Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát az ESPN szakírói kurvára nem bíznak bennünk...Fákk

http://espn.go.com/nfl/picksakike
nem igazán érdekel. Tavaly is ez nyomták. Az ilyeneknél csak számít hogy legyenek sztárjaid. Nekünk nincsenek.
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Hát az ESPN szakírói kurvára nem bíznak bennünk...Fákk

http://espn.go.com/nfl/picks




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hidd el, én mint Phins drukker nagyon kedveltem.
De volt hogy ment neki a szekér, ez elvitathatatlan tőle.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát Delonso... ha a Gaf - Caldwell párost kellene hasonlítanom, akkor nem hiszem, hogy sok olyan elemzés lenne, ahol az utóbbit választaná bárki is a csapatába 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nálatok rengeteg dülledt szemű volt. 😊 Amúgy én Caldwellt kedveltem, volt egy egészen jó idénye is 2006. 7 körül
Nem, én Gaffneyre.

Tibi abban igazad van hogy van ilyen faktor.
Meg van mák is.
Azt a Phinst mindkettő segítette, nem volt egy erős csapat.

Lehetséges itt is.
De JMD rengeteget reachelt. Ami vagy azt jelenti hogy nagyon tud vagy azt hogy nagyon lát vagy pedig azt hogy nagyon szídni fogjátok hamar.
Erre ad választ az elkövetkező.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gaffneyt én nem sokra tartom, rengeteget láttam NE ben.
Royal sokkal jobb képességűnek itéltem újonc éve alapján, de ezt a Gaff, dülled a szeme dolgot már lerágtuk sokszor.

Én nem nagyon szoktam abban hinni hogy eliteket frissen hozott játékosokkal lehet pótolni, peersze volt erre is példa.
Nade, hamarosan meglátjuk.Delonso_
Rá gondolsz???



A dülledt szemű az nem Gaffney, hanem Reche Caldwell volt, aki valóban nálunk 1. számú WR-ként vitte a csapatot konferencia döntőig, utána a nem túl izmos Skins WR sorban a 4/5. számú elkapóig vitte.
Gaffney viszont egy kiemelkedő 3. számú WR volt, akire 2. számúként is lehetett számítani bármikor, a srácban folyamatosan megvan a fejlődési potenciál, jó játékos, jó elkapó.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Gaffneyt én nem sokra tartom, rengeteget láttam NE ben.
Royal sokkal jobb képességűnek itéltem újonc éve alapján, de ezt a Gaff, dülled a szeme dolgot már lerágtuk sokszor.

Én nem nagyon szoktam abban hinni hogy eliteket frissen hozott játékosokkal lehet pótolni, peersze volt erre is példa.
Nade, hamarosan meglátjuk.Delonso_
tavaly előtt rakott volna bárki 10 fillért arra hogy playoffba megy a fins? 😊
Új védelmi sémával, egy lesajnált Penningtonnal, nevesincs elkapókkal(Camarillo, Bess stb.), rookiekkal teletűzdelt OL-lel.
Nem. És mégis megvolt, mert jó volt a chemistry és az edző.
Az a baj, hogy az ember ha nem a saját csapatát nézi hajlamos elfeledkezni a chemistryről, ami szerintem nagyobb tényező mint az általában értékelt egy-egy poszton mekkora sztárok vannak.haromt
Jah, hát arról még nem beszéltünk, hogy eltűnt a két széthúzó a csapatból, van viszont több erős vezéregyéniség (Champ, Dawkins, Graham), akik összefogják a fiatalokat.

Gaffney meg majd kiderül. Attól még, hogy Brady-vel JMD nem rá játszott és ezért nem volt produktív, még nem biztos, hogy most Orton-nal, a rövidpasszos játékkal, nem lesz jó, főleg mivel most elvileg ő az első számú WR. Én bízom benne, mert szurkolóként az a dolgom, meg eddig még, mióta nálunk van, nem adott okot rá, hogy kételkedjek benne... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gaffneyt én nem sokra tartom, rengeteget láttam NE ben.
Royal sokkal jobb képességűnek itéltem újonc éve alapján, de ezt a Gaff, dülled a szeme dolgot már lerágtuk sokszor.

Én nem nagyon szoktam abban hinni hogy eliteket frissen hozott játékosokkal lehet pótolni, peersze volt erre is példa.
Nade, hamarosan meglátjuk.Delonso_
tavaly előtt rakott volna bárki 10 fillért arra hogy playoffba megy a fins? 😊
Új védelmi sémával, egy lesajnált Penningtonnal, nevesincs elkapókkal(Camarillo, Bess stb.), rookiekkal teletűzdelt OL-lel.
Nem. És mégis megvolt, mert jó volt a chemistry és az edző.
Az a baj, hogy az ember ha nem a saját csapatát nézi hajlamos elfeledkezni a chemistryről, ami szerintem nagyobb tényező mint az általában értékelt egy-egy poszton mekkora sztárok vannak.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gaffneyt én nem sokra tartom, rengeteget láttam NE ben.
Royal sokkal jobb képességűnek itéltem újonc éve alapján, de ezt a Gaff, dülled a szeme dolgot már lerágtuk sokszor.

Én nem nagyon szoktam abban hinni hogy eliteket frissen hozott játékosokkal lehet pótolni, peersze volt erre is példa.
Nade, hamarosan meglátjuk.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Az oké csak sajnos sem a rookiekhoz sem az új igazoláshoz nem elég pár hét hogy be is jöjjön.
Viszont két elitet vesztettetek el amiből az egyik a posztján top 3-5
Erre egy decker idén biztos nem megoldás.
Az O linehoz meg e2.3 év is kell ugyanabban a felállásban hogy úgy játsszon ami magasan jegyzett a ligában.Delonso_
1. Gaffney már tavaly év végén és eddig a preseason-ben is bizonyította, hogy megfelelő play hívással nagyon hatékony és hasznos tud lenni. Mellette még ott van Lloyd, aki szintén mutatott biztató dolgokat, Royal beleszokott a slot-ba, Decker megbízhatónak tűnik, ahogy Willis is, Bey-Bey-t meg még nem is láttuk és elvileg ő a legnagyobb tehetség a fiatalok közül...
2. 2008-ban az OL úgy volt a liga egyik legjobbja, hogy akkor jött Clady és Wiegmann, valamint Harris is csak akkor lett kezdő... 😛
3. Doom-ot nem lehet pótolni, de jött a DL-ba Bannan és Jamal, ami kicsit könnyebbé teszi a LB sor dolgát a pass rush-nál, így TALÁN nem lesz annyira nagy veszteség, mint amilyen tavaly lett volna...

Én így látom... 😊

Uff, én beszéltem!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Közben a DP megtudta, hogy komoly tárgyalások folynak Champ és a csapat között, a pletykák szerint most egy 2014-ig szóló szerződés a téma, aminek a végén Champ már valszeg nem CB-t, hanem FS-t játszana...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az oké csak sajnos sem a rookiekhoz sem az új igazoláshoz nem elég pár hét hogy be is jöjjön.
Viszont két elitet vesztettetek el amiből az egyik a posztján top 3-5
Erre egy decker idén biztos nem megoldás.
Az O linehoz meg e2.3 év is kell ugyanabban a felállásban hogy úgy játsszon ami magasan jegyzett a ligában.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Doom és Marshall. Hát kevés csapat nem érezné meg.Delonso_
Jah, valóban. Csak ugye nekünk közben jött egy majdnem komplett DL, javítottunk a WR soron Marshall kiválása után, az OL-ban is tömködjük a lyukakat, szóval nincs tétlenkedés... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Doom és Marshall. Hát kevés csapat nem érezné meg.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Nem akarok ezen vitatkozni idény előtt.
Csak mosolyogtam, hogy Csodabogár a Kelly hőseiből nagyon bírna téged.

"Ekkora pozitív kisugárzással ..."Delonso_
😊

8-8-as év után, ami után valóban elment Marshall, de jöttek azért szép számban újak, én nem érzem reálisnak, hogy vagy visszaessünk, vagy csak picit javuljunk. Persze sok a lutri nálunk is, ahogy máshol is, de én nem féltem a csapatot...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem akarok ezen vitatkozni idény előtt.
Csak mosolyogtam, hogy Csodabogár a Kelly hőseiből nagyon bírna téged.

"Ekkora pozitív kisugárzással ..."
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
12-4?😊
Basszus még jó hogy nem vagy elvakult...Delonso_
Nem elvakult, csak bizakodó... 😊

Egyébként tavaly, a szerintem rosszabb kerettel és nehezebb sorsolással, mindenki max 6-10-re vett minket, innentől én csak azért nem fogok szar eredményt tippelni, mert az a trendi... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor


😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
12-4?😊
Basszus még jó hogy nem vagy elvakult...
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Közben készült még egy körkérdés a szezon előtti elvárásokkal kapcsolatban:

http://denversports.blog.hu/2010/09/09/kezdodik_a_broncos_szezon

😊TheMileHighCity
TTT ismét elég szűkszavú volt 😊

Én ezt várom a legjobban a szezontól: Ayers a lehető legtöbbször döngölje földbe Rivers -t!!! 😀akike
Nekem mindegy ki 😊Black_Adder
Végül is igazad van... Tényleg mindegy, hogy ki, csak venne már valaki vissza az arcából.
(és még finom voltam, mert nem a "becenevén" szólítottam - nehogy egy SD fan megsértődjön véletlen 😂 😂 😂 )




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Közben készült még egy körkérdés a szezon előtti elvárásokkal kapcsolatban:

http://denversports.blog.hu/2010/09/09/kezdodik_a_broncos_szezon

😊TheMileHighCity
TTT ismét elég szűkszavú volt 😊

Én ezt várom a legjobban a szezontól: Ayers a lehető legtöbbször döngölje földbe Rivers -t!!! 😀akike
Nekem mindegy ki 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Fiúk. Rivers > bárki tőletek, jelenleg 😊szaba
Trágyakupac tetején mindegy, ki a kakas... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Fiúk. Rivers > bárki tőletek, jelenleg 😊
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Közben készült még egy körkérdés a szezon előtti elvárásokkal kapcsolatban:

http://denversports.blog.hu/2010/09/09/kezdodik_a_broncos_szezon

😊TheMileHighCity
TTT ismét elég szűkszavú volt 😊

Én ezt várom a legjobban a szezontól: Ayers a lehető legtöbbször döngölje földbe Rivers -t!!! 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Közben készült még egy körkérdés a szezon előtti elvárásokkal kapcsolatban:

http://denversports.blog.hu/2010/09/09/kezdodik_a_broncos_szezon

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring