Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Willis lábtörés, műteni kell, várhatóan season ending, és legalább felszabadulhat egy hely a keretben, hogy valamelyik fontosabb sérülést pótoljuk a másik 8-10 közül.TheMileHighCity
Jah, ő valszeg kiszállt, nem tragédia, de azért kár érte, remélem megtartjuk jövőre, tehetséges srác...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Willis lábtörés, műteni kell, várhatóan season ending, és legalább felszabadulhat egy hely a keretben, hogy valamelyik fontosabb sérülést pótoljuk a másik 8-10 közül.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Jöttem egyet örömködni, hogy megvan Tebow első TD-je.
Nem az utolsó!
Hajrá broncók, hajrá Tebow!

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
El sem hiszem. Az egész szezonban talán most játszottunk legjobban, erre 2 elbénázott Fg, de még így is +7tel megyünk a végjátékba, hogy aztán csináljunk 2 idióta 3&out-ot, meg a végén az a DPI. Komolyan ez most sok nekem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Két veterán hibája baszta el azt a meccset, amit a rookie-k hoztak le majdnem maguktól. Paxton snap-je 3 pontot ért, Hill balfaszsága meg -7-et. Ilyen körülmények között és annyi sérülttel, amennyi nekünk mostanában van, még fájóbb a vereség, pedig ez a Jets semmivel se volt jobb nálunk, most meg majd folytatódik a fényezésük, de legalább a kis pöcsön csináltunk 2 INT-t...StormST
Már meg is kezdődött a fényezés: "Mile high madness"

Legalább láttunk egy TTTD-t, ha más nem is, de ettől legalább jó volt a meccs.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Két veterán hibája baszta el azt a meccset, amit a rookie-k hoztak le majdnem maguktól. Paxton snap-je 3 pontot ért, Hill balfaszsága meg -7-et. Ilyen körülmények között és annyi sérülttel, amennyi nekünk mostanában van, még fájóbb a vereség, pedig ez a Jets semmivel se volt jobb nálunk, most meg majd folytatódik a fényezésük, de legalább a kis pöcsön csináltunk 2 INT-t...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát. van ilyen. a liga egy legjobb, ha nem a legjobb csapatával játszottunk és a fél csapat sérült. Végig partiban voltunk. Ez egy kalkulált vereség. Elbasztuk de rászolgáltunk az offense bénázásaival és a második félidőre ellaposodott play callinggal.
Jövőhéten Oakland. Nekünk akkor kell nyerni nem a Jets ellen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon szomorú vagyok... végig a kezünkben volt a meccs és az esély a felzárkózásra a csoportban, erre saját magunkat verjük meg, már nem tudom hanyadik meccsen. Bakker, innentől kezdve nagyon nem lehet hibázni....JC6
Igazságtalannak érzem, többet tettünk a győzelemért, de csak elszúrtuk, pedig nagyon összeszedtük magunkat mára, és kurva jó meccset játszottunk. 😕TheMileHighCity
Igen, igazad van. Pár napig offon leszek ez miatt...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nagyon szomorú vagyok... végig a kezünkben volt a meccs és az esély a felzárkózásra a csoportban, erre saját magunkat verjük meg, már nem tudom hanyadik meccsen. Bakker, innentől kezdve nagyon nem lehet hibázni....JC6
Igazságtalannak érzem, többet tettünk a győzelemért, de csak elszúrtuk, pedig nagyon összeszedtük magunkat mára, és kurva jó meccset játszottunk. 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon szomorú vagyok... végig a kezünkben volt a meccs és az esély a felzárkózásra a csoportban, erre saját magunkat verjük meg, már nem tudom hanyadik meccsen. Bakker, innentől kezdve nagyon nem lehet hibázni....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Beharangozó a Jets-meccs előtt by Black_Adder:

http://denversports.blog.hu/2010/10/16/broncos_vs_jets_beharangozo

Én már narancssárgába öltözve várom az estét. 😀TheMileHighCity
hát ez a szép nagy verés megéri hogy felvegyem az Orange Champ mezem
Jarvis Moss a kezdő OLB-nk bazmeg. Ezt nehéz megemészteni
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Beharangozó a Jets-meccs előtt by Black_Adder:

http://denversports.blog.hu/2010/10/16/broncos_vs_jets_beharangozo

Én már narancssárgába öltözve várom az estét. 😀TheMileHighCity
Így van! Büszkén kell viselni, ha valaki a Fővárosi Közterület fenntartónál melózik. Bár hogy vasárnap sem veszed le, az már túlzott lojalitás sztem. 😊

A cikkről annyit, hogy a legpancserabb QB címre én mást jelöltem volna (Nem, nem Casselt 😛), de rendben.ulpianus
Egy 'egyik' lemaradt onnan, nem akartam elvitatni Jamarcus 'érdemeit'...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Én már narancssárgába öltözve várom az estét. 😀TheMileHighCity
Így van! Büszkén kell viselni, ha valaki a Fővárosi Közterület fenntartónál melózik. Bár hogy vasárnap sem veszed le, az már túlzott lojalitás sztem. 😊 ulpianus
Vedd úgy, hogy kaptál egy mínuszt. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Beharangozó a Jets-meccs előtt by Black_Adder:

http://denversports.blog.hu/2010/10/16/broncos_vs_jets_beharangozo

Én már narancssárgába öltözve várom az estét. 😀TheMileHighCity
Így van! Büszkén kell viselni, ha valaki a Fővárosi Közterület fenntartónál melózik. Bár hogy vasárnap sem veszed le, az már túlzott lojalitás sztem. 😊

A cikkről annyit, hogy a legpancserabb QB címre én mást jelöltem volna (Nem, nem Casselt 😛), de rendben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Beharangozó a Jets-meccs előtt by Black_Adder:

http://denversports.blog.hu/2010/10/16/broncos_vs_jets_beharangozo

Én már narancssárgába öltözve várom az estét. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Lehet fényezni Phonso-t most, de én úgy gondolom, hogy Cox-tól már most 1000-szer többet láttunk idén, mint tavaly Phonso-tól, igaz több lehetőséget is kapott, de nem érzem, hogy vesztettünk volna a CB poszton...

Feljött végül a PS-ből McCarthy és a LB Alexander, ezt Andre Brown és Batiste bánhatja...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Más: Alfi a 3. pick-ét szedte, ja és TD-re is váltotta 😀 De persze nekünk Nate Jones jobb...akike
2.számú CB-vé nőtte ki magát,mondjuk ez nálunk nem nagy dolog,de fényévekkel jobb mint Wade. Amúgy ez volt az első NFL TD-je.
Köszönjük a cserét. 😉Bazzani
😛 Nem szívesen, de nem is mi intéztük... 😛StormST
3 - Number of consecutive games in which Alphonso Smith has an interception.

3 - Number of receptions Dan Gronkowski has for the Denver Broncos this season since being traded for Alphonso Smith.

0 - Number of NFL cornerbacks with more interceptions than Smith this season.

300,000,000,000 - Alphonso Smith's touchdown dance points.

4 - Number of total interceptions the Detroit Lions had throughout the 2008 season.

😀

több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Moreno és Bay-Bay ma már teljesen edzett, utóbbi az utolsó két napon tünetmentes volt, így a játéka elég valószínűnek tűnik vasárnapra... 😊StormST
Ja és talán belátjuk, hogy érdemes csak WR-ként számítani rá, és megkímélni a KR okozta sérülésektől.

S posztra aktiváltuk a PS-ből Kyle McCarthy-t elsődlegesen ST feladatokra.akike
kit basztunk ki mccarthy miatt?haromt
Ezt elb@sztam... Még csak akarjuk aktiválni, természetesen, eddig még senkit nem raktunk ki.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Moreno és Bay-Bay ma már teljesen edzett, utóbbi az utolsó két napon tünetmentes volt, így a játéka elég valószínűnek tűnik vasárnapra... 😊StormST
Ja és talán belátjuk, hogy érdemes csak WR-ként számítani rá, és megkímélni a KR okozta sérülésektől.

S posztra aktiváltuk a PS-ből Kyle McCarthy-t elsődlegesen ST feladatokra.akike
kit basztunk ki mccarthy miatt?
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Moreno és Bay-Bay ma már teljesen edzett, utóbbi az utolsó két napon tünetmentes volt, így a játéka elég valószínűnek tűnik vasárnapra... 😊StormST
Ja és talán belátjuk, hogy érdemes csak WR-ként számítani rá, és megkímélni a KR okozta sérülésektől.

S posztra aktiváltuk a PS-ből Kyle McCarthy-t elsődlegesen ST feladatokra.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Moreno és Bay-Bay ma már teljesen edzett, utóbbi az utolsó két napon tünetmentes volt, így a játéka elég valószínűnek tűnik vasárnapra... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
StormST összefoglalója a Ravens elleni mérkőzésünkről:

http://denversports.blog.hu/2010/10/14/broncos_at_ravens_baltimore_i_vendegjatek_amit_szivesen_elfelejtenenk

😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report:

DNP: Ayers, Dawkins, Goodman, McBath, Bay-Bay, Woodyard
LP: Moreno, Larsen
FP: Haggan, Andre Brown

Érdekes módon Jamal is edzett, pedig ő csütörtökön nem szokott, valamint valamilyen okból Beadles az első csapattal edzett és kapott több snap-et is RT-ben Harris helyén. Én Daniels-ről még nem olvastam semmi konkrétat, de úgy tűnik most is Hochstein lesz a kezdő...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Shawne Marrimen? 😛Black_Adder
Kint elindultak róla a tippelések, de ez csak akkor lesz aktuális, amikor már nem lesz sérült. Nem lenne nagy hülyeség, ha nem lenne akkora fasz, amekkora... 😛StormST
Igen, én se tudom, h mi lenne jobb: Mossal kiszopni, vagy Merrimannel nyerni. Talán mégis inkább az előbbiBlack_Adder
Moss-al nyerni... 😀

Igazából ez edzői és GM kérdés. Le kell ülni beszélni vele, mert lehet, hogy csak a szar közegtől tűnik ő is szar embernek... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!