Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
az elkapó gárdánk NFL top3 (ha nem top1)StormST
nem akarom forgatni a kést, de a top1 ellen most játszottatok.Höri
Így gondolod te. Szerintem nektek jobb QB-tek van, akitől még a közepes elkapók is csillognak, nekünk viszont gyengébb irányítóval is hozzák a yard-okat a WR-ek, sokszor szarabb passzokból... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Én úgy érzem, hogy jelenleg csak egy-két apróság hiányzik. Orton egyre jobb, az elkapó gárdánk NFL top3 (ha nem top1), a futójáték is mutatott 1-2 halvány jelet, azt kéne összerakni valahogy és jók lehetünk, a védelem Goodman nélkül is tartotta magát, futás ellen főleg, PM ellen meg ez a passz védekezés elég jó volt, csak Nate Jones takarodjon, de nagyon gyorsan...StormST
Én is ehhez a véleményhez állok a legközelebb... Szerintem megint csak pár dolgot kéne kijavítanunk, mint az első vereség után, főleg jobban figyelni bizonyos helyzetekben, és jók lehetünk. Most lesz igazán nehéz a schedule (értsd: a Colts azért nem volt "nehéz", mert alapból vereségre vettük), fontos meccsek jönnek, és el kell hozni párat, mert a sok korai fiaskó lehet elvenné később a kedvünket...

Maroney-val nem igazán voltam kibékülve, az első félidőben hülyeség volt, hogy annyira görcsösen erőltettük, de a másodikban a rövid passzoknál bevált, ott esetleg használhatnánk akkor is, ha már lesz Moreno.

Orton hihetetlen volt. Tudom, hogy red zone offense failed, clutch moments failed, de leszarom, majd jobb lesz, nagyon örülök neki, hogy ennyire jól játszott, ő biztos nem elégedett magával, és legközelebbre több TD-vel együtt fog 500 yardot dobni. 😛

Komoly lehetőséget szalaszottunk el, de nézem a jó oldalát - nem azt, hogy végre nem 40-10 nagyságrenddel kaptunk ki tőlük 😀 - hogy bőven voltak bíztató jelek, és ha egy Colts ellen így játszunk, akkor elég sokra vihetjük. Persze, lehet hogy kell egy Colts hozzá, hogy így tudjunk játszani... :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az elkapó gárdánk NFL top3 (ha nem top1)StormST
nem akarom forgatni a kést, de a top1 ellen most játszottatok.

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ezzel a red zone strategyvel bármelyik Nfl csapat meg tudta volna magát verni....

Valaki elmondhatja JMD-nek, hogy nem kell minden 4-nek nekimenni...

Bosszantó, hogy megoldottuk Moreno hiányát, de a saját nagyképűségünket nem tudtuk legyőzni.... 😕 😕 😕KiP
Szerintem abban a sok bevállalt 4th down-ban benne volt a McKinley-faktor is, JMD nagyon meg akarta nyerni ezt a meccset, ettől görcsös lett. A 4&1 a goal line-on vállalható, annak neki lehet menni, a többi meg már abból jött...

Én úgy érzem, hogy jelenleg csak egy-két apróság hiányzik. Orton egyre jobb, az elkapó gárdánk NFL top3 (ha nem top1), a futójáték is mutatott 1-2 halvány jelet, azt kéne összerakni valahogy és jók lehetünk, a védelem Goodman nélkül is tartotta magát, futás ellen főleg, PM ellen meg ez a passz védekezés elég jó volt, csak Nate Jones takarodjon, de nagyon gyorsan...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ezzel a red zone strategyvel bármelyik Nfl csapat meg tudta volna magát verni....

Valaki elmondhatja JMD-nek, hogy nem kell minden 4-nek nekimenni...

Bosszantó, hogy megoldottuk Moreno hiányát, de a saját nagyképűségünket nem tudtuk legyőzni.... 😕 😕 😕KiP
Szvsz pont Moreno hiányzott a győzelemhez (vagy egy Nate Jones sérülés...)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezzel a red zone strategyvel bármelyik Nfl csapat meg tudta volna magát verni....

Valaki elmondhatja JMD-nek, hogy nem kell minden 4-nek nekimenni...

Bosszantó, hogy megoldottuk Moreno hiányát, de a saját nagyképűségünket nem tudtuk legyőzni.... 😕 😕 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kurva biztosra vettem ezt a vereséget, de kurvára idegesít, hogy saját magunkat vertük meg.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Orton carrierhigh 400+ meccse és Gaffney+Lloyd 100+ recieving yardjaira lehet építeni a jövőben, de az 5 redzone labdabirtoklásból 6 pont az nagyon kevés, így nem fog menni, ez egészen szánalmas...

A Maroney cutra sajnos nincs esély, de akkor legalább Nate Jones takarodjon

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Alphonso pick a Vikings ellen, Hillis 140 yard Baltimore ellen, JMD meg veri valahol a fejét a falba.tenorx
Még Marshalltól kéne egy nagy meccs hogy teljes legyen a kép.

Egyébként nem veri, annál nagyobb az egoja.Döme
Scheffler is elkapott egy TD-t a Lionsban.

Smitht mondjuk hülyeség idevenni mert ő nem a Shannygárda tisztogatása miatt repült hanem egy botrányrossz TC és egy rossz év után mint JMD draftja
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 718 — Sworn to the Black
Alphonso pick a Vikings ellen, Hillis 140 yard Baltimore ellen, JMD meg veri valahol a fejét a falba.tenorx
Még Marshalltól kéne egy nagy meccs hogy teljes legyen a kép.

Egyébként nem veri, annál nagyobb az egoja.
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Alphonso pick a Vikings ellen, Hillis 140 yard Baltimore ellen, JMD meg veri valahol a fejét a falba.tenorx
A lényeg itt a Baltimore D-n van... És nekünk természetesen nem kellett... :mad:




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Alphonso pick a Vikings ellen, Hillis 140 yard Baltimore ellen, JMD meg veri valahol a fejét a falba.
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
nos, úgy néz ki, hogy Champ játszani fog(expected to play), Goodman pedig game time decision...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Bears fanok is azt hitték, hogy átgyalogol rajtuk a Cowboys aztán mi lett a végeredmény? 😀 Ki tudja, hátha megússzuk 1 TD különbséggel, a győzelem igencsak nagy elvárás lenne. TT is tuti pályára lép, csak hogy Faragó Ricsi sorolhasson pár statisztikát. 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Beharangozó a Colts-meccs előtt by Black_Adder:

http://denversports.blog.hu/2010/09/25/broncos_vs_colts_beharangozo

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Orton fejbehajítja egy láthatatlan whiskey-s üveggel, aztán majd megmutathatja, hogy mekkora jani. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
csupa negatív hullám vagytok. Ayers az első playnél lenyírja Manninget és sima win 😛
haromt
Vagy ha ő nem, majd Moss 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csupa negatív hullám vagytok. Ayers az első playnél lenyírja Manninget és sima win 😛

a 25 000. HSZ-nek ez tökéletes 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hát, akkor lesz egy nyugodt vasárnap esténk... :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Moreno sem játszik vasárnap, délelőtti edzésen megsérült (hamstring). :mad:
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Knowshon Moreno, Ryan Harris Out Against Colts

Moreno is, ez egyre kilátástalanabb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Még ha bizonyára észszerű is lenne előre feladni a meccset, én nem hiszem, hogy egy hazai meccsre direkt a tartalékokat fogjuk kiküldeni, főleg hogy egy elhunyt csapattárs emlékéért játszunk, és ismerjük JMD maximalizmusát is. Szerintem meg fogjuk próbálni elharapni a torkukat, max nem sikerül, és 0-30 után a félidőben jöhet a cseresor... Tebow meg majd jól megfordítja. 😛TheMileHighCity
Persze ne feltett kezekkel menjünk ki, meg otthon azért ne direkt a cseresorral játszunk. De a sérülteket fölösleges erőltetni, inkább pihenjék ki magukat, épüljenek teljesen fel. Most ha Champ játszik 50%-an jól rásérül aztán kidől egész szezonra, akkor utólag nem fogunk annak örülni, h pm csak 300 yardot passzolt nem 500at, és csak 10-zel kaptunk ki, nem 30-cal...

A cserék meg attól, h cserék, tegyenek mindent a győzelemért

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Még ha bizonyára észszerű is lenne előre feladni a meccset, én nem hiszem, hogy egy hazai meccsre direkt a tartalékokat fogjuk kiküldeni, főleg hogy egy elhunyt csapattárs emlékéért játszunk, és ismerjük JMD maximalizmusát is. Szerintem meg fogjuk próbálni elharapni a torkukat, max nem sikerül, és 0-30 után a félidőben jöhet a cseresor... Tebow meg majd jól megfordítja. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Csütörtökön nem edzett Bailey, Goodman, Harris és Jamal Williams.
Harris szerdán limitált edzést már végzett, ehhez képest nem edzett most, Jamal Williams viszont nem sérülés miatt hiányzott

Limitált edzésmunkát végzett: Kuper és Woodyard

Maroney és McBath pedig teljes edzést. /*Szerdán még csak könnyítetten voltak*/Black_Adder
Harris már 99%, hogy nem játszik szombaton, Champ elvileg attól függ, hogy mennyire bírja a fájdalmat, de én inkább az mellett lennék, hogy hagyja ki a meccset inkább. Kuper lehet, hogy játszik, Woodyard-nál nem lehet még tudni...StormST
Szerintem is aki kicsit is sérült kapjon egy pihenőt. Nehogy jobban rásérüljenek.
Amúgy egyáltalán nem biztos, h a jövőheti Titans elleni idegenben könnyebb lesz, de ott azért Vince Youngban bízhatunk. Inkább arra kéne felszívni magunkat.Black_Adder
Tényleg jobb, hogyha a sérültek inkább nem játszanak. (ezt a meccset úgy is mindenki L-ra kalkulálta - sajnos) Az a gáz, hogy, ha Manningre nagyobb passrush-t helyezünk, akkor meg a futással szopatnak szét bennünket. Sajnos nekem ez jön le ebből: http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d81ac6777/Playbook-Can-the-Colts-be-stopped

szerk: Dime package ellen szinte csak futottak a Giants ellen.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Csütörtökön nem edzett Bailey, Goodman, Harris és Jamal Williams.
Harris szerdán limitált edzést már végzett, ehhez képest nem edzett most, Jamal Williams viszont nem sérülés miatt hiányzott

Limitált edzésmunkát végzett: Kuper és Woodyard

Maroney és McBath pedig teljes edzést. /*Szerdán még csak könnyítetten voltak*/Black_Adder
Harris már 99%, hogy nem játszik szombaton, Champ elvileg attól függ, hogy mennyire bírja a fájdalmat, de én inkább az mellett lennék, hogy hagyja ki a meccset inkább. Kuper lehet, hogy játszik, Woodyard-nál nem lehet még tudni...StormST
Szerintem is aki kicsit is sérült kapjon egy pihenőt. Nehogy jobban rásérüljenek.
Amúgy egyáltalán nem biztos, h a jövőheti Titans elleni idegenben könnyebb lesz, de ott azért Vince Youngban bízhatunk. Inkább arra kéne felszívni magunkat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear