Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már szóba jött a mentorkodás, itt egy kis Peyton Sound FX a Panther meccsről. Van benne pár poénos pillanat is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
ránk nem jellemző a sok ilyen jellegű büntetés. DJ nagyon buta, de a pályán nagy hülyeséget nem nagyon csinált, csak azon kívül
Doomot se az a túlpörgős szerintem. //kivéve ha bevágsz elé autóval 😉
Az a név akit kerestek, az Mays, na ő a pályán nagyon hülye. leszáll a lilaköd, aztán Schaub füle bánja... De ő meg már nem lesz sokáig itt

DJ annyiból rossz példa Miller helyett, h ő már nem a fiatal fejlődő játékos, ráadásul neki tökmindegy h ki a mentor. Rá az lehet nevelő hatással, h most Woody simán bejátszotta magát a kezdőbe, ezt már idén nem nagoyn fogják tőle elvenni, DJ meg nyilván az szeretne lenni. Most akkor vagy lesz MLB /*ezt remélem*/, vagy jövőre nagyon össze kell szednie magát, h TC-n lenyomja versenyhejzetben a fiatalabb és olcsóbb Woodyt...

A fiatal játékosoknaknak se azért van szükségük elsősorban mentorra, mert egyébként halmoznák a latehiteket, vagy egyéb fölösleges büntiket. ez a DT-Decker ünneplési kísérlet is csak egyszeri alkalom volt, Hollyday meg majd kiderül.

szerk: hanem abban pl. h Thomas és Decker megbízhatóbban kapják el a labdát, ne érezzék magukat baseball pályán, tanulják meg "húzni" a lábukat a füvön, h meglegyen a TD, h Chris Harris ne érjen elsőre a labdához punt után miután elhagyta a pályát és kintről jött vissza, h a visszahordók akkor induljanak el a labdával ha van értelme, és csak azután miután náluk van a labda, stb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Oké, akkor cseréljétek le Von nevét DJ-re. Most úgyis aktuális lesz. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Von pedig nem buta ám és nem is kell neki segédkezni ezekben, hogy felkészüljön a meccsre.
De mondjuk az előző meccsen odaért 20-30-szor Camhez, ilyenkor becsúszhat egy-egy late hit, büntetés, nyilván pörög, hiszen érzi, hogy mekkora lehetősége volt megbénítani Camet. Kifejezetten okos játékosnak gondolom egyébként.
De tény, értem amit mondasz, és igazad is van, csak Miller neve volt rossz. 😊

De mondjuk egy PM személye elég ezekhez, hogy ne legyenek hülyék a játékosok, akkora a tekintélye. És mondjuk PM személye kihatott a Colts védelmére is, annyira nagy vezér volt, annyira szerette mindenki és tisztelte.
Kivételek vannak, mert szerintem DJ az az igazi agyalágyult, akinek tök mindegy, kurva jó játékos, de buta, mint a tök, és simán lecsap mindenkit, ha bepörög, szedi a büntiket, ha olyan van.
Még talán Doomra mondom azt, hogy hajlamos túlpörögni, ha meglátja a lehetőséget a nagy meccsre.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Von a nyilatkozatai alapján rám is egy nagyon rendes, szerény srác benyomását tette, ugyanakkor a kifejezésmódja, a mondatszerkesztése, stb. alapján "nem egy zseni".peterk2005
Szerintem azzal a szemüveggel kifejezetten okosnak látszik 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk Miller szerintem pont, hogy személyiségben is tök normális. Nem balhés, kiegyensúlyozott játékos. Bár nem tudom, most pontosan akkor te mit is értesz a "professzor" kifejezés alatt, de én ezt vettem le.Stez
Félreértettetek, egyáltalán nem a balhésságra, kiegyensúlyozatlanságra gondoltam (vagy bármi más off-field tulajdonságra). Arra próbáltam utalni, hogy pl. Stockley, vagy Champ érett, felnőtt, intelligens emberek, képesek mentálisan felkészíteni önmagukat optimálisan egy meccsre. Nincs szükségük edzőre ahhoz, hogy megfelelően felpörögjenek, de hidegfejűek is maradjanak egyben. De vannak olyan játékosok, akik nem ennyire érett személyiségek, és szükségük van "trénerre" ezen a területen. (Pl. egy olyan edzőre, csapattársra, stb. aki megfelelően felpörgeti, de nem engedi túlpörögni). Von a nyilatkozatai alapján rám is egy nagyon rendes, szerény srác benyomását tette, ugyanakkor a kifejezésmódja, a mondatszerkesztése, stb. alapján "nem egy zseni". A kettő szerintem nem zárja ki egymást.

(De ha szerintetek Miller értelmes is, nem csak rendes, akkor tegyetek oda egy másik nevet, aki szerintetek kevésbé az, a mondanivaló lényege nem a név volt. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
többek között azért tetszik a jelenlegi keret mert vannak Stokley-k, Bailey-k, Manningek, és mellettük Carterek meg Millerek. Vannak rutinos fegyelmezett veteránok akik sokat taníthatnak a tehetséges fiataloknak. Szerintem ez az ideális. Sokley megakadályozza h 15 yardos büntetést kapjunk a két fiatal elkapó miatt, ez így van rendjén. A shanny korszak végén úgy érzem a fegyelem komoly issue volt a sok balhés játékossal, de aztán JMD azzal kezdte h mindet kibaszta a picsába. Persze a 4-12-es szezon árán ez nem érte meg, de azóta legalább emberileg normális embereket igazulnk, és hozunk a fiatalok mellé mentorokat is, lásd Dawkins. És szvsz így kell csapatot építeni. fiatal tehetségek draftról és melléjük veteránok FA-ról, akik mögött tanulhatják a játékot és mást is. Az elv helyes. Nem mindig minden döntésünk fog ebbe beleilleni, de azért határozottan látszik, h Elway ezt az irányt szeretné képviselni. Most a Tebow trade ettől (az elvtől/iránytól) független, abba ne menjünk bele, rengeteg pro és kontra hangzott el, egyiket se akarom újra hallani/mondani.

----------------------------------------------------------------------------

A profizmus kapcsán viszont fenntartom azt, h ha jobban teljesítenek, ha lazán veszik a dolgot, akkor engedjünk meg nekik egy kis lazaságot. Ez lélektani dolog, de simán lehet h ha valakire ráerőszakolod a vérprofizmust, akkor visszaesik a teljesítménye, mert elveszti a játék élvezetét. Biztos túlmisztifikálom, csak kérdés mennyire. Mindenestre 20ról rőgni egy kickoffot, nem jó, de nem a világvége, persze fogkefével takarítani a padlót se az. Egyelőre annyira nem jellemző az ilyen típusú fegyelmezetlenség, h közbe avatkozzak. Persze lehet h mire én avatkoznék közbe edzőként addigra már késő lenne, ki tudja...

----------------------------------------------------------------------------

Offense fumble-k nem volt nagy meló, fejből tudtam, h melyik meccseken voltak, még nagyjából emlékeztem is rájuk. azt visszanézni h pontosan miért nem szereztük meg és megítélni, abba volt csak idő. Azért köszi.
Majd a D# fumble-öket is végignézem, remélem még a héten, ott így fejből én is azt mondanám többet bénáztunk.
az 5-öt free for allnak számoltam, amiből a 2/5 nem lenne rossz, de most h írod, amire mi vetődünk rá először az nem az. szóval nem csak Hillmanét kellett volna kivonnom a képletből

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Miller tök normális emberileg is, csak meg kell nézni pl h hogyan nyilatkozik. Képességeihez képes kifejezetten szerény, és tiszteli a játékostársait.
De maga a példa jó, csak a név nem a legszerencsésebb benne

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Miller szerintem pont, hogy személyiségben is tök normális. Nem balhés, kiegyensúlyozott játékos.
Bár nem tudom, most pontosan akkor te mit is értesz a "professzor" kifejezés alatt, de én ezt vettem le.

Már pedig ha jól gondolom, akkor szerintem Millerrel például eléggé mellélősz, ha ilyennek véled.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Decker-Demaryius Thomas ünneplésnél viszont a liga szabályaival nem értek egyet No Fun Leage.Black_Adder
Teljesen egyetértünk, engem sem zavarna ha lazább szabályok lennének. De ez olyasmi, mint az újabb, játékosokat védő különböző szabályok (H&H, rough in the passer, srb.) Azok mértékét sem kedvelik sokan, de ettől még ez a szabály, Mi szurkolók nyugodtan anyázhatunk, ha nem tetszik, de egy milliókat kereső profi játékos legyen annyira profi, hogy betartja a szabályt, akár tetszik neki, akár nem, akár jókedve van, akár nincs. Ettől profi.

A rend és fegyelemmel kapcsolatban érdekes amit írsz. Te ismered jobban (és régebb óta is) a csapatot, jobban belelátsz, hogy milyen lehet belülről az öltözőből. Amit én látok az az, hogy Foxot láthatóan kedvelik a játékosok, Manningnak pedig megvan a tekintélye, (sőt Champnak, Stockley-nek is pl.), úgyhogy csapat szinten valószínűleg nincs gond. Ugyanakkor egyéni szinten el tudom képzelni, hogy néhány játékosnál nem csak a taktikai, technikai, hanem a mentális képzés is még "útközben" van, azaz azt is tanulják, hogy ideális állapotban érkezzenek ki a meccsre, és azt végig tartani is tudják. Végülis a rosteren nem csak Stockley-k, Manningok, Champok vannak, hanem Tony Carterek, Von Millerek is, akik bizony miközben fociban óriási talentumok, aközben személyiségben nem "professzorok". 😊

Az offense fumblik kigyűjtéséhez gratulálok, nem kis meló lehetett. 😊 Az, hogy 14-ből 5 volt csak megszerezhető, az valóban szerencse faktor (reméljük a második felében az idénynek felénk pattan majd inkább a laszti). Abban viszont nem értek egyet, hogy a megszerzett mutató "nem mutat olyan rosszul". Szerintem szörnyen mutat. Gondolj csak bele, a jobb labdaszerző csapatok az összes feléjük pattanó labdát megszerzik, és még az "esélyünk se volt megszerezni" labdákból is összeszed párat. A mi 5 labdánkból is 3-at megkaparítottak ugye...
És akkor a védelem statisztikái még nincsenek is itt, pedig ott is több olyan labdára emlékszem, amikor felénk pattant a labda, és mégse lett a miénk.

Szóval ezen van mit javítani. Vagy pedig bízni abban, hogy nem csak a pattanás iránya, de a recovery is némileg szerencsefaktoros, és akkor majd a statisztika törvényei szerint felénk is fog fordulni majd a mérleg. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Komoly forma vs néhány jó meccs: Szvsz vasárnap megint kikaptunk volna a Falcons, texans, Patriots hármastól, és ugyanabból az okból kifolyólag: sok buta hiba. Ami viszont kiderült, h a sok buta hiba ellenére is képesek vagyunk megverni közepes csapatokat, ami a mi erősségünket mutatja, és innentől a PO-nak meg kell lennie.
Bye weeken azt gondoltam h kb annyiszor fogunk így hibákkal játszani, mint ahányszor jól, és ez eddig be is jött, csupán az változott, h képesek vagyunk a hibák ellenére nyerni, ami miatt a 8-8 máris 10+ győzelmes szezonnak néz ki.

Fumble: Fumble-t force-olni tudás, azt megszerezni szerencse kérdése. a mi mérlegünk az offens terén 2/14 ami azt szvsz a legrosszabb az egész ligában. Érdemes visszanézni ezeket a fumble-öket
1.) McGahee, Steelers, futás, strip
Esélyünk nem volt megszerezni az ellenfél kezébe esett gyakorlatilag
2.) Moreno, Falcons, futás strip
Decker tisztán megszerezte, de a helyettes bíróknak a Falcons D# volt meg fantasyban... A csapat fumble visszaszerzési képesség/szerencséje elemzése szempontjából helytelen figyelembe venni, minthogy nyilvánvaló csalással állunk szemben, arról pedig se a szerencse, se a csapat nem tehet. Moreno tehet a fumble-ről azóta a padra se fér fel.
3.) Bay-Bay, Texans, elkapás, sikertelen lateral
Azt hiszem ezt ki is húzhatjuk a listából, a lateral passzos play sikerrátája a 0hoz közelít egyértelmű volt, h egy ponton elhal a próbálkozás
4.) Bay-Bay, Raiders, elkapás, elejtette a labdát miközben egyik kezéből a másikba próbálta tenni
Esélyünk nem volt megszerezni
5.) Bay-Bay, Patriots, elkapás, strip
Esélyünk nem volt megszerezni
6.) Manning, Patriots, sack, strip
Esélyünk nem volt megszerezni
7.) McGahee, Patriots, futás, strip
Esélyünk nem volt megszerezni
8.) Hollyday, Chargers, puntreturn, muffed catch
Carter ráfeküdt, ahogy kell, de valahgy kikerült alóla a labda. pure missfortune.
9.) Bolden, Chargers, kickoffretrun, strip
Bolden ráfeküdt, de a földön kiszedték a kezéből a labdát a nagy tülekedésben
10.) McGahee, Saints, futás, strip
Esélyünk nem volt megszerezni
11.) Hillman, Saints, futás, gyorsabban futott mint a labda a kezében
Kiment oldalt, miénk maradt a labda
12.) McGahee, Panthers, futás, strip
Esélyünk nem volt megszerezni
13.) Manning, Panthers, sack, strip
OF ráfeküdt, ahogy kell, de valahogy kikerült alóla a labda. pure missfortune
14.) McGahee, Panthers, futás, strip
McGahee visszaszerezte a földön

szóval 14-ből 2-t megszereztünk, 1 az egy lateral volt nem kikényszerített fumble, 1-et elcsaltak tőlünk, egyet már-már megszereztünk amikor a földön nálunk volt, 2× sikerült rávetődnünk, de mégse a miénk lett, 7× pedig úgy pattant a labda h közünk nem volt hozzá. Szóval összesen 6 megszerezhető labdából 2-t megszereztünk. Így se elég pontos, Hillmanét az ellenfélnek nem volt esélye megszerzni, legyen 1/5, valójában Morenoéval ez 2/5-lenne, ha nem csalták volna el, ami nem mutatna olyan rosszul. Szóval szvsz itt inkább az a gond, h ezekből 7nél lehetőségünk se volt megszerezni, amiről senki nem tehet a fumble bekövetkezése utántól.

Mindenki szűrjön le belőle amit akar. Egy dolog biztos, k*rva sok fubmle-t kapunk, és addig a pechre nem panaszkodhatunk, mert ha jobban vigyáznánk a labdára, akkor szóba se jönne a mázlifaktor.

Hülye ünneplések: Hollyday esetével egyetértek Peterkkel, mégha akkor se osztott volna ha helyesen ítélve jöhetnek 20ról a párducok. A Decker-Demaryius Thomas ünneplésnél viszont a liga szabályaival nem értek egyet No Fun Leage. Nem lett volna sértő se az ellenfél se senki más számára, szánalmas h ezek be vannak tiltva. btw a Lambau Leap nem megrendezett ünneplés? Még neve is van, hé! Ezzel nem azt mondom, h azt is be kéne tiltani, hanem h az alapból szánalmas szabály még szánalmasabb ilyen módon.
Persze ezek a szabálylok mindenkire vonatkoznak, tudniuk kéne, h emiatt 20 yardról jön a kickoff, ahonnan Prater se feltétlen rúg TB-t => jó field position az ellenfélnek. Ugyanakkor szerintem annál többet ér a játékosok jókedvének megőrzése, mint h ilyenek miatt basztassam őket.

Rend és fegyelem: Ennek az ünnepléses dolognak szvsz nincs köze az öltözőn belüli rendhez vagy fegyelemhez. Ha azzal gond lenne az a mutatott játékon csapódna le, na jó idióta büntetéseken is, de itt inkább ilyen raidersstyle veryunnecessaryroughtness-re gondolok sima 3&out helyett 1st downért.

Vannak droppok, labdaeladások, jó kérdés h ez minek az oka. Szvsz elsősorban a koncentráció hiányának. Tavaly nagyon szoros meccseket játszottunk vagy simán kiütöttek minket. Egy szoros meccs véghajrájában az adrenalin segít a koncentrációban ezért nem jött elő, a droppokat arra fogtuk, h nincsenek játékban az elkapók. Idén ugyanúgy vannak droppok, és vannak mellettük fumble-ök. És a Pats ellen jöttek ilyen hibák clutch szituációban is. McGahee drop, McGahee fumble. Nem tudom h ennek mi lehet az oka, de szerintem nem a fejekben vagy az öltözőben kell keresni.

Az biztos, h tavaly annak ellenére sikerült fenntartani a rendet, h a QB kérdés könnyen megoszthatta volna a csapatot. Foxot tisztelik ebben biztos vagyok, és afelől komoly kétségeim lennének, h Manningnek ne lenne tekintélye az öltözőben, amit ne használva fel a rend és fegyelem fenntartására. Szóval én emiatt nem aggódom

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
nem tudom, jók vagyunk
DE lehet picit túl hamar lendültünk komoly formába
bár ha ez kitart februárig üsse kutya 😀Negritis
Ha védelem még 2-3 meccset lehoz hasonló szinten, akkor már elhiszem majd, hogy tényleg ennyire jó a csapat. Egyelőre én nem merem ezt komoly formának nevezni, inkább néhány jó meccsnek. Az offense pedig még mindig hibázgat rendesen, ami jobb védelmek ellen a pontbeli eredményességet is erősen befolyásolja. Tökéletes persze soha nem lesz, néhány hiba mindig benne van, de az azért sok, hogy minden meccsen legalább van 1-2 fumble - nem egy ebből buta módon -, ráadásul szinte soha nem szerezzük vissza belőlük a labdát. Ugyanez igaz a Manning fumble-re is. Benne van a játékban, hogy egyszer-egyszer odaérnek hozzá hátulról, de ilyenkor is legalább az összeszedhető labdákat meg kéne szerezni.

És még van egy dolog, ami nálam teljesen ki tudja verni a biztosítékot: a hülye ünneplések, marháskodások. Holyday nálam ezen a héten fogkefével mosna padlót, az egyszer biztos. 😊 Decker múltkori ünneplési próbálkozása Bay-Bay-el is folyosó sikálós eset. Egyszerűen, ezek a hülyeségek bajnokesélyes csapatban nem fordulhatnak elő. Nem véletlen, hogy a Pats, Pittsburg, Packers, stb. csapatoktól sosem látni ilyent, bezzeg a Chiefsnél, és még pár hasonló csapatnál igen. Ezek annak a látható jelei, ha egy öltözőben nincs teljes rend, nincs fegyelem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 893 — The Mathematician
jah és most már a Tampa is +ba van a maradék ellenfeleinkből 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 893 — The Mathematician
nem tudom, jók vagyunk
DE lehet picit túl hamar lendültünk komoly formába
bár ha ez kitart februárig üsse kutya 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hmmm, a csapat kezdi felkelteni a média érdeklődését. Az NFL.com legfrissebb power rankingja 5. helyre, az ESPN a 7. helyre, a Fox Sports pedig egyenesen a 2. helyre rak minket. Bár - az elhíresült mondást elferdítve - nem a Power Rankingot, hanem a Superbowlt kell nyerni, azért nem árt egy kis elismerés. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Helyet csináltunk DJ-nek, ismét Ihenacho húzta a rövidebbet...StormST
Ball meg vigyorogNegritis

Az NCAA történetének tán legnagyobb RB-je megteheti. Tudom nem ugyanarról a labdáról beszélünk, csak rám jött a hypolhatnék 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 893 — The Mathematician
Helyet csináltunk DJ-nek, ismét Ihenacho húzta a rövidebbet...StormST
Ball meg vigyorog

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Helyet csináltunk DJ-nek, ismét Ihenacho húzta a rövidebbet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 893 — The Mathematician
köszi, cserébe én szurkolok egy mihamarabbi edzőváltásnak nálatok. Rivera meg utána jöhet a Chargersbe 😀Black_Adder
áh, sztem abból KC lesz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
köszi, cserébe én szurkolok egy mihamarabbi edzőváltásnak nálatok. Rivera meg utána jöhet a Chargersbe 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Jómagam is hasonló véleményen vagyok, azért játszottunk már idén contendernek tartott csapatokkal (Falcons/Bears), úgy, hogy csak magunkat okolhattuk a tőlük elszenvedett vereségért, Ti meg tök simán legyalultatok minket. Szurkolok Nektek hogy egy szép PO-run összejöjjön.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Impresszív volt a Broncos, nagyon. Szerintem nem játszottunk még olyan erős csapat ellen, mint a Denver, jó gameplannel jöttetek ki, D-ben az első TD drive-unk után azonnal reagálni tudott JDR és Fox a mi húzásainkra, az O meg pont annyi pontot tett a táblára, hogy a második félidőben Camet belekergessék a végzetes hibákba.

Minden csapatnak van gyenge pontja, egy meccsen meg aztán pláne bárkit meg lehet verni, de itt adva van az a két legfontosabb dolog, ami mostanában kell a bajnoki címhez: az erős pass rush és a playmaker QB.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 893 — The Mathematician
Doom-nak negatív lett az MRI, csak izomhúzódás, day-to-day... 😊

Mindenki lassan fújja ki a levegőt! 😀StormST
inkább igyon egy felest örömében

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Doom-nak negatív lett az MRI, csak izomhúzódás, day-to-day... 😊

Mindenki lassan fújja ki a levegőt! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 893 — The Mathematician
bíztam JDR-ben, főleg hogy azért a 'bukott' HC-k utánna coordként megint jól szoktak szerepelni

és JDR jól nyúlt bele a változásokba, ez tetszik nekem
valamint a 2 csikót is rendbe tette fejben a secondaryban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!