Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
nice W 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
nah lassan megint meccs, örülök h emberi időben 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
...a strip sack mit takar pontosan?Double B
amikor a sack előtt a sackelni akaró játékos öltáncot lejt a QB-nak 😀
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Valószínüleg buta kérdés lesz, de a strip sack mit takar pontosan? a közvetítésekben az ilyeneket nem nagyon szokták elmagyarázni(mert kell a sok buta levél), a szótárban pedig nem találtam meg :/Double B
köszi a javaslatot bővítjük a szótárt 😊empty taxi
örülök hogy "segíthettem" 😊


amikor sack közben kiütik az irányító kezéből a labdát (fumble). Azaz sack + fumble forceBlack_Adder
akkor jófele gondolkoztam én is. köszönöm szépen 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
John Elway a "Face of the Franchise"-ban:
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000111339/Face-of-the-Franchise-John-Elway

Beszél a Manning trade-ről, hogy milyen kiegyensúlyozott a csapat, mármint h a d# és of# egyaránt kiemelkedő, de szóba kerül Andrew Luck és RG3 is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Valószínüleg buta kérdés lesz, de a strip sack mit takar pontosan? a közvetítésekben az ilyeneket nem nagyon szokták elmagyarázni(mert kell a sok buta levél), a szótárban pedig nem találtam meg :/Double B
köszi a javaslatot bővítjük a szótárt 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
amikor sack közben kiütik az irányító kezéből a labdát (fumble). Azaz sack + fumble force

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Valószínüleg buta kérdés lesz, de a strip sack mit takar pontosan? a közvetítésekben az ilyeneket nem nagyon szokták elmagyarázni(mert kell a sok buta levél), a szótárban pedig nem találtam meg :/
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Az a baj a fumble dologgal, hogy egy csomó dolgot figyelembe kellene venni ilyenkor. Vannak helyzetek, amikor esély sincs a megszerzésre (ha pl. a QB egyből rávetődik a strip sack-re, mert pont alá esik, stb.), meg olyan fumble-k is beszámításra kerülnek, amik csak papíron azok, pl. a muffed punt-ok meg az olyanok, mint amikor Holliday kidobta a pályáról a labdát egy return végén...

Nincs szerencsénk a fumble-k terén, de azért volt már egy fumbler return TD-nk, meg azért a 10+ strip sack, amit Von és Doom összehozott, még ha esetleg labdát nem is, vesztes down-t és mínusz yard-okat mindenképpen értek és ez sokszor ér annyit, mint egy turnover... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk én nagyon erős felvetésnek érzem a végét. A három vereségünk alkalmaával mindannyiszor a jobb csapat győzött, szerencsével talán nyerhetünk, mondjuk ha nem 2/9-es hanem 7/9-es TO mutatóval jövünk ki belőlük, de arról se vagyok meggyőződve, hogy ez elég lett volna. Az első 5 fordulóban nem játszottunk jól.Black_Adder
Alapvetően az a vélemény a fumble recovery-ről, hogy nagyjából véletlenszerű, hogy éppen ki felé pattan a laszti. Ergo, a nagy számök törvénya alapján körülbelül fele-fele aránynak kell kijönnie. Mivel egy évben nincs olyan nagy számú (százas nagyságrendű) fumble, így a szerencse faktor is bejátszhat. Évi 20-30 körüli fumble esetén elég ha 4-5-el több laszti pattan rosszul, és máris kijöhet egy borzalmas recovery arány.

Én ezzel együtt úgy érzem, hogy a rossz mutatóban azért nem csak a szerencse játszott szerepet. Volt nem egy olyan nem megszerzett labda is, ami felénk pattant, és mégsem szereztük meg. Más csapatoknál meg ez pont fordítva szokott történni. Az okát nem tudom, lehet, hogy a fiatalság, lehet, hogy a stílus adja, de mindenesetre ez egy olyan terület amire nagyon érdemes lenne odafigyelni és külön készülni rá, mert jó csapatok ellen tényleg meccseket dönthet el. (Szerintem amúgy biztos, hogy készülünk is rá - kizártnak tartom, hogy egy ilyen stat elkerülné Foxék figyelmét. Csak egyelőre eddig jutottunk.)

Az említett 3 meccset 3-0-ra nekünk adni - mégha elméletben is - szerintem is erős. A Texans meccsen pl. mi jöttünk ki jobban a fumble harcból mégis vesztettünk. A másik két meccsen viszont ha jobban pattant volna a laszti, bizony máshogy alakulhatott volna a meccs. Az Atlanta meccs alapvetően PM 3 INT-jén ment el, de azért a foci nem arról szó, hogy ki hibázik, hanem arról, hogy ki kap kevesebb pontot, vagy szerez többet. Márpedig pl. az Atlanta az egyik TD-jét úgy szerezte, hogy az 1 yardosunkon elfumblizta, majd recoverelte a lasztit, és utána csinált TD-t. Ha azt sikerült volna megszerezni, akkor ugye 1 TD-vel kevesebb Atlanta TD-van, márpedig a meccs 1 TD-n belüli különbségű volt.

A Pats ellen meg aztán végképp sok múlt a fumble-ken. Az elején Bay-Bay egy potenciális TD-t fumblizott el, majd a meccs során mindkét QB-t egyszer-egyszer sack/fumble-ték. A PM fumble a saját 20-asunkon történt, a Patsé lett a labda és egyből TD-t kaptunk belőle. A Brady fumble pedig 4. és 5-nél történt a pálya közepén, úgyhogy mindegy volt ki szerzi meg. A vége felé pedig McGahee fumblizott egyet a Pats 14 yardosán (a Patsé lett a laszti). Mindez ugye a McGahee által dropolt 4&1 passz mellé jött össze. Szóval az a meccs tényleg nagyon nagy valószínűséggel a turnovereken ment el.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Persze, persze. 😊 De látod, az összegzett számok is azt mutatják, hogy a legrosszabb 2-3 csapaton kívül a többi csapat erőssége nagyjából egyenlő a két konferenciában.

Ettől még persze az "eye test" mutathat más eredményt. Ha te így látod/érzed, akkor így látod és kész. 😊 Én mindenesetre idén a szemem alapján sem érzek különbséget. (Nem úgy, mint tavaly, tavalyelőtt pl.)peterk2005
jó nagy hülyeség, mi pl. csak NFC csapatot tudtunk idén megverni (az már más kérdés, hogy milyeneket)😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Visszatérő téma a fumble recovery, talán már lerágott csont, de ezen az oldalon most jutottak el idáig:
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/45147/checking-in-on-the-nfl-numbers-game
Fumble Recoveries

I usually feel justified in pointing out that a team's fumble-recovery rate can have an enormous impact on their season. It's a theory that doesn't take a math degree to understand: Recover more fumbles, win more games.

That's why it's so puzzling that the Broncos have been so good and yet continue to have such a putrid fumble-recovery rate. At the halfway point of the season, they had recovered just five of the 22 fumbles that hit the ground in their games; they've done slightly better since, grabbing six of the 15 new fumbles in their contests, but they're still just 11-for-37 on the year, producing a 29.7 percent rate that remains last in the league. It makes you wonder just how good the 10-3 Broncos would be if they were recovering just half of their fumbles. They recovered just two of the nine fumbles in their three losses (losses, by the way, that came against teams who are a combined 32-7 this season). If they recover five or six of those nine, would we be looking at an 11-2 team? A 13-0 team?


Mondjuk én nagyon erős felvetésnek érzem a végét. A három vereségünk alkalmaával mindannyiszor a jobb csapat győzött, szerencsével talán nyerhetünk, mondjuk ha nem 2/9-es hanem 7/9-es TO mutatóval jövünk ki belőlük, de arról se vagyok meggyőződve, hogy ez elég lett volna. Az első 5 fordulóban nem játszottunk jól.

Ugyanakkor viszont azóta 6/15 a fumblerecovery ratio, ami 40%, az már pont elégséges a legtöbb BMEs tárgyból 😊 mennyit küzdöttem érte minden tárgyból te jó ég...
Szóval a lényeg, h ebből a tárgyból is meg van az aláírás, jöhet a vizsga januárban 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
nyílván kisebb a különbség, csak azt nézem h ott van 2 erős , 1 kiegyensúlyozott meg 1 káosz csoport

itt van 1 erős(Pit-Bal-Cin), 2 gyenge meg (NE-Den) és 1 2 csapatos (colts-texans)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze, persze. 😊 De látod, az összegzett számok is azt mutatják, hogy a legrosszabb 2-3 csapaton kívül a többi csapat erőssége nagyjából egyenlő a két konferenciában.

Ettől még persze az "eye test" mutathat más eredményt. Ha te így látod/érzed, akkor így látod és kész. 😊 Én mindenesetre idén a szemem alapján sem érzek különbséget. (Nem úgy, mint tavaly, tavalyelőtt pl.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
ilyen alapon a tavalyi világverő GB-t verő Chiefsel mi van? semmi
a Colts jó idén, és mázlista 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát jah. Csak éppen mondjuk a Colts idén verte az említett csoportból a Packerst, Minnesota-t és Detroitot is. Akkor hogy is van ez? 😊

Szerintem az NFC idén nem erősebb, inkább talán kiegyensúlyozottabb. Pontosabban, még azt sem mondanám. Inkább arról van szó, hogy az AFC-ben van idén 2-3 nagyon gyenge csapat, az NFC-ben pedig nincs ennyire gyenge. Ezt mutatja a statisztika is Az NFC-AFC meccseket eddig 31:23-ra az NFC nyeri, de ha kivesszük a Jags, a Chiefs és a Raiders meccseit, akkor az arány 21:22 már az AFC javára. Az NFC lerosszabb 3 csapata egyáltalán nem ennyire rossz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
alapvetően erősebb is az NFC szerintem, csak épp a Chi-GB-Min-Det & Seattle-SF-Rams csoportok mellett nehéz igazán jó mérleget hozni
nálunk és az ATLnél is ezért csalóka a mérleg

persze ha verjük a Ravenst akkor 1 fokkal magabiztosabbak lehetünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
meglepődtem a listádat olvasva, hogy az atlanta ilyen gyenge ellenfelekkel játszottmascherano
Bizony, ráadásul nem egy ki-ki meccs volt ezek közül is. Vesd össze ezt a Broncos teljesítményével, akik - bár formaingadozás előfordult, de így is - lényegében a Chargers elleni első meccs óta nem játszottak még csak igazán szorosnak mondható meccset sem. Pedig azért a Bengals, Panthers idegenben, vagy a Saints otthon a legjobbakat is megszorította, alkalmanként meg is verte. Ahhoz képes, hogy azt mondják, hogy az NFC az erősebb, az ottani legjobb mérlegű csapat számára ez nem sok jót ígér...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Frissítettem a power ranking by peterk2005-t a heti eredményekkel. Egy 10-1-es csapat legyőzése után nem meglepő, hogy a Pats ugrott a lista élére. A Denver a győzelem ellenére a múlt heti 2.-ról visszaesett a 4. helyre, a gyengébb ellenfélnek köszönhetően.peterk2005
meglepődtem a listádat olvasva, hogy az atlanta ilyen gyenge ellenfelekkel játszott

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Frissítettem a power ranking by peterk2005-t a heti eredményekkel. Egy 10-1-es csapat legyőzése után nem meglepő, hogy a Pats ugrott a lista élére. A Denver a győzelem ellenére a múlt heti 2.-ról visszaesett a 4. helyre, a gyengébb ellenfélnek köszönhetően.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black_Adder írása a divízió-győzelem kapcsán:

 denversports.blog.hu/2012/12/12/a_denver_broncos_az_afc_west_bajnoka

És természetesen lehet szavazni az év legjobb denveri sportolóira, favorit Broncos-jelöltekkel. 😊

 denversports.blog.hu/2012/12/10/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mays viszont kezdő lett és rábízták a liga legjobb TE-ének fogását. Sőt mellé másik MLB-t se hoztak.
Igazuk volt? Nem. Szerencsére belátták.
Ballal igazuk volt? Nem. Belátták? Részben. Legalábbis labdát nem sokszor kap, blokkolni meg tényleg tud. Más kérdés h még mindig gyakran megtalálja a módját, h egyhangúlag anyázzuk őt...
Waltonnal igazuk volt? Biztató volt amit mutatott, nem véletlenül őrizte meg kezdő helyét. Bár itt megjegyzem, h vele szemben Blake viszont meglehetősen gyengén teljesíthetett, hogy kijátszottuk a season ending lábujj sérülés kártyát. Mellesleg megkockáztattuk, h az íratlan szabálynak ellentmondva valaki felszedje, volt már ilyen re is példa, Barrett például...

Na mindegy, nem állt szándékomban leszólni Waltont, sőt idén amíg játszott, szerintem nem egyszer ismertem el, h valóban sokat fejlődött (mondjuk volt honnan), De ez még mindig nem változtat a tényen, h az FO draftolt egy C-t a 4. körben és hozott egy FA-t, akire utólag kiderült h szükség van.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Walton-nal tavaly a csapatnál elégedettek voltak, ez többet számított, mint bármelyik honlap értékelése, de majd nyáron meglátjuk, hogy mennyire vele tervezik el a jövőt... 😊StormST
Ballal is elégedettek voltak...
sőt Mays-szel isBlack_Adder
De Ball azért nem lett kezdő, meg nem bízták rá egész meccsre egy 20 milliós irányító védését... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Walton-nal tavaly a csapatnál elégedettek voltak, ez többet számított, mint bármelyik honlap értékelése, de majd nyáron meglátjuk, hogy mennyire vele tervezik el a jövőt... 😊StormST
Ballal is elégedettek voltak...
sőt Mays-szel is

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Walton-nal tavaly a csapatnál elégedettek voltak, ez többet számított, mint bármelyik honlap értékelése, de majd nyáron meglátjuk, hogy mennyire vele tervezik el a jövőt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!