Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Chris Ellis-t 3 napja rakta ki a Bills.
mind az öt meccsükön játszott, szerintem rá kéne lecsapni az FA-k közül, jobb képességű, mint Barnes.Höri
Shawne Marrimen? 😛Black_Adder
Kint elindultak róla a tippelések, de ez csak akkor lesz aktuális, amikor már nem lesz sérült. Nem lenne nagy hülyeség, ha nem lenne akkora fasz, amekkora... 😛StormST
Igen, én se tudom, h mi lenne jobb: Mossal kiszopni, vagy Merrimannel nyerni. Talán mégis inkább az előbbi

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Természetesen az egyetlen valamire való FA OLB-t is hagytuk hogy aláirassa a Chargersz Antwan Barnes személyében. Okos vagy JMD.
Ha Moss/Hunter megsérül a Jets ellen akkor ki lesz az OLB? Martindale beáll? Ő max DT-nek...haromt
Chris Ellis-t 3 napja rakta ki a Bills.
mind az öt meccsükön játszott, szerintem rá kéne lecsapni az FA-k közül, jobb képességű, mint Barnes.Höri
Shawne Marrimen? 😛Black_Adder
Kint elindultak róla a tippelések, de ez csak akkor lesz aktuális, amikor már nem lesz sérült. Nem lenne nagy hülyeség, ha nem lenne akkora fasz, amekkora... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Természetesen az egyetlen valamire való FA OLB-t is hagytuk hogy aláirassa a Chargersz Antwan Barnes személyében. Okos vagy JMD.
Ha Moss/Hunter megsérül a Jets ellen akkor ki lesz az OLB? Martindale beáll? Ő max DT-nek...haromt
Chris Ellis-t 3 napja rakta ki a Bills.
mind az öt meccsükön játszott, szerintem rá kéne lecsapni az FA-k közül, jobb képességű, mint Barnes.Höri
Shawne Merriman? 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Természetesen az egyetlen valamire való FA OLB-t is hagytuk hogy aláirassa a Chargersz Antwan Barnes személyében. Okos vagy JMD.
Ha Moss/Hunter megsérül a Jets ellen akkor ki lesz az OLB? Martindale beáll? Ő max DT-nek...haromt
Chris Ellis-t 3 napja rakta ki a Bills.
mind az öt meccsükön játszott, szerintem rá kéne lecsapni az FA-k közül, jobb képességű, mint Barnes.

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Látom JMD-t nagyon "szeretitek" akárcsak LoMo-tThundersNFL
JMD-vel én most kivárásos állásponton vagyok. A sérülésekről nem ő tehet, a 2-3 mérleg nem vészesen rossz, most viszont kezd szorulni a hurok az Ayers-Dawkins páros kiesésével, ezt kéne valahogy megoldani, kíváncsian várom a megoldást, ha nem is a Jets ellen, a Raiders ellen mindenképpen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 886 — !SuPeR6BoWL!
Látom JMD-t nagyon "szeretitek" akárcsak LoMo-t

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha Moss/Hunter megsérül a Jets ellen akkor ki lesz az OLB? haromt
http://www.inewscatcher.com/timages/f26e6a3cdffcffabd256aad472664fbe.jpg
😛TheMileHighCity
bocsánat hogy erre nem gondoltam
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ha Moss/Hunter megsérül a Jets ellen akkor ki lesz az OLB? haromt
http://www.inewscatcher.com/timages/f26e6a3cdffcffabd256aad472664fbe.jpg
😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Természetesen az egyetlen valamire való FA OLB-t is hagytuk hogy aláirassa a Chargersz Antwan Barnes személyében. Okos vagy JMD.
Ha Moss/Hunter megsérül a Jets ellen akkor ki lesz az OLB? Martindale beáll? Ő max DT-nek...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Law nem lenne rossz, mert szegény Cox-nak kicsit sok, hogy lassan minden meccsen kezdő, főleg ugye hogy Champ a párja, Jones meg úgysem megoldás. Mondjuk én Thompson-ra is kíváncsi lennék már, az előidényben jó volt, viszont ha jól emlékszem még egyik alapszakasz-meccsen sem öltözhetett be, pedig lehetne returner is, nehogy Bay-Bay után Royalt is legyalulják.
LB-nek hozni kéne DJ tesóját. 😊TheMileHighCity
játszott Thompson szinte minden meccsen. Igaz csak coverteamben, meg a hailmary passzoknál.
Cox alapvetően nagyon nem rossz. Sőt. Nincs azzal gond hogy ő a kezdő, azzal van a baj, hogy Nate Jones a nickel...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Most látom, hogy Orange Sunday lesz. Itt az ideje, abban megrakjuk őket. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Law nem lenne rossz, mert szegény Cox-nak kicsit sok, hogy lassan minden meccsen kezdő, főleg ugye hogy Champ a párja, Jones meg úgysem megoldás. Mondjuk én Thompson-ra is kíváncsi lennék már, az előidényben jó volt, viszont ha jól emlékszem még egyik alapszakasz-meccsen sem öltözhetett be, pedig lehetne returner is, nehogy Bay-Bay után Royalt is legyalulják.
LB-nek hozni kéne DJ tesóját. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem már megvannak a kiszemeltjeim.
Trade for Vrabel (Ayers helyére)
Sign Ty Law (Goodman helyére)
Sign Rodney Harrison (Dawkins helyére)

Igazi JMD move lenneharomt
Law nekem is eszembe jutott, Harrison se lenne rossz, bár annyi időre nem esett ki Dawk, viszont Vrabel elég esélytelen szerintem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Bruton fog kezdeni Dawkins helyén. Tavaly már kezdett nem is tudom ki ellen. Kikaptunk mert a szezon második felében volt, de jól vágta a fátharomt
Inkább ő, mint Nate Jones, Bruton-tól nem félek annyira. Inkább Moss-tól, de tőle nagyon... 😛

Még szerencse, hogy hazai pálya és Prater talán rúg pár egészséges touchback-et, mert KO coverage nem nagyon lesz, elég, hogy punt-oknál fogunk szopni, mint a torkos borz... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bruton fog kezdeni Dawkins helyén. Tavaly már kezdett nem is tudom ki ellen. Kikaptunk mert a szezon második felében volt, de jól vágta a fát
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem már megvannak a kiszemeltjeim.
Trade for Vrabel (Ayers helyére)
Sign Ty Law (Goodman helyére)
Sign Rodney Harrison (Dawkins helyére)

Igazi JMD move lenne
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Fú mennyi jó hír így egyszerre 😡
Ayers, Goodman, Dawkins, McBaath, Woodyard...

Adalius Thomast hozta volna szvsz amikor Doom megsérült, ha tényleg akarja.
Goodman sérülésében annyi jó van, hogy sok lehetőséget kap. több tapasztalatot szerez, és hamarabb felveszi az nfl ritmusát. De azért jobb lenne, ha mihamarabb visszatérhetne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van valami infó Bay-Bayről?Joci
agyrázkódás
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
van valami infó Bay-Bayről?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akkor az csak Adalius Thomas lehet 😊viito
sajnos nekem is ő jutott eszembe legelőször amikor megláttam Ayers sérülését...

Szerintem feljön majd a PS-ből Kevin Alexender, ha más nem lesz és kirakjuk willis-t vagy Andre Brownt
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Jó sok mozdítható OLB van a piacon, gondolom... 😛

Jó lenne valaki, de kétlem, hogy megmozdulunk sajnos... 😕StormST
Valami kiégett ex-Pats-t biztos behúzunk. :rolleyes:TheMileHighCity
akkor az csak Adalius Thomas lehet 😊viito
Akkor inkább Moss... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fantasztikus. Mondjuk Ayers és Dawkins sérüléséhez sok köze nincs a ravensnek...

Máskor olyan kibaszott aktív JMD a trade piacon. Hát most hajrá. Van egy heted te fasz. Hozz egy értelmes OLB-t.haromt
Jó sok mozdítható OLB van a piacon, gondolom... 😛

Jó lenne valaki, de kétlem, hogy megmozdulunk sajnos... 😕StormST
Valami kiégett ex-Pats-t biztos behúzunk. :rolleyes:TheMileHighCity
akkor az csak Adalius Thomas lehet 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
fantasztikus. Mondjuk Ayers és Dawkins sérüléséhez sok köze nincs a ravensnek...

Máskor olyan kibaszott aktív JMD a trade piacon. Hát most hajrá. Van egy heted te fasz. Hozz egy értelmes OLB-t.haromt
Jó sok mozdítható OLB van a piacon, gondolom... 😛

Jó lenne valaki, de kétlem, hogy megmozdulunk sajnos... 😕StormST
Valami kiégett ex-Pats-t biztos behúzunk. :rolleyes:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon fasza eddig, Dawk-ra 2-3, Ayers-re 6(!!!!) hetet emlegetnek, előbbinek a térdében húzódott meg egy szalag, utóbbinak pedig valami csont tört el a lábfejében... 😕

MI A FASZ VAN IDÉN DENVER-BEN??????????StormST
Dawkins legalább a bye week utánra elvileg rendesen felépülhet. Az már egy másik kérdés, hogy ilyen viccdefense-zel, addig még három vereség borítékolható. :/TheMileHighCity
Hentes gecik! Az a baj, hogy a Jets sem jobb, mint a Baltimore. Kb hasonlóan a "fair-play" szellemében játszanak. Érdekes LB sor lesz - Hunter - DJ - Haggan - Moss (elvileg Haggan nem megy egyelőre kivülre) Hunter is jó volt idén, számokban legalább annyira, mint Ayers. Márcsak Mossnak kéne virítani valamit. (ezt mondjuk már évek óta hiába várjuk)akike
Ennél már csak a Champ - Bruton - Hill - Cox secondary lesz a viccesebb, ha meg nem Bruton, hanem Nate Jones, akkor még viccesebb...

A ST állapotáról meg nem is beszélve...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nagyon fasza eddig, Dawk-ra 2-3, Ayers-re 6(!!!!) hetet emlegetnek, előbbinek a térdében húzódott meg egy szalag, utóbbinak pedig valami csont tört el a lábfejében... 😕

MI A FASZ VAN IDÉN DENVER-BEN??????????StormST
Dawkins legalább a bye week utánra elvileg rendesen felépülhet. Az már egy másik kérdés, hogy ilyen viccdefense-zel, addig még három vereség borítékolható. :/TheMileHighCity
Hentes gecik! Az a baj, hogy a Jets sem jobb, mint a Baltimore. Kb hasonlóan a "fair-play" szellemében játszanak. Érdekes LB sor lesz - Hunter - DJ - Haggan - Moss (elvileg Haggan nem megy egyelőre kivülre) Hunter is jó volt idén, számokban legalább annyira, mint Ayers. Márcsak Mossnak kéne virítani valamit. (ezt mondjuk már évek óta hiába várjuk)




There is only one person that carries the ball right here!