Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én - mint zöldfülű, meg újonc, stb. - nem értem a kritikákat.
Ez egy db tehetség, volt jó játékos olcsóért, hát miért ne lehetne adni neki egy esélyt? Miért fáj ez egyeseknek?
Gondolom Marinelliék nem az helyi kisokosból választották, hanem kicsit utánamentek, érdeklődtek, felmértek, hoh daku beszéltek is vele....
Utólag, majd ha szar, és már nem lehet életre kelteni benne a Bamá-s Beast mode-ot, akkor jogos a kritika.
Ráadásul be kell bizonyítania, hogy jobb mint Durant, Holloman és Hitchen, és akkor beszélhetünk itt akármiről...
A lenti hozzászólásokból egy biztos: egy nagy tehetséget túlfizettek, és ő meg elszállt. ÉS?????.
Az akkor volt, most meg most van. Friss interjú szerint megtért Istenhez, átértékelte az életét, kapar már a fiú.
Vagy nem, és akkor ágyő.Charlie Firpo
Szerintem kár ennyire mellreszívni...

Ők nyilván csak azt mondták/írták ami a múltban volt, nem fikciót. A tény az, hogy zűrös és voltak vele gondok, ugyanakkor nem egy irtózatosan nagy tehetség és a fizikai teljesítése a korral csökken. Nem tudjuk miért hozták el, mivel szinte nincs is tétje az üzletnek (vagy legalábbis nem nagy), de itt nem lett túlreagálva. Amit erről a hírről ma olvastam azok mind 10x durvábbak. "JJ-nek elment az esze, visszavonult játékosért hatalmas pick," meg az egyéb szarságok... Szokásos uborkaszezon cikkek 100x-osan túlfújva.

De az mindenképp pozitív, hogy minden játékosunkat ennyire véded, őrizd meg ezt a jó szokásod, nagyon emlékeztetsz a régi énemre...Wong
Kösz!
Addig mindenkit védek, amíg:
1 - csillagos mezben van
2 - bizonyít
3 -vagy csillagos mezben bizonyít!
😊

Ja és:
McClain did not receive any guaranteed money in the one-year deal he signed with the Cowboys - Archer.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Én - mint zöldfülű, meg újonc, stb. - nem értem a kritikákat.
Ez egy db tehetség, volt jó játékos olcsóért, hát miért ne lehetne adni neki egy esélyt? Miért fáj ez egyeseknek?
Gondolom Marinelliék nem az helyi kisokosból választották, hanem kicsit utánamentek, érdeklődtek, felmértek, hoh daku beszéltek is vele....
Utólag, majd ha szar, és már nem lehet életre kelteni benne a Bamá-s Beast mode-ot, akkor jogos a kritika.
Ráadásul be kell bizonyítania, hogy jobb mint Durant, Holloman és Hitchen, és akkor beszélhetünk itt akármiről...
A lenti hozzászólásokból egy biztos: egy nagy tehetséget túlfizettek, és ő meg elszállt. ÉS?????.
Az akkor volt, most meg most van. Friss interjú szerint megtért Istenhez, átértékelte az életét, kapar már a fiú.
Vagy nem, és akkor ágyő.Charlie Firpo
Szerintem kár ennyire mellreszívni...

Ők nyilván csak azt mondták/írták ami a múltban volt, nem fikciót. A tény az, hogy zűrös és voltak vele gondok, ugyanakkor nem egy irtózatosan nagy tehetség és a fizikai teljesítése a korral csökken. Nem tudjuk miért hozták el, mivel szinte nincs is tétje az üzletnek (vagy legalábbis nem nagy), de itt nem lett túlreagálva. Amit erről a hírről ma olvastam azok mind 10x durvábbak. "JJ-nek elment az esze, visszavonult játékosért hatalmas pick," meg az egyéb szarságok... Szokásos uborkaszezon cikkek 100x-osan túlfújva.

De az mindenképp pozitív, hogy minden játékosunkat ennyire véded, őrizd meg ezt a jó szokásod, nagyon emlékeztetsz a régi énemre...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én - mint zöldfülű, meg újonc, stb. - nem értem a kritikákat.
Ez egy db tehetség, volt jó játékos olcsóért, hát miért ne lehetne adni neki egy esélyt? Miért fáj ez egyeseknek?
Gondolom Marinelliék nem az helyi kisokosból választották, hanem kicsit utánamentek, érdeklődtek, felmértek, hoh daku beszéltek is vele....
Utólag, majd ha szar, és már nem lehet életre kelteni benne a Bamá-s Beast mode-ot, akkor jogos a kritika.
Ráadásul be kell bizonyítania, hogy jobb mint Durant, Holloman és Hitchen, és akkor beszélhetünk itt akármiről...
A lenti hozzászólásokból egy biztos: egy nagy tehetséget túlfizettek, és ő meg elszállt. ÉS?????.
Az akkor volt, most meg most van. Friss interjú szerint megtért Istenhez, átértékelte az életét, kapar már a fiú.
Vagy nem, és akkor ágyő.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
az egyetlen kockázatot per pillanat az jelenti, hogy nehogy lezúzzon valakit edzőtáborban.slowmotion
nyugi, 40 yard után a seggén veszi a levegőt, nem ér ő utol senkit sem, hogy lezúzza.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
tök mindegy, hogy idióta vagy nem idióta, ha egyáltalán eléri az 53-as keretet, de n-1 meccs után kiteszik, akkor nem adunk semmit, csak a weekly paycheck-et. az meg erősen valószíű, hogy veteránminimum, bónusz eszkalátorokkal, amiket ha nem ér el, akkor nem kap meg.
ha meg eléri, akkor elég jól játszott ahhoz, hogy egy hatodik köröst megérjen (egy hetedik körös ellenérték mellett). ha úgy döntenek, hogy nem annyival jobb az újaknál, mint amennyivel többet jelentene kiadási oldalon, akkor megköszönik a részvételt.

az egyetlen kockázatot per pillanat az jelenti, hogy nehogy lezúzzon valakit edzőtáborban.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Leet nem lehet pótolni, ami jó dolog ha játszik és annál rosszabb, ha nem. Amúgy ha valami pozitívumot akarsz olvasni McClainről, akkor a fenti szmájliban elrejtettem egy linket a szintén gyökér Tom Cabletől. 😊 Marinelli és Eberflus (LB kócs) elég jók lehetnek ahhoz, hogy gatyába rázzák, ha Rolando engedi. Több dobása nem hiszem hogy lenne...gyeek
egészen addig normális volt, amíg a nagyapja meg nem halt (2011), aki az apafigura volt az életében (nem segített neki az sem, hogy miután profi lett, gyerekkori bandatag haverjai két lábon járó ATM-ként használták, lehúzták állandóan). utána kezdte a baromságait, hogy fegyvert tartott valaki fejéhez, majd elsütötte mellette, meg ehhez hasonlók. de előtte sem mondanám, hogy jól játszott, mert coverage-ben limitált. futás ellen nem volt nála gond eleinte, aztán a 2012-ben csinált nagy hibákat, nagy szerepe volt abban, hogy Doug Martin 250+ yardot futott az ominózus meccsen, amit itt az első TD-nél művel az no comment:  www.youtube.com/watch?v=zhYE80tktqk - vagy ugyanebből a szezonból a Bengals ellen hasonló. nem játszott ekkor már sokat, mert Allen kidobta a csapatból, miután folyamatosan csökkentette a snapszámait.

amit legutóbb hallottam róla, az, hogy pár hónapja nem ment át a Ravensnél a fizikai felmérőn, és nem vállalta, hogy részt vesz a drillekben... de tegyük fel, hogy itt minden rendben lesz vele, és kihozzák belőle a maximumot. az upside-ja egy 2 down LB. ő az old school linebacker prototípusa, aki 20-30 éve nagy király lehetett volna, de ma nem, mert nem elég atletikus. a mért 40 yardos idejénél lassabban játszik, downhill LB, passz ellen gonodok vannak.deyell
ne is mondd azt a bengals meccset, kristály tiszta élénk emlék, hogy az idiótája elment a jobboldali lukra, a balon meg átment a villámléptű Green-Ellis (!) és futott mennyit is? 40-50 yardot?
Nem sokra rá volt edzésen, hogy Huff odament hozzá azzal, hogy "nem zavar téged, hogy kritizálnak etc, etc..." mire annyit nyögött Rolando, hogy "8 millió okom van rá, hogy ne zavarjon". Utána rakták ki a csapatból.
A Ravens tryoutot meg azzal kezdte, hogy egész egyszerűen elkésett.

Az, hogy lassú, nem játszik elég jól, egy dolog, megbocsátható lett volna, ha látszik az akarat rajta, de sajnos nem látszott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 416
Leet nem lehet pótolni, ami jó dolog ha játszik és annál rosszabb, ha nem. Amúgy ha valami pozitívumot akarsz olvasni McClainről, akkor a fenti szmájliban elrejtettem egy linket a szintén gyökér Tom Cabletől. 😊 Marinelli és Eberflus (LB kócs) elég jók lehetnek ahhoz, hogy gatyába rázzák, ha Rolando engedi. Több dobása nem hiszem hogy lenne...gyeek
egészen addig normális volt, amíg a nagyapja meg nem halt (2011), aki az apafigura volt az életében (nem segített neki az sem, hogy miután profi lett, gyerekkori bandatag haverjai két lábon járó ATM-ként használták, lehúzták állandóan). utána kezdte a baromságait, hogy fegyvert tartott valaki fejéhez, majd elsütötte mellette, meg ehhez hasonlók. de előtte sem mondanám, hogy jól játszott, mert coverage-ben limitált. futás ellen nem volt nála gond eleinte, aztán a 2012-ben csinált nagy hibákat, nagy szerepe volt abban, hogy Doug Martin 250+ yardot futott az ominózus meccsen, amit itt az első TD-nél művel az no comment:  www.youtube.com/watch?v=zhYE80tktqk - vagy ugyanebből a szezonból a Bengals ellen hasonló. nem játszott ekkor már sokat, mert Allen kidobta a csapatból, miután folyamatosan csökkentette a snapszámait.

amit legutóbb hallottam róla, az, hogy pár hónapja nem ment át a Ravensnél a fizikai felmérőn, és nem vállalta, hogy részt vesz a drillekben... de tegyük fel, hogy itt minden rendben lesz vele, és kihozzák belőle a maximumot. az upside-ja egy 2 down LB. ő az old school linebacker prototípusa, aki 20-30 éve nagy király lehetett volna, de ma nem, mert nem elég atletikus. a mért 40 yardos idejénél lassabban játszik, downhill LB, passz ellen gonodok vannak.

choose life
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Vélemény:
SMART

és nem arra a kicsi kocsira gondolok! 😊



Kicsit árnyaltabb részletezése a McClain tradenek, MOST jöhetnek a vélemények 😊:

-- If McClain is on the 53-man roster for more than five games OR on the 46-man roster for more than three games in 2014, AND the Cowboys have a WORSE record than Baltimore in 2014, the two teams will swap seventh-round picks in the 2016 draft.
-- If McClain plays more than 50% of the Cowboys defensive snaps in 2014, Dallas would give up their sixth-round pick in 2015, and receive a 2015 seventh-round pick from Baltimore.
-- If McClain is on the 53-man roster for fewer than five games AND on the 46-man roster for fewer than three games in 2014, the Cowboys have a BETTER record than Baltimore in 2014, Dallas gives up nothing.
-- If McClain plays less than 50% of the Cowboys defensive snaps in 2014, AND the Cowboys have a BETTER record than Baltimore in 2014, Dallas gives up nothing.BTB
gyeek

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
McClain nem volt ám rossz játékos a pályán. Nem is volt elit, ahogy draftolták (1/8 volt fejből, ha nem tévedek), ezért sokat keresett, annyit sosem ért. Lassú is, nehezen éri át a 4-3 MLB posztot. Lassan is fordul, néha hezitál is. Coverben nem nagy király, bár zónában elfogadható. Volt pickje vagy majdnem pickje, leginkább lassú labdák voltak, QB hibák nyomás alatt. Az is valami.
Ellenben labda közelben tud maradni, nagy súlyú, jól ütköző játékos, és van esze a focihoz. Kivéve mikor elszáll az agya, idióta zászlókat szed össze. Vagy mikor leszar mindent és mindenkit. Ilyenkor egyáltalán nem koncentrál.
Ez utóbbi a fő gond nála, mert pályán kívül aztán tényleg mindenkit lefosik. Lehet az edző, játékostárs, rendőr, bíró, vagy maga Isten. Komoly tehetsége van bajba kerülni ráadásul.
Viszont legalább fiatal. Van az a szint, akinél egy pofon hiányzik, vagy észbe kap magától. Lehet ez jön. Bár Rolando szvsz nem ez a szint. Ő gyökér, ahogy amadeus írta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Kicsit árnyaltabb részletezése a McClain tradenek, MOST jöhetnek a vélemények 😊:

-- If McClain is on the 53-man roster for more than five games OR on the 46-man roster for more than three games in 2014, AND the Cowboys have a WORSE record than Baltimore in 2014, the two teams will swap seventh-round picks in the 2016 draft.
-- If McClain plays more than 50% of the Cowboys defensive snaps in 2014, Dallas would give up their sixth-round pick in 2015, and receive a 2015 seventh-round pick from Baltimore.
-- If McClain is on the 53-man roster for fewer than five games AND on the 46-man roster for fewer than three games in 2014, the Cowboys have a BETTER record than Baltimore in 2014, Dallas gives up nothing.
-- If McClain plays less than 50% of the Cowboys defensive snaps in 2014, AND the Cowboys have a BETTER record than Baltimore in 2014, Dallas gives up nothing.BTB
gyeek
Rolandoval az a baj, hogy gyökér. Nincs olyan volt csapattársa és edzője, aki ne erősítené ezt meg. JaMarcus 2.0, csak a labda másik oldalán. Ha ingyen szedte volna fel a Cowboys, akkor is néznénk egy páran, hogy mégis minek, nem ő fogja Lee-t pótolni.Amadeus91
Leet nem lehet pótolni, ami jó dolog ha játszik és annál rosszabb, ha nem. Amúgy ha valami pozitívumot akarsz olvasni McClainről, akkor a fenti szmájliban elrejtettem egy linket a szintén gyökér Tom Cabletől. 😊 Marinelli és Eberflus (LB kócs) elég jók lehetnek ahhoz, hogy gatyába rázzák, ha Rolando engedi. Több dobása nem hiszem hogy lenne...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Kicsit árnyaltabb részletezése a McClain tradenek, MOST jöhetnek a vélemények 😊:

-- If McClain is on the 53-man roster for more than five games OR on the 46-man roster for more than three games in 2014, AND the Cowboys have a WORSE record than Baltimore in 2014, the two teams will swap seventh-round picks in the 2016 draft.
-- If McClain plays more than 50% of the Cowboys defensive snaps in 2014, Dallas would give up their sixth-round pick in 2015, and receive a 2015 seventh-round pick from Baltimore.
-- If McClain is on the 53-man roster for fewer than five games AND on the 46-man roster for fewer than three games in 2014, the Cowboys have a BETTER record than Baltimore in 2014, Dallas gives up nothing.
-- If McClain plays less than 50% of the Cowboys defensive snaps in 2014, AND the Cowboys have a BETTER record than Baltimore in 2014, Dallas gives up nothing.BTB
gyeek
Rolandoval az a baj, hogy gyökér. Nincs olyan volt csapattársa és edzője, aki ne erősítené ezt meg. JaMarcus 2.0, csak a labda másik oldalán. Ha ingyen szedte volna fel a Cowboys, akkor is néznénk egy páran, hogy mégis minek, nem ő fogja Lee-t pótolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Kicsit árnyaltabb részletezése a McClain tradenek, MOST jöhetnek a vélemények 😊:

-- If McClain is on the 53-man roster for more than five games OR on the 46-man roster for more than three games in 2014, AND the Cowboys have a WORSE record than Baltimore in 2014, the two teams will swap seventh-round picks in the 2016 draft.
-- If McClain plays more than 50% of the Cowboys defensive snaps in 2014, Dallas would give up their sixth-round pick in 2015, and receive a 2015 seventh-round pick from Baltimore.
-- If McClain is on the 53-man roster for fewer than five games AND on the 46-man roster for fewer than three games in 2014, the Cowboys have a BETTER record than Baltimore in 2014, Dallas gives up nothing.
-- If McClain plays less than 50% of the Cowboys defensive snaps in 2014, AND the Cowboys have a BETTER record than Baltimore in 2014, Dallas gives up nothing.BTB

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Az biztos hogy az egyik legjobb D szakember alá került így. Valóban ha akar itt bizonyíthat,javíthat,ha nem akkor sem lesz nagy baj.Amare
OFF
Te egyébkét elfelejtetted a jelszavadat, és újra kellett regelned?
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az biztos hogy az egyik legjobb D szakember alá került így. Valóban ha akar itt bizonyíthat,javíthat,ha nem akkor sem lesz nagy baj.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Vagy utolsó sanszot kapott a srác, és ezért bizonyítani fog!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
legrosszabb esetben veszítünk 60 helyet a draft végénslowmotion
Legjobb esetben meg 5-6ot. :p Plusz kompenzációs pickek, stb... Tavaly Edgar Jonesért adtak egy hetedik körös picket, nehezen tudom elképzelni, hogy nála haszontalanabb lenne McClain. Végső soron meg tényleg tökmindegy, ez nem egy Roy Williams trade, nincs nyomás az edzőkön vezetőségen, ha McClain egoja túl soknak bizonyul.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Néhány hete említettem a rotoworldös dramaturgiát, miszerint JJ egy kókler, a Dallas D óriási bajban van, pánik, apokalipszis, stb, meanwhile in Baltimore: Ozzie az Isten. Most a kettő egy rovatban... nem felejtették el magasztalni egy egyébként totál marginális manőverért: It's still impressive on Baltimore's behalf that GM Ozzie Newsome was able to get something in return for McClain. Valaki igazán összehozhatná már a feleket, firkász oldalról nagy a szerelem...gyeek
Hát azért egy egy éve sehol nem lévő, gyakorlatilag visszavonult játékosért picket szerezni, az igazán nem rossz manőver 😀
De nektek úgyis az a lényeg, hogy utólag nektek érje meg, akkor majd a Cowboys lesz az isten, hogy lókuki ellenértékért szerzett egy hasznos játékost 😊Wyatt
pontosan. legrosszabb esetben veszítünk 60 helyet a draft végén, legjobb esetben pedig egy egykori első körös tehetséget.

(egyébként csak azért igazolta le a front office, hogy Witten lerendezhesse ezt a lépes dolgot, ami pár éve húzódik.)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Néhány hete említettem a rotoworldös dramaturgiát, miszerint JJ egy kókler, a Dallas D óriási bajban van, pánik, apokalipszis, stb, meanwhile in Baltimore: Ozzie az Isten. Most a kettő egy rovatban... nem felejtették el magasztalni egy egyébként totál marginális manőverért: It's still impressive on Baltimore's behalf that GM Ozzie Newsome was able to get something in return for McClain. Valaki igazán összehozhatná már a feleket, firkász oldalról nagy a szerelem...gyeek
Hát azért egy egy éve sehol nem lévő, gyakorlatilag visszavonult játékosért picket szerezni, az igazán nem rossz manőver 😀
De nektek úgyis az a lényeg, hogy utólag nektek érje meg, akkor majd a Cowboys lesz az isten, hogy lókuki ellenértékért szerzett egy hasznos játékost 😊

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Néhány hete említettem a rotoworldös dramaturgiát, miszerint JJ egy kókler, a Dallas D óriási bajban van, pánik, apokalipszis, stb, meanwhile in Baltimore: Ozzie az Isten. Most a kettő egy rovatban... nem felejtették el magasztalni egy egyébként totál marginális manőverért: It's still impressive on Baltimore's behalf that GM Ozzie Newsome was able to get something in return for McClain. Valaki igazán összehozhatná már a feleket, firkász oldalról nagy a szerelem...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trade részletek:
Dallas traded 6th-rd pick for LB Rolando McClain and Baltimore's 7th-rd pick, per source. McClain wants to play.
Emellett Sean Lee hivatalosan is IRre lett rakva.iktriad
ne bassz ki velem, azt hittem trollkodsz az eredménykövetőben 😀Amadeus91
Sohasem tennék ilyet.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Trade részletek:
Dallas traded 6th-rd pick for LB Rolando McClain and Baltimore's 7th-rd pick, per source. McClain wants to play.
Emellett Sean Lee hivatalosan is IRre lett rakva.iktriad
ne bassz ki velem, azt hittem trollkodsz az eredménykövetőben 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
remek lesz ez a védelemAsbee
nem mondta senki, hogy túljut a 75-ös keretszűkítésen 😊
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
remek lesz ez a védelem


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trade részletek:
Dallas traded 6th-rd pick for LB Rolando McClain and Baltimore's 7th-rd pick, per source. McClain wants to play.
Emellett Sean Lee hivatalosan is IRre lett rakva.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rolando McClain a fedélzeten. Tradeltetek érte, de remélem max 2 zacskó mogyoró megy érte Baltimoreba.