Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek! Újraélesztést kérek ezután a meccs után 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az elmúlt napokban termszetesen elkészült az összefoglaló még a Colts-meccsről, és van már egy beharangozónk a holnapi Titans elleni mérkőzéshez is:

http://denversports.blog.hu/2010/10/01/broncos_vs_colts_rossz_elojelek_rossz_eredmeny_nehany_pozitivum
http://denversports.blog.hu/2010/10/02/broncos_titans_beharangozo

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ezután is Royal lesz a punt returner Cox helyett.

A múltkori kimaradók közül Harris és Goodman is edzett szerdán.TheMileHighCity
Dawkins és Larson viszont nem, és Harrisék is csak limitáltan...
Amúgy Lloyd se edzett, de neki nincs írva sérülés...Black_Adder
Dawkins tegnap már viszont teljes edzésmunkát végzett.

szerk:

Vasárnapra: Moreno - out, Larsen - out, Woodyard - out, Goodman vszleg játszik, ahogyan Harris is visszatérhet a kezdőbe.

source: http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5636761




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
The Denver Post's Lindsay Jones expects Laurence Maroney to start and handle early-down work against the Titans this week.

hjvhjgjhghjgjhfjhfjhharomt
És majd lehet Wyatt Early lesz a nickje, mert nem is lesz 3rd down soha, olyan ügyi lesz. Így a Titans-Ravens-Jets meccseken fel is fut a karrierje újra. :cool: 😊ulpianus
Igen én is így gondoltam hogy erre a három meccsre ő az ideális all-down back. Erőteljes, nem habozik, berobban a résekbe.
Abban reménykedem hogy valamelyik favágó Titanses dühében kiüti miután már nagyon vezetünk 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
The Denver Post's Lindsay Jones expects Laurence Maroney to start and handle early-down work against the Titans this week.

hjvhjgjhghjgjhfjhfjhharomt
És majd lehet Wyatt Early lesz a nickje, mert nem is lesz 3rd down soha, olyan ügyi lesz. Így a Titans-Ravens-Jets meccseken fel is fut a karrierje újra. :cool: 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
The Denver Post's Lindsay Jones expects Laurence Maroney to start and handle early-down work against the Titans this week.

hjvhjgjhghjgjhfjhfjh
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ezután is Royal lesz a punt returner Cox helyett.

A múltkori kimaradók közül Harris és Goodman is edzett szerdán.TheMileHighCity
Dawkins és Larson viszont nem, és Harrisék is csak limitáltan...
Amúgy Lloyd se edzett, de neki nincs írva sérülés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ezután is Royal lesz a punt returner Cox helyett.

A múltkori kimaradók közül Harris és Goodman is edzett szerdán.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Broncos’ O: No. 1 passing, No. 30 in rushing, No. 15 in scoring 😀

JMD megmondta, hogy nem fogjuk Tebow-t használni a rövid yardos futásokhoz. Végülis érthető, bár szívesen látnám, de inkább a fal hibája a gyenge futójáték, szóval kb mindegy ki fut, persze Maroney biztos nem lesz megoldás a problémára, akkor már inkább Bucks-t kéne többet használni, amíg nincs Moreno, neki legalább van egy kis esze.TheMileHighCity
A következő meccsre maradjon csak Maroney, nekem tetszett amit csinált 😛egozo
Orton úgyis nagy ihlettel fog játszani JD-földön. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Broncos’ O: No. 1 passing, No. 30 in rushing, No. 15 in scoring 😀

JMD megmondta, hogy nem fogjuk Tebow-t használni a rövid yardos futásokhoz. Végülis érthető, bár szívesen látnám, de inkább a fal hibája a gyenge futójáték, szóval kb mindegy ki fut, persze Maroney biztos nem lesz megoldás a problémára, akkor már inkább Bucks-t kéne többet használni, amíg nincs Moreno, neki legalább van egy kis esze.TheMileHighCity
A következő meccsre maradjon csak Maroney, nekem tetszett amit csinált 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Broncos’ O: No. 1 passing, No. 30 in rushing, No. 15 in scoring 😀

JMD megmondta, hogy nem fogjuk Tebow-t használni a rövid yardos futásokhoz. Végülis érthető, bár szívesen látnám, de inkább a fal hibája a gyenge futójáték, szóval kb mindegy ki fut, persze Maroney biztos nem lesz megoldás a problémára, akkor már inkább Bucks-t kéne többet használni, amíg nincs Moreno, neki legalább van egy kis esze.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tudom eső után köpönyeg, de az egyik 4th down-t nem vállalhatta volna be TT?Vian
Nem volt benne a 45-ös keretben, ezen a meccsen csak 3rd QB volt. Szóval csak akkor léphetett volna pályára ha lesérül Orton és Quinn is...

Amúgy Maroneynál mindenképp jobb megoldás lett volna. (Persze Buckhalter is, mégse kapott egy lehetőséget se...)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudom eső után köpönyeg, de az egyik 4th down-t nem vállalhatta volna be TT?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Igazából nem Daniels a baj, hanem Kuper...
Meg úgy eleve a szisztéma. Arra játszunk hogy a belső emberek elnyomják a DL-t de egyik G sem az a tipikus mauler. Márpedig egy ilyen kellett volna. Mind a 3 középső ember elsőrangó passz protektor, de a futáshoz ez nem elég. Vagyis az lenne de akkor nem kellett volna teljesen száműzni a zone blockingot. Néha azt is lehetne használni, mint ahogy a legtöbb csapat megteszi.

A lényeg hogy amíg futójáték nincs addig nem fogunk semmit elérni.
Megyünk Nashville-be. Nem lesz vicces.haromt
Ha a futás elleni védelmünket úgy tudjuk nyomatni, mint eddig, akkor lehet egy kicsi esélyünk, de kell hozzá a futójáték javulása, nem is kicsit...StormST
Meg VY 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Igazából nem Daniels a baj, hanem Kuper...
Meg úgy eleve a szisztéma. Arra játszunk hogy a belső emberek elnyomják a DL-t de egyik G sem az a tipikus mauler. Márpedig egy ilyen kellett volna. Mind a 3 középső ember elsőrangó passz protektor, de a futáshoz ez nem elég. Vagyis az lenne de akkor nem kellett volna teljesen száműzni a zone blockingot. Néha azt is lehetne használni, mint ahogy a legtöbb csapat megteszi.

A lényeg hogy amíg futójáték nincs addig nem fogunk semmit elérni.
Megyünk Nashville-be. Nem lesz vicces.haromt
Ha a futás elleni védelmünket úgy tudjuk nyomatni, mint eddig, akkor lehet egy kicsi esélyünk, de kell hozzá a futójáték javulása, nem is kicsit...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazából nem Daniels a baj, hanem Kuper...
Meg úgy eleve a szisztéma. Arra játszunk hogy a belső emberek elnyomják a DL-t de egyik G sem az a tipikus mauler. Márpedig egy ilyen kellett volna. Mind a 3 középső ember elsőrangó passz protektor, de a futáshoz ez nem elég. Vagyis az lenne de akkor nem kellett volna teljesen száműzni a zone blockingot. Néha azt is lehetne használni, mint ahogy a legtöbb csapat megteszi.

A lényeg hogy amíg futójáték nincs addig nem fogunk semmit elérni.
Megyünk Nashville-be. Nem lesz vicces.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Hát az biztos, h nagyon kell egy G a következő drafton (vagy Mankins 😊), mert eddig Beadles nem igazán vált be. Cserének jó lehet mert több helyen bevethető, de másnak nem.Black_Adder
Beadles idén még nem is játszott G-t, viszont Harris helyén RT-ben szerintem elég jól megállta a helyét... 😛

Futónk nincs jó, Moreno szerintem akkor se volt igazán egészséges, amikor játszott, ahogy Buckhalter is. Maroney meg fos, sajnos nem megoldás, de egyelőre szerintem nincs jobb a keretben...StormST
Na igen, de ha bevált volna, akkor nem Stanley Daniels kezdene, hanem ő. És a drafton inkább a fal közepe volt a need, mint a széle😛

Futók: Hát most hiányzott White...Black_Adder
És akkor ki kezdene RT-ben? 😛

Amíg Harris nincs, addig Beadles jó ott, aztán majd akkor látjuk, hogy mi JMD-ék véleménye Beadles-ről, ha Harris visszatér. Ha szerintük jó, akkor ő lesz a LG, ha nem bíznak benne, akkor marad Daniels...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
kicsit furcsán látjátok a dolgot.
Amíg nem lesz futójáték, addig semmi esélyünk nincs semmire.
Orton és a WR-ek játszanak ember felettit eddig, de a redzone offense amiatt ilyen szar hogy minden ellenfél tudja hogy semmit sem tudunk futni. Ott a legfontosabbak a playactionök de ha 90-10 arányban passzolunk senki nem hiszi el őket. Ráadásul én nem feltétlen kenném a running game hiányát az RB-kre. Sokkal inkább JMD-re és a falra. Szar a calling is de egyszerűen nincs push az OL közepén.
A running game hiánya azt is hozza magával, hogy rövidebbek a drive-ok időben. Még TD esetén is. A védelem alig tud pihenni, ergo a végére meghalnak.

Egyszóval mindenért a futás hiánya a felelős. De mint láttuk az Morenoval sem megy igazán nem hogy ezzel az idióta Maroneyval, aki egyszerűen nem NFLbe való. Ezzel a robbanékonysággal kiröhögnék ha most jelentkezne a draftra...haromt
Hát az biztos, h nagyon kell egy G a következő drafton (vagy Mankins 😊), mert eddig Beadles nem igazán vált be. Cserének jó lehet mert több helyen bevethető, de másnak nem.Black_Adder
Beadles idén még nem is játszott G-t, viszont Harris helyén RT-ben szerintem elég jól megállta a helyét... 😛

Futónk nincs jó, Moreno szerintem akkor se volt igazán egészséges, amikor játszott, ahogy Buckhalter is. Maroney meg fos, sajnos nem megoldás, de egyelőre szerintem nincs jobb a keretben...StormST
Na igen, de ha bevált volna, akkor nem Stanley Daniels kezdene, hanem ő. És a drafton inkább a fal közepe volt a need, mint a széle😛

Futók: Hát most hiányzott White...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
McBath milyen volt?JJ Tiller
McBath már tavaly is jó volt. Csak eltörte a kezét. Sokat játszott Clarkon 1-1ben. Én bírom eléggé. Csak hát sérülékeny szegény
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
McBath milyen volt?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Bey-Bey sérüléséről mi hír? Elég csúnyán odavágta a csuklóját vagy a vállát.

Egyébként a volt Bronco-k közül Marshallnak is kijött a lépés. 166 yard 1 TD (Mondjuk Lloyd jobb volt 3 yarddal kevesebb elkapásból 😀 )




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
kicsit furcsán látjátok a dolgot.
Amíg nem lesz futójáték, addig semmi esélyünk nincs semmire.
Orton és a WR-ek játszanak ember felettit eddig, de a redzone offense amiatt ilyen szar hogy minden ellenfél tudja hogy semmit sem tudunk futni. Ott a legfontosabbak a playactionök de ha 90-10 arányban passzolunk senki nem hiszi el őket. Ráadásul én nem feltétlen kenném a running game hiányát az RB-kre. Sokkal inkább JMD-re és a falra. Szar a calling is de egyszerűen nincs push az OL közepén.
A running game hiánya azt is hozza magával, hogy rövidebbek a drive-ok időben. Még TD esetén is. A védelem alig tud pihenni, ergo a végére meghalnak.

Egyszóval mindenért a futás hiánya a felelős. De mint láttuk az Morenoval sem megy igazán nem hogy ezzel az idióta Maroneyval, aki egyszerűen nem NFLbe való. Ezzel a robbanékonysággal kiröhögnék ha most jelentkezne a draftra...haromt
Hát az biztos, h nagyon kell egy G a következő drafton (vagy Mankins 😊), mert eddig Beadles nem igazán vált be. Cserének jó lehet mert több helyen bevethető, de másnak nem.Black_Adder
Beadles idén még nem is játszott G-t, viszont Harris helyén RT-ben szerintem elég jól megállta a helyét... 😛

Futónk nincs jó, Moreno szerintem akkor se volt igazán egészséges, amikor játszott, ahogy Buckhalter se. Maroney meg fos, sajnos nem megoldás, de egyelőre szerintem nincs jobb a keretben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
kicsit furcsán látjátok a dolgot.
Amíg nem lesz futójáték, addig semmi esélyünk nincs semmire.
Orton és a WR-ek játszanak ember felettit eddig, de a redzone offense amiatt ilyen szar hogy minden ellenfél tudja hogy semmit sem tudunk futni. Ott a legfontosabbak a playactionök de ha 90-10 arányban passzolunk senki nem hiszi el őket. Ráadásul én nem feltétlen kenném a running game hiányát az RB-kre. Sokkal inkább JMD-re és a falra. Szar a calling is de egyszerűen nincs push az OL közepén.
A running game hiánya azt is hozza magával, hogy rövidebbek a drive-ok időben. Még TD esetén is. A védelem alig tud pihenni, ergo a végére meghalnak.

Egyszóval mindenért a futás hiánya a felelős. De mint láttuk az Morenoval sem megy igazán nem hogy ezzel az idióta Maroneyval, aki egyszerűen nem NFLbe való. Ezzel a robbanékonysággal kiröhögnék ha most jelentkezne a draftra...haromt
Hát az biztos, h nagyon kell egy G a következő drafton (vagy Mankins 😊), mert eddig Beadles nem igazán vált be. Cserének jó lehet mert több helyen bevethető, de másnak nem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kicsit furcsán látjátok a dolgot.
Amíg nem lesz futójáték, addig semmi esélyünk nincs semmire.
Orton és a WR-ek játszanak ember felettit eddig, de a redzone offense amiatt ilyen szar hogy minden ellenfél tudja hogy semmit sem tudunk futni. Ott a legfontosabbak a playactionök de ha 90-10 arányban passzolunk senki nem hiszi el őket. Ráadásul én nem feltétlen kenném a running game hiányát az RB-kre. Sokkal inkább JMD-re és a falra. Szar a calling is de egyszerűen nincs push az OL közepén.
A running game hiánya azt is hozza magával, hogy rövidebbek a drive-ok időben. Még TD esetén is. A védelem alig tud pihenni, ergo a végére meghalnak.

Egyszóval mindenért a futás hiánya a felelős. De mint láttuk az Morenoval sem megy igazán nem hogy ezzel az idióta Maroneyval, aki egyszerűen nem NFLbe való. Ezzel a robbanékonysággal kiröhögnék ha most jelentkezne a draftra...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
kicsi off:
Melyik a legerősebb divízió? Nézzük a stat-eket:
Total offense 1. SD (2. Broncos)
Passing offense 1. Broncos (2. SD)
Rushing offense 1. KC (4. Raiders)

Mindenkit lesöpör az AFC West 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear