abban hogy Lissemore jobb lesz,de hogy jelentős szintet lépjen ez az egység,klasszis teljesítmény kéne tőle,erre azért kevés az esély szerintem,vagy legalábbis én nem tudok ebben bízni. Egyébként konstans pressure-t még mindig csak Ratlif képes generálni,futás ellen sem sokkal jobb a helyzet.Spencer 4 év alatt amióta kezdő nem tudott igazi passrusherré válni,nem hiszem hogy ez pont most változna.Egy solid kis OLB ő remek run stopper,de ennyi,azért tag-eltük mert ő volt a legjobb alternatíva számunkra. A secondarytől én most már nem cidrizek annyira,ha mindenki hozza a tőle elvártat akkor ez egy nagyon jó kis CB group,egy solid safetyvel(Sensi) plusz ugye Church vagy Pool az SS poszton. Mondjuk kizárólag a video alapján amit Dzsoki linkelt én nem vagyok elájulva Johnsontól,ügyes tackleer,de amúgy ő se egy cover safety,jelenleg nem látom miben lenne jobb Churchnél.

Szerintem egyértelmű,és át is beszéltük már számtalanszor hogy a D-től kell jóval több idén.A 8 vereségünkből 5 negyedik negyedes előny elbukásával történt,ha csak 4et veszünk ebből győzelemnek az már 12-4... Most van ideje a védelemnek és Ryannek,lehet összeszokni,és konstansabb passrushal,illetve a megerősített CB grouppal lehet esélyünk a POra.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Jó lenne ha megoldott lenne a megfelelő csere is Safety poszton, nem bánnám ha végre egy épp kézláb Secondary összeállna.
Nagy a csend a WR poszton alapvetően a két kezdő megvan, de nincs 3. alternatíva, ha Dez v Miles megsérül szarban leszünk + Holley is elment aki korrekt 4-5 WR spec teamer volt.
Meg persze ilyenkor mindenki nagy király, de az igazság úgyis week1en dől el.
Amire kiváncsi leszek:
- O-line belseje g-c-g egyáltalán nem megnyugtató számomra
- ILB poszt (nyilván Lee mellettert ő jó)
- WR kérdés 3-4-5 WR
- D-line (Lissemore remélem több lehetőséget kap és produktív is marad)
- Spencer mit mutat ezért a valag lóvéért
- Secondary hogy áll össze, új arcok hogy teljesítenek.
Ezzel kapcsolatban Morristol nem várok év elején túl sokat, tavaly Peterson is szenvedett év elején a Cardsban. Év végére mutasson valami jót, mondjuk a PO-ban 😊.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Matt Johnson rulez 😊

http://www.youtube.com/watch?v=5TeznwsgtCYDzsokijuing
Broaddus: "If you are looking for a positive, safety Matt Johnson could make his first appearance since the rookie mini camp after the draft on Thursday. Johnson missed the last three weeks to finish his classes at Eastern Washington and despite not physically being in Irving, Johnson has been able to keep up with all the defensive installation and practice by receiving daily DVD's from the team. Johnson will be in a training camp battle with Brodney Pool and Barry Church to see who starts opposite Gerald Sensabaugh. Johnson is more than talented enough to play the position, because he is a better tackler than Pool but also plays with better range than Church who also is a physical player."

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)