Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
simán lehet ebből még 6-10es szezon, az meg már nincs messze a top 10től.
Egyébként csak megjegyzem a mai meccs margójára, hogy az a csapat vagyunk, amely ellen Josh Allen és Trubisky is nemhogy NFL irányítónak, de top játékosnak tűnt... Mindezt decemberben...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Bar furan hangzik az a vereseg jo.
Ugy leptunk kozelebb a top10 pickhez, hogy nem tavolodtunk Potol.
Igy ha az eagles nyer, jo pick ha mi PO.
beltazor
Hát azért a top10-től elég messze vagytok még. 😀
Beki
Még 😀

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bar furan hangzik az a vereseg jo.
Ugy leptunk kozelebb a top10 pickhez, hogy nem tavolodtunk Potol.
Igy ha az eagles nyer, jo pick ha mi PO.
beltazor
Hát azért a top10-től elég messze vagytok még. 😀
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Bar furan hangzik az a vereseg jo.
Ugy leptunk kozelebb a top10 pickhez, hogy nem tavolodtunk Potol.
Igy ha az eagles nyer, jo pick ha mi PO.

több mint 4 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
 twitter.com/i/status/1202796690538934273
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Ha Garrett ezt túléli az év végén akkor Jones nem normális. Mondjuk az sem az hogy még ő az edző de mindegy.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Vegyetek le a mezt!
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ehez az első félidőhöz is csak gratulálni tudok.
Meg Maher konzisztens játékához.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 805 — Cowboys fan
juhé, Woodsnak majd ki fog nézni valami eltiltás a következő szezon elején, így is kell ezt csinálni. nem jó dolog, ha megszakad a sorminta.
slowmotion
miért ?

mit csinált ?
Janek
Gyorshajtásért megállították és találtak nálla ezt azt 😊 Egy kis mariskát csak nagyobb mennyiségben 😊 Több mint 2 uncia, de legalább 4-nél kevesebb... Meg el akarta tűntetni a bizonyítékokat... Ne kérdezd hogy hogyan, gondolom megpróbálta gyorsan elszívni amíg a yardok odasétáltak a verdájához 😀
Tomcsik
flakon vízbe dobta vagy valami hasonló. ügyes fiú. és hát okos is.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
juhé, Woodsnak majd ki fog nézni valami eltiltás a következő szezon elején, így is kell ezt csinálni. nem jó dolog, ha megszakad a sorminta.
slowmotion
miért ?

mit csinált ?
Janek
Gyorshajtásért megállították és találtak nálla ezt azt 😊 Egy kis mariskát csak nagyobb mennyiségben 😊 Több mint 2 uncia, de legalább 4-nél kevesebb... Meg el akarta tűntetni a bizonyítékokat... Ne kérdezd hogy hogyan, gondolom megpróbálta gyorsan elszívni amíg a yardok odasétáltak a verdájához 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
juhé, Woodsnak majd ki fog nézni valami eltiltás a következő szezon elején, így is kell ezt csinálni. nem jó dolog, ha megszakad a sorminta.
slowmotion
miért ?

mit csinált ?

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 805 — Cowboys fan
juhé, Woodsnak majd ki fog nézni valami eltiltás a következő szezon elején, így is kell ezt csinálni. nem jó dolog, ha megszakad a sorminta.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
basszus, reggel már gyomorideggel néztem meg, hogy milyen eredmény született, erre rá kellett jönnöm, hogy csak holnap hajnalban lesz a meccs...
slowmotion
Nem tudom min aggodsz sima Cowboys W lesz. Zeke 100+ Yard
Toto21
Szerintem nyerünk, de csak azért hogy megkapjuk a csalfa vak reményt amit majd stílszerűen Rodgers szertefoszlat 😀
Tomcsik
a vicc az egészben, hogy Ti vagyok csop3.-ok, de quasi nekünk tét nélküli a mai és a Rams elleni hazai meccs is. Elég a két utolsó csoportmeccset megnyerni a POhoz és a one&done-hoz.
Antonius
Nekünk ma kezdődik a PO 😊 Kb minden meccsünket hozni kell 😊

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
basszus, reggel már gyomorideggel néztem meg, hogy milyen eredmény született, erre rá kellett jönnöm, hogy csak holnap hajnalban lesz a meccs...
slowmotion
Nem tudom min aggodsz sima Cowboys W lesz. Zeke 100+ Yard
Toto21
Szerintem nyerünk, de csak azért hogy megkapjuk a csalfa vak reményt amit majd stílszerűen Rodgers szertefoszlat 😀
Tomcsik
a vicc az egészben, hogy Ti vagyok csop3.-ok, de quasi nekünk tét nélküli a mai és a Rams elleni hazai meccs is. Elég a két utolsó csoportmeccset megnyerni a POhoz és a one&done-hoz.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
basszus, reggel már gyomorideggel néztem meg, hogy milyen eredmény született, erre rá kellett jönnöm, hogy csak holnap hajnalban lesz a meccs...
slowmotion
Nem tudom min aggodsz sima Cowboys W lesz. Zeke 100+ Yard
Toto21
Szerintem nyerünk, de csak azért hogy megkapjuk a csalfa vak reményt amit majd stílszerűen Rodgers szertefoszlat 😀

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
basszus, reggel már gyomorideggel néztem meg, hogy milyen eredmény született, erre rá kellett jönnöm, hogy csak holnap hajnalban lesz a meccs...
slowmotion
Nem tudom min aggodsz sima Cowboys W lesz. Zeke 100+ Yard
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 805 — Cowboys fan
basszus, reggel már gyomorideggel néztem meg, hogy milyen eredmény született, erre rá kellett jönnöm, hogy csak holnap hajnalban lesz a meccs...
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Garrett marad jövőre is, ha csak valami nagy katasztrófa nem történik.
dande
Kiszerint?
Blevi
Ha jól értem e szerint:
.
Jerry Jones: 'Jason Garrett will be coaching in the NFL' in 2020
 www.thescore.com/nfl/news/1896470
dande
Igen valahol biztos de itt nem 😊.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Garrett marad jövőre is, ha csak valami nagy katasztrófa nem történik.
dande
Kiszerint?
Blevi
Ha jól értem e szerint:
.
Jerry Jones: 'Jason Garrett will be coaching in the NFL' in 2020
 www.thescore.com/nfl/news/1896470
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Garrett marad jövőre is, ha csak valami nagy katasztrófa nem történik.
dande
Kiszerint?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Garrett marad jövőre is, ha csak valami nagy katasztrófa nem történik.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Azért érdekes, hogy a SEA tudott több mint kétszáz yardot futni az ellen a Vikes ellen aki ellen mi csak 50-et tudtunk.
Valami nagyon elromlott a futás terén nálunk. Azért ezzel a fallal amiben kvázi négy első körös van legalább egy közepes teljesítményt kellene tudni hozni.
100yard
Nincs egyértelmű ok-okozat vektor és nem is mindegyik csapat játszik mindig ugyanolyan formában. A fal meg kissé rokkant sajnos. Viszont ennyi idő elég volt nekem hogy belássam, ez edzés kérdése. Mondhatják nekem a srácok hogy egzekjút, egzekjút, ha egyszerűen nem csinálják meg a dolgukat rendesen és motiválatlanok az hosszú távon az edzői munka hiányossága. Bostonban az időjárással nem tudtak mit kezdeni, amatőrség. A Bills védelme úgy szájba kente a támadókat, hogy én szégyelltem magam (a Bills idei sikerének mondjuk tudok örülni). Semmi tüzet nem látok a meccseken, langyos fos az egész.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Azért érdekes, hogy a SEA tudott több mint kétszáz yardot futni az ellen a Vikes ellen aki ellen mi csak 50-et tudtunk.
Valami nagyon elromlott a futás terén nálunk. Azért ezzel a fallal amiben kvázi négy első körös van legalább egy közepes teljesítményt kellene tudni hozni.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 805 — Cowboys fan
Úgy tűnik tőlünk senki se akar bejutni a rájátszásba.

Az összes szerencsétlenkedésünk ellenére lehet bejutunk, de nagyon nem látszik ott mihez fogunk kezdeni?
100yard
mi leszünk a 2011-es Giants
rva
2010-ben a Seahawks is 6-6-os merleggel allt a 13. fordulo utan. Vegul 7-9-el jutottunk a PO-ba, ahol az elso korben a 11-5-os alapszakasz merleggel vegzo New Orleanst ejtettuk ki. A meccs arrol maradt emlekezetes, hogy akkor esett meg a "Beastquake".
undisputedly
igen, van még pár mesébe illő történet, a 2008-as San Diego Chargers, a 2004-es St Louis Rams, a 2004-es Minnesota Vikings és az 1985-ös Cleveland Browns mind 8-8-al jutott playoffba és ott megnyerte az első kört, míg ugye a 2010-es Seahawks 7-9-es playoffja mellett ott volt a 2014-es Panthers is, aki nyert egy kört ennél is rosszabb alapszakasszal, szóval mondhattam volna ezeket a példákat is 😊
rva
meg hát a Tebow vezette Denverről se feledkezzünk meg, akik 2011-ben a common opponents mérőszám alapján jutottak be a csoportjukból (három csapat állt 8-8-as mérleggel), és ott megverték a 12-4-es Steelerst

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Úgy tűnik tőlünk senki se akar bejutni a rájátszásba.

Az összes szerencsétlenkedésünk ellenére lehet bejutunk, de nagyon nem látszik ott mihez fogunk kezdeni?
100yard
mi leszünk a 2011-es Giants
rva
2010-ben a Seahawks is 6-6-os merleggel allt a 13. fordulo utan. Vegul 7-9-el jutottunk a PO-ba, ahol az elso korben a 11-5-os alapszakasz merleggel vegzo New Orleanst ejtettuk ki. A meccs arrol maradt emlekezetes, hogy akkor esett meg a "Beastquake".
undisputedly
igen, van még pár mesébe illő történet, a 2008-as San Diego Chargers, a 2004-es St Louis Rams, a 2004-es Minnesota Vikings és az 1985-ös Cleveland Browns mind 8-8-al jutott playoffba és ott megnyerte az első kört, míg ugye a 2010-es Seahawks 7-9-es playoffja mellett ott volt a 2014-es Panthers is, aki nyert egy kört ennél is rosszabb alapszakasszal, szóval mondhattam volna ezeket a példákat is 😊