Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Istenem, de rossz meccs volt. Amikor PM bedobta 3 védő közé Deckernek a labdát és INT lett, a hajam égnek állt. Ilyen hibát megbocsájtottam volna...ööö...tudjátok kinek...na de egy géniusznak kikiáltott QB-nak...khmm...Ott el is mehetett volna a meccs, mivel az első félidőben karcolt a Chiefs D#, ráadásul, ha 3-0 után nekimennek a TD-nek 4.-re és nem FG, majd az be is jön, akkor igazán nagy gondban lett volna a csapat. Nem így történt, megköszönhetjük.
Mindenesetre én nem láttam, hogy tegnap egy PO esélyes AFC West győztes játszott volna Kansas-ben...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
A div győzelem valóban nincs veszélyben, de amíg nincs a zsákban azért inkább arra koncentráljunk, ne a 1st round bye-ra.

Egyébként én igazából kifejezetten örülök a gyengébb teljesítménynek.
- egyrészt inkább most, mint a PO-ban
- másrészt nem akarom h mi legyünk a team2beat. A surranó pálya jobban tetszik nekem
- harmadrészt az igazán jó csapatok ismérve, h gyenge játékkal is képesek nyerni, mert azok ellen és annyira játszanak gyengén, amennyi belefér.

Egyébként a legnagyobb +t kifelejtettem: Eddig söpörjük a divíziót, és már van 4 győzelmünk, szóval biztos, h pozitív mérleggel zárjuk nagyon hosszú idő után először.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
A tegnapi meccset a csapat Ayers-nek ajánlotta és ő kapta a game ball-t is, mivel úgy játszotta végig a meccset, hogy szombat este tudta meg, hogy meghalt az édesapja... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hmm, ez érdekes: Peyton Manning took, passed concussion test during win

Nem néz ki komolynak az ügy, de lehet, hogy a második félidőben emiatt (is) volt kicsit kótyagosabb a szokásosnál. Mondjuk Crennel védelmét mindig is utálta, sose ment neki ellene, úgyhogy affene tudja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Nem kell kongatni a vészharangot, de álmodozni még annyira se szabad. Egyelőre koncentráljunk csak a divízióra, jön a december, mindenki tudja h ez mit jelent...Black_Adder
Látom, hogy amikor ezt írtad, még nem lehetett tudni a BAL-SD meccs végét.
Azóta kiderült, hogy 5 fordulóval a vége előtt 4 meccs előnyünk van.
+ Az egymás elleni is nekünk kedvez.
+ A hátralévő 5 meccsből legalább 3-on egyértelműen esélyesek vagyunk.

99 százalék eséllyel megvan a playoff.

Valóban nem kell vészharangot kongatni. Sokkal inkább lehet olyan szemmel nézni a szezont, hogy miként alakulnak a további esélyeink (a minél jobb helyezés elérésére). Én nagyjából 3 dolgot figyelek:
- sérülések
- bíztató és figyelmeztető jelek a játékban
- esély a first round bye-ra. (Szerintem sokat javít az esélyeinken, ha nem kell az 1. körben játszani.)

Örüljünk annak, hogy a jelek szerint megúsztuk nagyobb sérülés nélkül, megvan a W, (nagyjából a csoportgyőzelem) és mehetünk tovább a first rund bye-ért.

BAL 9-2 PIT, @WAS, DEN, NYG, @CIN
NE 8-3 @MIA, HOU, SF, @JAX, MIA
DEN 8-3 TB, @OAK, @BAL, CLE, KC

Ha verjük a BAL-t és hármas egyenlőség alakul ki, akkor a 3 csapat között körbeverés van, és a konferenciában lejátszott meccsek alapján valószínűleg más (NE) nyer.

A mutatott játék valóban csapnivaló volt többnyire.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, úgy látom végleg elit csapat lett a Broncos. 😊 Kezd a topic a Pats vagy Steelers topicra hasonlítani, ha jön egy gyengébb teljesítmény akkor mindjárt sehova nem jut a csapat, aztán jön egy domináns győzelem és mindjárt championship. 😀

Ilyen az NFL kéremszépen.😊 A power ranking #1 helyezettje (Texans) két fordulóval ezelőtt a saját ohhonában csak óriási mázlival tudott nyerni a liga utolsó Jags ellen, majd ezen a héten megint ultra mázli kellett a Detroit ellen. A Patriotsnak a 3 veresége mellé volt még 2 szintén nagy mázlis győzelme (Jets, Bills), az Atlanta-ról már nem is beszélve. A Packers az Indy otthonában kapott ki, a Giants szereplését szerintem emlegetnem sem kell. 😊 Ja, és a Ravens épp vereségre áll a Chargers ellen.

Namost akkor mi is a helyzet? Mert szerintem annyi, hogy 8:3. 😊 A többi - ahogy Adder is megjegyezte - tökéletesen lényegtelen. Ezzel a teljesítménnyel nyilván nem fog a csapat SB-t nyerni, de ez minden esélyesre igaz. Úgyhogy előre a jövő hétre, a Tampa jó csapat, kemény dió lehet, de hozni kell!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
A defense-től az a 9 pont amúgy még akár szépen is mutathatna, csak nem ez ellen a KC offense ellen.

Ezt a meccset minden emberi számítás szerint el kellett volna veszteni, igazából 2 vesztest kellett volna hirdetni /*mint a legtöbb AFCWest csoportrangadón*/

Chiefs trick play 3&short-nál? LOL
Egyetlen timeoutot hagyni a véghajrára? LOL. Nem is tudom hol sikerült kettőt elszerencsétlenkedni
1000 false start hazai pályán? LOL

Ennek ellenére 1 pontszerzésen belül voltak végig, na ez az igazi LOL csak ránk nézve. Szánalmas teljesítmény. Számolgatjuk itt a 1st round byet, PO-ban semmi esélyünk nem lesz. StormST majdnem jól írta, h erős védelem ellen nem sokat ér ez az O#, annyiban nem értek egyet, h találkoztunk olynnal, h erős D# + erős O#, //és ki is szoptunk rendesen.

Egy ideje azt mondtuk, h fokozatosan fejlődik a csapat, mind a védelem-mind a támadás. Most ennek az égvilágon semmi jele nem volt.

2 drive-unk volt amivel megnyertük, a 2 félidő utolsó drive-ja. Azok tényleg championship drive-ok voltak, abba kell kapaszkodni, a többit gyorsan elfelejteni.

+ A fent említett 2 driveon kívül Hollidayt és Moreno-t lehet kiemelni. Senki mást.

- Prater. Igazából szerencse, h pont ma tudta le a gyenge napját, de ez attól gyenge nap volt.
- Colquitt nem akarta zavarba hozni Pratert, ezért ő is jó szar volt
- Run D#. Néha sikerült becsomagolni a LoS-on a Jamaalt, de legtöbbször egy széles autópálya állt előtte
- passrush, hol volt? Ja persze a Chiefsnél. Mert h az OL a múltheti formát vette elő.

Nem kell kongatni a vészharangot, de álmodozni még annyira se szabad. Egyelőre koncentráljunk csak a divízióra, jön a december, mindenki tudja h ez mit jelent...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brusztolós egy meccs volt, de a lényeg a W és a 8:3. Se az #O, se a #D nem villogott ma, és akkor finom voltam. 😊

De hullámvölgy nélkül nincs szezon, a fontos, hogy inkább most jöjjön, mint decemberben/januárban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 881 — The Mathematician
nekem a gameplan se tetszett annyira O# oldalon

Moreno jól muzsikált, sztem nem használtuk eléggé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnos amikor komolyabb védelmek ellen játszunk, akkor látszik, hogy nem vagyunk annyira jók, mint sokan hiszik. Szerencsére eddig a jó védelmek mellé mindig szar támadósor párosult, de ez nem lesz mindig így, pl. a Ravens ellen ez nagyon kevés lesz, de a Tampa ellen se biztos, hogy elég...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 881 — The Mathematician
ez kevés lesz, jó lenne ha vki pofán vágná a fél scapatot

Moreno nagy pacsi, DT kicsi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Valamelyik védő azt nyilatkozta múlt héten (vagy ezen a héten), hogy Moreno nagyon jó edzéseken, szerintem ezért nem hoztunk senkit. Moreno legalább ismeri a falat meg a playbook-ot, ha nem dobálja el a labdákat, akkor jobb lehet, mint Ball McGahee helyére. Ball inkább 3rd down back meg blokkoló, Moreno stílusa jobban hasonlít McGahee-ére, ezért is nem nagyon férnek meg ők ketten meg Hillman együtt a keretben, de mivel Hillman a jövő, ezért van inkább ő a 45-ben mindig és nem Moreno...StormST
Woody nyilatkozta

btw, ezek szerint most csak 52 ember van rosteren, vagy lemaradtam vkiről?Black_Adder
A Broncos honlapon McGahee még a roster-en van, szóval nem tudom én se...

Az NFL.com-on nincs fent, hogy IR-re tettük, pedig Jeremiah kirakása meg ott van, szóval lehet, hogy még hivatalosan nem volt meg a lépés, amit csak akkor értek, ha azt gondolják, hogy korábban visszajön, mint a PO, mert minden héttel, amíg nincs IR-en, tolódik a visszatérése is...StormST
McG már IR-en van. Fox a mai active/inactive játékos lapra csak 52 játkost írt, mint összes active roster-es.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Valamelyik védő azt nyilatkozta múlt héten (vagy ezen a héten), hogy Moreno nagyon jó edzéseken, szerintem ezért nem hoztunk senkit. Moreno legalább ismeri a falat meg a playbook-ot, ha nem dobálja el a labdákat, akkor jobb lehet, mint Ball McGahee helyére. Ball inkább 3rd down back meg blokkoló, Moreno stílusa jobban hasonlít McGahee-ére, ezért is nem nagyon férnek meg ők ketten meg Hillman együtt a keretben, de mivel Hillman a jövő, ezért van inkább ő a 45-ben mindig és nem Moreno...StormST
Woody nyilatkozta

btw, ezek szerint most csak 52 ember van rosteren, vagy lemaradtam vkiről?Black_Adder
A Broncos honlapon McGahee még a roster-en van, szóval nem tudom én se...

Az NFL.com-on nincs fent, hogy IR-re tettük, pedig Jeremiah kirakása meg ott van, szóval lehet, hogy még hivatalosan nem volt meg a lépés, amit csak akkor értek, ha azt gondolják, hogy korábban visszajön, mint a PO, mert minden héttel, amíg nincs IR-en, tolódik a visszatérése is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Valamelyik védő azt nyilatkozta múlt héten (vagy ezen a héten), hogy Moreno nagyon jó edzéseken, szerintem ezért nem hoztunk senkit. Moreno legalább ismeri a falat meg a playbook-ot, ha nem dobálja el a labdákat, akkor jobb lehet, mint Ball McGahee helyére. Ball inkább 3rd down back meg blokkoló, Moreno stílusa jobban hasonlít McGahee-ére, ezért is nem nagyon férnek meg ők ketten meg Hillman együtt a keretben, de mivel Hillman a jövő, ezért van inkább ő a 45-ben mindig és nem Moreno...StormST
Woody nyilatkozta

btw, ezek szerint most csak 52 ember van rosteren, vagy lemaradtam vkiről?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Valamelyik védő azt nyilatkozta múlt héten (vagy ezen a héten), hogy Moreno nagyon jó edzéseken, szerintem ezért nem hoztunk senkit. Moreno legalább ismeri a falat meg a playbook-ot, ha nem dobálja el a labdákat, akkor jobb lehet, mint Ball McGahee helyére. Ball inkább 3rd down back meg blokkoló, Moreno stílusa jobban hasonlít McGahee-ére, ezért is nem nagyon férnek meg ők ketten meg Hillman együtt a keretben, de mivel Hillman a jövő, ezért van inkább ő a 45-ben mindig és nem Moreno...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 881 — The Mathematician
nem véletlen volt elsőkörös
és így is 3 RB van a keretben, de sztem a háttérben már mennek a tesztelések/ötletelések

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Moreno igen jól zúzhat az edzésen, ha ennyire lesz*rjuk McG kiesését. Tényleg meglepő, hogy még csak tölteléknek se hoztunk valami RB-t.

A mai meccs kötelező. Kicsit tartok is tőle emiatt. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem hozunk valakit, valszeg Slaton-t, különben nem tettük volna IR-re...StormST
vagy feljön Jeremiah JohnsonBlack_Adder
Tegnap még a PS-ből is kiraktuk... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Azért buktunk mi már divison playoff meccset is BYE után #1 seedként (1996)... 😛

A BYE a rájátszásban pedig teljesen más helyzet, mint az alapszakaszban, egyrészt nem tudsz egy csapatból készülni két hétig, mert az első héten még nem tudod ki lesz az ellenfél, másrészt egy PO meccset már megnyerő, nagyon felpörgő csapatot kapsz a nyakadba...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
A meccseket még mindig egy csapat játssza és nem egy ember. Abból a szempontból meghatározó Manning PO történelme, hogy ilyen szempontból ő a legtapasztaltabb ember, de ha ő nem is esik ki a ritmusból 1 hét kihagyás után, ha a mndössze 2 PO meccsel rendelkező mag, meg igen, akkor még mindig megszívtuk...

Ugyanakkor az alapszakaszban is van bye week. És a Broncos rendszeresen jól teljesít a bye week utáni meccseken. Ha két hét van felkészülni egy ellenfélből, az nagy segítség.

Mi is nyertünk már SB-t úgy h csak wildcardon jutottunk be, és úgy is, h top seed voltunk az AFC-ben.

Egyébként meg a 11. játékhét jön, vészesen közelít a december, először csak jussunk be a rájátszásba, majd azután válogassunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Volt rá eset, de nem tendenciózusan. Volt, hogy WC körből indulva nyertünk SB-t, volt, hogy NFL #1 seedként jutottunk SB-be, és fordítva, volt, hogy bye week után otthon kaptunk ki (2005, Steelers), de olyan is, hogy a WC körben. Összességében ha otthon játszottunk, akkor sokkal nagyobb eséllyel nyertünk, mint idegenben. (Akár WC körben, akár később.) Szerintem ez a Denverre is igaz, úgyhogy én az otthoni meccs lehetőségét fontosabbnak tartom, mint a bye week meglétét vagy nem létét.

Megjegyzem, a Pats sikereiben is szerepe van annak, hogy Brady időszakában 12 playoff meccset játszhattak otthon és csak 5-öt idegenben. A Coltsnál ez az arány 10/7. Ha az a 2 Pats elleni meccs 2003/2004-ben Indy-ben van, akkor lehet, hogy ma Manningnek van 3 gyűrűje és nem Tommy boynak... (Persze a sportban nincs "ha", csak azért írtam, hogy jelezzem, az otthoni meccs lehetősége nagy fontossággal bírhat.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 881 — The Mathematician
@peterk
arra céloztam hogy sokszor meg volt a PO bye week+utolsó pár hétben kezdőknek pihi aztán visszajöttetek és kb elsőre bukta (jó mondjuk volt h Chargers ellen)
legalábbis bennem ez maradt meg 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem csak Watt-ra kell figyelni, a Frisco-ban Smith is termel rendesen. Most kávé előtt nincs kedvem rankingot böngészni de nem lepne meg ha ő vezetne jelenleg.peterk2005
Smith 15, Watt 14,5, Von 13. Egészségedre!tomi-tomi
Akkor meg is van Von számára a feladat: 2+ sacket kell csinálni. 😊

(A kávé finom volt, köszönöm. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pm rendszeresen szívta meg azzal h WC hétvége vagy uccsó 2-3 héten offolta magát h hihetetlen, nah arra itt kevés az esélye.Negritis
Ez legenda. Hidd el nekem Colts-osnak, tíz évünk volt rá, eleget néztük, hasonlítottuk, elemeztük ezt a kérdést. 😊

Egyszerűen azért került rá az "alapszakasz QB" bélyeg, mert a pályafutása elején párszor playoffba került, még félkész csapatokkal, és ott kiesett. Kb. mintha idén Luck vinné a playoffba a Colts-ot és ott szarul játszana. Plusz, volt még két meccse idegenben, hóban-fagyban az akkori bajnok Pats ellen, ahol betlitett. Hiába hozta előtte sorban a 130-as, 140-es meccseket, - sőt volt egy perfect (158.3)-as meccse is, ami a modern korban Bradshawn kívül senki másnak nem sikerült -, rajta ragadt a dolog. Aztán magyarázhathatja az ember, hogy Roethlisberger 22-es ratinget produkálva nyert SB-t, Rodgers 50-es ratinggel jutott a superbowlba, ha egy bélyeg rákerül egy játékosra, akkor az ott is marad.

Manning leggyengébb playoffja egyébként - az említett két Pats vereséget leszámítva - érdekes módon a 2006-os volt. Pont az az év amikor SB-t nyert a Colts. 😊 Akkor nem volt jó formában, lényegében a teljes playoffban saját szintje alatt játszott. (Kivéve talán a Pats elleni emlékezetes "fordítós" konferencia döntőn, bár én inkább azt is hősiesnek minősíteném, mint jó játéknak.) Pedig abban az évben a WC körben is játszottunk, szóval nem azon múlt, hogy a pihenő héten kiesett volna a formából.

2006-óta pedig nem volt gyenge playoff meccse. Egy sem. A "leggyengébbnek" talán a Saints elleni 2009-es döntő mondható, ahol a 4. negyed végéig szinte tökéleteset játszott, de aztán jött a hírhedt Wayne elcsúszás és Tracy Porter, és fejére fordult a világ. 😊

Szóval én azon egyáltalán nem aggódom, hogy egy hét szünet miatt ritmust vesztene. Túl tapasztalt ő már ahhoz, hogy ilyen gondjai lennének. És a csapat miatt sem aggódom. Az alapszakaszbeli bye week után a Saints ellen szvsz az idei legjobb all around teljesítményét nyújtotta a csapat. Azaz, szerintem kimondottan jót tesz, ha kicsit többet készülhetünk egy meccsre. De erről a playoff kezdete előtt fogunk még visszajelzést kapni, mert a Raiders ellen majd rövid hetünk lesz (csütörtöki meccs), utána pedig másfél hét lesz a Ravens elleni idegenbeli meccsig. Meglátjuk, hogy ott melyik meccs sikerül jól, jobban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem csak Watt-ra kell figyelni, a Frisco-ban Smith is termel rendesen. Most kávé előtt nincs kedvem rankingot böngészni de nem lepne meg ha ő vezetne jelenleg.peterk2005
Smith 15, Watt 14,5, Von 13. Egészségedre!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)