Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
juhé, Woodsnak majd ki fog nézni valami eltiltás a következő szezon elején, így is kell ezt csinálni. nem jó dolog, ha megszakad a sorminta.
slowmotion
miért ?

mit csinált ?

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
juhé, Woodsnak majd ki fog nézni valami eltiltás a következő szezon elején, így is kell ezt csinálni. nem jó dolog, ha megszakad a sorminta.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
basszus, reggel már gyomorideggel néztem meg, hogy milyen eredmény született, erre rá kellett jönnöm, hogy csak holnap hajnalban lesz a meccs...
slowmotion
Nem tudom min aggodsz sima Cowboys W lesz. Zeke 100+ Yard
Toto21
Szerintem nyerünk, de csak azért hogy megkapjuk a csalfa vak reményt amit majd stílszerűen Rodgers szertefoszlat 😀
Tomcsik
a vicc az egészben, hogy Ti vagyok csop3.-ok, de quasi nekünk tét nélküli a mai és a Rams elleni hazai meccs is. Elég a két utolsó csoportmeccset megnyerni a POhoz és a one&done-hoz.
Antonius
Nekünk ma kezdődik a PO 😊 Kb minden meccsünket hozni kell 😊

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
basszus, reggel már gyomorideggel néztem meg, hogy milyen eredmény született, erre rá kellett jönnöm, hogy csak holnap hajnalban lesz a meccs...
slowmotion
Nem tudom min aggodsz sima Cowboys W lesz. Zeke 100+ Yard
Toto21
Szerintem nyerünk, de csak azért hogy megkapjuk a csalfa vak reményt amit majd stílszerűen Rodgers szertefoszlat 😀
Tomcsik
a vicc az egészben, hogy Ti vagyok csop3.-ok, de quasi nekünk tét nélküli a mai és a Rams elleni hazai meccs is. Elég a két utolsó csoportmeccset megnyerni a POhoz és a one&done-hoz.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
basszus, reggel már gyomorideggel néztem meg, hogy milyen eredmény született, erre rá kellett jönnöm, hogy csak holnap hajnalban lesz a meccs...
slowmotion
Nem tudom min aggodsz sima Cowboys W lesz. Zeke 100+ Yard
Toto21
Szerintem nyerünk, de csak azért hogy megkapjuk a csalfa vak reményt amit majd stílszerűen Rodgers szertefoszlat 😀

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 294
basszus, reggel már gyomorideggel néztem meg, hogy milyen eredmény született, erre rá kellett jönnöm, hogy csak holnap hajnalban lesz a meccs...
slowmotion
Nem tudom min aggodsz sima Cowboys W lesz. Zeke 100+ Yard
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
basszus, reggel már gyomorideggel néztem meg, hogy milyen eredmény született, erre rá kellett jönnöm, hogy csak holnap hajnalban lesz a meccs...
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Garrett marad jövőre is, ha csak valami nagy katasztrófa nem történik.
dande
Kiszerint?
Blevi
Ha jól értem e szerint:
.
Jerry Jones: 'Jason Garrett will be coaching in the NFL' in 2020
 www.thescore.com/nfl/news/1896470
dande
Igen valahol biztos de itt nem 😊.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Garrett marad jövőre is, ha csak valami nagy katasztrófa nem történik.
dande
Kiszerint?
Blevi
Ha jól értem e szerint:
.
Jerry Jones: 'Jason Garrett will be coaching in the NFL' in 2020
 www.thescore.com/nfl/news/1896470
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Garrett marad jövőre is, ha csak valami nagy katasztrófa nem történik.
dande
Kiszerint?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Garrett marad jövőre is, ha csak valami nagy katasztrófa nem történik.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Azért érdekes, hogy a SEA tudott több mint kétszáz yardot futni az ellen a Vikes ellen aki ellen mi csak 50-et tudtunk.
Valami nagyon elromlott a futás terén nálunk. Azért ezzel a fallal amiben kvázi négy első körös van legalább egy közepes teljesítményt kellene tudni hozni.
100yard
Nincs egyértelmű ok-okozat vektor és nem is mindegyik csapat játszik mindig ugyanolyan formában. A fal meg kissé rokkant sajnos. Viszont ennyi idő elég volt nekem hogy belássam, ez edzés kérdése. Mondhatják nekem a srácok hogy egzekjút, egzekjút, ha egyszerűen nem csinálják meg a dolgukat rendesen és motiválatlanok az hosszú távon az edzői munka hiányossága. Bostonban az időjárással nem tudtak mit kezdeni, amatőrség. A Bills védelme úgy szájba kente a támadókat, hogy én szégyelltem magam (a Bills idei sikerének mondjuk tudok örülni). Semmi tüzet nem látok a meccseken, langyos fos az egész.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Azért érdekes, hogy a SEA tudott több mint kétszáz yardot futni az ellen a Vikes ellen aki ellen mi csak 50-et tudtunk.
Valami nagyon elromlott a futás terén nálunk. Azért ezzel a fallal amiben kvázi négy első körös van legalább egy közepes teljesítményt kellene tudni hozni.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Úgy tűnik tőlünk senki se akar bejutni a rájátszásba.

Az összes szerencsétlenkedésünk ellenére lehet bejutunk, de nagyon nem látszik ott mihez fogunk kezdeni?
100yard
mi leszünk a 2011-es Giants
rva
2010-ben a Seahawks is 6-6-os merleggel allt a 13. fordulo utan. Vegul 7-9-el jutottunk a PO-ba, ahol az elso korben a 11-5-os alapszakasz merleggel vegzo New Orleanst ejtettuk ki. A meccs arrol maradt emlekezetes, hogy akkor esett meg a "Beastquake".
undisputedly
igen, van még pár mesébe illő történet, a 2008-as San Diego Chargers, a 2004-es St Louis Rams, a 2004-es Minnesota Vikings és az 1985-ös Cleveland Browns mind 8-8-al jutott playoffba és ott megnyerte az első kört, míg ugye a 2010-es Seahawks 7-9-es playoffja mellett ott volt a 2014-es Panthers is, aki nyert egy kört ennél is rosszabb alapszakasszal, szóval mondhattam volna ezeket a példákat is 😊
rva
meg hát a Tebow vezette Denverről se feledkezzünk meg, akik 2011-ben a common opponents mérőszám alapján jutottak be a csoportjukból (három csapat állt 8-8-as mérleggel), és ott megverték a 12-4-es Steelerst

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Úgy tűnik tőlünk senki se akar bejutni a rájátszásba.

Az összes szerencsétlenkedésünk ellenére lehet bejutunk, de nagyon nem látszik ott mihez fogunk kezdeni?
100yard
mi leszünk a 2011-es Giants
rva
2010-ben a Seahawks is 6-6-os merleggel allt a 13. fordulo utan. Vegul 7-9-el jutottunk a PO-ba, ahol az elso korben a 11-5-os alapszakasz merleggel vegzo New Orleanst ejtettuk ki. A meccs arrol maradt emlekezetes, hogy akkor esett meg a "Beastquake".
undisputedly
igen, van még pár mesébe illő történet, a 2008-as San Diego Chargers, a 2004-es St Louis Rams, a 2004-es Minnesota Vikings és az 1985-ös Cleveland Browns mind 8-8-al jutott playoffba és ott megnyerte az első kört, míg ugye a 2010-es Seahawks 7-9-es playoffja mellett ott volt a 2014-es Panthers is, aki nyert egy kört ennél is rosszabb alapszakasszal, szóval mondhattam volna ezeket a példákat is 😊
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Ahogy olvasom, három rugót is kipróbálunk.
Maher idén 28/19, azaz bent hagyott 27 pontot.
Ez - is - a specteam számlája és Garrett sara, hogy nem lépett, pedig már nyáron és az előszezonban is voltak jelek, ha jól emlékszem.
Charlie Firpo
dehogy hagyott benne 27 pontot, tizennyolcat maximum.
kilencven százalék az már elég emberes teljesítmény, sajnos Bailey első évei alatt el lettünk kapatva.
slowmotion
Mert az 50 pluszosoknak eleve nem is kellett volna nekimenni? Vagy a rövidebbek közül is kihagyhat párat?
Nem úgy van, hogy ha rúg, akkor az gól LEGYEN?
Charlie Firpo
általában azt mondják, hogy 39-ig mindent illik beverni, 40-49 között kell egy egészséges 80-90 százalék, 50 felett talán 50 százalék, 60 felett meg ajándék.
0-39: 14/16 (33 bal, 35 blokk)
40-49: 1/4 (40 bal, 46 kapufa, 47 jobb)
50-59: 2/6 (54 bal, 54 jobb, 55 kapufa, 57 bal)
60+: 2/2
a blokkot nem tudom hova tenni, persze elég magasan kell elrúgni ahhoz, hogy ne érjenek bele, de nem tudom, mennyire balfaszkodta el a fal. ha hibának veszem, akkor hiányzik 2+2+1, pluszban kaptunk kettőt, ez három FG hiány.
nem jó nyilván, de:
1, aki a piacon van, az valószínűleg azért van a piacon, mert még ennyire sem rúg jól
2, 570 ezerért amúgy ennyit kap az ember.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Úgy tűnik tőlünk senki se akar bejutni a rájátszásba.

Az összes szerencsétlenkedésünk ellenére lehet bejutunk, de nagyon nem látszik ott mihez fogunk kezdeni?
100yard
mi leszünk a 2011-es Giants
rva
2010-ben a Seahawks is 6-6-os merleggel allt a 13. fordulo utan. Vegul 7-9-el jutottunk a PO-ba, ahol az elso korben a 11-5-os alapszakasz merleggel vegzo New Orleanst ejtettuk ki. A meccs arrol maradt emlekezetes, hogy akkor esett meg a "Beastquake".
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Úgy tűnik tőlünk senki se akar bejutni a rájátszásba.

Az összes szerencsétlenkedésünk ellenére lehet bejutunk, de nagyon nem látszik ott mihez fogunk kezdeni?
100yard
Nyakunkon akarjak hagyni JG-t meg vagy 4 evre... osszeeskuveeeees
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Úgy tűnik tőlünk senki se akar bejutni a rájátszásba.

Az összes szerencsétlenkedésünk ellenére lehet bejutunk, de nagyon nem látszik ott mihez fogunk kezdeni?
100yard
mi leszünk a 2011-es Giants
rva
Ott volt egy pont amikor egy Tony Romo -> Miles Austin passzhoz 50 cm hianyzott, azzal veguk is lett volna a szezonra. Felidoben a Giants drukkerek mar temettek a csapatot.
Aztan forditottak es osszeallt a vedelmuk es SB :/.
Namost itt csak annyi a hiba hogy a mi D#-unk egyre jobban szetesik.

Szerkesztette: Blevi
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Úgy tűnik tőlünk senki se akar bejutni a rájátszásba.

Az összes szerencsétlenkedésünk ellenére lehet bejutunk, de nagyon nem látszik ott mihez fogunk kezdeni?
100yard
mi leszünk a 2011-es Giants
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Úgy tűnik tőlünk senki se akar bejutni a rájátszásba.

Az összes szerencsétlenkedésünk ellenére lehet bejutunk, de nagyon nem látszik ott mihez fogunk kezdeni?
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ahogy olvasom, három rugót is kipróbálunk.
Maher idén 28/19, azaz bent hagyott 27 pontot.
Ez - is - a specteam számlája és Garrett sara, hogy nem lépett, pedig már nyáron és az előszezonban is voltak jelek, ha jól emlékszem.
Charlie Firpo
dehogy hagyott benne 27 pontot, tizennyolcat maximum.
kilencven százalék az már elég emberes teljesítmény, sajnos Bailey első évei alatt el lettünk kapatva.
slowmotion
Mert az 50 pluszosoknak eleve nem is kellett volna nekimenni? Vagy a rövidebbek közül is kihagyhat párat?
Nem úgy van, hogy ha rúg, akkor az gól LEGYEN?

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Ahogy olvasom, három rugót is kipróbálunk.
Maher idén 28/19, azaz bent hagyott 27 pontot.
Ez - is - a specteam számlája és Garrett sara, hogy nem lépett, pedig már nyáron és az előszezonban is voltak jelek, ha jól emlékszem.
Charlie Firpo
dehogy hagyott benne 27 pontot, tizennyolcat maximum.
kilencven százalék az már elég emberes teljesítmény, sajnos Bailey első évei alatt el lettünk kapatva.
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Legrosszabb napjait idezi az NFC LEast. 😀

Szerkesztette: Blevi
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok srácok világ lúzerei vagytok ha innen a csoportot elbukjátok 😊 . Egy rossz hír lehet ha megvan. Garrett esetleg marad 😉 😮
dande
hagyd már ezeket a hülye jinxeket, láttad Te hogy játszottunk otthon a Bills ellen? Jó, most kikaptatok a Miamitól, de mi meg a Jetstől cumiztunk le. Az egymás elleni meccsünk egy qrva nagy roncsderbi lesz, a győztes jutalma meg egy one & done.
Antonius
Semmi jinx nincs ebben, teljesen jogos alappal gondolom sajnos....de mindegy..