Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
ez nem jó hír.

 twitter.com/Rotoworld_FB/status/1173957915075465218
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
ex figyelő:
Beasley 40yard W
Swaim 17yard L
beltazor
2 forduló exek:
Beasley 83yard W
Swaim 14yard L
beltazor
Charvarius Ward INT.

Idén már stabil kezdő a Chiefsben, azt a tradet kissé bánhatja a Cowboys.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
ex figyelő:
Beasley 40yard W
Swaim 17yard L
beltazor
2 forduló exek:
Beasley 83yard W
Swaim 14yard L

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Mas Quinn lesz mar jovo heten. Remelem tud hozzatenni a D-linehoz, mert egyelore vekonynak tunik.

Editke: Gallup 2-4 het. Taco pedig menne dallasbol (free me).
Blevi
Persze ellenünk még szépen fickándozott...
warr_b
én amiatt csodálkozom, hogy Zeke nincs a sérültlistán, mintha meccs közben azt emlegette volna Pam Oliver, hogy megsérült a válla.

csak az utolsó két drive-ra visszatették, hogy menjen az idő, meg haladjon a csapat is.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mas Quinn lesz mar jovo heten. Remelem tud hozzatenni a D-linehoz, mert egyelore vekonynak tunik.

Editke: Gallup 2-4 het. Taco pedig menne dallasbol (free me).
Blevi
Persze ellenünk még szépen fickándozott...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
láttad Brown-t játszani? na azért kell erőltetni.
slowmotion
hát eléggé vakon volt, de ez azért nem jellemző rá
rva
Hullámzó a fiú, mint a Balaton. 16-ban jó volt, 17-nem annyira, 18-megint jó volt, idén nem annyira.
Az a peche, hogy a vele futó Jourdan meg jó.
Charlie Firpo
nemtom, nekem a tavalyi szezonjától sem esett le az állam. tavaly Jourdan volt az ügyeletes ügyes fiú, meg Awuzie, nem?
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
láttad Brown-t játszani? na azért kell erőltetni.
slowmotion
hát eléggé vakon volt, de ez azért nem jellemző rá
rva
Hullámzó a fiú, mint a Balaton. 16-ban jó volt, 17-nem annyira, 18-megint jó volt, idén nem annyira.
Az a peche, hogy a vele futó Jourdan meg jó.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
láttad Brown-t játszani? na azért kell erőltetni.
slowmotion
hát eléggé vakon volt, de ez azért nem jellemző rá
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mas Quinn lesz mar jovo heten. Remelem tud hozzatenni a D-linehoz, mert egyelore vekonynak tunik.

Editke: Gallup 2-4 het. Taco pedig menne dallasbol (free me).
Blevi
Reméljük, Gallup-ot olcsón megússzuk. A Philly-meccsre legyen bevethető.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Mas Quinn lesz mar jovo heten. Remelem tud hozzatenni a D-linehoz, mert egyelore vekonynak tunik.

Editke: Gallup 2-4 het. Taco pedig menne dallasbol (free me).

Szerkesztette: Blevi
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha Brees nem játszik ellenünk 2 hét múlva akkor akár simán kezdhetünk 4-0-al🤗
peticsek
Jah viszont akkor a reality check is tovább halasztódik.
Cowboykarcsi90
A főcsoportdöntőben én szívesen ráébrednék a valóságra! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha Brees nem játszik ellenünk 2 hét múlva akkor akár simán kezdhetünk 4-0-al🤗
peticsek
Jah viszont akkor a reality check is tovább halasztódik.
Cowboykarcsi90
Az igazi foci decemberben kezdodik. Jussunk be ott kell piritani.
Blevi
100% ig így van, az alapszakasz csak annyiban érdekes, hogy be kell jutni POba valahogy. Pár év múlva senki nem emlékszik az alapszakasz-menőkre, az SB részvétel a lényeg. 3 éve milyen jól ment például és mégis kisz.ptunk a Packerstől a Divisional Roundban. Ennyi. A jó játék mondjuk annyiban azért fontos, hogy nézhetőek legyenek a meccseink.
A Witten TD-t visszanéztem, mert jó lett volna kéjelegni Norman újabb égésén, de "sajnos" Holcomb volt szivatva 😀
Antonius
a Witten TD-n szerintem igazából senki sem lett szívatva, végre csinálunk olyan route-kombinációkat, ami leszakítja a védőt anélkül, hogy direkt ütköztetni akarnánk a terepakadállyal. viszont olyan játékok voltak, amik már a Madden 2003-ban is a bent voltak a Dallas playbookjában.
slowmotion
Akkor megvan Linehan honnan merített.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Ha Brees nem játszik ellenünk 2 hét múlva akkor akár simán kezdhetünk 4-0-al🤗
peticsek
Jah viszont akkor a reality check is tovább halasztódik.
Cowboykarcsi90
Az igazi foci decemberben kezdodik. Jussunk be ott kell piritani.
Blevi
100% ig így van, az alapszakasz csak annyiban érdekes, hogy be kell jutni POba valahogy. Pár év múlva senki nem emlékszik az alapszakasz-menőkre, az SB részvétel a lényeg. 3 éve milyen jól ment például és mégis kisz.ptunk a Packerstől a Divisional Roundban. Ennyi. A jó játék mondjuk annyiban azért fontos, hogy nézhetőek legyenek a meccseink.
A Witten TD-t visszanéztem, mert jó lett volna kéjelegni Norman újabb égésén, de "sajnos" Holcomb volt szivatva 😀
Antonius
a Witten TD-n szerintem igazából senki sem lett szívatva, végre csinálunk olyan route-kombinációkat, ami leszakítja a védőt anélkül, hogy direkt ütköztetni akarnánk a terepakadállyal. viszont olyan játékok voltak, amik már a Madden 2003-ban is a bent voltak a Dallas playbookjában.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Ha Brees nem játszik ellenünk 2 hét múlva akkor akár simán kezdhetünk 4-0-al🤗
peticsek
Jah viszont akkor a reality check is tovább halasztódik.
Cowboykarcsi90
Az igazi foci decemberben kezdodik. Jussunk be ott kell piritani.
Blevi
100% ig így van, az alapszakasz csak annyiban érdekes, hogy be kell jutni POba valahogy. Pár év múlva senki nem emlékszik az alapszakasz-menőkre, az SB részvétel a lényeg. 3 éve milyen jól ment például és mégis kisz.ptunk a Packerstől a Divisional Roundban. Ennyi. A jó játék mondjuk annyiban azért fontos, hogy nézhetőek legyenek a meccseink.
A Witten TD-t visszanéztem, mert jó lett volna kéjelegni Norman újabb égésén, de "sajnos" Holcomb volt szivatva 😀

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Ha Brees nem játszik ellenünk 2 hét múlva akkor akár simán kezdhetünk 4-0-al🤗
peticsek
Jah viszont akkor a reality check is tovább halasztódik.
Cowboykarcsi90
Az igazi foci decemberben kezdodik. Jussunk be ott kell piritani.
Blevi
Ez igaz, de ahhoz a "könnyű" győzelmeket be kell húzni, és nekünk most van a könnyű győzelmek sora, az Eaglesnek meg majd decemberben lesz.
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ha Brees nem játszik ellenünk 2 hét múlva akkor akár simán kezdhetünk 4-0-al🤗
peticsek
Jah viszont akkor a reality check is tovább halasztódik.
Cowboykarcsi90
Az igazi foci decemberben kezdodik. Jussunk be ott kell piritani.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha Brees nem játszik ellenünk 2 hét múlva akkor akár simán kezdhetünk 4-0-al🤗
peticsek
Jah viszont akkor a reality check is tovább halasztódik.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
peticsek Dallas Cowboys 40
Ha Brees nem játszik ellenünk 2 hét múlva akkor akár simán kezdhetünk 4-0-al🤗
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Csicska Norman... Porban hagyva az embere által, na EZ az amit bárki meg tud csinálni! 🤫

 twitter.com/BloggingTheBoys/status/1173297399579729920
gyeek
Közvetítésben aszonták, hogy a safety besegítésével számolt egész addig, amíg az nem szopta be a játékot.

Viszont utána nem sokkal volt egy dobás Gallupnak, ami csak azért nem lett TD, mert Dak kicsit aluldobta emberünket, mert Gallup egyébként két-három métert vert rá.
slowmotion
Gondolom megbeszélte a dolgot a csapattársával, de a felvételen ő van és nem a safety. Ahogy elkezdte csattogtatni az állkapcsát azzal fel is vette a céltáblás pizsamáját, szóval szar ügy haver... 😊 Larry Bird azért a nemlétező trash talk HoF legnagyobb alakja, mert könyörtelenül betartotta a fenyítését és a provokációt. Witten TD-je is asszem róla ment plusz Daknek még egy stiff arm is összejött ellene, na ha ott sikerül elszabadulnia tőle akkor meglett volna a szezon égése számára. Normannek simán nincs annyi esze hogy belássa már nem az az all pro corner aki 3-4 éve volt és egyre csak nagyobb bolondot csinál magából a rosszul irányzott beszólásaival.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Egyébként Gallupnak is van valami térd mizériája, ma megy MRI-re. Pont amikor kezdene beindulni a srác, reméljük semmi komoly.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Csicska Norman... Porban hagyva az embere által, na EZ az amit bárki meg tud csinálni! 🤫

 twitter.com/BloggingTheBoys/status/1173297399579729920
gyeek
Közvetítésben aszonták, hogy a safety besegítésével számolt egész addig, amíg az nem szopta be a játékot.

Viszont utána nem sokkal volt egy dobás Gallupnak, ami csak azért nem lett TD, mert Dak kicsit aluldobta emberünket, mert Gallup egyébként két-három métert vert rá.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Csicska Norman... Porban hagyva az embere által, na EZ az amit bárki meg tud csinálni! 🤫

 twitter.com/BloggingTheBoys/status/1173297399579729920

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
volt már van fél kilenc, mire rájöttem, hogy meccs van, nem is sikerült behozni a lemaradást.
eleinte szívtam a fogam a fújás miatt, de végülis nagyjából vállalható volt, én értem, hogy a hazai szurkolóknak nem tetszett a félidő vége, de hát ha egyszer a védelem a tizenkettedik emberünk, akkor a védelem a tizenkettedik emberünk.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
TE Jordane Reed ellenünk sem játszik, nem tud lejönni az agyrázkódás-protokolról.

Pengetik ezt a Minkah Fitzpatrick - Taco Charlton cserét. Végülis egy jó FS kellene, ha már valahova jöhetne erősítés.
Charlie Firpo
igazán slot cornernek jó, nem safety-nek. slot cornerünk meg kettő is van jó, Brown és Lewis, nem feltétlenül ebben a sorrendben. értem, Minkah valószínűleg mindkettőnél jobb, de ANNYIRA azért nem kell a slot corner
és ha össze is jön nekik a csere, mióta Tunsil-ért megkapták a fele királyságot meg a legkisebb királylány kezét, azóta nem hiszem, hogy a többi játékost olcsón szeretnék adni, szóval ott egy második kör még bejátszik Charlton mellé szerintem...
rva
én mondjuk nem tudom, hogy ezzel nem arra készülnének-e eleve fel, hogy Byron jövőre ajánlatot sem kap...
slowmotion
ahogy ma is játszott, talán nem érdemtelenül
rva
Szerintem közel sem 100%-os még most sem.
Cowboykarcsi90
namost van Brown, Awuzie és Lewis kezdeni, minek erőltetni Jones-t, ha nem tökéletes?

más: csendben, halkan, de CJ Goodwin az egyik legfontosabb játékos lett, csak ő ugye special teams-ben amire kevesen figyelnek. Ha néztétek szinte mindig az első, aki odaér kickoff / punt után, és rendre jól csinál open field tackle-t.
rva
láttad Brown-t játszani? na azért kell erőltetni.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
TE Jordane Reed ellenünk sem játszik, nem tud lejönni az agyrázkódás-protokolról.

Pengetik ezt a Minkah Fitzpatrick - Taco Charlton cserét. Végülis egy jó FS kellene, ha már valahova jöhetne erősítés.
Charlie Firpo
igazán slot cornernek jó, nem safety-nek. slot cornerünk meg kettő is van jó, Brown és Lewis, nem feltétlenül ebben a sorrendben. értem, Minkah valószínűleg mindkettőnél jobb, de ANNYIRA azért nem kell a slot corner
és ha össze is jön nekik a csere, mióta Tunsil-ért megkapták a fele királyságot meg a legkisebb királylány kezét, azóta nem hiszem, hogy a többi játékost olcsón szeretnék adni, szóval ott egy második kör még bejátszik Charlton mellé szerintem...
rva
én mondjuk nem tudom, hogy ezzel nem arra készülnének-e eleve fel, hogy Byron jövőre ajánlatot sem kap...
slowmotion
ahogy ma is játszott, talán nem érdemtelenül
rva
Szerintem közel sem 100%-os még most sem.
Cowboykarcsi90
namost van Brown, Awuzie és Lewis kezdeni, minek erőltetni Jones-t, ha nem tökéletes?

más: csendben, halkan, de CJ Goodwin az egyik legfontosabb játékos lett, csak ő ugye special teams-ben amire kevesen figyelnek. Ha néztétek szinte mindig az első, aki odaér kickoff / punt után, és rendre jól csinál open field tackle-t.