Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Tyron bokája 5 meccs erejéig offon lesz. Abból az 5ből minimum 1et a puszta hiányának köszönhető vereségként kezelem. Eagles.
gyeek
Azért nem úgy van az. Cooper és Zeke szeret ellenünk fickándozni, és, ha az OL rosszabb napot fog ki, Wentz is bajban lehet. Tudom, ez Dakra is igaz, de nálatok az LB sor, meg Sec is annyival erōsebb mint a miénk, hogy ez eldöntheti a meccset. Meglátjuk, remélem 4-2vel érkezünk hozzátok.
dande
Most is egy kis pass rush teljesen átformálta az egész támadás képét. Hülyéket is hívtak mondjuk, de Dak nem volt komfortos helyzetben.
gyeek
Nem csak az 5. heti meccsre esett ki a Packers ellen?!

Én ezt találtam:

He will certainly miss the Week 5 contest against the Green Bay Packers but may return the following week against the New York Jets. The Cowboys then play the Philadelphia Eagles and have their bye in Week 8.
SBalázs
Minden firkász mond valamit, mert ilyenkor mindent elolvasnak a szurkerek. Jerry egyébként azt nyilatkozta ma, hogy nem is kaphatott volna jobb híreket TS sérülésével kapcsolatban.
“We got the best news we could possibly get,” Jones told 105.3 The Fan on Tuesday. “It’s unlikely that we’ll see him this week, but I don’t know that. But on the longer-term basis, which is beyond this week, we couldn’t have asked for better news. Looking forward to having him back out there quick.”

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Tyron bokája 5 meccs erejéig offon lesz. Abból az 5ből minimum 1et a puszta hiányának köszönhető vereségként kezelem. Eagles.
gyeek
Azért nem úgy van az. Cooper és Zeke szeret ellenünk fickándozni, és, ha az OL rosszabb napot fog ki, Wentz is bajban lehet. Tudom, ez Dakra is igaz, de nálatok az LB sor, meg Sec is annyival erōsebb mint a miénk, hogy ez eldöntheti a meccset. Meglátjuk, remélem 4-2vel érkezünk hozzátok.
dande
Most is egy kis pass rush teljesen átformálta az egész támadás képét. Hülyéket is hívtak mondjuk, de Dak nem volt komfortos helyzetben.
gyeek
Nem csak az 5. heti meccsre esett ki a Packers ellen?!

Én ezt találtam:

He will certainly miss the Week 5 contest against the Green Bay Packers but may return the following week against the New York Jets. The Cowboys then play the Philadelphia Eagles and have their bye in Week 8.
SBalázs
High ankle sprain, felesleges optimistának lenni. Ez makacs sérülés.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
SBalázs Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 63
Tyron bokája 5 meccs erejéig offon lesz. Abból az 5ből minimum 1et a puszta hiányának köszönhető vereségként kezelem. Eagles.
gyeek
Azért nem úgy van az. Cooper és Zeke szeret ellenünk fickándozni, és, ha az OL rosszabb napot fog ki, Wentz is bajban lehet. Tudom, ez Dakra is igaz, de nálatok az LB sor, meg Sec is annyival erōsebb mint a miénk, hogy ez eldöntheti a meccset. Meglátjuk, remélem 4-2vel érkezünk hozzátok.
dande
Most is egy kis pass rush teljesen átformálta az egész támadás képét. Hülyéket is hívtak mondjuk, de Dak nem volt komfortos helyzetben.
gyeek
Nem csak az 5. heti meccsre esett ki a Packers ellen?!

Én ezt találtam:

He will certainly miss the Week 5 contest against the Green Bay Packers but may return the following week against the New York Jets. The Cowboys then play the Philadelphia Eagles and have their bye in Week 8.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Tyron bokája 5 meccs erejéig offon lesz. Abból az 5ből minimum 1et a puszta hiányának köszönhető vereségként kezelem. Eagles.
gyeek
Azért nem úgy van az. Cooper és Zeke szeret ellenünk fickándozni, és, ha az OL rosszabb napot fog ki, Wentz is bajban lehet. Tudom, ez Dakra is igaz, de nálatok az LB sor, meg Sec is annyival erōsebb mint a miénk, hogy ez eldöntheti a meccset. Meglátjuk, remélem 4-2vel érkezünk hozzátok.
dande
Most is egy kis pass rush teljesen átformálta az egész támadás képét. Hülyéket is hívtak mondjuk, de Dak nem volt komfortos helyzetben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tyron bokája 5 meccs erejéig offon lesz. Abból az 5ből minimum 1et a puszta hiányának köszönhető vereségként kezelem. Eagles.
gyeek
Azért nem úgy van az. Cooper és Zeke szeret ellenünk fickándozni, és, ha az OL rosszabb napot fog ki, Wentz is bajban lehet. Tudom, ez Dakra is igaz, de nálatok az LB sor, meg Sec is annyival erōsebb mint a miénk, hogy ez eldöntheti a meccset. Meglátjuk, remélem 4-2vel érkezünk hozzátok.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Tyron bokája 5 meccs erejéig offon lesz. Abból az 5ből minimum 1et a puszta hiányának köszönhető vereségként kezelem. Eagles.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
érdekesség, meccs alatt nem tudtam erre figyelni nyilván, és Broaddus is csak az all-22 tape után emelte ki:
Byron Jones összesen 6db 3rd down szituációban követte Michael Thomast amiből Thomasnak 1 elkapása lett. Viszont a dallasi védelem 2 sack-et is szerzett ezen idő alatt. Broaddus megjegyzése: talán utaznia kellett volna Jones-nak Thomassal az egész meccsen?

úgy tűnik Jones kezd egészségesebb lenni, és visszatér a tavalyi formája.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Valaki írta, hogy nem megy nekünk mostanában a Pack ellen, úhogy utánanéztem. 😀
Overall 19:17.re vezetnek, úgy hogy az utolsó 2 meccset ők nyerték ellenünk, ez alapján nem vészes a mérleg. Az már aggasztóbb, hogy az utolsó 8 lejátszott meccsből 7 -et is ők vittek el. Mióta pedig Rodgers a QB, azóta 9 meccsből mindössze 2-őt nyertünk.
Hogy valami bíztatóbbat is írjak, mióta Dak a QB nálunk, azóta "csak" 2:1-re vezetnek 😀 Lehet egyenlíteni 😊

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
na, végignéztem.
a Saints keményen odatette magát, látszott, hogy nekik ez becsületbeli ügy volt a tavalyi meccs után, le a kalappal.
ahogy néztem, végülis egy hibával végigvittük a meccset (Witten fumble), de sajnos nem volt semmi átütőerő. de nem éreztem a hajtást, úgyhogy győzelmet nem érdemeltünk volna.

kicsit olyan az érzésem, mint pár tavalyi Liverpool-meccs alatt, amikor mintha nem igazán akart volna nyerni a csapat, teljesen döntetlenes meccset játszottak, és az egyetlen esély a győzelemre pont az az egy ítélet lett volna, amit nem kapott meg a gárda (Leicester, piros menkeszter elleni tizenegyes).
szóval nem volt érzésre hajtás, és pont az a pár ítélet hiányzott volna, ami végül ellenünk jött ki (Cooper egyik OPI sem volt jogos, Zeke fumble nem volt az).

nagyon kell az egészséges Cooper, mert ma nem nagyon tudott elszakadni a védőjétől, anélkül meg mindenki telepakolja a boxot, és Zeke megint betonfalba fut ipari mértékben, ami miatt ugyanide jutunk megint meccs végére.
slowmotion
Az első talán fifti-fifti volt, de a második szimpla színészkedés volt, még éjjel, csipás szemekkel is tisztán látszott:

 twitter.com/rjochoa/status/1178734617047777280
Charlie Firpo
fifty-fifty, minthogy 50 százalék, hogy valószínűleg nem az, és 50, hogy biztosan nem?
nekem ezzel az a bajom, hogy száz esetből százszor nem szokták befújni, ráadásul mindössze annyit csinál Coop, hogy az őt támasztó kezet leüti. nem a testet löki el két kézzel, hanem az őt támasztó kezet üti le. legalább lehetnének következetek a bírók, és ha már öt yardon túl oda-vissza megy az érintkezés, akkor hagyják nyugodtan, hadd játsszák le a pályán az érintettek.
ráadásul ezzel az OPI-jal először, de nem utoljára szívattak meg a bírók abban a drive-ban, hadd ne említsem, hogy a Zeke fumble miatt nem három, hanem hat pontot vesztettünk (jó eséllyel 3-9 helyett 6-6 lett volna a félidő).

mindegy, remélem ez volt a legrosszabb meccsünk a szezonban.
slowmotion
Nem, az elsőnél szerintem mindkét játékos kézzel is dolgozik, tehát semmi. Ahogy írtad. De legalább van bizonyíték arra, hogy nem mindig a Dallas-t segítik a bírók.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
na, végignéztem.
a Saints keményen odatette magát, látszott, hogy nekik ez becsületbeli ügy volt a tavalyi meccs után, le a kalappal.
ahogy néztem, végülis egy hibával végigvittük a meccset (Witten fumble), de sajnos nem volt semmi átütőerő. de nem éreztem a hajtást, úgyhogy győzelmet nem érdemeltünk volna.

kicsit olyan az érzésem, mint pár tavalyi Liverpool-meccs alatt, amikor mintha nem igazán akart volna nyerni a csapat, teljesen döntetlenes meccset játszottak, és az egyetlen esély a győzelemre pont az az egy ítélet lett volna, amit nem kapott meg a gárda (Leicester, piros menkeszter elleni tizenegyes).
szóval nem volt érzésre hajtás, és pont az a pár ítélet hiányzott volna, ami végül ellenünk jött ki (Cooper egyik OPI sem volt jogos, Zeke fumble nem volt az).

nagyon kell az egészséges Cooper, mert ma nem nagyon tudott elszakadni a védőjétől, anélkül meg mindenki telepakolja a boxot, és Zeke megint betonfalba fut ipari mértékben, ami miatt ugyanide jutunk megint meccs végére.
slowmotion
Az első talán fifti-fifti volt, de a második szimpla színészkedés volt, még éjjel, csipás szemekkel is tisztán látszott:

 twitter.com/rjochoa/status/1178734617047777280
Charlie Firpo
fifty-fifty, minthogy 50 százalék, hogy valószínűleg nem az, és 50, hogy biztosan nem?
nekem ezzel az a bajom, hogy száz esetből százszor nem szokták befújni, ráadásul mindössze annyit csinál Coop, hogy az őt támasztó kezet leüti. nem a testet löki el két kézzel, hanem az őt támasztó kezet üti le. legalább lehetnének következetek a bírók, és ha már öt yardon túl oda-vissza megy az érintkezés, akkor hagyják nyugodtan, hadd játsszák le a pályán az érintettek.
ráadásul ezzel az OPI-jal először, de nem utoljára szívattak meg a bírók abban a drive-ban, hadd ne említsem, hogy a Zeke fumble miatt nem három, hanem hat pontot vesztettünk (jó eséllyel 3-9 helyett 6-6 lett volna a félidő).

mindegy, remélem ez volt a legrosszabb meccsünk a szezonban.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
na, végignéztem.
a Saints keményen odatette magát, látszott, hogy nekik ez becsületbeli ügy volt a tavalyi meccs után, le a kalappal.
ahogy néztem, végülis egy hibával végigvittük a meccset (Witten fumble), de sajnos nem volt semmi átütőerő. de nem éreztem a hajtást, úgyhogy győzelmet nem érdemeltünk volna.

kicsit olyan az érzésem, mint pár tavalyi Liverpool-meccs alatt, amikor mintha nem igazán akart volna nyerni a csapat, teljesen döntetlenes meccset játszottak, és az egyetlen esély a győzelemre pont az az egy ítélet lett volna, amit nem kapott meg a gárda (Leicester, piros menkeszter elleni tizenegyes).
szóval nem volt érzésre hajtás, és pont az a pár ítélet hiányzott volna, ami végül ellenünk jött ki (Cooper egyik OPI sem volt jogos, Zeke fumble nem volt az).

nagyon kell az egészséges Cooper, mert ma nem nagyon tudott elszakadni a védőjétől, anélkül meg mindenki telepakolja a boxot, és Zeke megint betonfalba fut ipari mértékben, ami miatt ugyanide jutunk megint meccs végére.
slowmotion
Az első talán fifti-fifti volt, de a második szimpla színészkedés volt, még éjjel, csipás szemekkel is tisztán látszott:

 twitter.com/rjochoa/status/1178734617047777280

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tyron Smith túlélte, Kavon úgy néz ki, nem.

Kavon Frazier was not so lucky, likely out for season.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
na, végignéztem.
a Saints keményen odatette magát, látszott, hogy nekik ez becsületbeli ügy volt a tavalyi meccs után, le a kalappal.
ahogy néztem, végülis egy hibával végigvittük a meccset (Witten fumble), de sajnos nem volt semmi átütőerő. de nem éreztem a hajtást, úgyhogy győzelmet nem érdemeltünk volna.

kicsit olyan az érzésem, mint pár tavalyi Liverpool-meccs alatt, amikor mintha nem igazán akart volna nyerni a csapat, teljesen döntetlenes meccset játszottak, és az egyetlen esély a győzelemre pont az az egy ítélet lett volna, amit nem kapott meg a gárda (Leicester, piros menkeszter elleni tizenegyes).
szóval nem volt érzésre hajtás, és pont az a pár ítélet hiányzott volna, ami végül ellenünk jött ki (Cooper egyik OPI sem volt jogos, Zeke fumble nem volt az).

nagyon kell az egészséges Cooper, mert ma nem nagyon tudott elszakadni a védőjétől, anélkül meg mindenki telepakolja a boxot, és Zeke megint betonfalba fut ipari mértékben, ami miatt ugyanide jutunk megint meccs végére.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
rva
szélre sem ment a futás, nem volt azon mit erőltetni.

első route-nál látszott Cooperen, hogy nem nagyon érzi a talajt, pedig az nagyon kellett volna.

meg ha vannak/lesznek rookie mistake-ek Moore idei teljesítményében, akkor az inkább most jöjjön elő, mint csoportmeccsen vagy a rájátszásban.

semmi gond, tavaly mi nyertünk egy meccset, amin előzetesen esélytelennek tartottak, most meg a Saints.

Quinn nagyon jól tolja, simán meglesz neki a 8 millás kifizetés (a 7 sacket röhögve eléri valszeg), de jó lenne már most hosszabbítani vele, kb veszélyesebbnek tűnik, mint Tank.
slowmotion
Látszott Mooron mintha elbizonytalanodott volna valami miatt a saját magában. Teljesen mást csinált mint az első három meccsen.
100yard
nem tudott mit csinálni, egyáltalán nem működött a futás, onnan meg nehéz play action-ből élni.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Quinn nagyon jól tolja, simán meglesz neki a 8 millás kifizetés (a 7 sacket röhögve eléri valszeg), de jó lenne már most hosszabbítani vele, kb veszélyesebbnek tűnik, mint Tank.
slowmotion
29 éves, jövőre 30 lesz, passrushereknél a nagy lóvét ilyenkor már máshol akasztják le, nem a Cowboys-ban - ez a tendencia.
a látottak alapján meg nyilván én is hosszabbítanék vele, de ki volt az utolsó, akivel évközben hosszabbítottak? még Byron Jones sem kapta meg, pedig ott kijárt volna... szóval ebben nem nagyon reménykedek.

illetve még egy gondolat: nyilván ahogy megyünk előre rá is jobban készülnek majd, Tank már tett le valamit az asztalra az elmúlt 2 évben, oda kellett gameplan. Quinn leginkább 13/14-ben volt nagy király, szerintem többen azt hitték (én is) hogy a karrierje csúcsán már túl van, fogatlan oroszlán. örülök, amikor rám cáfolnak 😊 ami azt is jelenti, hogy többet kaphat duplázást, szabadul az út Jaylon Smith-nek vagy Tanknak a másik oldalon.

nagyon jó, hogy a két oldal egyformán erős most.
rva
Az nem lehet, hogy Lawrence visszaerőltette magát úgy, hogy még nem jött formába a vállműtétje után? Mert feltűnően lassan jön bele.
Ezen a logikán elindulva (és ha a tegnapi térdütése nem komoly) azért beindulhat szépen lassan.
Quinn-ről meg csak jókat írtak egész nyáron, már meccsbe is rázódik.
Nekem a középső nyomás kevés, a Covington meg a Tájszongyerek mintha ott sem lenne - eddig.
Ha belül lenne előrelépés, akkor hatványozottan megindulhatna végre a fal.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
rva
szélre sem ment a futás, nem volt azon mit erőltetni.

első route-nál látszott Cooperen, hogy nem nagyon érzi a talajt, pedig az nagyon kellett volna.

meg ha vannak/lesznek rookie mistake-ek Moore idei teljesítményében, akkor az inkább most jöjjön elő, mint csoportmeccsen vagy a rájátszásban.

semmi gond, tavaly mi nyertünk egy meccset, amin előzetesen esélytelennek tartottak, most meg a Saints.

Quinn nagyon jól tolja, simán meglesz neki a 8 millás kifizetés (a 7 sacket röhögve eléri valszeg), de jó lenne már most hosszabbítani vele, kb veszélyesebbnek tűnik, mint Tank.
slowmotion
Látszott Mooron mintha elbizonytalanodott volna valami miatt a saját magában. Teljesen mást csinált mint az első három meccsen.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Quinn nagyon jól tolja, simán meglesz neki a 8 millás kifizetés (a 7 sacket röhögve eléri valszeg), de jó lenne már most hosszabbítani vele, kb veszélyesebbnek tűnik, mint Tank.
slowmotion
29 éves, jövőre 30 lesz, passrushereknél a nagy lóvét ilyenkor már máshol akasztják le, nem a Cowboys-ban - ez a tendencia.
a látottak alapján meg nyilván én is hosszabbítanék vele, de ki volt az utolsó, akivel évközben hosszabbítottak? még Byron Jones sem kapta meg, pedig ott kijárt volna... szóval ebben nem nagyon reménykedek.

illetve még egy gondolat: nyilván ahogy megyünk előre rá is jobban készülnek majd, Tank már tett le valamit az asztalra az elmúlt 2 évben, oda kellett gameplan. Quinn leginkább 13/14-ben volt nagy király, szerintem többen azt hitték (én is) hogy a karrierje csúcsán már túl van, fogatlan oroszlán. örülök, amikor rám cáfolnak 😊 ami azt is jelenti, hogy többet kaphat duplázást, szabadul az út Jaylon Smith-nek vagy Tanknak a másik oldalon.

nagyon jó, hogy a két oldal egyformán erős most.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
 twitter.com/MikeClayNFL/status/1178660554937909248

ami nem megy az nem megy.....
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
rva
szélre sem ment a futás, nem volt azon mit erőltetni.

első route-nál látszott Cooperen, hogy nem nagyon érzi a talajt, pedig az nagyon kellett volna.

meg ha vannak/lesznek rookie mistake-ek Moore idei teljesítményében, akkor az inkább most jöjjön elő, mint csoportmeccsen vagy a rájátszásban.

semmi gond, tavaly mi nyertünk egy meccset, amin előzetesen esélytelennek tartottak, most meg a Saints.

Quinn nagyon jól tolja, simán meglesz neki a 8 millás kifizetés (a 7 sacket röhögve eléri valszeg), de jó lenne már most hosszabbítani vele, kb veszélyesebbnek tűnik, mint Tank.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Lehet csak a sok rossz emlek de a GB ellen historikusan szarul megy...
Blevi
A NO ellen meg amire eddig emlékszem viszonylag jól ment.
100yard
ide-oda mentek az eredmények emlékeim szerint, bár a veretlen csapat általában mindig elhasalt.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Lehet csak a sok rossz emlek de a GB ellen historikusan szarul megy...
Blevi
rájátszásban
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Lehet csak a sok rossz emlek de a GB ellen historikusan szarul megy...
Blevi
A NO ellen meg amire eddig emlékszem viszonylag jól ment.
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Lehet csak a sok rossz emlek de a GB ellen historikusan szarul megy...
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
azért nem vagyunk hozzászokva a fumble-ökhöz, főleg nem Witten és Elliott együtt egy meccsen... azon a kettőn simán elment a meccs.
a zebrákat nem venném elő, mert fújtak eleget a másik oldalra is, a Saints kapott vagy 100 yardot hátrafelé
persze a Cooper OPI az genyóság volt, mert Thomas a másik oldalon kb minden route-ján ezt csinálja... ezen nem rágódnék tovább, van ezen kívül is elég gáz:

nyerhettünk volna (ahogy tavaly a Saints is nyerhetett volna, mégis kikaptak 13-10-re) de hiába volt a felvezetés, nem használtuk az underneath útvonalakat meg a rövid közép passzokat mert a linebacker sor sűrűn tömte a boxot mögöttük többször maradt hely jó 10-15 yard is mégis Dak néha az életéért futott passz játékoknál, meg hát Gallup hiánya ilyenkor borzasztóan érződik.
illetve mivel tömve volt előtte a box nem tudta olvasni mi a védelem felállása, mert passznál a védőkből 6-7 is azonnal hátrafelé futott, pedig nem a legatletikusabb linebacker sorral rendelkeznek, mi meg felállunk olyan önmaguktól is szeparálódó emberekkel mint Cooper meg Cobb? ránéz egy linebackerre és már 10 yardra van tőle... ezt nem kihasználni?
ja meg aztán eddig simán passzoltunk első & 10-re, most meg Elliott rohant bele összesen vagy 10-szer a tömött boxba... pont azt szerettem, hogy nem run-run-incomplete a támadójátékunk, erre tessék.
 twitter.com/SharpFootball/status/1178510070075842567?s=20
ráadásul már a meccs előtt elmondta Broaddus, hogy a Saints nem tud sok mindent kezdeni a széleken történő futással, főleg a linebackerei miatt. mi csakazért is középen futunk. hommage Linehan? jól mutatja, hogy akkor sem lett ezen változtatva, amikor kiderült, mennyire fogja a futást középen a Saints.

Elliott 18 futásból 35 yard? nonszensz, még akkor is, ha ennyi pénzt költöttél a futódra az offseason-ben.
 twitter.com/LeeSharpeNFL/status/1178512402486161408?s=20
hiányzott az a rengeteg RPO amivel eddig operáltunk (20% az eddgi 39%-al ellentétben) a screen játék csak akkor amikor 2/3 & hosszú volt, és a hosszú passzok meg csak akkor kerültek elő, amikor már csak 2 perc volt hátra (egyetlen kivétel talán Jarwin)

biztos nagyon jól felkészült a Saints a Cowboys offense ellen, illetve nagyon sokszor sikerült nekik kivitelezni azt is, amit szerettek volna, de ilyenből azért a szezon hátralévő részében nem sok marad. igen, az Eagles kemény lesz...
illetve a Cowboys meg hiába készült Kamara ellen, nem úgy jött össze, mint tavaly. a csávó csinált 17 futáson 9 missed tackle-t, bár legalább az igazán nagy játékokat nem nyeltük be rajta.

de fényezzünk is valakit: Quinn egy hatodik körtért jött ide. egy HATODIK körért 😀 Terron Armstead néha azt se tudta merre van arccal előre, pedig hazai pályán volt. és ha nincs az az Awuzie facemask, akkor +1 sack

és a rossz hír a végére: Tyron Smith hetekre out, nem törés, hanem egy erős húzódás (sprain, valószínűleg high ankle sprain)

mindegy, 3-1 négy meccs után, regroup és mehetünk előre.

Szerkesztette: rva
több mint 4 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Talán pont időben jött a pofon és azért nem kiütés..

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)