Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Gratulálok srácok világ lúzerei vagytok ha innen a csoportot elbukjátok 😊 . Egy rossz hír lehet ha megvan. Garrett esetleg marad 😉 😮
dande
hagyd már ezeket a hülye jinxeket, láttad Te hogy játszottunk otthon a Bills ellen? Jó, most kikaptatok a Miamitól, de mi meg a Jetstől cumiztunk le. Az egymás elleni meccsünk egy qrva nagy roncsderbi lesz, a győztes jutalma meg egy one & done.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok srácok világ lúzerei vagytok ha innen a csoportot elbukjátok 😊 . Egy rossz hír lehet ha megvan. Garrett esetleg marad 😉 😮
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
az lehetne, hogy DeVante Parker-t elhozzuk Miami-ból? 😊
nézem az Eagles ellen, a csávónak saját irányítószáma van
10 yardos közelségben ha csak az irányába dobja Fitzpatrick akkor is elkapás lesz
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ahogy olvasom, három rugót is kipróbálunk.
Maher idén 28/19, azaz bent hagyott 27 pontot.
Ez - is - a specteam számlája és Garrett sara, hogy nem lépett, pedig már nyáron és az előszezonban is voltak jelek, ha jól emlékszem.
Charlie Firpo
60 felett tök jó Maher...

Szégyen ahogy játszanak a srácok sajnos. 5 évvel ezelőtt az a szezon amikor mindegy volt mennyivel mennek Romoék ellen, mindig volt esély, hogy visszahozzák a meccset és meg is tették. Idén a másdik drive néha már elég arra, hogy az ember kiszagolja mi lesz és nem téved vele. Hatalmas pazarlás egy ilyen rostert ennyire gyengén felkészíteni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ahogy olvasom, három rugót is kipróbálunk.
Maher idén 28/19, azaz bent hagyott 27 pontot.
Ez - is - a specteam számlája és Garrett sara, hogy nem lépett, pedig már nyáron és az előszezonban is voltak jelek, ha jól emlékszem.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Ha ez után a szezon után nem lesz kirakva, kiváltképp ha még PO se lesz, én végeztem egy jó időre a csapattal. Már igy is mondjuk erősen neutrális helyzetbe tettem magam, meccset kb. oktober óta nem nézek.

Feljövök ide, egyhanguan csekkolom a borítékolható vereséget, elolvasom amit irtok és ennyi.

Uncsi már, lassan tíz éve...
Cowboykarcsi90
Én nézem azért ,várom a csodát...és ezután is várni fogom...fogalmam nincs a tapsikolót miért tartja JJ.
sztaking
ez olyan, mint leülni a Titanic elé, és azt várni, hogy ne süllyedjen el
rva
Ahogy Sanyi, a favágó (Lüsü) mondta:
Titanic? Nem hiszem el! Sós vízben? Nem süllyedhet el. 😊
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Ha ez után a szezon után nem lesz kirakva, kiváltképp ha még PO se lesz, én végeztem egy jó időre a csapattal. Már igy is mondjuk erősen neutrális helyzetbe tettem magam, meccset kb. oktober óta nem nézek.

Feljövök ide, egyhanguan csekkolom a borítékolható vereséget, elolvasom amit irtok és ennyi.

Uncsi már, lassan tíz éve...
Cowboykarcsi90
Én nézem azért ,várom a csodát...és ezután is várni fogom...fogalmam nincs a tapsikolót miért tartja JJ.
sztaking
ez olyan, mint leülni a Titanic elé, és azt várni, hogy ne süllyedjen el
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
JJ állítólag elsírta magát az öltözőben. Lehet most kéne átadni a stafétát.
Amadeus
Reg atadta de azert kosz
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
JJ állítólag elsírta magát az öltözőben. Lehet most kéne átadni a stafétát.
Amadeus
Hat 77 eves es nagyon szeretne meg egy super bowlt. (Ezt a jatekot latva nem csoda hogy sirt.)

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
JJ állítólag elsírta magát az öltözőben. Lehet most kéne átadni a stafétát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Ha ez után a szezon után nem lesz kirakva, kiváltképp ha még PO se lesz, én végeztem egy jó időre a csapattal. Már igy is mondjuk erősen neutrális helyzetbe tettem magam, meccset kb. oktober óta nem nézek.

Feljövök ide, egyhanguan csekkolom a borítékolható vereséget, elolvasom amit irtok és ennyi.

Uncsi már, lassan tíz éve...
Cowboykarcsi90
Én nézem azért ,várom a csodát...és ezután is várni fogom...fogalmam nincs a tapsikolót miért tartja JJ.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha ez után a szezon után nem lesz kirakva, kiváltképp ha még PO se lesz, én végeztem egy jó időre a csapattal. Már igy is mondjuk erősen neutrális helyzetbe tettem magam, meccset kb. oktober óta nem nézek.

Feljövök ide, egyhanguan csekkolom a borítékolható vereséget, elolvasom amit irtok és ennyi.

Uncsi már, lassan tíz éve...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Es igy is nyeritek a csoportot...
Janek
és megint lesz egy one-and-done postseason? nem sok értelme van
még az is megfordult a fejemben, hogy ne mi nyerjünk, de JG biztos menjen
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Es igy is nyeritek a csoportot...

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Finish End The Fight !

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gedam 5 702
 twitter.com/sharpfootball/status/1200208456130666496?s=21

mondjuk az előző meccset is be lehetne linkelni
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
 www.espn.com/nfl/story/_/id/28185376/cowboys-owner-jerry-jones-says-sticking-jason-garrett
Béczkó
Hazudik! 😊
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Tegnap lattam a meccset, ma felmentem megnezni a statokat.
355 yardot felrakott most is Dak. Kb ebbol semmit nem ereztem a meccsen
Dak feltalalta a rossz jatek melletti jo statokat...
beltazor
35 perc után már csak passzoltunk, a 355 yard teljesen reális, csak a végét nem sikerült befejezni. volt két kihagyott FG meg két turnover on downs.

de én még mindig azt nem értem, Moore hogy lehetett olyan fasz, hogy XSF beállása után rögtön passzjátékot hív az egyébként sem szar Bills fal ellen. sem az eredmény nem indokolta, sem más. mi lett volna, ha mondjuk nem veszítjük el a labdát, hanem csinálunk egy 3&outot, és visszarúgjuk az alapvonalukig a puntot?
több mint 4 éve
gedam 5 702
Tegnap lattam a meccset, ma felmentem megnezni a statokat.
355 yardot felrakott most is Dak. Kb ebbol semmit nem ereztem a meccsen
Dak feltalalta a rossz jatek melletti jo statokat...
beltazor
lenne egy normális edzőtök idén is minimum 12-4 a vége a szezonnak. vörös zónában borzasztó buták a hívások. én nem kedveltem dakit soha, mivel romotól elvette az esélyt egy utolsó sb runra, de bőven franchise qb.
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Tegnap lattam a meccset, ma felmentem megnezni a statokat.
355 yardot felrakott most is Dak. Kb ebbol semmit nem ereztem a meccsen
Dak feltalalta a rossz jatek melletti jo statokat...
beltazor
A harom giveaway nem annyira jo stat.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Tegnap lattam a meccset, ma felmentem megnezni a statokat.
355 yardot felrakott most is Dak. Kb ebbol semmit nem ereztem a meccsen
Dak feltalalta a rossz jatek melletti jo statokat...

Szerkesztette: beltazor

több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
szégyen
sztaking
it is what it is.
azért a Billsnek ma kb négy pont híján minden összejött, nekünk meg egy TD híján semmi sem.

azt gondolom, hogy tízből nyolcszor szoros meccset játszanánk ezzel a Bills-szel, egyszer simábban nyernénk, egyszer meg leszopnánk, mint most.

igazából a Billsnek ordas mákja volt a meccsen, de meg is dolgoztak érte.

mi meg hülyén kezeltük a dolgokat, és törvényszerű volt, hogy meg is szívjuk.
slowmotion
Kevesen mult majdnem meglett szerencsejuk volt egy jatekon mult blablabla n+1.szer is. 10 eve ez van unalmas az allando mosdatas. JG szar edzo es alkalmatlan pont.
Blevi
De ez pont nem tegnap mutatkozott meg.

Rogton beleallt a negyedikbe a meccs eleken a sajat terfel kozepen, ugy kellett lebeszelni a challenge-rol stb.

A gond az, hogy o nem allhat oda a jatekosok helyett vegrehajtani, nem o blokkol stb.

Moore-tol nem veheti el a playcallt, mert akkor meg a meccsre nem tud fokuszalni. A defense az ami, a def playcall az ami, szezon haromnegyedenel mar nem fogjak ujrairni.

Kickert nem tudom, van-e ertelme leakasztani, a free agentek valoszinuleg nem veletlenul vannak munka nelkul, de Mahernek valoszinuleg maximum ot meccse van meg Cowboys-mezben.

Ez van, tankolni most mar nincs ertelme, ki kell hozni a szezonbol, amit lehet.
slowmotion
De egyszeruen nem lehet veletlen hogy nem tud a csapat 2 egymast koveto evben de meg csak ket egymast koveto meccsen sem konzisztensen teljesiteni. Ez mar egy akkora minta ami nem hazudhat. Evek ota ugyanazok a problemak jonnek elo ez sem veletlen (impotens red zone O#, mentalis szeteses, gyenge run D#). Az hogy a gameplan kb iden az Eagles ellen mukodott vegig az kinek a hibaja? 12 meccsrol beszelunk.
Ha ebben a keretben mindenki mas szerint ennyi van akkor azt mondom oke. De szerintem sulyos coaching problema van.
Blevi
Azért az idei évben elég konzisztens a csapat. Pozitív mérlegű, playoff várományos csapatoktól mindig magabiztosan kapunk ki. Gyakorlatilag bármelyik vereséget nézzük igazából esélyünk se volt.
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
 www.espn.com/nfl/story/_/id/28185376/cowboys-owner-jerry-jones-says-sticking-jason-garrett
Béczkó
Mit mondjon? Meglehet meg a Po, de csak akkor nem baszom ki ha megnyeri az SB-t? Az jol hangzana?
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
szégyen
sztaking
it is what it is.
azért a Billsnek ma kb négy pont híján minden összejött, nekünk meg egy TD híján semmi sem.

azt gondolom, hogy tízből nyolcszor szoros meccset játszanánk ezzel a Bills-szel, egyszer simábban nyernénk, egyszer meg leszopnánk, mint most.

igazából a Billsnek ordas mákja volt a meccsen, de meg is dolgoztak érte.

mi meg hülyén kezeltük a dolgokat, és törvényszerű volt, hogy meg is szívjuk.
slowmotion
Kevesen mult majdnem meglett szerencsejuk volt egy jatekon mult blablabla n+1.szer is. 10 eve ez van unalmas az allando mosdatas. JG szar edzo es alkalmatlan pont.
Blevi
De ez pont nem tegnap mutatkozott meg.

Rogton beleallt a negyedikbe a meccs eleken a sajat terfel kozepen, ugy kellett lebeszelni a challenge-rol stb.

A gond az, hogy o nem allhat oda a jatekosok helyett vegrehajtani, nem o blokkol stb.

Moore-tol nem veheti el a playcallt, mert akkor meg a meccsre nem tud fokuszalni. A defense az ami, a def playcall az ami, szezon haromnegyedenel mar nem fogjak ujrairni.

Kickert nem tudom, van-e ertelme leakasztani, a free agentek valoszinuleg nem veletlenul vannak munka nelkul, de Mahernek valoszinuleg maximum ot meccse van meg Cowboys-mezben.

Ez van, tankolni most mar nincs ertelme, ki kell hozni a szezonbol, amit lehet.
slowmotion
De egyszeruen nem lehet veletlen hogy nem tud a csapat 2 egymast koveto evben de meg csak ket egymast koveto meccsen sem konzisztensen teljesiteni. Ez mar egy akkora minta ami nem hazudhat. Evek ota ugyanazok a problemak jonnek elo ez sem veletlen (impotens red zone O#, mentalis szeteses, gyenge run D#). Az hogy a gameplan kb iden az Eagles ellen mukodott vegig az kinek a hibaja? 12 meccsrol beszelunk.
Ha ebben a keretben mindenki mas szerint ennyi van akkor azt mondom oke. De szerintem sulyos coaching problema van.
több mint 4 éve
Béczkó 1 264
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2013%2F1120%2Fdal_a_garrett_jones1x_1920x1080.jpg
Cowboys' Jones says he's sticking with Garrett
Jerry Jones says he continues to believe better days are coming for the Cowboys and now is not the time to make a coaching change.