Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Közben Jerry is elkezdte a szezonra való felkészülést 😀 :  www.sbnation.com/nfl/2014/8/5/5971577/stop-slut-shaming-jerry-jonesGreengo
Öregember nem vénember 😉 (főleg ha egyáltalán ő az...)Wong
Nem ő az, ellenben remek nívója ez a cikknek nevezett foshányás a XXI. századi proletár-humor mélységeinek.gyeek
Nem ez fáj egyeseknek???? 😛 😛

 www.forbes.com/profile/jerry-jones/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Közben Jerry is elkezdte a szezonra való felkészülést 😀 :  www.sbnation.com/nfl/2014/8/5/5971577/stop-slut-shaming-jerry-jonesGreengo
Öregember nem vénember 😉 (főleg ha egyáltalán ő az...)Wong
Nem ő az, ellenben remek nívója ez a cikknek nevezett foshányás a XXI. századi proletár-humor mélységeinek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Este Weeden dobálgat. Hát azért kíváncsi vagyok. Mi a szart csinálunk, ha össze-vissza?? 😕

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Közben Jerry is elkezdte a szezonra való felkészülést 😀 :  www.sbnation.com/nfl/2014/8/5/5971577/stop-slut-shaming-jerry-jonesGreengo
Öregember nem vénember 😉 (főleg ha egyáltalán ő az...)Wong
Gagyi fék, ilyen hülyeségekkel jönnek már ide, bahh...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Közben Jerry is elkezdte a szezonra való felkészülést 😀 :  www.sbnation.com/nfl/2014/8/5/5971577/stop-slut-shaming-jerry-jonesGreengo
Öregember nem vénember 😉 (főleg ha egyáltalán ő az...)
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Közben Jerry is elkezdte a szezonra való felkészülést 😀 :  www.sbnation.com/nfl/2014/8/5/5971577/stop-slut-shaming-jerry-jones


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Hátha valakit érdekel... 😊 😉
DallasCowboysUnited.comVIZILÓ
jé, hát Te még élsz?! 😀
több mint 9 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Hátha valakit érdekel... 😊 😉
DallasCowboysUnited.com
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
gyeek
Carr nem sérült, hanem ma temetik az édesanyját, jövő héten kell jelentkeznie TC-be.
Mincey lehet hogy veterán, de amúgy vándormadár, és a csapaton belül új hús. akár még Beasley is beszólhatna neki, ha nem lenne negyven kilóval könnyebb.slowmotion
- Tudom hogy temetik a mamát.
- Nem az a lényeg kit osztott ki, hanem hogy megtette. Ebben a csapatban mindig is sok volt a "leading by example" típus és kevés az olyan akinek megvannak a golyói ahhoz, hogy verbálisan is vezessen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
gyeek
Carr nem sérült, hanem ma temetik az édesanyját, jövő héten kell jelentkeznie TC-be.
Mincey lehet hogy veterán, de amúgy vándormadár, és a csapaton belül új hús. akár még Beasley is beszólhatna neki, ha nem lenne negyven kilóval könnyebb.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Némi sommázás, hétvégén volt ugye a Blue & White scrimmage. Forrás továbbra is a Blogging The Boys. Ha valaki még nem látta volna a Wilcox contra Bryant összecsapást, az pótolja be: Dukin' it out.

A temperamentumos napot követően (nem) kissé inflálódott a sérültek listája, javarészt a védelem terhére:
George Selvie, Anthony Spencer, DeMarcus Lawrence, Matt Johnson, Barry Church, Terrell McClain, Mo Claiborne, Will Smith, Jakar Hamilton, Dashaun Phillips, Brandon Carr, and Sterling Moore all failed to dress; Rolando McClain, who tweaked his hamstring on Sunday, started to practice but soon had to walk off the field with trainers.
Ennek megfelelően szarul is ment a napjuk.

Martez Wilsonnak nagy napja volt B-W-n, és úgy látszik lendületbe kezd jönni. Korábban kezdett, később végzett mint a többiek.

Scandrick alulértékelt:
Before the official start of practice, the defense gathered to work on run fits. The last man on the field was Jerome [sic] Mincey, whose late arrival did not go unnoticed. As he hustled over to where his defensive mates were already set to work, Orlando Scandrick yelled out, quite loudly, "Fuck Mincey, Same time every day. We say we want to be good." This was awesome for two reasons: clearly, the defense is talking about how it wants to be good, and what it will take to get there. And Scandrick is stepping up, policing the guys whose actions belie their words. Last time I checked, this is called leadership.
Nem pöcsölt megdorgálni a veteránt, szép munka!

Scandrick túlértékelt:
After this, the Cowboys moved on to the final "situational" period that serves as the culmination of the day's work. Today's scenario was a bit dire: the offense got the ball on its own 25, trailing 28-30, with 42 seconds left on the clock. These desperate times barely had time to impact our Cowboys lovin' ulcers, as the first team scored in two plays: a short pass followed by a scoring bomb to Cole Beasley, who lined up in the slot opposite Orlando Scandrick.
75 yard 2 playből. Idén vagy a támadás lesz rekord döntő, vagy ismét a védelem...

Teljes cikk.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Chicagoban kissé félreinformáltak az ESPNes srácok.

Orton was preparing to play his ninth season in the NFL when the Dallas Cowboys released him just before the start of training camp.

Törne le a keze annak aki ezt monitorra vetette. Patkány után Orton is Chicagoba menne?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Azzal kapcsolatban tud valaki valamit, hogy idén Lee után ki lesz a védő csk? Én mintha Church-re emlékeznék.Charlie Firpo
Én a helyedben nem jinxelném, de elvileg ő lenne.gyeek
Kösz.
What's a jinx?? Én már túlkoros vagyok ezekhez a kifejezésekhezCharlie Firpo
Az a fajta balszerencse amit a felemlegetés hoz elő. Példa: Remélem nem lesz baja a kocsimnak, nem épp a legjobb helyen parkoltam le.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azzal kapcsolatban tud valaki valamit, hogy idén Lee után ki lesz a védő csk? Én mintha Church-re emlékeznék.Charlie Firpo
Én a helyedben nem jinxelném, de elvileg ő lenne.gyeek
Kösz.
What's jinx?? Én már túlkoros vagyok ezekhez a kifejezésekhez

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Friss ropogós 90es rangsor rabblerousertől, aki minden edzésről jelentett idáig.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Azzal kapcsolatban tud valaki valamit, hogy idén Lee után ki lesz a védő csk? Én mintha Church-re emlékeznék.Charlie Firpo
Én a helyedben nem jinxelném, de elvileg ő lenne.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azzal kapcsolatban tud valaki valamit, hogy idén Lee után ki lesz a védő csk? Én mintha Church-re emlékeznék.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
'Szegény' MO....szerintem még mindig keres...
 www.enjoygram.com/m/774211878209671447_1343246235Wong
de csúnya volt...Amadeus91
Ilyet szerintem még Maddenben se lehet... A Poén, hogy a hét elején még Mo hangoskodott, hogy hozzák elébe Dezt. Tessék. 😀
gyeek
azert aranyos dolog edzesen 1vs1 drillen bryantestul a pofajaba tolni egy slantpostot (sztem az volt, mast nemtom mit lehet ilyenforman megfutni). ha a slant lett vna, azt kapja el es abbol rongyol vegig a palyan dez ugyanennyire korberohogik.MMMS
1v1ben tilos jammelni? Vagy nehéz....? 😊gyeek
gondolj bele. 1vs1. mit lassitasz a jammel ? pont az idoziteset szeretned szetverni a jateknak. de nincs mit szetverni, ha akkor dobja az ombre a gyesznot, ha latja h ures a nigger es integet a labdaert. a vedelem tobbi resze meg nem jatszik h a tokere lepjenek a qbnak. nem mot vedem, mert o ugatott ezek szerint h ide neki az oroszlant, hat most megkapta. de az egyik legkocsogebb doublemove-ot 1vs1ben. van egy olyan gyanum h direkt szetoltottak claiborne fejet h vigyazzon a szajara, amig nem kezd el reviskedni 😀
most arrol nem beszelve, h senkinek lila goze nem lehet arrol, h mi volt itt a feladat claiborne-nak es mit mondott neki az edzo. en siman eltudom kepzelni azt is, h ien keruljon a fulibe tartalmi szempontbol. "na fiam, nincs jam, kovesd ameddig tudod, kezedet tegyed ra. a melyzonan beszopat, az annyira nem tre, mert ott mar jon az s."MMMS
Tegyük fel, jammelhette volna. Rávezetésképp, ha engem jammelt volna Mo, nem tudtam volna tisztára futni... akár még árnyékolhatott is volna, akkor se tudnék. Én is azt sejtem egyébként, hogy Mo értékrendjének helyreállítása miatt lettek összepárosítva. Ha bizonyítani akar idén, akkor legalább szemmel tudja követni Dezt legközelebb! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
'Szegény' MO....szerintem még mindig keres...
 www.enjoygram.com/m/774211878209671447_1343246235Wong
de csúnya volt...Amadeus91
Ilyet szerintem még Maddenben se lehet... A Poén, hogy a hét elején még Mo hangoskodott, hogy hozzák elébe Dezt. Tessék. 😀
gyeek
azert aranyos dolog edzesen 1vs1 drillen bryantestul a pofajaba tolni egy slantpostot (sztem az volt, mast nemtom mit lehet ilyenforman megfutni). ha a slant lett vna, azt kapja el es abbol rongyol vegig a palyan dez ugyanennyire korberohogik.MMMS
1v1ben tilos jammelni? Vagy nehéz....? 😊gyeek
gondolj bele. 1vs1. mit lassitasz a jammel ? pont az idoziteset szeretned szetverni a jateknak. de nincs mit szetverni, ha akkor dobja az ombre a gyesznot, ha latja h ures a nigger es integet a labdaert. a vedelem tobbi resze meg nem jatszik h a tokere lepjenek a qbnak. nem mot vedem, mert o ugatott ezek szerint h ide neki az oroszlant, hat most megkapta. de az egyik legkocsogebb doublemove-ot 1vs1ben. van egy olyan gyanum h direkt szetoltottak claiborne fejet h vigyazzon a szajara, amig nem kezd el reviskedni 😀
most arrol nem beszelve, h senkinek lila goze nem lehet arrol, h mi volt itt a feladat claiborne-nak es mit mondott neki az edzo. en siman eltudom kepzelni azt is, h ien keruljon a fulibe tartalmi szempontbol. "na fiam, nincs jam, kovesd ameddig tudod, kezedet tegyed ra. a melyzonan beszopat, az annyira nem tre, mert ott mar jon az s."

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
'Szegény' MO....szerintem még mindig keres...
 www.enjoygram.com/m/774211878209671447_1343246235Wong
de csúnya volt...Amadeus91
Ilyet szerintem még Maddenben se lehet... A Poén, hogy a hét elején még Mo hangoskodott, hogy hozzák elébe Dezt. Tessék. 😀
gyeek
azert aranyos dolog edzesen 1vs1 drillen bryantestul a pofajaba tolni egy slantpostot (sztem az volt, mast nemtom mit lehet ilyenforman megfutni). ha a slant lett vna, azt kapja el es abbol rongyol vegig a palyan dez ugyanennyire korberohogik.MMMS
1v1ben tilos jammelni? Vagy nehéz....? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
'Szegény' MO....szerintem még mindig keres...
 www.enjoygram.com/m/774211878209671447_1343246235Wong
de csúnya volt...Amadeus91
Ilyet szerintem még Maddenben se lehet... A Poén, hogy a hét elején még Mo hangoskodott, hogy hozzák elébe Dezt. Tessék. 😀
gyeek
azert aranyos dolog edzesen 1vs1 drillen bryantestul a pofajaba tolni egy slantpostot (sztem az volt, mast nemtom mit lehet ilyenforman megfutni). ha a slant lett vna, azt kapja el es abbol rongyol vegig a palyan dez ugyanennyire korberohogik.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
'Szegény' MO....szerintem még mindig keres...
 www.enjoygram.com/m/774211878209671447_1343246235Wong
de csúnya volt...Amadeus91
Ilyet szerintem még Maddenben se lehet... A Poén, hogy a hét elején még Mo hangoskodott, hogy hozzák elébe Dezt. Tessék. 😀

L'Damian Washingtont elküldték. Szegény srác, remélem valahova befér a ligában.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Cowboys sign former Seahawk DE Ken Boatright to 2-year deal

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
'Szegény' MO....szerintem még mindig keres...
 www.enjoygram.com/m/774211878209671447_1343246235Wong
de csúnya volt...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
'Szegény' MO....szerintem még mindig keres...
 www.enjoygram.com/m/774211878209671447_1343246235