Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Kb. majd a tavalyi Denver elleni meccshez hasonlók várhatók. Csak remélhetőleg majd mi szerezzük a több pontot. Ha az O-ből nem sérül le senki meghatározó akkor akár mehet egy darabig ez a "csináljunk több pontot mint amennyit a D benyel" stílus.


több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egy legenda, egy hall of famer helyett egy mi lett volna ha játékos lett,lesz sajos.....
Egy esélyünk van: Marinelli rendbe rakja a védelmet kihozzák a maximumot+ egy még jobban erősödött O fal mellett, sok futójáték,,sok rövid passz, h minnél tovább legyen fenn az O, + ne legyenek sérülések.
Még egy Romo,Dez,Murray sérülés v közülök 1-2 már mehetünk és az 1/1re....

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 www.dallascowboys.com/news/article-JeffSullivan/STAR-With-His-Passion-Sean-Lee-Simply-Deserves-Better/95cbd6c3-a6bc-41da-9daf-f46070329f20#commentSystem

Érdemes elolvasni,ilyenkor még jobban tudom sajnálni,és maga a cím is jól írja: simply deserves better

(kommentekbe sikerült belefutnom jó pár SHAWN LEE be... van baj)
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Annyira tartottam ettől, hogy vmi ilyen fog történni, és tessék. Kész vagyok...
Furcsa, hogy egy ilyen játékos, aki ennyire fejlődőképes és tehetséges, a csapat felé mutatott alázatáról már nem is beszélve, 4. évében sem érhet révbe és válhat belőle az aminek született.
Iszonyat igazságtalannak tartom. Ő Ray Lewis szintű karriert érdemelne, eltekintve attól, hogy csillagos és amúgy is erre húzna a szívem.
Én nem temetem, mindenki tudja, hogy több van benne mint amit a 4 év alatt elért, és hiszek benne, hogy erre nem cáfol rá.
!keep fighting Sean!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szegény srác, ilyen már tényleg csak a mesében van. 😕

Amúgy egyre biztosabb vagyok benne, hogy ennek a rengeteg korai sérülésnek részben a hülye új szabályozás az oka, ahol gyakorlatilag alig van már lehetősége a csapatnak az "organized" tréningeken kívül kapcsolatba lépnie a játékossal. Hónapkig magukban gyúrnak, futnak, stb. valahol, aztán odamennek az edzésre anélkül, hogy egy fizikoterapeuta és egy profi stáb fokozatosan felkészítené őket, az izomzatukat, az izületeiket a high stress igénybevételre, És jön a baj, mert a limitált edzéslehetőség miatt a csapatoknak sincs idejük felvezető, felkészítő alaptréningeket tartani.peterk2005
Ebben az esetben valószínűleg nem erről volt szó, a profi stáb végig Lee mögött volt.
Ez egy sajnálatos rossz lépés/rossz testtartás volt, tíz perccel az edzés vége előtt, táhát a rossz bemelegítésről sem lehetett szó. Martin a non-contact helyett a semi-contact-ot alkalmazta a csk-n.
Neki sajnos a szervezete nem volt alklamas az NFL-re, az agya és a reagálási képessége viszont azon felül volt, ezért volt ő a legjobb nálunk (meg a ligában is a legjobbak között).
Múlt idő, mert innen asszem már nincs visszaút.

Általában viszont igazad van, amit kiharcoltak a játékosok, az szépen visszaüt. Aluledzettség = éles szituban sérülésveszély.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Hát ezt nem hiszem el!!! Nem kellene valami átok levevő boszorkányt alkalmaznia a Dallasnak? Meg mondjuk Jonatahan Vilma-t sebtiben?tamas424
Vele sem hiszem hogy sokkal beljebb lennétek, két éve nem volt képes végigjátszani összesen 10 meccset 100%-on, és szerintem már sosem lesz képes sajnos. Mint leader és mint "defensive QB" ma is hasznos, de a sebessége már nem igazi egészségesen sem.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szegény srác, ilyen már tényleg csak a mesében van. 😕

Amúgy egyre biztosabb vagyok benne, hogy ennek a rengeteg korai sérülésnek részben a hülye új szabályozás az oka, ahol gyakorlatilag alig van már lehetősége a csapatnak az "organized" tréningeken kívül kapcsolatba lépnie a játékossal. Hónapkig magukban gyúrnak, futnak, stb. valahol, aztán odamennek az edzésre anélkül, hogy egy fizikoterapeuta és egy profi stáb fokozatosan felkészítené őket, az izomzatukat, az izületeiket a high stress igénybevételre, És jön a baj, mert a limitált edzéslehetőség miatt a csapatoknak sincs idejük felvezető, felkészítő alaptréningeket tartani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
 m.espn.go.com/general/story?storyId=9589723&city=dallas&src=desktop
Itt van részletezve.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Hiába kapott 42 millás szerződést. Vannak benne mérkőzés szám elvárások ha jol emlékszem.Blevi
Az sztem a "bónuszra" vonatkozik,szval vmi 7 millió helyett 8,5 ha egy bizonyos meccsszámot elér,tehát a 7 mindenképp jár,de ez nem biztos,hogy így pontos
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Hiába kapott 42 millás szerződést. Vannak benne mérkőzés szám elvárások ha jol emlékszem.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mondjuk annyiban tényleg "jó" hogy most aki fellép majd helyette az kap egy full trainning campet meg az előszezon meccseket,legyen ez akár valaki külsős akár esetleg valaki a Hitchens-Carter-Holloman hármasból. Akármennyire is fáj Leeről meg lehet szépen lemondani,5 év 5 csonka szezon ebből majdnem kettő teljesen out.Cowboykarcsi
én is maximum ennyi pozitívumot találtam az egészbe..

Viszont a lemondás nem olyan egyszerű,most kapott 42 millás szerződést..reményeim meg eddig tartottak egy sérülésmentes szezonról
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mondjuk annyiban tényleg "jó" hogy most aki fellép majd helyette az kap egy full trainning campet meg az előszezon meccseket,legyen ez akár valaki külsős akár esetleg valaki a Hitchens-Carter-Holloman hármasból. Akármennyire is fáj Leeről meg lehet szépen lemondani,5 év 5 csonka szezon ebből majdnem kettő teljesen out.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Hát ezt nem hiszem el!!! Nem kellene valami átok levevő boszorkányt alkalmaznia a Dallasnak? Meg mondjuk Jonatahan Vilma-t sebtiben?
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kedvenc fantasy LB.
Sajnálom,hogy idén már várhatóan nem játszik. Öröm az ürömben,hogy még a playbook install előtt történt, a snapeket teljes egészében kaphatja a helyettese.
Nagy feladat lesz.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
 m.dallascowboys.com/s/30667/260?itemPos=4&itemUri=-807327654%2F1410147891514155122320411256
Hogyvolt a sérülésrol, Dezrol, es a Lawrence vs Tyron battle.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
😥 😥

Most vagy Carter veszi át a helyét, vagy hozunk egy tapasztalt LB-t (Vilma-t emlegetik).
Marinellinek - és az egész csapatnak - fel van adva a lecke.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ez volt a red flag 4 eve mikor draftoltuk, végre örülhetnek a szakértők hogy megint lehet JJ-t meg a csapatot fikazni. Nem véletlen h Shaziert akartuk a drafton... Hosszu idény lesz megint. 😕
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos az ACL szakadás diagnózisa. Tényleg ennyi volt szerencsétlennek idénre. 😕
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
😥 😥
ilyen tényleg nincs...szerencsétlen Lee... amit írtam lentebb tartom... reménykedtem a védelemben,de A vezér nélkül, - 50%

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nem találok szavakat. Ez már röhej a köbön.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Részvétem, de tényleg, nagyon csípem és sajnálom, ez már hosszútávra se sok jót jelent..............
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Sajnos a fociban a sérülékenység ugyanakkora faktor, mint bármely labdás vagy fizikális képesség. Csak az a hiba, hogy gyakorlatilag Lee-re építjük a védelmet már évek óta, de úgy tűnik, itt is váltani kell.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
jobbulást neki, most hallom ACL :/

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 5 min
Cowboys fear LB Sean Lee tore his left ACL. Lee will undergo an MRI today to see if Cowboys fears are reality.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Hogy nálunk mindig csak a szar van...

Ez meg még azért korai. Legalábbis rohadtul remélem, hogy nem ekkora a para.

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 8 p

If Dallas is in market for a LB, one who is recovered from knee issues is former Saint Jonathan Vilma. Now said to be healthy and ready.