Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ismerem az összes közhelyet ettől függetlenül ezt a két meccset otthon simán be kell húzni és pont. Ha a Chiefsben tényleg Stanzi kezd majd, az kicsit elbizonytalanítja az erőviszonyokat, akkor is mi vagyunk az esélyesebbek, ha Stanzi történetesen jól játszik, és akkor még figyelembe se vettem, h mennyire szét van esve a csapat fejben.
Róka azt mondta, h nem pihenteti a kezdőket, inkább hagyja hadd szokjanak minél jobban össze, hadd fejlődjenek tovább, márpedig a kezdőket tekintve jóval magasabb erőt képviselünk, mint a Browns vagy a Chiefs.
Browns pedig, Weedennel próbál megverni minket? Csökkentik Richardson snap számát, mert h gyengébben teljesít mint várták. OK. Kiét növelik helyette? Weedenét. LOL. Egy középszerű 29 éves QB-t draftolni 1. körben, aki alul teljesíti a várakozásokat, de nem baj, majd 3-4 év alatt felveszi a ritmust, aztán vissza is vonul. McDanielst hozták szóba a csapattal. Pont amikor azt hiszed, ennél szomorúbb nem lehet egy csapat helyzete. Az egyetlen amiben reménykedhetnek, h ellenünk hagyományosan jól megy nekik, NEM. The Drive, The Fumble, de a 3 AFC Championshipen kívül is 18-5 ide. 1990-ben győztek le minket utoljára. A 3mas winning streak is pont arra volt jó nekik, hogy idén se legyen könnyebb QB-t húzni. Persze lehet türelemmel lenni Weeden felé, hisz fiatral még, ja nem.

Komolyan kell venni mindkét meccset, aki becsmérli ellenfelét az a saját esetleges későbbi győzelmének értékét csökkenti, de ha most valamelyik meccset buknánk, az az év egyik szenzációja lenne. Főleg, h számunkra is van tétje minkét meccsnek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
könnyen lehet h a vasárnapi meccset ki kell hagynom, mivel havernak születésnapja van 23.án, de még nem tudjuk h szombat v vasárnap ünnepeljük

amúgy a KC a veszélyes mondjon bárki bármit, egyrészt AFC West rangadó másrészt a Chiefsnek szokása 1-1 jó formában lévő csapat fricskázása,akármilyen fos a szezonjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Aki még nem tette volna meg az szavazzon az év denveri sportolójára. Broncos fanoknak kötelező. Akik csak idén csatlakoztak a legjobb szurkolótáborba Manning miatt, azoknak is lehet, sőt ha nem akarják a vert mezőnyben látni kedvencüket, ajánlott is 😛 😊
 denversports.blog.hu/2012/12/10/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha nem lesz nagy esély-borulás, akkor az a trió azt dönti el, hogy ki fogadja otthon divíziógyőztesként a Colts-ot, és ki megy a Patriotshoz.

A nagy esély-borulást pedig jó lenne elkerülni. Nekem Colts részről is, és nekünk Broncos részről is. 😊 A Cleveland valóban nem egy pofozógép alakulat, de azért ha nem verjük meg őket otthon, akkor megérdemeljük a kirándulált a Gillette-be. Bár akkor még az is kérdés lesz, hogy eljutunk-e oda... De nem hiszem, ez a Broncos nem tűnik egy olyan csapatnak most, amelyik ennyire félvállról venne egy meccset. Márpedig ha komolyan vesszük, akkor úgy is nyernünk kell, ha csak vagy a #D vagy az #O játszik az elmúlt hetekben megszokott szinten.

Amúgy, lenne egy csomó dolog amit egy esetleges Pats meccs kapcsán el szeretnék mondani, de nem akarok előre inni a medve bőrére, mert még a végén elszalad. 😊 Úgyhogy egyelőre hajrá vasárnap a Browns ellen!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
nah tisztult a kép annyiban h a Ravens-Bengals-Steelers trióból 2 PO-ba lesz (meglepne ha a coltsnak nem sikerülne, vagy a miaminak igen)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
először jussunk el odáig 😀

ez a Browns nem az a tipikus gyenge csapat mint amit a mérleg indukálna, ha fogjuk a futást és lesz pass rush akkor azért nem hiszem h gond lesz, főleg ha hatékonyan tudna futni Moreno 20-25 carryt megint

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Bocsi ha félreérthető voltam úgy gondoltam hogy a főcsop elődöntőben a Ravens elkeni az első Houstont és akkor már mi vagyunk a pályaválasztók a főcsop döntőben ha ütnénk a Pats-et. De ennyire nem szaladjunk előre. Elődöntőben 90% Pats a kövi 2 meccs mondja meg hogy hol.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na innen nagyon nagyon kell az utsó 2 meccs. Jó lenne mérföld magasan fogadni Bradyéket a konf elődöntőben. Ez előtt a kör előtt azt mondtam mindegy most már nem. Hamár van előnyünk és 2 viszonylag gyengécske csapattal játszunk be kell húzni. Aztán szurkolni a másik oldalon hogy hátha a Hollók széttépik a Houstont. És végig otthon lennénk kivéve a SB... 😀
beresrobi
a houstonnak 2× kéne botlania h 1st seed legyünk
a houston már nem játszik a hollókkal

szerk: a PO-ra értetted?, mert akkor igen 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Na innen nagyon nagyon kell az utsó 2 meccs. Jó lenne mérföld magasan fogadni Bradyéket a konf elődöntőben. Ez előtt a kör előtt azt mondtam mindegy most már nem. Hamár van előnyünk és 2 viszonylag gyengécske csapattal játszunk be kell húzni. Aztán szurkolni a másik oldalon hogy hátha a Hollók széttépik a Houstont. És végig otthon lennénk kivéve a SB... 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Á, félidőben sem kapcsoltam még ki Broncos meccset, csak ha már iszonyatosan megalázták a csapatot.
Az lenne a kérésem, hogy a PO első meccsén majd ébresszetek fel...addig alszok 😀
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
A meccshez csak annyit (bár még nem néztem vissza), hogy nekem Carter formája kicsit aggasztó mostanság, már a Raiders ellen is volt pár benyalt passza, meg most is, remélem csak kis hullámvölgy...

StormST
Ha optimistán állsz hozzá absz logikus magyarázat, de lehet h kellett ekkora minta a scoutoknak h lássák a gyengeségeit és most már arra játszanak.empty taxi
Ha optimistán állok hozzá, akkor tekintem hullámvölgynek. Ha pesszimistán, akkor jön az, hogy kifigyelték és tudnak így rá játszani, de akkor ezt egy jobb QB kegyetlenül kihasználhatja... 😛StormST
Nem ezt mondtam? 😀empty taxi
😀 De, így visszanézve igen... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A meccshez csak annyit (bár még nem néztem vissza), hogy nekem Carter formája kicsit aggasztó mostanság, már a Raiders ellen is volt pár benyalt passza, meg most is, remélem csak kis hullámvölgy...

StormST
Ha optimistán állsz hozzá absz logikus magyarázat, de lehet h kellett ekkora minta a scoutoknak h lássák a gyengeségeit és most már arra játszanak.empty taxi
Ha optimistán állok hozzá, akkor tekintem hullámvölgynek. Ha pesszimistán, akkor jön az, hogy kifigyelték és tudnak így rá játszani, de akkor ezt egy jobb QB kegyetlenül kihasználhatja... 😛StormST
Nem ezt mondtam? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
A meccshez csak annyit (bár még nem néztem vissza), hogy nekem Carter formája kicsit aggasztó mostanság, már a Raiders ellen is volt pár benyalt passza, meg most is, remélem csak kis hullámvölgy...

StormST
Ha optimistán állsz hozzá absz logikus magyarázat, de lehet h kellett ekkora minta a scoutoknak h lássák a gyengeségeit és most már arra játszanak.empty taxi
Ha optimistán állok hozzá, akkor tekintem hullámvölgynek. Ha pesszimistán, akkor jön az, hogy kifigyelték és tudnak így rá játszani, de akkor ezt egy jobb QB kegyetlenül kihasználhatja... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A meccshez csak annyit (bár még nem néztem vissza), hogy nekem Carter formája kicsit aggasztó mostanság, már a Raiders ellen is volt pár benyalt passza, meg most is, remélem csak kis hullámvölgy...

StormST
Ha optimistán állsz hozzá absz logikus magyarázat, de lehet h kellett ekkora minta a scoutoknak h lássák a gyengeségeit és most már arra játszanak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez a 49ers győzelem most tényleg nagyon jól jött... 😊

A meccshez csak annyit (bár még nem néztem vissza), hogy nekem Carter formája kicsit aggasztó mostanság, már a Raiders ellen is volt pár benyalt passza, meg most is, remélem csak kis hullámvölgy...

Jók vagyunk, lassan kijelenthető, hogy SB esélyesek, de ahhoz a sok kis hülye hiba nagy részét el kéne hagyni, hogy igazán biztos legyen a dolog...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
nah csak hozni kell az uccsó 2 meccset és meglesz a Homefield a pats ellen is 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A védelem ma is hatalmasat játszott, nem véletlen hypeolom én őket egyfolytában. ELIT. minden tekintetben.
Az offense pedig ma is akadozott, újabban kicsit rozsdás a szerkezet, volt több 3&out, de bőven többet játszottak, mint szükséges lett volna. Alighanem lett volna még egy sebességi fokozat bennük, ha nem dől el félidőben.

+ JDR és a playcalling. Sajnos csak a legvégére jöttek a sackek, de Flacco végig nyomás alatt volt, és kellően szarul is játszott alatta.
+ 3rd down efficiency. Az egyik legfontosabb statisztika, az egyik legjobbak vagyunk benne.
+ 6 3&out, NFL season high.
+ Chris Harris. Nem tudom mit kell még tennie, h mindenki felfedezze mekkora kincs ő a csapatnak, én már elkoptattam pár billentyűzetet miatta 😛 franchise record for longest INT return TD. az eddigi rekorder a Broncos valaha volt legjobb védője (Gradishar) volt ezzel a playjel:

+ Champ Bailey felé továbbra se lehet sok labdát passzolni.
+ Wolfe, ezúttal a sack is összejött neki, a negyedik. Általában a piszkos munka az övé, kell, h néha a babérokból is kijusson neki
+ Dumervil. Ő maradt eddig ki azokból az írásokból, amikor a védelmet próbáltam elemzgetni egy kicsit, pedig az ő szerepe is több annál mint h sackkeljen, pontosabban ő se csak akkor hasznos, amikor földre viszi az irányítót, de azért 3 meccs szünet után fontos volt az önbizalmának is, h egy oda kerüljön a neve mellé, mégha csak az utolsó playben is. Ezt leszámítva is nagyot játszott.
+ Moreno megmentette a karrierjét.
+ Zane Beadles kiosztott néhány szép blokkot a futásokhoz
+ Manning 12. szezonjában lépte át a 4000 yardot

- Manny Ramirez, ez az ő állandó helye, az első akit kiemelek negatív oldalon. Katasztrófa.
- JDR-t kiemeltem pozitív oldalon, Foxot viszont ki kell emelnem negatív oldalon. középpályán 4&2nek neki kell menni főleg egy ilyen támadó sorral. Ráadásul a védelem dominálta a meccset, mi történik ha nem jön össze, kicsit rosszabb field positionből indulunk? Nem volt field position battle. A legnagyobb előnye Manningnek, h a 4&shortnak neki menve nagyobb a pontok várható értéke mint FG-t lőve vagy puntolva. Nem jönne mindig be, de kellően gyakran. És ha a 3&shorthoz is úgy állnánk hozzá, h még 2 down, akkor ott is hívhatnánk olyan playeket gyakrabban, amik nem csupán a 1st down megszerzésére törekszenek... Az a baj, h Fox sosem fog változni, pedig ezen a konzervatív felfogáson tovább kell lépni, ha olyan csapapatok ellen is akarunk vmit, mint a pecc.
- 3rd down efficiency. Amilyen jó volt a védelemnél, olyan rossz volt a támadóknál. Az eredménye sok 3&out nálunk is.
- a 2 kicker nagyon formán kívül játszik. Szerencsére idén nincs akkora szerepük, mint tavaly, mondjuk ha kéne lehet h jobbak lennének, de ez most így kevés tőlük
- Hollyday fumble. Összességében talán ezen a meccsen is inkább jó volt, mint rossz, főleg, h nem vesztettük el azt a fumble-t, de a PO-ban egy ilyenen elmehet egy meccs, tőle pedig nem egyedi eset volt ez a mostani
- TE védekeezés továbbra se megy.
- Von Miller komoly hátrányba került a sackversenyben. Ma is jól játszott, de a total pressure-t sajnos nem nézik. Sokan hasztalan "ilyesztegetésnek" könyvelik, így nem lesz meg a DPoY
- A végén néhány, pontosabban sok misstacklenek köszönhetően megint rontottuk a statisztikát, ami megint nem jelent semmit, de aki nem látta a meccset ezek alapján fog megítélni minket, és a számok, most a Ravens és Flacco számára hízelgőek. Nagyon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Bowlen kapta a game ball-t, mivel amióta ő a tulaj most nyertünk először Baltimore-ban... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
a Browns-nál jobban félek a KC elleni meccstől 😀
de a 2L se lepne meg 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Szélsőséges helyzetektől eltekitve nagyon egyszerű a helyzet. Vagy 2nd seed a HOU mögött, vagy 3rd seed.

A mai NE-SF meccsnek valóban nagy szerepe lehet a sorrend kialakulásában. Az NFL-ben viszont időnként vannak bomba meglepetések, mi is játszunk még a CLE-el, a NE is a MIA-val.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
ha ma nyer a pecc, akkor lehet pihentetni kicsit a kulcsjátékosokat, kicsit kevesebb snappet adni nekik, stb, és szurkolni onnantól a patsnek, mert ha mi 3rd seedben leszünk, akkor ők legyenek csak 1stben. Inkább a conf döntőben utazzunk bostonba, mint a div roundban...

de azért inkább csak nyerjen a 9ers...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Hát ez is könnyebb lett, mint amire számítottam... 😊

Jók voltunk, amikor kellett, főleg annak örültem, hogy ennyire mentek a futások végig... 😊

Most azt kell eldönteni, hogy mennyire akarjuk keményen venni az utolsó két meccset, főleg az utolsót, BYE már nem nagyon lesz...StormST
Ha ma a Pecc bukik (nagyon szurkolok a 9ers-nek), akkor egyszerű a recept. Nem kell meghalni érte, de a hátralévő két csapat verhető. És akkor +van a bye...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez is könnyebb lett, mint amire számítottam... 😊

Jók voltunk, amikor kellett, főleg annak örültem, hogy ennyire mentek a futások végig... 😊

Most azt kell eldönteni, hogy mennyire akarjuk keményen venni az utolsó két meccset, főleg az utolsót, BYE már nem nagyon lesz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Elég meggyőző volt a D, megint 😊 Garbage time TD-t engedett. Sajnos a sackek is akkor jöttek. O átlagos játékkal hozott 31 pontot, ami nem roszz 😊