Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Elvileg Charlton trade blockon. Sőt ha minden igaz már egy konkrét csere partnerrel mennek az egyeztetések.
Cowboykarcsi90
Dolphins leendő 1/1e. 😀
beltazor
Azt írják játékosért megyünk. Nagyon nem is látszik milyen posztra lenne igazán szükség, meg akit oda is adnak egy Taco szintű játékosért.
100yard
mindig a legerősebb csapatrészt kell erősíteni. ha 1:1-ben cserélünk, akkor WR-re tippelek, vagy RB-re.

egyébként FUN FACT mára:
 twitter.com/KDDrummondNFL/status/1171867843853455360?s=20
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Elvileg Charlton trade blockon. Sőt ha minden igaz már egy konkrét csere partnerrel mennek az egyeztetések.
Cowboykarcsi90
Dolphins leendő 1/1e. 😀
beltazor
Azt írják játékosért megyünk. Nagyon nem is látszik milyen posztra lenne igazán szükség, meg akit oda is adnak egy Taco szintű játékosért.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Elvileg Charlton trade blockon. Sőt ha minden igaz már egy konkrét csere partnerrel mennek az egyeztetések.
Cowboykarcsi90
Dolphins leendő 1/1e. 😀

több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Elvileg Charlton trade blockon. Sőt ha minden igaz már egy konkrét csere partnerrel mennek az egyeztetések.
Cowboykarcsi90
Ami aggasztobb szamomra, hogy Hill nem tudta magat meccskeretbe verekedni, ami azert baj egy 2.korostol.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Elvileg Charlton trade blockon. Sőt ha minden igaz már egy konkrét csere partnerrel mennek az egyeztetések.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Prescott NFC-s Offensive Player of the Week! 🤗
peticsek
Legyen minden héten az!
😂
Albee
Inkbb SB gyoztes legyen 😂
több mint 4 éve
Albee Dallas Cowboys 24
Prescott NFC-s Offensive Player of the Week! 🤗
peticsek
Legyen minden héten az!
😂
több mint 4 éve
peticsek Dallas Cowboys 40
Prescott NFC-s Offensive Player of the Week! 🤗
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Tank Lawrencere haragudtak az elmúlt napokban a lágyszívű amerikaiak (míg a legújabb AB sztori el nem terelte a figyelmüket), mert nem írta alá egy gyerek Barkley mezét -- a jó édesanyja tolta előre. Amíg az amerikai társadalom bután szentimentális fele a könnyeit morzsolta, szerintem ez teljesen érthető (és vicces is egyben) és itt az ideje megsüvegelni Tank hidegfejű határozottságát. Danny McCraytől is kértek Lucky Whitehead autógramot, nem adott! 😀 És akkor most betennék pár ilyen "fuck them kids" témájú tvítet.

Mester#1:
 twitter.com/JRose_214/status/1171412463411245056

Mester#2:
 twitter.com/brkicks/status/1091096782258475015

Mester#3:
 twitter.com/yaprincevegeta/status/1091037163632947200

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ezen nagyot néztem. Meccs közben nem látszott milyen mélyről jött Chido, ebből a perspektívából még látványosabb a Larry Allent idéző sprintje. 😛
 twitter.com/JordanRaanan/status/1171501732037197826
gyeek
és az is látszik, hogy hiába alakul ki előtte nagyjából 10-15 yard-ra a játék, Heath mégis milyen atom szar szöget választ.
rva
Mondj valakit Chidon kívül aki letett valami értékelhetőt ennél a játéknál!
gyeek
Barkley
slowmotion
...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 820 — Cowboys fan
Ezen nagyot néztem. Meccs közben nem látszott milyen mélyről jött Chido, ebből a perspektívából még látványosabb a Larry Allent idéző sprintje. 😛
 twitter.com/JordanRaanan/status/1171501732037197826
gyeek
és az is látszik, hogy hiába alakul ki előtte nagyjából 10-15 yard-ra a játék, Heath mégis milyen atom szar szöget választ.
rva
Mondj valakit Chidon kívül aki letett valami értékelhetőt ennél a játéknál!
gyeek
Barkley
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ezen nagyot néztem. Meccs közben nem látszott milyen mélyről jött Chido, ebből a perspektívából még látványosabb a Larry Allent idéző sprintje. 😛
 twitter.com/JordanRaanan/status/1171501732037197826
gyeek
és az is látszik, hogy hiába alakul ki előtte nagyjából 10-15 yard-ra a játék, Heath mégis milyen atom szar szöget választ.
rva
Mondj valakit Chidon kívül aki letett valami értékelhetőt ennél a játéknál!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Ezen nagyot néztem. Meccs közben nem látszott milyen mélyről jött Chido, ebből a perspektívából még látványosabb a Larry Allent idéző sprintje. 😛
 twitter.com/JordanRaanan/status/1171501732037197826
gyeek
és az is látszik, hogy hiába alakul ki előtte nagyjából 10-15 yard-ra a játék, Heath mégis milyen atom szar szöget választ.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ezen nagyot néztem. Meccs közben nem látszott milyen mélyről jött Chido, ebből a perspektívából még látványosabb a Larry Allent idéző sprintje. 😛

 twitter.com/JordanRaanan/status/1171501732037197826

Ezen meg felröhögtem. 😄

 twitter.com/ChidobeAwuzie/status/1171513425358229505

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
ex figyelő:
Beasley 40yard W
Swaim 17yard L
beltazor
Damien Wilson strip W

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Meg ahogy asszem Gyeek irta, Beasley közrejátdzott azért egy picksixben is.

Oh boy, remélem kap egy jó kis szájbaverést mondjuk Heathtől, amikor a Billshez megyünk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
ex figyelő:
Beasley 40yard W
Swaim 17yard L

több mint 4 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Uraim,régen láttam ilyen szezonkezdést .A legkellemesebb meglepi nekem Dak volt,ezek a hosszú pontos passzok nagyon hiányoztak...Persze várjunk meg egy komolyabb védelmet szemben 😊Nagyon örülök Fredericknek és Wittennek 😊

Szerkesztette: sztaking

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Elszállni tényleg nem kell a tegnap estétől, ettől függetlenül jó volt végre hátradőlve nézni egy Boys meccset és nem azon lerágni a körmünket, hogy meglesz -e a first down? Moore előtt le a kalappal, már "csak" annyit várok, hogy folytassuk ezeket a kreatív playhívásokat.
A Skins ellen egyébként én félek egy kicsit, tegnap mutattak életjeleket és mindig nagy rangadót játszunk velük.
Antonius
én tartok a sérülésektől is. remélem tavasszal kiszortak egy kis fűmagot is.
beltazor
szerintem már most elkezdték locsolni a pályát, hogy jó szar süppedős legyen, letapadjon a boka
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Elszállni tényleg nem kell a tegnap estétől, ettől függetlenül jó volt végre hátradőlve nézni egy Boys meccset és nem azon lerágni a körmünket, hogy meglesz -e a first down? Moore előtt le a kalappal, már "csak" annyit várok, hogy folytassuk ezeket a kreatív playhívásokat.
A Skins ellen egyébként én félek egy kicsit, tegnap mutattak életjeleket és mindig nagy rangadót játszunk velük.
Antonius
én tartok a sérülésektől is. remélem tavasszal kiszortak egy kis fűmagot is.

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Elszállni tényleg nem kell a tegnap estétől, ettől függetlenül jó volt végre hátradőlve nézni egy Boys meccset és nem azon lerágni a körmünket, hogy meglesz -e a first down? Moore előtt le a kalappal, már "csak" annyit várok, hogy folytassuk ezeket a kreatív playhívásokat.
A Skins ellen egyébként én félek egy kicsit, tegnap mutattak életjeleket és mindig nagy rangadót játszunk velük.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
am Gregory hogy áll? akkor kérvényezte visszatérését?
vagy nem engedték neki?
beltazor
Aug eleje óta semmi hír nincs róla, lassan jó lenne itt is, ha kiderülne valami

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
am Gregory hogy áll? akkor kérvényezte visszatérését?
vagy nem engedték neki?

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Uraim, átalakult az offense! Nem tudom pontosan mennyi volt eddig a legkevesebb Zeke futás amivel nyerta csapat, de szerintem ez új rekord. Elszállni nem kell az eredménytől, mert a Giants D-be kellenek jó játékosok, de a Moore gameplanjének majdnem tökéletes kivitelezését néztük és passz-orientált volt alapvetően! Cobbnak különösen örülök. Az a stiff arm azon túl hogy az éves highlightba is be kell hogy kerüljön egy TD-hez vezetett. Remek igazolás!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
na, melyik héten jön az első kijózanító pofon? 😀
rva
jövő héten a Fedexben, vagy három hét múlva N'awleans-ben
slowmotion
a Redskins kétszer nem lehet meglepően erős, legalábbis ebben bízom
a Saints meg kalkulálható vereség
szóval Dolphins?
rva
Biztos jön majd, de egyelőre örüljünk hogy végre egy nézhető meccs. Végre egy kreatív offense nem a szokásos futás-checkdown pass-checkdown pass kombináció. Végre volt hosszú passz is, ami el is találta a WR-t. Végre nem halt meg a támadó egység a red zone-ban.
100yard
az RZ offense továbbra is 2-2 (50%)