Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
 www.nfl.com/top100/2014#video=0ap2000000356005
Fura lesz nélküle..Mr. Bombastic

Ő már orange...
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
https://d1sgwhnao7452x.cloudfront.net/dazn-og.jpg
NFL Game Pass on DAZN | DAZN GB
Get NFL Game Pass on DAZN to watch every regular and postseason game, Super Bowl LVIII, shows and more.

Fura lesz nélküle..


több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
 m.espn.go.com/general/blogs/blogpost?blogname=dallascowboys&id=4728939&city=dallas
Nem véletlenül sokunk kedvence. Kicsit uborkaszezon cikk de azert valami. 😊
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Szerintem is jobb így, (én a Lovie Smith-Bucs-ot xeltem), én előre tekintek, kíváncsi vagyok Lawrence-re, mennyire engedik fel egyáltalán, meg Crawford-ra is.
Ware már dallaszi történelem. Ami most per pill a legfontosabb belőle, az az, hogy Tyron-t mennyire tanította meg a finomságokra.
Asszem idén nem fogjuk előre unni a csapatot, sok poszton lesznek új arcok!Charlie Firpo
Az, hogy sok új arc lesz engem elégedettséggel tölt el, mert ez nekem azt jelenti, hogy Jerry nem az "öreg" legendákba fektet nagy pénzt ezzel kiiktatva a csapatot évekre előre a cap helyzettel, hanem a fiatalokban keresi a jövőt és nagyon pozitív.
Leszarom a firkászokat, én a Dallasi draftokkal meg vagyok elégedve az utóbbi időben.
Claiborne bustnak néz ki, dehát nem minden arany ami fénylik. Róla már egy picit lemondtam, de meglepetéstér okozni. Lawrence nekem nagyon a Dallasi jövő, bízom benne.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mivel nem twitterezek ...gyeek
Én múltkor azt olvastam,h a DL-ünk azért nem ér egy kalap szart sem,mert Ware elhagyott minket és nélküle már eleve nem lehet normális line Dallasban,illetve h Jerry olcsó jánosokból akarja megoldani a pass-rusht,ami nem volt és így nem is lesz...Wong
Az NFL.com-ról:
What was the best offseason acquisition?
Ez vezet: 26%Broncos snatch DeMarcus Ware.

Legyen nekik jó.Charlie Firpo
"Ne" tessék. Igazad van, örüljenek.
Ware téma egyébként, kb olyan mint Romoé. Megkérdezel 10 embert abból 5 azt mondja jól tette, 5 meg azt, hogy nem. Én mint DC fan, azt mondom, hogy ha nem tudott engedni abból a pénzből amit kért el kellett engedni. Ő is ember, ő is pénzből él. Ő tudja a legjobban, hogy még valójában mennyire gyors és terhelhető. Kért egy vagon pénz, és kapott is. Elment. Nekünk így jobb, szerintem.Wong
Szerintem is jobb így, (én a Lovie Smith-Bucs-ot xeltem), én előre tekintek, kíváncsi vagyok Lawrence-re, mennyire engedik fel egyáltalán, meg Crawford-ra is.
Ware már dallaszi történelem. Ami most per pill a legfontosabb belőle, az az, hogy Tyron-t mennyire tanította meg a finomságokra.
Asszem idén nem fogjuk előre unni a csapatot, sok poszton lesznek új arcok!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Mivel nem twitterezek ...gyeek
Én múltkor azt olvastam,h a DL-ünk azért nem ér egy kalap szart sem,mert Ware elhagyott minket és nélküle már eleve nem lehet normális line Dallasban,illetve h Jerry olcsó jánosokból akarja megoldani a pass-rusht,ami nem volt és így nem is lesz...Wong
Az NFL.com-ról:
What was the best offseason acquisition?
Ez vezet: 26%Broncos snatch DeMarcus Ware.

Legyen nekik jó.Charlie Firpo
"Ne" tessék. Igazad van, örüljenek.
Ware téma egyébként, kb olyan mint Romoé. Megkérdezel 10 embert abból 5 azt mondja jól tette, 5 meg azt, hogy nem. Én mint DC fan, azt mondom, hogy ha nem tudott engedni abból a pénzből amit kért el kellett engedni. Ő is ember, ő is pénzből él. Ő tudja a legjobban, hogy még valójában mennyire gyors és terhelhető. Kért egy vagon pénz, és kapott is. Elment. Nekünk így jobb, szerintem.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mivel nem twitterezek ...gyeek
Én múltkor azt olvastam,h a DL-ünk azért nem ér egy kalap szart sem,mert Ware elhagyott minket és nélküle már eleve nem lehet normális line Dallasban,illetve h Jerry olcsó jánosokból akarja megoldani a pass-rusht,ami nem volt és így nem is lesz...Wong
Az NFL.com-ról:
What was the best offseason acquisition?
Ez vezet: 26%Broncos snatch DeMarcus Ware.

Legyen nekik jó.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Mivel nem twitterezek ...gyeek
Én múltkor azt olvastam,h a DL-ünk azért nem ér egy kalap szart sem,mert Ware elhagyott minket és nélküle már eleve nem lehet normális line Dallasban,illetve h Jerry olcsó jánosokból akarja megoldani a pass-rusht,ami nem volt és így nem is lesz...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Egyes források szerint Jones Urlachert fűzi, hogy térjen vissza egy évre, bár azóta JJ cáfolta is ezt. 😀Stez
végülis csak szarrá sérült, lelassult, és egy éve nincs játékban. aha, tényleg elhisszük.
ez van, ha Ed Werdernek kell a kattintás. (igazából tarkón baszás kellene neki...)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyes források szerint Jones Urlachert fűzi, hogy térjen vissza egy évre, bár azóta JJ cáfolta is ezt. 😀

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
The Cowboys are giving Justin Durant first-team reps at middle linebacker during OTAs.
Dallas has little idea what it's going to do to replace Sean Lee (ACL tear), and is mixing and matching before training camp. Durant was tentatively expected to be released earlier this offseason, but he's needed now. He'll battle DeVonte Hollman and rookie Anthony Hitchens for starting Mike linebacker reps.rotoworld
Cowboys executive VP Stephen Jones said the team would be open to bringing back retired DT Josh Brent once he's released from jail.
Brent, of course, is in jail after he was found guilty of intoxication manslaughter. He was sentenced to 180 days in jail and ten years probation. Brent got off extremely easy. He was facing 20 years behind bars. That the Cowboys would even entertain this potential circus points to how dire the situation is on the defensive line in Dallas. Brent "retired" from the NFL last summer.rotoworld
A két felvetéshez:
1. a 'szakabb' cikkek szerint a weak-side LB a kulcsposzt T2-ben, ezért annyira nem aggódnak az edzők, Hitchens, Holló, de még Will Smith neve is felmerült Durant mellett Lee helyére. Ami biztosnak tűnik, az Carter helye, és ha jól értem, ő fogja hívni a playeket is.
2. A DL Selvie-McClain-Melton-Lawrence kezdő a tervek szerint, de a többiek (pl. Crawford) is ott vannak, sok snap-nél fent is lesznek. Bródusz szerint McClain nagyon hasít, ő lehet a meglepetésember.

Szóval elvben összeállt a DL, van még pont 3 hónap a gyakorlásra.
Hajrá!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Mivel nem twitterezek a Cowboys infot régebben rendszeresen a rotoworldről szereztem és mostanában is rá szoktam tekinteni, bár már nem olyan rendszerességgel mint régen. Itt is felbasz az a bárgyú demagóg ökörség ami nagy divattá vált az elmúlt pár évben. Ha pl. a Ravensről és Ozzie Newsomeról van szó, akkor jó eséllyel a makkját polírozzák, ha a Cowboysról, akkor nem zárkóznak el a képzelgéstől sem, hogy valami kivetnivalót találjanak. Íme két gyöngyszem az elmúlt pár napból:

The Cowboys are giving Justin Durant first-team reps at middle linebacker during OTAs.
Dallas has little idea what it's going to do to replace Sean Lee (ACL tear), and is mixing and matching before training camp. Durant was tentatively expected to be released earlier this offseason, but he's needed now. He'll battle DeVonte Hollman and rookie Anthony Hitchens for starting Mike linebacker reps.rotoworld
Szóval a védelem nexusa a szezon legelső edzésén kidől a szezonra. Szopás, ez van, de mint párszor már elhangzott még rengeteg idő maradt kitalálni ki a legmegfelelőbb ember a helyettesítésére és érthető módon nem is kapkodják el a döntést és nem igazolnak le egy öreget az utcáról. Erre komolyan az a reakció, gőzük sincs ki fogja helyettesíteni?! Hitchenst pont hogy ilyen esetre draftolták és két játékos is képes lehet elfogadható szinten betölteni a posztot. Leet nem lehet pótolni amúgy sem.

Cowboys executive VP Stephen Jones said the team would be open to bringing back retired DT Josh Brent once he's released from jail.
Brent, of course, is in jail after he was found guilty of intoxication manslaughter. He was sentenced to 180 days in jail and ten years probation. Brent got off extremely easy. He was facing 20 years behind bars. That the Cowboys would even entertain this potential circus points to how dire the situation is on the defensive line in Dallas. Brent "retired" from the NFL last summer.rotoworld
A klasszikus "istenem de borzalmas a D-line". -_- Mire egyáltalán szóba kerülne, hogy valóban visszahoznák-e még egy draft minimum jön, szóval ez még nagyon távlati terv. Doktor Firkásznak persze a DL krízis jön elő, még véletlenül sem a jó öreg keresztény megbocsátás ideálja, az hogy még ha az ostoba gyerek elkövetett egy óriási hibát ami a legjobb barátja életébe került, akkor is lehet esélye valahol folytatni az életét és nem fordítanak hátat neki mindenhol. A kákán is a csomót keresik, komolyan szánalmasnak tartom.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Matt Johnson tweaked his hamstring at the end of last week’s OTAs. He was held out of Monday’s practice for precautionary reasons.

szegény gyerek,neki úgy néz ki még a ballet bars-ok se segítenek 😀Tehenész
mer' baszki, rúd mellé nem adtak tüllszoknyát, úgy meg nehéz...slowmotion
Még jó, hogy nem hozzánk került a csókolódzó fiú, mert nem tudnánk lemosni magunkról a ballet-cowgirlz-t..😛

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Matt Johnson tweaked his hamstring at the end of last week’s OTAs. He was held out of Monday’s practice for precautionary reasons.

szegény gyerek,neki úgy néz ki még a ballet bars-ok se segítenek 😀Tehenész
mer' baszki, rúd mellé nem adtak tüllszoknyát, úgy meg nehéz...
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Matt Johnson tweaked his hamstring at the end of last week’s OTAs. He was held out of Monday’s practice for precautionary reasons.

szegény gyerek,neki úgy néz ki még a ballet bars-ok se segítenek 😀
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Igazából semmit nem tudunk, milyen lesz ez a védelem, bármi lehet ebből. Nagyon gyenge, de akár jó is. Nagyon kíváncsi leszek rájuk.

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kicsit előretekintve szeptemberre,nagyon kíváncsi vagyok a Murray/Dunbar párosra Linehan rendszerébe,mert amikor lions meccset néztem,nagyon jól használták Reggie Bush-t is,főleg a "catch and run" helyzetekbe,ami fekszik mindkét játékosunknak is.Tehenész
Én is kiváncsi vagyok, meg Malena is jól mozog. Kérdés, hány fősre tervezik az RB keretet, és hogy lesz-e idén Fullback is.
Endzone vagy 3-rövid play-nél nem ártana, nem?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azt írják BTB-n, hogy Bishop és Coleman is megragadhat a DL-ben, ami várhatóan 10+ Spencer fős lehet idén.
Videók rólunk:


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Kicsit előretekintve szeptemberre,nagyon kíváncsi vagyok a Murray/Dunbar párosra Linehan rendszerébe,mert amikor lions meccset néztem,nagyon jól használták Reggie Bush-t is,főleg a "catch and run" helyzetekbe,ami fekszik mindkét játékosunknak is.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Bródusz mester szerint DeLa egész jól csinálja edzéseken, ez bíztató:

"Every day that DeMarcus Lawrence has lined up in practice this week, he has had to face Tyron Smith or Jermey Parnell and neither has cut him a bit of slack. To his credit, he has not backed down on any snaps. There were several reps on Tuesday where he put Smith in some poor blocking positions. What has been most surprising is that Lawrence has done it with power,"Charlie Firpo
Ámen

De tavaly Ware! is megverte elvileg sokszor,aztán tessék..
Lehet Smith nem erölteti meg túlzottan magát offseasonbe 😀Tehenész
Azért remélem, hogy a tyronaszaurusz nem engedi, hogy egy zöldfülű szívassa csak úgy 😛.
Nekem amúgy most Lee után minden kis jó hír jól esik.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Bródusz mester szerint DeLa egész jól csinálja edzéseken, ez bíztató:

"Every day that DeMarcus Lawrence has lined up in practice this week, he has had to face Tyron Smith or Jermey Parnell and neither has cut him a bit of slack. To his credit, he has not backed down on any snaps. There were several reps on Tuesday where he put Smith in some poor blocking positions. What has been most surprising is that Lawrence has done it with power,"Charlie Firpo
Ámen

De tavaly Ware! is megverte elvileg sokszor,aztán tessék..
Lehet Smith nem erölteti meg túlzottan magát offseasonbe 😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Bródusz mester szerint DeLa egész jól csinálja edzéseken, ez bíztató:

"Every day that DeMarcus Lawrence has lined up in practice this week, he has had to face Tyron Smith or Jermey Parnell and neither has cut him a bit of slack. To his credit, he has not backed down on any snaps. There were several reps on Tuesday where he put Smith in some poor blocking positions. What has been most surprising is that Lawrence has done it with power,"

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/news/article-JeffSullivan/STAR-With-His-Passion-Sean-Lee-Simply-Deserves-Better/95cbd6c3-a6bc-41da-9daf-f46070329f20#commentSystem

Érdemes elolvasni,ilyenkor még jobban tudom sajnálni,és maga a cím is jól írja: simply deserves better

(kommentekbe sikerült belefutnom jó pár SHAWN LEE be... van baj)Tehenész
Az agyam eldobom, hogy egy ilyen "semminek" kinéző blokktól, és attól, hogy a végén ráesik elmegy egy szezon és veszélybe kerül egy karrier....Wong
néha az ilyen ártalmatlan helyzetekből lesz a legrosszabb sérülés. hirtelen irányt vált, a lába az egyik irányba menne, a teste a másikba, aztán reccs.
ott van az a mikrofonfejű kosarascsűvó is, az a Brájent vagy ki, tavaly neki is úgy szakadt el az Achillese, hogy egyáltalán semmilyen kontakt nem volt. vezette a labdát, rosszul lépett, aztán csókolom.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
 www.dallascowboys.com/news/article-JeffSullivan/STAR-With-His-Passion-Sean-Lee-Simply-Deserves-Better/95cbd6c3-a6bc-41da-9daf-f46070329f20#commentSystem

Érdemes elolvasni,ilyenkor még jobban tudom sajnálni,és maga a cím is jól írja: simply deserves better

(kommentekbe sikerült belefutnom jó pár SHAWN LEE be... van baj)Tehenész
Az agyam eldobom, hogy egy ilyen "semminek" kinéző blokktól, és attól, hogy a végén ráesik elmegy egy szezon és veszélybe kerül egy karrier....
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Kb. majd a tavalyi Denver elleni meccshez hasonlók várhatók. Csak remélhetőleg majd mi szerezzük a több pontot. Ha az O-ből nem sérül le senki meghatározó akkor akár mehet egy darabig ez a "csináljunk több pontot mint amennyit a D benyel" stílus.