Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
??? mondjuk nem tudom mit tud a srác, de akkor is....

várhatóak FAk? lehet már onnan hozunk vkiket, meg azért húztuk ezeket,??Riggs89
egy kibaszott harmad osztályú játékos.... én sírni fogok!

védelmet kell erősíteni!!!!!!!!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
??? mondjuk nem tudom mit tud a srác, de akkor is....

várhatóak FAk? lehet már onnan hozunk vkiket, meg azért húztuk ezeket,??
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
na erre már nincsenek szavak.. aki erről a pickről döntőt az azonnal kidobni a vezetőségből

de ezek nem értik meg hogy kell hátulra valaki, védelem nélkül nem lehet bajnokságot nyerni!!!!

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Hát én az egész idei draftotok nem értem.Amadeus91
mi sem 😊

több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Hát én az egész idei draftotok nem értem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Lawrence Guy azonban jöhetne...gyeek
az nem lenne rossz, de akkor ne inkább Ballard, Christian?

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Lawrence Guy azonban jöhetne...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
huhu 😊 most látom hogy McDaniel, Deandre még bent van 😊 na akkor ő a kövi pick 😊beltazor
A passz elleni védekezésen nem sokat dobna...empty taxi
akkor stornó 😊

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
huhu 😊 most látom hogy McDaniel, Deandre még bent van 😊 na akkor ő a kövi pick 😊beltazor
A passz elleni védekezésen nem sokat dobna...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
huhu 😊 most látom hogy McDaniel, Deandre még bent van 😊 na akkor ő a kövi pick 😊

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Köcsög Titans lenyúlta Ayerst egy pickkel előbb. :mad: Nem vagyok oda a pickekért, de mivel gyakorlatilag needekre húztak ez dob a helyzeten. Eddig C nálam is. Elég dupla vagy semmi játékosok.

viszont így a fura nevű CB-t meg kell szerezni.. (oklanben játszott)

és szerezni kéne még egy FS-t valahonnan...beltazor
CB poszt még jó lesz idén, jövőre kellene oda valami top pick. Oaklandből meg szerintem muszály lenne Huffot beújítani.

Carter sztem qrva jó, rohadt gyors, atletikus, igazi playmaker, na ennek mind nem sok hasznát veszi majd 3-4-ben... elbaszott egy pick ígygabokocka
Cowboysnak is van azért jó pár 4-3as package, ha mást nem oda jó lesz és lehet beletanul valamelyik 3-4es pozícióba is.

és ennyire jó a csapat, hogy a 3. körben ide kell hozni egy 3. számú RB-t? come on manHurka
Ki mondta neked hogy 3. számú RB lesz?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
Carter sztem qrva jó, rohadt gyors, atletikus, igazi playmaker, na ennek mind nem sok hasznát veszi majd 3-4-ben... elbaszott egy pick ígygabokocka
meg hát akkor ő lenne két év után az első ILB-nk , akit nem fut le bármelyik támadó 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
amúgy persze értem én a koncepciót az 1-3 pickre: futójáték erősítése, hogy a támadósor minél több időt töltsön a pályán (=a védelem minél kevesebbet), plusz Romot jobban meg kell védeni.
értem én ezt, de ha tavaly nem lett volna trágya a fal, akkor talán Barber is jobban meg tudja mutatni, mire képes.

az ILB picket nem értem igazán, csak úgy van valami alapja, ha már Bradie James helyére tervezik be a csávót, vagy Sean Lee mögé biztonsági tartaléknak (Lee sérülékenysége miatt). az előbbi azért faja, mert James gyakorlatilag minden meccsen ott volt talán az utóbbi x évben, a tavalyiban konkrétan végig sérülten játszva lett a legtöbbet szerelő védőnk, szóval azért még nem lett túl hülye a játékhoz.
ha a második opció él, akkor tavaly egy második körös pick megy a lecsóba, annak nem örülnék.

még arra leszek kíváncsi, hogy kit merre fognak mozgatni a falban, mert Colombónak beljebb kellene mozdulnia, de akkor a Kosier-Colombo-Davis trió túl sok lenne pénzügyileg.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
Carter tipikus 4-3-as OLB fingom sincs mit akarnak tőle 3-4-ben....gabokocka
meg ahogy elnéztem egy misstackle gyárbeltazor
akkor elég hamar be tud illeszkedni a csapatba 😀
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
Ezt a Carter-picket még emészteni kell. ACL-ből épül(t) fel,a hírek szerint Brooking helyére szánják. Bradie-nek is lejár a szerződése, ha vele hosszabbítunk + Sean Lee, akkor Trevor távozik.

Murray OK, Barber out.Dzsokijuing
milyen Trevor? most nem ugrik be senkinek a neve...

Murray miatt bosszús vagyok egy picit, még ha Sooner is. imádtam nézni Barber stílusát (még mielőtt a liga keresztbe tett neki a hülye szabályokkal), mindig reméltem, hogy látok még olyat tőle.
úgy néz ki, hogy a Cardinals elleni mutatványa lesz az utolsó ilyen a ebben csapatban tőle... :/
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Megkéred itt az oldalon lévő topicban valamelyik hozzáértőt nagyon fajintos siged csinálnak neked,nekem is szinte csak innen vannak sigjeim.Cowboykarcsi
na mindent megpróbáltam, de csak nem akarja berakni....

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 744 — Cowboys fan
Carter tipikus 4-3-as OLB fingom sincs mit akarnak tőle 3-4-ben....gabokocka
annak idején Ayodele-t is így hoztuk asszem a Jags-ből, és ő lett a jobbik ILB. csak aztán sikerült elpasszolni Miamiba a fél csapattal együtt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát érdekes húzások, Tyron Smith még azt mondom vmilyen szinten ok, Carter :o , Murray elég jónak tűnik!
még ugye lesz még játékos mozgás, FAk stb.! még jó pár posztot meg kell erősíteni...
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
na a mai napon kik kellenének? valami FS-t találjunk, több kívánságom nincs....

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ezt a Carter-picket még emészteni kell. ACL-ből épül(t) fel,a hírek szerint Brooking helyére szánják. Bradie-nek is lejár a szerződése, ha vele hosszabbítunk + Sean Lee, akkor Trevor távozik.

Murray OK, Barber out.Dzsokijuing
és ennyire jó a csapat, hogy a 3. körben ide kell hozni egy 3. számú RB-t? come on man
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Megkéred itt az oldalon lévő topicban valamelyik hozzáértőt nagyon fajintos siged csinálnak neked,nekem is szinte csak innen vannak sigjeim.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Carter tipikus 4-3-as OLB fingom sincs mit akarnak tőle 3-4-ben....gabokocka
meg ahogy elnéztem egy misstackle gyárbeltazor
Beltazor nem akarok kötözködni de légyszi vedd már le ezt a régi PO siget,lehet tavaly is ez hozott balszerencsét hogy Te még mindig hordtad 😛Cowboykarcsi
am ha tudsz egy demarcus ware-s siget dobni akkor leszedem 😊

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Carter sztem qrva jó, rohadt gyors, atletikus, igazi playmaker, na ennek mind nem sok hasznát veszi majd 3-4-ben... elbaszott egy pick így

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Carter tipikus 4-3-as OLB fingom sincs mit akarnak tőle 3-4-ben....gabokocka
meg ahogy elnéztem egy misstackle gyárbeltazor
Beltazor nem akarok kötözködni de légyszi vedd már le ezt a régi PO siget,lehet tavaly is ez hozott balszerencsét hogy Te még mindig hordtad 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Carter tipikus 4-3-as OLB fingom sincs mit akarnak tőle 3-4-ben....gabokocka
Elvileg ILB lesz,ha jól tudom a Packersnél Hawk is OLB volr 4-3ban és most Bishop mellett ő volt a másik ILB 3-4ben és nem volt rossz,vagy pl ugyan ez volt a 'skinsnél McIntosh-al ha jól tudom.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen