Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
remek lesz ez a védelemAsbee
nem mondta senki, hogy túljut a 75-ös keretszűkítésen 😊
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
remek lesz ez a védelem


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trade részletek:
Dallas traded 6th-rd pick for LB Rolando McClain and Baltimore's 7th-rd pick, per source. McClain wants to play.
Emellett Sean Lee hivatalosan is IRre lett rakva.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rolando McClain a fedélzeten. Tradeltetek érte, de remélem max 2 zacskó mogyoró megy érte Baltimoreba.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
A Jimmy Kimmel-fele 'mean tweets' elert hozzank is, csinaltak a dc.com-on egy cowboys verziot. 😊Wirtschaftsteil
 www.dallascowboys.com/multimedia/videos/Cowboys_Players_Read_Mean_Tweets_From_Fans/00bafd88-d006-4ef6-888b-e51d108c88d6gyeek
Witten: "Sure" ezen megpusztultam 😀 😀beltazor
"True"

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
A Jimmy Kimmel-fele 'mean tweets' elert hozzank is, csinaltak a dc.com-on egy cowboys verziot. 😊Wirtschaftsteil
 www.dallascowboys.com/multimedia/videos/Cowboys_Players_Read_Mean_Tweets_From_Fans/00bafd88-d006-4ef6-888b-e51d108c88d6gyeek
Witten: "Sure" ezen megpusztultam 😀 😀beltazor
ez a legelső ez tökre régi poén már, egy Browns fan is ezt használta, amikor már a halálos ágyán volt.

Jimmy Kempski viszont létező személy, egész normális Eagles-szurkoló volt, amíg a sbnation-ön nem került be a blogjuk csapatába, onnantól megnőtt a seggfej-faktor a vérében...
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
A Jimmy Kimmel-fele 'mean tweets' elert hozzank is, csinaltak a dc.com-on egy cowboys verziot. 😊Wirtschaftsteil
 www.dallascowboys.com/multimedia/videos/Cowboys_Players_Read_Mean_Tweets_From_Fans/00bafd88-d006-4ef6-888b-e51d108c88d6gyeek
Witten: "Sure" ezen megpusztultam 😀 😀

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
A Jimmy Kimmel-fele 'mean tweets' elert hozzank is, csinaltak a dc.com-on egy cowboys verziot. 😊Wirtschaftsteil
 www.dallascowboys.com/multimedia/videos/Cowboys_Players_Read_Mean_Tweets_From_Fans/00bafd88-d006-4ef6-888b-e51d108c88d6

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
A Jimmy Kimmel-fele 'mean tweets' elert hozzank is, csinaltak a dc.com-on egy cowboys verziot. 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Red zone felállások, nyalánkság hozzáértőknek (én nem vagyok az):

 bleacherreport.com/articles/2110604-nfl-101-introducing-the-basic-red-zone-route-combinations


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Prisco listája szerint:
Dallas Cowboys

Overrated: CB Brandon Carr ­­-- He is a top-­dollar free agent who didn't play like it last season. He needs to step up his game or he could be gone in 2015.

Underrated: QB Tony Romo ­­-- Yes, Romo. Without him, the Cowboys stink. And let's please stop the narrative that he's bad in the fourth quarter. He was really good in that quarter last season.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Több helyen olvastam, hogy ő lehet a befutó punterünk, nem C. Jones.


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Ritkán írok ide, mert ti mindent leírtok, ami fontos, de ezen jót mosolyogtam... Érdekes lenne. 😀

Dallas Cowboys ‏@dallascowboys · 2h
Hey @KingJames, we’re thinking the same thing…
Jughead
szerintem is esélytelen a 6-os mezre... 😀
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ez egy jó összefoglaló a pozíciós harcokról - is:
 www.bloggingtheboys.com/2014/6/23/5834464/building-the-dallas-cowboys-roster-assessing-the-2014-offseasonCharlie Firpo
Tényleg nagyon jó cikk. Ez alapján viszont nem mondhatnánk, hogy FS bajban lennénk. Tetszik a keretmódosítás is és az előrelátó bőséges mélyítés is, tekintetbe véve az évek óta tartó Dallasi sérüléshullámot.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Meg ez is érdekes lehet:
According to Adam Caplan of ESPN, the Dallas Cowboys are planning to sign veteran guard Uche Nwaneri, formerly of the Jacksonville Jaguars.Charlie Firpo
Már alá is írt azóta.

Tavaly nem volt túl jó éve a PFF szerint (is). Látszott rajta már, hogy öregszik. Átlagos játékosnak mondanám. Cserének mondjuk szerintem ideális RG poszton.iktriad
Kösz, cserének asszem jó lesz!

Pro Football Focus ranked Nwaneri as the 34th best guard in the NFL last season. According to their statistics, he excelled in both pass blocking (12th) and screen blocking (10th). But Nwaneri also ranked a lowly 64th in run blocking. Which is a bit surprising especially as he was described as “a mauling inside run blocker” early in his career. And Nwaneri was also part of the O-line that help running back Maurice Jones-Drew gain a career-high 1,606 rushing yards back in 2011.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ritkán írok ide, mert ti mindent leírtok, ami fontos, de ezen jót mosolyogtam... Érdekes lenne. 😀

Dallas Cowboys ‏@dallascowboys · 2h
Hey @KingJames, we’re thinking the same thing…
Jughead
Ő az igazi Dallas fun, ha jól emlékszem, idén is eljött az edzések megkezdése előtt.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg ez is érdekes lehet:
According to Adam Caplan of ESPN, the Dallas Cowboys are planning to sign veteran guard Uche Nwaneri, formerly of the Jacksonville Jaguars.Charlie Firpo
Már alá is írt azóta.

Tavaly nem volt túl jó éve a PFF szerint (is). Látszott rajta már, hogy öregszik. Átlagos játékosnak mondanám. Cserének mondjuk szerintem ideális RG poszton.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Ritkán írok ide, mert ti mindent leírtok, ami fontos, de ezen jót mosolyogtam... Érdekes lenne. 😀

Dallas Cowboys ‏@dallascowboys · 2h
Hey @KingJames, we’re thinking the same thing…
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nekünk most 8,5 milliós space-nk van, ez még jó lehet valakire.
When it comes to the NFC East, Washington has just $2.5 million left in cap space. The Philadelphia Eagles have the most within the division at $19.3 million with the New York Giants coming in third at $6.9 million.

Ez egy jó összefoglaló a pozíciós harcokról - is:
 www.bloggingtheboys.com/2014/6/23/5834464/building-the-dallas-cowboys-roster-assessing-the-2014-offseason

Meg ez is érdekes lehet:
According to Adam Caplan of ESPN, the Dallas Cowboys are planning to sign veteran guard Uche Nwaneri, formerly of the Jacksonville Jaguars.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
vki tudna pár szór írni az edzésekről? Az újoncok milyenek? Előre is köszi! 😊Mr. Bombastic
Pont ma néztem:
Demarcus jó, az edzőket meggyőzte.
Martin is, de hát őt azért tudtuk is.
Az új DT McClain elég jónak tűnik eddig.
Bishop és Gardner még, akiket emlegetnek, hogy szituációs falembernek jók lesznek.
Meg olyat is olvastam az RB harc kapcsán, hogy Malena és Copeland is bejöhet.
Mitchell-t (CB) is mindig emlegetik.
Szerintem az utóbbiak majd csak Oxnard után dőlnek el.
Ja és - anyám - Weeden jó.....😀

Többiek mit olvastak?Charlie Firpo
Köszönöm az összefoglalót! 😊 Hol nézted?
Örömteli, hogy a falak jól muzsikálnak. Remélem szezonban is így lesz, szükség lesz rájuk. Jó lenne ha ezekre a futókra nem lenne szükség és Murray le tudná hozni a szezont sérülés nélkül. Az tök jó, hogy Weeden jó, de a pálya közelében se nagyon szeretném látni 😀Mr. Bombastic
Nekem ez van beállítva:
 sportspyder.com/teams/dallas-cowboys/news

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
vki tudna pár szór írni az edzésekről? Az újoncok milyenek? Előre is köszi! 😊Mr. Bombastic
Pont ma néztem:
Demarcus jó, az edzőket meggyőzte.
Martin is, de hát őt azért tudtuk is.
Az új DT McClain elég jónak tűnik eddig.
Bishop és Gardner még, akiket emlegetnek, hogy szituációs falembernek jók lesznek.
Meg olyat is olvastam az RB harc kapcsán, hogy Malena és Copeland is bejöhet.
Mitchell-t (CB) is mindig emlegetik.
Szerintem az utóbbiak majd csak Oxnard után dőlnek el.
Ja és - anyám - Weeden jó.....😀

Többiek mit olvastak?Charlie Firpo
Talán még Hamilton az akit emlegettek többször,FS poszton is elég nagy homály van.Tehenész
Miért mi van Wilcoxal?Wong
Vagy nem edzett vagy gyengén, mert én nem olvastam róla jókat.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
vki tudna pár szór írni az edzésekről? Az újoncok milyenek? Előre is köszi! 😊Mr. Bombastic
Pont ma néztem:
Demarcus jó, az edzőket meggyőzte.
Martin is, de hát őt azért tudtuk is.
Az új DT McClain elég jónak tűnik eddig.
Bishop és Gardner még, akiket emlegetnek, hogy szituációs falembernek jók lesznek.
Meg olyat is olvastam az RB harc kapcsán, hogy Malena és Copeland is bejöhet.
Mitchell-t (CB) is mindig emlegetik.
Szerintem az utóbbiak majd csak Oxnard után dőlnek el.
Ja és - anyám - Weeden jó.....😀

Többiek mit olvastak?Charlie Firpo
Talán még Hamilton az akit emlegettek többször,FS poszton is elég nagy homály van.Tehenész
Miért mi van Wilcoxal?
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
vki tudna pár szór írni az edzésekről? Az újoncok milyenek? Előre is köszi! 😊Mr. Bombastic
Pont ma néztem:
Demarcus jó, az edzőket meggyőzte.
Martin is, de hát őt azért tudtuk is.
Az új DT McClain elég jónak tűnik eddig.
Bishop és Gardner még, akiket emlegetnek, hogy szituációs falembernek jók lesznek.
Meg olyat is olvastam az RB harc kapcsán, hogy Malena és Copeland is bejöhet.
Mitchell-t (CB) is mindig emlegetik.
Szerintem az utóbbiak majd csak Oxnard után dőlnek el.
Ja és - anyám - Weeden jó.....😀

Többiek mit olvastak?Charlie Firpo
Talán még Hamilton az akit emlegettek többször,FS poszton is elég nagy homály van.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
vki tudna pár szór írni az edzésekről? Az újoncok milyenek? Előre is köszi! 😊Mr. Bombastic
Pont ma néztem:
Demarcus jó, az edzőket meggyőzte.
Martin is, de hát őt azért tudtuk is.
Az új DT McClain elég jónak tűnik eddig.
Bishop és Gardner még, akiket emlegetnek, hogy szituációs falembernek jók lesznek.
Meg olyat is olvastam az RB harc kapcsán, hogy Malena és Copeland is bejöhet.
Mitchell-t (CB) is mindig emlegetik.
Szerintem az utóbbiak majd csak Oxnard után dőlnek el.
Ja és - anyám - Weeden jó.....😀

Többiek mit olvastak?Charlie Firpo
Köszönöm az összefoglalót! 😊 Hol nézted?
Örömteli, hogy a falak jól muzsikálnak. Remélem szezonban is így lesz, szükség lesz rájuk. Jó lenne ha ezekre a futókra nem lenne szükség és Murray le tudná hozni a szezont sérülés nélkül. Az tök jó, hogy Weeden jó, de a pálya közelében se nagyon szeretném látni 😀


több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 750 — Cowboys fan
Többiek mit olvastak?Charlie Firpo
én mondjuk SPAR-katalógust, de az nem tartozik ide 😛