Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Na, ez nem rossz: A gonosz Cowboys kihasználja szegény naív Tyront.gyeek
a cikk rövidlátóságánál már csak a kommentek durvábbak.
ilyenek, mint:
- azért lett nyolc év, hogy jobban szét lehessen osztani a bónuszt - igaz, hogy max 5 évre lehet leosztani, de hát kit érdekelnek a tények?
- Smith megszívta, mert nem tudja a vége felé újratárgyalni a szerződést - mert aztán ha évi 12-14 milliókat keres a szerződés vége felé, az nagyon szar neki, abból kenyeret se lehet venni...

na mindegy, aki hülye az... csináljon amit akar
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Na, ez nem rossz: A gonosz Cowboys kihasználja szegény naív Tyront.gyeek
Pedig JJ csak szar dealeket köt 😕
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Overthecap.com szerint 9.7M-em cap spacetek van, amelyet át tudtok görgetni jövőre.
2015-ös total salary-tok (dead money-val együtt) $142,085,042, és előzetes becslések szerint 2015-re 140M-re ugrik a cap.

Simán menedzselhetőnek tűnik a dolog és Dez be fog férni, de FA-n sok mozgásra nem számíthattok + rookie class is.Beki
ahhoz képest h évek óta minden évben mínusz 15-20 milliókkal állunk, és sikerül beférni valahogy, akkor jövőre nézve ez majdnem mennyország. Meg hátha idén is nem várt mértékben emelkedik a cap. Egyszer csak kijövünk már ebből a sz.r helyzetből.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Na, ez nem rossz: A gonosz Cowboys kihasználja szegény naív Tyront.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Tud valaki valamit Martez Wilson-ról? Ő is képben van.
Azt látom, hogy 2011-ben, mikor bejött az NFL-be, még 4,4-et tudott 40-en 6-4 és 250 létére!
Hogy kallódott le hozzánk??Charlie Firpo
Nálunk semmi másra nem volt jó, csak szituációs pass-rushernek, ez nem tetszett Ryanéknek tavaly és kitették. Gyorsnak gyors, de futás ellen nagyon simán eltolják, coverage-ben használhatatlan és annyira azért pass-rushban sem király, hogy csak erre tartsuk. A mi rendszerünkbe nagyon nem illett.Tocy
tehát kb olyan, mint Victor Butler, csak Butler négy tizeddel lassabb is volt. még jó, hogy Butlert nem vittétek el tőlünk.
oh wait... 😊slowmotion
Kb igen 😀 Mondjuk én speciel Butlert egy fokkal jobbnak tartom. Szóval Wilsonra nem nagyon érdemes alapozni...Tocy
Újonc évében azért megnyert egy meccset Butler az Eagles ellen, amikor estében még sikerült bokán pofoznia McNabbet aki épp szökni készült üres térben, de szerencsére elhasalt. Butlernek jók voltak az ösztönei, és remekül kijött Ryannel, nem csoda hogy nála kötött ki.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tud valaki valamit Martez Wilson-ról? Ő is képben van.
Azt látom, hogy 2011-ben, mikor bejött az NFL-be, még 4,4-et tudott 40-en 6-4 és 250 létére!
Hogy kallódott le hozzánk??Charlie Firpo
Nálunk semmi másra nem volt jó, csak szituációs pass-rushernek, ez nem tetszett Ryanéknek tavaly és kitették. Gyorsnak gyors, de futás ellen nagyon simán eltolják, coverage-ben használhatatlan és annyira azért pass-rushban sem király, hogy csak erre tartsuk. A mi rendszerünkbe nagyon nem illett.Tocy
tehát kb olyan, mint Victor Butler, csak Butler négy tizeddel lassabb is volt. még jó, hogy Butlert nem vittétek el tőlünk.
oh wait... 😊slowmotion
Kb igen 😀 Mondjuk én speciel Butlert egy fokkal jobbnak tartom. Szóval Wilsonra nem nagyon érdemes alapozni...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 sportgeza.hu/sport/nfl/2014/07/31/jeges_edzes/

Tisztára Lambeau Field.Old Green Bay
A zsák már a fejünkön van.😀😀
Ha eredményes, felőlem mehet az önostorozás is!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
 sportgeza.hu/sport/nfl/2014/07/31/jeges_edzes/

Tisztára Lambeau Field.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Overthecap.com szerint 9.7M-em cap spacetek van, amelyet át tudtok görgetni jövőre.
2015-ös total salary-tok (dead money-val együtt) $142,085,042, és előzetes becslések szerint 2015-re 140M-re ugrik a cap.

Simán menedzselhetőnek tűnik a dolog és Dez be fog férni, de FA-n sok mozgásra nem számíthattok + rookie class is.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most Mo-t röntgenezik - jobb térd.
Ha egy üzlet egyszer beindul, b...meg....:-/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Visszakanyarodva kicsit Lawrence-hez, Wilber előre léphet Sam Lb-ből DE-be a helyére is akár.
Crawford meg inkább belül maradna a falban.Charlie Firpo
Wilber tavaly is megpróbálta DE-ben, aztán sikerült jól felvennie a láthatatlan köpönyegét.
3-4-se OLB-nek jött asszem, és bár van átjárás a 4-3-as DE felé, azért nem annyira egyértelmű a dolog.slowmotion
Gondolhatod, hogy nem én találtam ki. Már FA összevetést is olvastam, kit hozhatnánk még.
Ezek csak opciók még, úgy látom, de sok játékos fog még lefolyni szezonkezdetig a Dunán.Charlie Firpo
gondoltam, hogy nem Te találtad ki, de hát ami nem működik, az nem működik.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Tud valaki valamit Martez Wilson-ról? Ő is képben van.
Azt látom, hogy 2011-ben, mikor bejött az NFL-be, még 4,4-et tudott 40-en 6-4 és 250 létére!
Hogy kallódott le hozzánk??Charlie Firpo
Nálunk semmi másra nem volt jó, csak szituációs pass-rushernek, ez nem tetszett Ryanéknek tavaly és kitették. Gyorsnak gyors, de futás ellen nagyon simán eltolják, coverage-ben használhatatlan és annyira azért pass-rushban sem király, hogy csak erre tartsuk. A mi rendszerünkbe nagyon nem illett.Tocy
tehát kb olyan, mint Victor Butler, csak Butler négy tizeddel lassabb is volt. még jó, hogy Butlert nem vittétek el tőlünk.
oh wait... 😊
több mint 9 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tud valaki valamit Martez Wilson-ról? Ő is képben van.
Azt látom, hogy 2011-ben, mikor bejött az NFL-be, még 4,4-et tudott 40-en 6-4 és 250 létére!
Hogy kallódott le hozzánk??Charlie Firpo
Nálunk semmi másra nem volt jó, csak szituációs pass-rushernek, ez nem tetszett Ryanéknek tavaly és kitették. Gyorsnak gyors, de futás ellen nagyon simán eltolják, coverage-ben használhatatlan és annyira azért pass-rushban sem király, hogy csak erre tartsuk. A mi rendszerünkbe nagyon nem illett.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Late last week, the Cowboys approached me with a deal I told my agents I wanted to sign. My agents explained the pros and cons of this deal versus one that may be shorter term and/or higher guarantee. After careful consideration, I decided this long term deal was exactly what I wanted. Over the past three years, the Cowboys organization and Jones Family have helped me through trying times and I felt this was my opportunity to return the gratitude. I am beyond grateful for the Cowboys staff, my teammates, and the fans, and wanted to ensure I was locked in as a "Cowboy for Life". I want to thank everyone for their support and look forward to having a star on my helmet for the remainder of my career.Tyron Smith

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Erre fel sem figyeltem, van itt még hely bőven:

Cowboys had roughly $10.7 million in salary-cap room. Smith’s cap number increased from $3.976 million to $4.976 million.
After Smith’s deal, that number is approximately $9.7 million.

Viszont jövőre...

Tyron Smith's 10-year deal with the Cowboys, which includes a $10 million signing bonus:
Year Base salary
2014 $1.079 million
2015 $11.039 million (fully guaranteed)
2016 $10 million (guaranteed for injury; fully guaranteed fifth day of league year)
2017 $10 million ($8 million guaranteed)
2018 $10 million
2019 $10 million
2020 $10 million
2021 $10.5 million
2022 $13.5 million
2023 $13.6 million

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tud valaki valamit Martez Wilson-ról? Ő is képben van.
Azt látom, hogy 2011-ben, mikor bejött az NFL-be, még 4,4-et tudott 40-en 6-4 és 250 létére!
Hogy kallódott le hozzánk??

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Visszakanyarodva kicsit Lawrence-hez, Wilber előre léphet Sam Lb-ből DE-be a helyére is akár.
Crawford meg inkább belül maradna a falban.Charlie Firpo
Wilber tavaly is megpróbálta DE-ben, aztán sikerült jól felvennie a láthatatlan köpönyegét.
3-4-se OLB-nek jött asszem, és bár van átjárás a 4-3-as DE felé, azért nem annyira egyértelmű a dolog.slowmotion
Először át kellett gondolnom, hogy a 3-4-es OLB-ből, hogyan lesz 4-3-as DE, de aztán végülis egyszerű. Aki 4-3-as Sam LB, annak a posztja 3-4-ben is ugyan az lenne, tehát egy agresszív, támadó beállítottságú LB, aki a 3-4-es védelemben lényegében DE. Így adott annak a lehetősége, hogy ismét kipróbálják 4-3-ban DE-nek, de ismétlem, szerintem ez csak újságírói vagy szurkolói "ne ugass itt egy csont" hír lesz.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Visszakanyarodva kicsit Lawrence-hez, Wilber előre léphet Sam Lb-ből DE-be a helyére is akár.
Crawford meg inkább belül maradna a falban.Charlie Firpo
Wilber tavaly is megpróbálta DE-ben, aztán sikerült jól felvennie a láthatatlan köpönyegét.
3-4-se OLB-nek jött asszem, és bár van átjárás a 4-3-as DE felé, azért nem annyira egyértelmű a dolog.slowmotion
Gondolhatod, hogy nem én találtam ki. Már FA összevetést is olvastam, kit hozhatnánk még.
Ezek csak opciók még, úgy látom, de sok játékos fog még lefolyni szezonkezdetig a Dunán.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
minden centet megér ezaz ember 23 évesen, már rutinnal, ilyen teljesítménnyel remlem,hozza ezt évekig.Kroos
Azt se felejtsük el hogy ez hosszu távú befektetés. Mar a következő (vélhetően rookie) QB is profitálni fog egy franchise LT-vel.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Visszakanyarodva kicsit Lawrence-hez, Wilber előre léphet Sam Lb-ből DE-be a helyére is akár.
Crawford meg inkább belül maradna a falban.Charlie Firpo
Wilber tavaly is megpróbálta DE-ben, aztán sikerült jól felvennie a láthatatlan köpönyegét.
3-4-se OLB-nek jött asszem, és bár van átjárás a 4-3-as DE felé, azért nem annyira egyértelmű a dolog.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kicsit elmosolyodtam (pedig nagyon nem vicces), mikor ránéztem a profilképemre, majd az aláírásra. Szerintem Tyront (vagy Dezt, Romot, ...) nem teszem ki....ok?
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Nyilván ha kiesik egy DE, akkor a legagresszívabb LB-t kell betenni a helyére, de valahogy ez túl nyilvánvaló nekem, szerintem ez amolyan terelő maszlag,így nagyon érdekel, hogy mi lesz a csapat valódi lépése. Most erre a Lawrence esetre meg mit mondjak? Kibaszottul örülök, mondhatom, Tyron annyira megörült, a hosszú távú szerződéssel járó nagy lóvénak, hogy 'kinyírta' DeMarcust.... fuck
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Visszakanyarodva kicsit Lawrence-hez, Wilber előre léphet Sam Lb-ből DE-be a helyére is akár.
Crawford meg inkább belül maradna a falban.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
minden centet megér ezaz ember 23 évesen, már rutinnal, ilyen teljesítménnyel remlem,hozza ezt évekig.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
És a firkászok máris kárognak:
NFL Network's Ian Rapoport said Cowboys LT Tyron Smith's new contract makes an extension for Dez Bryant "nearly impossible."

Majdnem lehetetlen, ergo lehetséges. Két éve sokan dörzsölték a tenyerüket, hogy fog összeroppani a Cowboys a sapka menedzsment miatt, valahogy az is elmaradt. A sport média többsége ezt a csapatot évek óta szopóágra tippelte, ahhoz képest a konstans 8-8 és az utolsó meccses NFC East döntők nem is olyan rosszak... Itt aggódnak a védelem miatt, inkább temessék a Giants támadójátékát!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.