Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Traktort miért kellett a Brownsnak adni?Ork
Mert sosem játszott a patsben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lol 😛 Na jövőre bortékolható a Patsnek az elsőkörös RB (Ingram!)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Traktort miért kellett a Brownsnak adni?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 872 — StuG Life
New England traded running back Laurence Maroney to Denver. Compensation not know yet. More details at ESPN.com.adam8
😂 😂 😂

Ne már! minek?Black_Adder
Rotoworld szerint Buckhalter állapota lehet a háttérben.xrace77
nem lehet hanem biztos.
Soha nem bírtam Maroneyt, most sem.
De legalább egészséges remélem.haromt
most épp sérült 😀

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Jesszus... 😛

Hát, ha kell valaki, akkor talán egy ex-Pats a legjobb választás, de sajnálnám, ha Bucks nem tudna idén játszani...

De legalább nem kaptuk drágán, kb. egy 5. körért, belefér, ha tényleg kell... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Adam_Schefter

For RB Laurence Maroney, New England gets Denver’s fourth-round pick in 2011 and Denver gets New England’s sixth-round pick in 2011.

1.) Sok érte
2.) Nem tudja pótolni Buck-ot.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
New England traded running back Laurence Maroney to Denver. Compensation not know yet. More details at ESPN.com.adam8
😂 😂 😂

Ne már! minek?Black_Adder
Rotoworld szerint Buckhalter állapota lehet a háttérben.xrace77
nem lehet hanem biztos.
Soha nem bírtam Maroneyt, most sem.
De legalább egészséges remélem.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
New England traded running back Laurence Maroney to Denver. Compensation not know yet. More details at ESPN.com.adam8
😂 😂 😂

Ne már! minek?Black_Adder
Rotoworld szerint Buckhalter állapota lehet a háttérben.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
New England traded running back Laurence Maroney to Denver. Compensation not know yet. More details at ESPN.com.adam8
Ne már! minek?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
New England traded running back Laurence Maroney to Denver. Compensation not know yet. More details at ESPN.com.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kicsit talán off, de úgyis mindenki megtalálja, na meg mégiscsak a legnagyobb díjnyertes Köcsög. 😀

TheMileHighCity
Ez azért tényleg állat😊
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Jó kép, de sajnos csinálhatott volna egy olyat is, ahol a denveri pacit csócsálja a jaguár... 😕StormST
Talán még a héten türelmes volt a csapattal... 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Jó kép, de sajnos csinálhatott volna egy olyat is, ahol a denveri pacit csócsálja a jaguár... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Kicsit talán off, de úgyis mindenki megtalálja, na meg mégiscsak a legnagyobb díjnyertes Köcsög. 😀 TheMileHighCity
😂 😂 😂
Szerintem ez nem OFF. Drew mégiscsak a denveri média része, és kb. annyira "szereti" Riverst mint mi. Zsír... legalább, mint az Elvis Dumervill Helmet Cam.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kicsit talán off, de úgyis mindenki megtalálja, na meg mégiscsak a legnagyobb díjnyertes Köcsög. 😀



Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Black_Adder írtam PM-et, kérlek legalább olvasd el...

Köszi
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Hát ezt beszoptuk. Ahogy TTT írta, a hibákon ment el, de én az általa felsoroltakhoz hozzátenném még az első drive-os Beadles holding-ot is, azon is simán pontok mentek el sajnos...

Vannak biztató jelek, jó lesz ez, Moreno most volt először kezdő, a fal se játszott még sokat így együtt, JMD összeszedi őket jövő hétig, még nem kell parázni... 😊StormST
Hát ez tényleg szopás volt...viszont több biztató jel is van. Pl: Ayers, aki szetintem rendesen odattete magát. Orton megbízható - a pick az uccsó 1 percben - hátrányban - az benne van mindig. A WR-k is hozzták magukat (Eddie játéka különösen tettszet)
Ami tényleg gáz, a kibaszott sok büntetés, amit kaptunk. (hozzáteszem nem a zebrák baszták el, hanem tényleg mi). Ja amugy Lloyd-nak kb 10 centit lógott ki a lába és nem lett TD - ergó nem volt szerencsénk sem, pedig benne volt az egyenlítés.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ezt beszoptuk. Ahogy TTT írta, a hibákon ment el, de én az általa felsoroltakhoz hozzátenném még az első drive-os Beadles holding-ot is, azon is simán pontok mentek el sajnos...

Vannak biztató jelek, jó lesz ez, Moreno most volt először kezdő, a fal se játszott még sokat így együtt, JMD összeszedi őket jövő hétig, még nem kell parázni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is bizakodok 😊 Hátha ebben az évben lesz PO...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Fasza meccs volt... 😕JC6
Jövő héten majd jobban megy nektek.
Most igy alakult. Nekünk nagyon kellett ez a meccs és W. Öszintén kivánok sok sikert a 2010-es szezonra. A Westből még mindig a Broncos a legszimpibb csapat. Jövő vasárnap igyekszünk a Chargers ellen megismételni a mai eredményt; hogy segítsünk. Nem voltunk jobbak; de valahogy összejött a W.iktriad
Köszi az őszinte szavakat! Gratulálok! Igazából egyenlő erők küzdöttek, valakinek veszítenie kellett... mi lettünk azok... 😕

Nem gondolnám, hogy rosszul játszottunk, voltak ugyan hibáink, meg elég szomorú is vagyok egy ilyen meccs után, mert meg lehetett volna, de szerintem nem lesz ez rossz. Hazai környezetben legközelebb még jobban oda fogjuk tenni magunkat, főleg hogy javítani akarjuk ezt a pofont, szóval holnaptól bizakodó leszek. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Fasza meccs volt... 😕JC6
Jövő héten majd jobban megy nektek.
Most igy alakult. Nekünk nagyon kellett ez a meccs és W. Öszintén kivánok sok sikert a 2010-es szezonra. A Westből még mindig a Broncos a legszimpibb csapat. Jövő vasárnap igyekszünk a Chargers ellen megismételni a mai eredményt; hogy segítsünk. Nem voltunk jobbak; de valahogy összejött a W.iktriad
Nem tudom, lehet h alá becsültem a Jaguarst, de én úgy gondoltam, h ha akarunk kezdeni valamit a szezonnal, akkor ezt mindenképp hozni kell.
Nem volt szerencsénk, de ez nem von le a ti érdemetekből, Gratulálok.

Nekünk meg a Seahawks ellen muszáj javítani!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2 kibaszott hibán ment el.
1.Buckhalter fumblija. Ez mindenkivel előfordulhat.
2.McBean back to back facemaskje. Mind a kettő tökfölösleges volt mert már megállított emberen nyomta. Ez viszont nem tolerálható.

Nem tudom baszogatni a csapatot máshol mert nem voltak rosszak. Beadles gyenge volt, de ez a 4. poszt kb ahol játszik rookieként. És kb itt volt a legkevesebbet.

Orton kifejezetten jó. Morenonak is vannak pillanatai végre. Még a playhívás lehetne kreatívabb, akkor talán jobb lesz.
A Seahawksot verni kell nincs mese.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fasza meccs volt... 😕JC6
Jövő héten majd jobban megy nektek.
Most igy alakult. Nekünk nagyon kellett ez a meccs és W. Öszintén kivánok sok sikert a 2010-es szezonra. A Westből még mindig a Broncos a legszimpibb csapat. Jövő vasárnap igyekszünk a Chargers ellen megismételni a mai eredményt; hogy segítsünk. Nem voltunk jobbak; de valahogy összejött a W.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fasza meccs volt... 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És ha még pályára is lépne.... 😛manuszka86
pályára fog lépni, ezért ő a no2
vannak direkt rá kitalált playekbriareos
Knighton; Kampam és Tyson "Krisztusi szerettel" várják. És Anthony Smith is.iktriad
Amilyen elvetemült, őt nem fogja zavarni az ilyen, sőt, direkt élvezi.Csak nehogy visszaköszönjön emiatt a Bengals preseason meccs. 😛