Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Mondjuk ha egy rossz passzt kiragadva értékelünk egy QB-t, akkor mindenki szar lenne, mind Tebow, mind Elway, mind Manning, mindenki.

Ez nem azt jelenti, h ne lett volna rossz a meccs, és ne lett volna rossz Manning, és nem veszthettük volna el simán a meccset, vagy hogy PO formában játszottunk volna, de azért az óvatosabb/türelmesebb hangvétel szerintem szerencsésebb ebben az esetben.
A PO-ban kell jól játszani nem most.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

A meccs amúgy akkor mehetett volna el igazán, amikor annak ellenére, h ment a futás, teljesen feladtuk azt, és Manning 5 incomplete passzával vezérelve 2 3&out egymás után, és egyre jobban szorultunk be. Ha lett volna a Chiefsnek air offense csak abban a néhány percben, akkor eldöntik.

A végére úgy tűnhet viszonylag kiegyensúlyozott a passzok és futások aránya, de az csak az utolsó drive miatt van, amikor már pörgettük le az órát.
Talán ez zavar legjobban. Korábban volt rá példa h futottunk amikor futni kellett, és passzoltunk amikor azt kellett, most a meccs egy kritikus szakaszában rossznak éreztem manningtől a playválasztást. Több futással a passzt is jobban megalapozhattuk volna. Tudom, h ez ennyire nem egyszerű, de így h csak egyszer láttam, úgy gondolom, ez most nem volt megfelelő, még akkor se, h nem volt McGahee.
Nem tudom ennek mi lehet az oka. Manning nem bízott Moreno-ban? Vagy a védelem felállásából úgy látta, esélytelen futással operálni? Nem tudom, de az adott időszakban nem jött be a döntése, és ebből akár baj is lehetett volna.

Az INT az szvsz benne van. Nem volt jó dobás, maga a döntés, az nem feltétlen volt rossz. PM egy jó passzt nyugodtan dobjon oda double coverage Deckernek, ha bejön az az ütés benne marad a védelemben, ha incomplete, akkor sincs veszve semmi, ha INT, akkor olyan mintha puntolt volna egy nagyot. Nagyobbat mint tegnap Colquitt...
Az említett 5 rossz passzból pedig volt mondjuk 2 drop, de az egyik úgy is 0 yardos elkapás lett volna, a másikért kár. Szóval az egészet nem varrnám PM nyakába, illetve annyiból igen, h amíg a néhány helyen még mindig nem csapatként kezelik a Broncost, hanem személyként /*érdekes h itt az egyébként (nem bántásból) laikus Peyton fanok azért elég gyorsan megtanulták a többi nevet, kint meg néhány magát akár szakértőnek tartó szerkesztő tavaly se vette a fáradtságot, h a QB poszt mögé nézzen, és idén se...*/, ha PM egyedül nyeri a meccseket, akkor egyedül is veszti. Basszus pont megint nyert, afene 😊

Na mindegy, amíg annyit nyújt a csapat, ami elég a győzelemhez, addig szvsz kijár nekik a türelem, tavaly se nyújtottak többet, mint amennyi feltétlen szükséges volt, és akkor nem azt mondtuk, h 3,5 fél negyeden milyen szerencsétlenek voltunk, pontot se szereztünk, hanem h mekkora csodának lehettünk szemtanúi az utolsó 5 percben. És mivel a meccseket megnyertük vele, és PO-ba jutottunk szerintem ez helyes is volt, de akkor maradjunk következetesek, idén ugyanígy álljunk hozzá.

Persze Tebow-project még work in progress volt, még pár év türelem alapból kijárt neki, Manninget pedig kimondva a gyors sikerek reményében hoztuk, de ezek a remények most, számomra, valósabbak mint a szezon előtt, akkor is ha most épp hullámvölgyben vagyunk, sőt én a következő szezonra bizakodóbb vagyok, mint az ideire. Az elmúlt egy-két év szerzeményei: Miller, Harris, Carter, Travathan, Hollyday nagyon biztatóak számomra. Szintén elégedett vagyok Wolfe-fal, Unreinnel, Rahim Moore is magára talált, de nem is csak Elway szerzeményei, hanem Bay-Bay és Decker is. Ők szerintem már tavaly is jók voltak, idén még jobbak, sok fiatal és jó játékosunk van, ha idén nem jön össze jövőre újra megpróbálhatjuk, amíg Manning itt van, minden évben számolni kell velünk. Utána színt kell vallania Oswinak, de igazából őt is igazságtalanul kezeljük egyértelmű bustként, majd ha eljön az ideje, és szar lesz, míg Tebow MVP szezont fut, na akkor foghatjuk a fejünket, de amíg egyik se történik meg, na ez már messze vezet.
A lényeg, én megértem akár az indulatos hsz-eket is a témában /*a tiéd nem volt az, nem azért írom*/, de én most egy fiatal és tehetséges csapatot látok, ami nem függ annyira a QB-tól. | /*Ha van karma a világon, akkor kiderül, h a KC-nek tényleg csak egy QB kell a nagy menetelésre, mi meg Manning nélkül még a tavalyi Coltsot is alulmúljuk 😀*/ |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elkalandoztam, de valami olyasmit akartam még kihozni a szavak tengeréből, h az elkövetett hibák értékelése érdekes és konstruktív téma, csak ne fajuljon céltalan kesergésbe /*még nem történt meg, ezt közeljövőben estlegesen várható események miatt írom*/, utoljára kb Plummerrel álltunk 8-3mal, és azok szép idők voltak. 😉 Nézek is néhány big hitet Lynchtől, h megnyugodjon a lelkem 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amikor PM bedobta 3 védő közé Deckernek a labdát és INT lett, a hajam égnek állt. Ilyen hibát megbocsájtottam volna...ööö...tudjátok kinek...na de egy géniusznak kikiáltott QB-nak...khmm...JC6
Majd megszokod. 😊

De tényleg. A géniuszok nem attól géniuszok, hogy nem dobnak ilyen ordasakat. Dehogynem, dob mindegyik. Csak tegnap pl. Ryan, Brees, Rodgers dobott fejenként pár hasonlót. Sőt, olyan meccseik is vannak amikor szerte-szana szórják a labdát egész meccsen, mint egy kezdő. Ők attól géniuszok, hogy ilyenkor is felmennek a következő drive-ra, és mintha mi se történt volna csinálnak egy remek menetet, 6-ból 6 sikeres passzal, ugyanúgy bedobva triple coverage-be adott esetben, TD-vel a végén. És ha kell, akkor a végén tudnak csinálni 6 perces óralefuttató drive-ot, benne több key 3rd downos tökéletes passzal. Ez az amit a kevésbé jók nem tudnak, vagy csak nagyon ritkán.

Szóval fog még Manning ennél rosszabbul is játszani (előre szólok 😊 ). De a lényeg, hogy amíg ő irányít, addig nem nagyon lesz megnyerhetetlen meccs, és az esetek nagy részében meg is nyeri a csapat a meccset.

De most hadd mondjam én, hogy ez a csapat nem csak Manningról szól. Stockleynak, Deckernek is elég béna napja volt, Stock szegény kapott egy nagyot is. A védelem sem ütött úgy, mint korábban, a futás ellen megkínlódtak, és a passrush is alig-alig volt látható. De amikor nagyon kellett, akkor Stockley, Decker is elkapta, és a védelem is kiállt és megállította a drive-okat, egyetlen egyszer sem engedve RZ-ba a Chiefs-t. Az egész csapat kezdi hozni azt ami elitté tehet egy társaságot: rosszabb napokon is, amikor nagyon kell, akkor képesek hozni magukat.

Adderel értek egyet: Nem kell előre kalkulálgatni a tegnapi játékból. Fogalmunk sincs, hogy januárban melyik arcát fogja mutatni a csapat, sőt még arról sem, hogy ha a jobbikat, akor az mire lesz elég. Nyerjük meg a soron következő meccset, lehetőleg jobb játékkal - és ami még fontosabb, sérülések nélkül -, aztán a többit meglátjuk januárban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
az Arrowheadben játszottunk, meglepett h nem szarabbul és h még ezzel is nyertünk

amúgy meg a zseni és az őrült között 1 hajszál van, tegnap épp az az 1 megvolt PMnél 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Istenem, de rossz meccs volt. Amikor PM bedobta 3 védő közé Deckernek a labdát és INT lett, a hajam égnek állt. Ilyen hibát megbocsájtottam volna...ööö...tudjátok kinek...na de egy géniusznak kikiáltott QB-nak...khmm...Ott el is mehetett volna a meccs, mivel az első félidőben karcolt a Chiefs D#, ráadásul, ha 3-0 után nekimennek a TD-nek 4.-re és nem FG, majd az be is jön, akkor igazán nagy gondban lett volna a csapat. Nem így történt, megköszönhetjük.
Mindenesetre én nem láttam, hogy tegnap egy PO esélyes AFC West győztes játszott volna Kansas-ben...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A div győzelem valóban nincs veszélyben, de amíg nincs a zsákban azért inkább arra koncentráljunk, ne a 1st round bye-ra.

Egyébként én igazából kifejezetten örülök a gyengébb teljesítménynek.
- egyrészt inkább most, mint a PO-ban
- másrészt nem akarom h mi legyünk a team2beat. A surranó pálya jobban tetszik nekem
- harmadrészt az igazán jó csapatok ismérve, h gyenge játékkal is képesek nyerni, mert azok ellen és annyira játszanak gyengén, amennyi belefér.

Egyébként a legnagyobb +t kifelejtettem: Eddig söpörjük a divíziót, és már van 4 győzelmünk, szóval biztos, h pozitív mérleggel zárjuk nagyon hosszú idő után először.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
A tegnapi meccset a csapat Ayers-nek ajánlotta és ő kapta a game ball-t is, mivel úgy játszotta végig a meccset, hogy szombat este tudta meg, hogy meghalt az édesapja... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hmm, ez érdekes: Peyton Manning took, passed concussion test during win

Nem néz ki komolynak az ügy, de lehet, hogy a második félidőben emiatt (is) volt kicsit kótyagosabb a szokásosnál. Mondjuk Crennel védelmét mindig is utálta, sose ment neki ellene, úgyhogy affene tudja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Nem kell kongatni a vészharangot, de álmodozni még annyira se szabad. Egyelőre koncentráljunk csak a divízióra, jön a december, mindenki tudja h ez mit jelent...Black_Adder
Látom, hogy amikor ezt írtad, még nem lehetett tudni a BAL-SD meccs végét.
Azóta kiderült, hogy 5 fordulóval a vége előtt 4 meccs előnyünk van.
+ Az egymás elleni is nekünk kedvez.
+ A hátralévő 5 meccsből legalább 3-on egyértelműen esélyesek vagyunk.

99 százalék eséllyel megvan a playoff.

Valóban nem kell vészharangot kongatni. Sokkal inkább lehet olyan szemmel nézni a szezont, hogy miként alakulnak a további esélyeink (a minél jobb helyezés elérésére). Én nagyjából 3 dolgot figyelek:
- sérülések
- bíztató és figyelmeztető jelek a játékban
- esély a first round bye-ra. (Szerintem sokat javít az esélyeinken, ha nem kell az 1. körben játszani.)

Örüljünk annak, hogy a jelek szerint megúsztuk nagyobb sérülés nélkül, megvan a W, (nagyjából a csoportgyőzelem) és mehetünk tovább a first rund bye-ért.

BAL 9-2 PIT, @WAS, DEN, NYG, @CIN
NE 8-3 @MIA, HOU, SF, @JAX, MIA
DEN 8-3 TB, @OAK, @BAL, CLE, KC

Ha verjük a BAL-t és hármas egyenlőség alakul ki, akkor a 3 csapat között körbeverés van, és a konferenciában lejátszott meccsek alapján valószínűleg más (NE) nyer.

A mutatott játék valóban csapnivaló volt többnyire.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, úgy látom végleg elit csapat lett a Broncos. 😊 Kezd a topic a Pats vagy Steelers topicra hasonlítani, ha jön egy gyengébb teljesítmény akkor mindjárt sehova nem jut a csapat, aztán jön egy domináns győzelem és mindjárt championship. 😀

Ilyen az NFL kéremszépen.😊 A power ranking #1 helyezettje (Texans) két fordulóval ezelőtt a saját ohhonában csak óriási mázlival tudott nyerni a liga utolsó Jags ellen, majd ezen a héten megint ultra mázli kellett a Detroit ellen. A Patriotsnak a 3 veresége mellé volt még 2 szintén nagy mázlis győzelme (Jets, Bills), az Atlanta-ról már nem is beszélve. A Packers az Indy otthonában kapott ki, a Giants szereplését szerintem emlegetnem sem kell. 😊 Ja, és a Ravens épp vereségre áll a Chargers ellen.

Namost akkor mi is a helyzet? Mert szerintem annyi, hogy 8:3. 😊 A többi - ahogy Adder is megjegyezte - tökéletesen lényegtelen. Ezzel a teljesítménnyel nyilván nem fog a csapat SB-t nyerni, de ez minden esélyesre igaz. Úgyhogy előre a jövő hétre, a Tampa jó csapat, kemény dió lehet, de hozni kell!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A defense-től az a 9 pont amúgy még akár szépen is mutathatna, csak nem ez ellen a KC offense ellen.

Ezt a meccset minden emberi számítás szerint el kellett volna veszteni, igazából 2 vesztest kellett volna hirdetni /*mint a legtöbb AFCWest csoportrangadón*/

Chiefs trick play 3&short-nál? LOL
Egyetlen timeoutot hagyni a véghajrára? LOL. Nem is tudom hol sikerült kettőt elszerencsétlenkedni
1000 false start hazai pályán? LOL

Ennek ellenére 1 pontszerzésen belül voltak végig, na ez az igazi LOL csak ránk nézve. Szánalmas teljesítmény. Számolgatjuk itt a 1st round byet, PO-ban semmi esélyünk nem lesz. StormST majdnem jól írta, h erős védelem ellen nem sokat ér ez az O#, annyiban nem értek egyet, h találkoztunk olynnal, h erős D# + erős O#, //és ki is szoptunk rendesen.

Egy ideje azt mondtuk, h fokozatosan fejlődik a csapat, mind a védelem-mind a támadás. Most ennek az égvilágon semmi jele nem volt.

2 drive-unk volt amivel megnyertük, a 2 félidő utolsó drive-ja. Azok tényleg championship drive-ok voltak, abba kell kapaszkodni, a többit gyorsan elfelejteni.

+ A fent említett 2 driveon kívül Hollidayt és Moreno-t lehet kiemelni. Senki mást.

- Prater. Igazából szerencse, h pont ma tudta le a gyenge napját, de ez attól gyenge nap volt.
- Colquitt nem akarta zavarba hozni Pratert, ezért ő is jó szar volt
- Run D#. Néha sikerült becsomagolni a LoS-on a Jamaalt, de legtöbbször egy széles autópálya állt előtte
- passrush, hol volt? Ja persze a Chiefsnél. Mert h az OL a múltheti formát vette elő.

Nem kell kongatni a vészharangot, de álmodozni még annyira se szabad. Egyelőre koncentráljunk csak a divízióra, jön a december, mindenki tudja h ez mit jelent...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brusztolós egy meccs volt, de a lényeg a W és a 8:3. Se az #O, se a #D nem villogott ma, és akkor finom voltam. 😊

De hullámvölgy nélkül nincs szezon, a fontos, hogy inkább most jöjjön, mint decemberben/januárban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
nekem a gameplan se tetszett annyira O# oldalon

Moreno jól muzsikált, sztem nem használtuk eléggé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnos amikor komolyabb védelmek ellen játszunk, akkor látszik, hogy nem vagyunk annyira jók, mint sokan hiszik. Szerencsére eddig a jó védelmek mellé mindig szar támadósor párosult, de ez nem lesz mindig így, pl. a Ravens ellen ez nagyon kevés lesz, de a Tampa ellen se biztos, hogy elég...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
ez kevés lesz, jó lenne ha vki pofán vágná a fél scapatot

Moreno nagy pacsi, DT kicsi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Valamelyik védő azt nyilatkozta múlt héten (vagy ezen a héten), hogy Moreno nagyon jó edzéseken, szerintem ezért nem hoztunk senkit. Moreno legalább ismeri a falat meg a playbook-ot, ha nem dobálja el a labdákat, akkor jobb lehet, mint Ball McGahee helyére. Ball inkább 3rd down back meg blokkoló, Moreno stílusa jobban hasonlít McGahee-ére, ezért is nem nagyon férnek meg ők ketten meg Hillman együtt a keretben, de mivel Hillman a jövő, ezért van inkább ő a 45-ben mindig és nem Moreno...StormST
Woody nyilatkozta

btw, ezek szerint most csak 52 ember van rosteren, vagy lemaradtam vkiről?Black_Adder
A Broncos honlapon McGahee még a roster-en van, szóval nem tudom én se...

Az NFL.com-on nincs fent, hogy IR-re tettük, pedig Jeremiah kirakása meg ott van, szóval lehet, hogy még hivatalosan nem volt meg a lépés, amit csak akkor értek, ha azt gondolják, hogy korábban visszajön, mint a PO, mert minden héttel, amíg nincs IR-en, tolódik a visszatérése is...StormST
McG már IR-en van. Fox a mai active/inactive játékos lapra csak 52 játkost írt, mint összes active roster-es.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Valamelyik védő azt nyilatkozta múlt héten (vagy ezen a héten), hogy Moreno nagyon jó edzéseken, szerintem ezért nem hoztunk senkit. Moreno legalább ismeri a falat meg a playbook-ot, ha nem dobálja el a labdákat, akkor jobb lehet, mint Ball McGahee helyére. Ball inkább 3rd down back meg blokkoló, Moreno stílusa jobban hasonlít McGahee-ére, ezért is nem nagyon férnek meg ők ketten meg Hillman együtt a keretben, de mivel Hillman a jövő, ezért van inkább ő a 45-ben mindig és nem Moreno...StormST
Woody nyilatkozta

btw, ezek szerint most csak 52 ember van rosteren, vagy lemaradtam vkiről?Black_Adder
A Broncos honlapon McGahee még a roster-en van, szóval nem tudom én se...

Az NFL.com-on nincs fent, hogy IR-re tettük, pedig Jeremiah kirakása meg ott van, szóval lehet, hogy még hivatalosan nem volt meg a lépés, amit csak akkor értek, ha azt gondolják, hogy korábban visszajön, mint a PO, mert minden héttel, amíg nincs IR-en, tolódik a visszatérése is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Valamelyik védő azt nyilatkozta múlt héten (vagy ezen a héten), hogy Moreno nagyon jó edzéseken, szerintem ezért nem hoztunk senkit. Moreno legalább ismeri a falat meg a playbook-ot, ha nem dobálja el a labdákat, akkor jobb lehet, mint Ball McGahee helyére. Ball inkább 3rd down back meg blokkoló, Moreno stílusa jobban hasonlít McGahee-ére, ezért is nem nagyon férnek meg ők ketten meg Hillman együtt a keretben, de mivel Hillman a jövő, ezért van inkább ő a 45-ben mindig és nem Moreno...StormST
Woody nyilatkozta

btw, ezek szerint most csak 52 ember van rosteren, vagy lemaradtam vkiről?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Valamelyik védő azt nyilatkozta múlt héten (vagy ezen a héten), hogy Moreno nagyon jó edzéseken, szerintem ezért nem hoztunk senkit. Moreno legalább ismeri a falat meg a playbook-ot, ha nem dobálja el a labdákat, akkor jobb lehet, mint Ball McGahee helyére. Ball inkább 3rd down back meg blokkoló, Moreno stílusa jobban hasonlít McGahee-ére, ezért is nem nagyon férnek meg ők ketten meg Hillman együtt a keretben, de mivel Hillman a jövő, ezért van inkább ő a 45-ben mindig és nem Moreno...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
nem véletlen volt elsőkörös
és így is 3 RB van a keretben, de sztem a háttérben már mennek a tesztelések/ötletelések

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Moreno igen jól zúzhat az edzésen, ha ennyire lesz*rjuk McG kiesését. Tényleg meglepő, hogy még csak tölteléknek se hoztunk valami RB-t.

A mai meccs kötelező. Kicsit tartok is tőle emiatt. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem hozunk valakit, valszeg Slaton-t, különben nem tettük volna IR-re...StormST
vagy feljön Jeremiah JohnsonBlack_Adder
Tegnap még a PS-ből is kiraktuk... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Azért buktunk mi már divison playoff meccset is BYE után #1 seedként (1996)... 😛

A BYE a rájátszásban pedig teljesen más helyzet, mint az alapszakaszban, egyrészt nem tudsz egy csapatból készülni két hétig, mert az első héten még nem tudod ki lesz az ellenfél, másrészt egy PO meccset már megnyerő, nagyon felpörgő csapatot kapsz a nyakadba...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A meccseket még mindig egy csapat játssza és nem egy ember. Abból a szempontból meghatározó Manning PO történelme, hogy ilyen szempontból ő a legtapasztaltabb ember, de ha ő nem is esik ki a ritmusból 1 hét kihagyás után, ha a mndössze 2 PO meccsel rendelkező mag, meg igen, akkor még mindig megszívtuk...

Ugyanakkor az alapszakaszban is van bye week. És a Broncos rendszeresen jól teljesít a bye week utáni meccseken. Ha két hét van felkészülni egy ellenfélből, az nagy segítség.

Mi is nyertünk már SB-t úgy h csak wildcardon jutottunk be, és úgy is, h top seed voltunk az AFC-ben.

Egyébként meg a 11. játékhét jön, vészesen közelít a december, először csak jussunk be a rájátszásba, majd azután válogassunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Volt rá eset, de nem tendenciózusan. Volt, hogy WC körből indulva nyertünk SB-t, volt, hogy NFL #1 seedként jutottunk SB-be, és fordítva, volt, hogy bye week után otthon kaptunk ki (2005, Steelers), de olyan is, hogy a WC körben. Összességében ha otthon játszottunk, akkor sokkal nagyobb eséllyel nyertünk, mint idegenben. (Akár WC körben, akár később.) Szerintem ez a Denverre is igaz, úgyhogy én az otthoni meccs lehetőségét fontosabbnak tartom, mint a bye week meglétét vagy nem létét.

Megjegyzem, a Pats sikereiben is szerepe van annak, hogy Brady időszakában 12 playoff meccset játszhattak otthon és csak 5-öt idegenben. A Coltsnál ez az arány 10/7. Ha az a 2 Pats elleni meccs 2003/2004-ben Indy-ben van, akkor lehet, hogy ma Manningnek van 3 gyűrűje és nem Tommy boynak... (Persze a sportban nincs "ha", csak azért írtam, hogy jelezzem, az otthoni meccs lehetősége nagy fontossággal bírhat.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 998 — The Mathematician
@peterk
arra céloztam hogy sokszor meg volt a PO bye week+utolsó pár hétben kezdőknek pihi aztán visszajöttetek és kb elsőre bukta (jó mondjuk volt h Chargers ellen)
legalábbis bennem ez maradt meg 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!