Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 820 — SB 50 Champion @ Grund
Hát én ezt a meccset lehet csak hallgatni fogom, ha egyáltalán felébredek, pénteken céges oktatás, figyelni kéne... 😛

Woody sajnos nem edzett a mai napon, kétséges a játéka csütörtökre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sose könnyű a hét közepi meccs, a fekete lyuk meg igen hideg tud lenni amúgy is. 😊

Azért nyerni kéne valahogy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 966 — The Mathematician
ejj, de fázok a csütörtöki meccstől
sajna valszeg részegen bulizok, szal még csak élőben se tudom nézni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462


😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Félidőben nagyon jól elemezzük az ellenfelet, ezért is választjuk rendre a fogadást, ha mi nyerjük a cointosst. Szoros meccsen egyébként is inkább a második félidőben legyen több labdabirtoklásunk, ha meg addigra találjuk ki a tutit, ez hatványozottan igaz.

Egyébként az első félidőben nagyon jól ölte a Tampa az órát, akkor dőlt el, amikor megléptünk, és hirtelen "sietniük" kellett. Átállhattunk nickelbe, amiben jobbak vagyunk mint base felállásban és utána nem is volt kérdés /*A KC ellen az volt a baj, h ragaszkodtunk a nickelhez, holott passzolni nem tudnak, de futni annál inkább*/. A végén az utolsó előtti driveból hiányzott ugyan egy 1st down, de azért így se volt meleg a vége, csak kicsit langyos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első félidő úgy látszik nálunk már csak ilyen, az erőfelméréssel telik. Egyébként több csapatra is jellemző ez, nem csak ránk. Az, hogy éppen 3 ponttal megyünk vagy hátrányba vagyunk, az tulajdonképpen mellékes, a lényeg, hogy nagyon gyakori, hogy az első félidőben alig esik pont, aztán a másodikban beindulnak a (jó) csapatok. Ez alól a Patriots tendencia-szerű kivétel, ezért velük vigyázni kell nagyon...

A negyedik negyedes belassulás engem nem aggaszt, az már eredménytartásról szólt, sokkal kevesebbet akcióztunk. Ha kellett volna, szerintem még bőven lett volna a tarsolyból mit elővenni.

A meccs két negatívuma számomra inkább Prater és PM INT-je. Prater utóbbi formája kicsit aggasztó, remélem csak átmeneti a dolog. PM-et meg rég nem láttam ilyen helyzetben (megnyert meccs, nem kell erőltetni, csak "mozgatni" a csapatot) ilyen rossz döntést hozni. Megjegyzem, amikor eladta, akkor jobb oldalon Decker olyan üresen állt, hogy 15-20 méterre nem volt körülötte senki. Ha neki dobja, simán begyalogolt volna az EZ-ba...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
A Brady-rule-os bünti alapból vicc volt, egyrészt a szabály is hülyeség, másrészt a falember billentette ki Von-t az egyensúlyából és ezért esett úgy oda, nem akart ő térd alá menni szerintem. De szerintem így is ráhúznak 20 ezret a héten, múltkor is ez volt... 😛

StormST
Maga a szabály egy vicc, de Vonnak tisztában kell lennie vele, és mivel rálökték, ő érezte, hogy térd alá fog érkezni mégis átfogta a lábait és megpróbálta a szerelést. Tudom, hogy a meccs hevében ezt nehéz kontrollálni, de -sajnos- ez is egy szabály. Ha csak odaesik, mert a falember rálöki, és nem csinál semmit, nem jön a zászló.


több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 820 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez a meccs elég érdekes lett, kicsit az első Chargers meccsre emlékeztetett, defektes első félidővel és egy jó másodikkal, igaz itt főleg csak a harmadik negyed volt igazán jó...

Vagy a gameplay volt rossz, vagy tényleg az lepte meg PM-et, amit Lynch-ék is elemezgettek, hogy a védők nem árulták el, mit fognak csinálni, csak ugyanabban a felállásban várták mindig a snap-et mozdulatlanul, nem tudom, de az biztos, hogy egy félidőn át az első drive kivételével elég tehetetlennek tűntünk...

A Brady-rule-os bünti alapból vicc volt, egyrészt a szabály is hülyeség, másrészt a falember billentette ki Von-t az egyensúlyából és ezért esett úgy oda, nem akart ő térd alá menni szerintem. De szerintem így is ráhúznak 20 ezret a héten, múltkor is ez volt... 😛

Ami biztos, hogy Prater-el kezdeni kell valamit, mert nem minden meccsbe fér bele az elhibázott FG...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Winning season '06 óta először
back2back Divízió győzelem '87 óta először //nehéz elhinni, de így van

+ Unrein TD, ilyenek is beleférnek. Ezért is nem izgultam kicsit se félidőben. btw Unrein a DL-ben is királyul tolja
+ Von Miller 6 tackle 1 INT 1 sack 1 FF 1 game closer to DPoY
+ Tony Carter & Chris Harris. kár h harris INT-jét visszafújták, de megint nagyon jó meccs volt mindkettejüktől
+ Doug Martin, who?
+ Thomas elit WR, de ma Tamme is felnőtt mellé mint TE.
+ PM elkezdte írni a Bronco történelmet is... passzolt td-kben franchise rekord
+ Hollyday nagy fogás volt

- Nagyon sok büntetés, amik nem egyszer 1st downt vagy TO-t akadájoztak meg. A brady rule-t mondjuk szánalmasnak tartom, magát a szabályt
- A meccs végén a playcall már az öltözőben volt. Ha megszerzik az onside-ot lett volna egy nagyon halvány esélyük a győzelemre, egy meccsen ami a 3. negyedben eldőlt...
- Woody megsérült, remélem nincs komolyabb baja

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Alapvetően jó meccs volt, ez a Tampa jó csapat, és azért ha nincs a vége, akkor egy 2+ score meccs. Persze nem tökéletes, a támadójátékon még mindig van mit javítani. De lehet, hogy az már a jövő évre marad. Mondjuk Stockley hiányzott, neki pont ez a meccs lett volna nagyon való. (Azt hallom nincs komoly baja, de a biztonság kedvéért inkább pihentették a mai meccsen, hogy később rendben legyen.)

Moreno-val elégedett vagyok, nem fumblizott eddig, és bár az elején nagyon nem ment, utána amikor kellett szépeket futott.

De a lényeg, hogy a divízió megvan, mostantól a cél a minél jobb kiemelés. Van még mit tenni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 966 — The Mathematician
😀 azért nem mind1 h már december elején van meg a PO vagy csak utolsó percekben 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
DIVISION CHAMPIONS :COOL:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Stokley miért inaktív?pc_x
Gond van a csuklójával és a csípőjével is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Stokley miért inaktív?


több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 966 — The Mathematician
várom a meccset, de a nap nagy részén tanultam
remélem nem alszok be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 966 — The Mathematician
RIP

bár a Kansasnek ez sokkal szomorúbb nap 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 820 — SB 50 Champion @ Grund
Szomorú nap a Broncos-nál is: 78 évesen elhúnyt Chuck Gavin, aki tagja volt a franchise első roster-ének, 1960-63 közt a csapatnál volt és a Denver Broncos Alumni Association elnökségi tagja volt...

Egyébként a DE poszton játszott, '61-ben TD-t, '62-ben egy INT-t is szerzett...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 820 — SB 50 Champion @ Grund
Storm, mikor csinálunk már közös meccsnézést? 😀JC6
Majd amikor a Broncos SB-t játszik, akkor talán... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 966 — The Mathematician
Storm, mikor csinálunk már közös meccsnézést? 😀JC6
ha szeged benne vagyok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Storm, mikor csinálunk már közös meccsnézést? 😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 966 — The Mathematician
azért ha se kupi - se ramirez akkor baj lesz
Bay-Bay is kelleneNegritis
P = gyakorlatialg 99% hogy játszikBlack_Adder
oh, az jó 😀
bár Porter maradhat tarcsi 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
azért ha se kupi - se ramirez akkor baj lesz
Bay-Bay is kelleneNegritis
P = gyakorlatialg 99% hogy játszik

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 966 — The Mathematician
azért ha se kupi - se ramirez akkor baj lesz
Bay-Bay is kellene

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 820 — SB 50 Champion @ Grund
Megvan a HoF 27 "elődöntőse", közte pár Bronco-val: Atwater, TD, Lynch, Mecklenburg...

Injury report vasárnapra:
Q: Stokley (csukló), Clark (betegség), Ayers (család)
P: Ramirez, Jackson, Green, Kuper, Porter, Bay-Bay



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 966 — The Mathematician
jaja, azért is írtam be hogy mennyivel 'életszerűbbek' mint a bowl.hu-s mind a fan beharangozók

most hallom tv-ben h a jövő heti Raiders meccset adja a tv , félek tőle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!