Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hihetetlen.

mióta megalakult az nfl.hu, ő már a 3. denveri, aki aktív játékosként elhunyt.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Broncos WR-je Kenny McKinley öngyilkos lett 😕
http://www.kdvr.com/news/kdvr-broncos-mckinley-death-txt,0,3972716.story
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Colts ellen játsszon a cserecsapat. Úgyis fossávernek, mint ezer éve mindig., nem kell strapálni a kezdőket.haromt
Itt az ideje, hogy megverjük azokat a köcsögöket végre. Én vért fogok inni a meccs előtt. 😀TheMileHighCity
Az a baj, h a meccsen ők fogják a mi vérünket inni. Mindig szopunk, vagy sokkal jobbak és szarrá vernek minket, vagy mi is jók vagyunk, de elbotlunk egy szalmaszálban és azért nincs meg...Black_Adder
Emlékszem, még Shanny-vel volt olyan meccsünk, amikor csak egy utolsó másodperces FG-lal vesztettünk. Azon kívül csak rendre iszonyat sima verések rémlenek. De hátha JMD-vel...

*Ne, most látom a sport TV is adja, megint azt akarják, hogy minden NFL-rajongó rajtunk röhögjön, akkor tényleg szopás lesz, mert mindig úgy szoktam az ilyet reklámozni az ismerősöknek, hogy ekkor és ekkor lesz, de véletlen se nézzék meg, mert égni fogunk. Most ismét aktuális lehet. 😐


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Te jo eg....
Innen szep gyerni.....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Perrish Cox, Nate Jones, Cassius Vaughn, Syd'Quan Thompson CB kvartett PM ellen. Nyamnyam de szép lesz...
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
A Colts ellen játsszon a cserecsapat. Úgyis fossávernek, mint ezer éve mindig., nem kell strapálni a kezdőket.haromt
Itt az ideje, hogy megverjük azokat a köcsögöket végre. Én vért fogok inni a meccs előtt. 😀TheMileHighCity
Vagy inkább JackDanielst 😂


több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Colts ellen játsszon a cserecsapat. Úgyis fossávernek, mint ezer éve mindig., nem kell strapálni a kezdőket.haromt
Itt az ideje, hogy megverjük azokat a köcsögöket végre. Én vért fogok inni a meccs előtt. 😀TheMileHighCity
Az a baj, h a meccsen ők fogják a mi vérünket inni. Mindig szopunk, vagy sokkal jobbak és szarrá vernek minket, vagy mi is jók vagyunk, de elbotlunk egy szalmaszálban és azért nincs meg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Colts ellen játsszon a cserecsapat. Úgyis fossávernek, mint ezer éve mindig., nem kell strapálni a kezdőket.haromt
Itt az ideje, hogy megverjük azokat a köcsögöket végre. Én vért fogok inni a meccs előtt. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ja egyébként zsinórban a 11. home openerünket nyertük, ami ha jól tudom a leghosszabb aktív sorozat a ligában. :cool: 😀

És jelenleg a győzelmek számát tekintve holtversenyben a mi divíziónk a legerősebb 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnos pont azok hiányoznak valóban, akik zúznak. Larsen-el is vigyázni kell, mert nincs másik FB...

Mondjuk a fumble-nél Colquitt egész jót rúgott, ha meg is fogja a srác, akkor is lekapja Vaughn a 10-en belül valszeg, de tény, hogy ő is hajlamos túlrúgni a coverage-et...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amit nem értek, hogy Ayers-t például minek kell szétüttetni a spec-teamben is? Ráadásul az eset után elég rendesen csak ténfergett a pályán. Lassan el fognak fogyni a OLB-ek.akike
Nem volt Woodyard és Thompson, valakinek mennie kellett. Ráadásul így is fos volt az ST, nélküle lehet még gyengébb lett volna. Amúgy én se erőltetném őt, túl fontos ember a kezdőben...Black_Adder
McBath is hiányzik. Meg elvileg Haggan sem nagyon ST-zik mióta kezdő ILB lett.
Elvileg most Bruton, meg Vaughn dolga lenne apírítani.
De azt se felejtsük el hogy Colquitt is benne van ezekben, mert jó denveri punterhez méltóan geci nagyokat rúg, de úgy, hogy sohanem figyeli a coverteamet...
Kickoffnál otthon nincs baj, mert mindig TB lesz
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Amit nem értek, hogy Ayers-t például minek kell szétüttetni a spec-teamben is? Ráadásul az eset után elég rendesen csak ténfergett a pályán. Lassan el fognak fogyni a OLB-ek.akike
Nem volt Woodyard és Thompson, valakinek mennie kellett. Ráadásul így is fos volt az ST, nélküle lehet még gyengébb lett volna. Amúgy én se erőltetném őt, túl fontos ember a kezdőben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Colts ellen játsszon a cserecsapat. Úgyis fossávernek, mint ezer éve mindig., nem kell strapálni a kezdőket.
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Amit nem értek, hogy Ayers-t például minek kell szétüttetni a spec-teamben is? Ráadásul az eset után elég rendesen csak ténfergett a pályán. Lassan el fognak fogyni a OLB-ek.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Nah, a győzelem meglett, sajnos a netem félidőben elment, csak a telefonomon tudtam figyelni a gamecenter-t...

Champ-el nem tudjátok mi történt? Állítólag mankóval jött ki a székházból a meccs után, remélem nem súlyos a sérülése...StormST
Bailey left the Broncos’ locker room with his right ankle lightly wrapped, and leaning on two crutches.

"It happens," Bailey said. "I should be all right, though."

Valszeg ki kell hagynia majd a Colts elleni meccset. 😕 Ez nagyon nem jó...

szerk: Goodman és Ayers is összeszedtek egy-egy sérülést...Black_Adder
Fasza... 😕

Mondjuk inkább a Colts ellenit hagyják ki, mint egy olyat, ami kötelező győzelem... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nah, a győzelem meglett, sajnos a netem félidőben elment, csak a telefonomon tudtam figyelni a gamecenter-t...

Champ-el nem tudjátok mi történt? Állítólag mankóval jött ki a székházból a meccs után, remélem nem súlyos a sérülése...StormST
Bailey left the Broncos’ locker room with his right ankle lightly wrapped, and leaning on two crutches.

"It happens," Bailey said. "I should be all right, though."

Valszeg ki kell hagynia majd a Colts elleni meccset. 😕 Ez nagyon nem jó...

szerk: Goodman és Ayers is összeszedtek egy-egy sérülést...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Nah, a győzelem meglett, sajnos a netem félidőben elment, csak a telefonomon tudtam figyelni a gamecenter-t...

Champ-el nem tudjátok mi történt? Állítólag mankóval jött ki a székházból a meccs után, remélem nem súlyos a sérülése...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szorosabb mérkőzésre számítottam, kellemes vasárnap esti kikapcsolódás lett. 😊xrace77
vannak azért dolgok amik aggasztóak. de egynek jó volt 😊
Viszont Bay-Bay hatalmas király. Orton is. De soha nem fogják elismerniharomt
ne is mond, eléggé aggódok, főleg, hogy jövőhét Indy. de hátha sikerül egyet kettőt kijavítani...csak maradjunk a földön, 2. meccs volt. mindenesetre tetszett. csak így tovább!
na télleg jóccakát haromT 😉
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Jó kis meccs volt ez.
A futás nem ment, de a seahawksnak főleg futás ellen jó front7je van, és amikor kellett általában csak át gyömöszültük valahogy rajtuk (vagy fölöttük 😀)
A run D-se tetszett túlzottan, ha nem lettek volna a pickek amik ellensúlyozták bajba kerülhettünk volna. És mindenki azért nem fog 3 intet dobni ellenünk...
A ST-vel viszont komoly gondok vannak szvsz. Azon mindenképp javítani kéne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szorosabb mérkőzésre számítottam, kellemes vasárnap esti kikapcsolódás lett. 😊xrace77
vannak azért dolgok amik aggasztóak. de egynek jó volt 😊
Viszont Bay-Bay hatalmas király. Orton is. De soha nem fogják elismerni
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Szorosabb mérkőzésre számítottam, kellemes vasárnap esti kikapcsolódás lett. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom behúzzuk a mai meccset, ám elég rossz érzéseim vannak a sorsolással kapcsolatban...Indy, Balt, NYJ, TT, OAK (nem ez a sorrend persze). Kicsit aggódok... 😕
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Inaktív lista: Thompson, Maroney, McBath, Woodyard, Kuper, Harris, Clark...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Akkor ma este 10 magasságában Broncos és Rockies derbik egyszerre: igazhitű coloradói csupaszív harcosok a gonosz nyugati parti uralmak ellen. Igazi ünnepnap lesz, még az is lehet, hogy a héten először lefürdök a tiszteletére. 😀

Még Black_Adder-től volt egy beharangozó a Seahawks-meccshez:
http://denversports.blog.hu/2010/09/17/broncos_vs_seahawks_beharangozo

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mellesleg a bemutatkozásán az a 2 futás annyira nem volt meggyőző, ha továbbra se tudunk mit kezdeni vele, akkor lehet, h majd Quinnt fogjuk nevezni a meccsekre.Black_Adder
Az a baj, ha beállítjuk őt egy-egy play-re, akkor mindenki tudja, hogy wildcat-ezni akarunk vele, ami így a jelenlegi, nem eléggé kiforott falunkkal különösen nehéz neki. Lehet meg kéne próbálni párszor passzoltatni őt, legalább screen-ekre az ellenség megtévesztése végett. De szerintem azért lesz még itt szopató show tőle. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring