Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Elvis -> IR... 😕

Állítólag áruljuk Phonso-t egy 5. körért...StormST
Ezen nem kell csodálkozni. Ha jól emlékszem a Minnesota ellen, amikor Javon 63 yardot masírozott az endzone-ba, az is Alfi-ról jött. (hiába az 1 pick + 1 fubmle rec...)

szerk:

Konkrétan, csak a saját lábában esett hasra...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
2.qb:
Most a meccsen úgy tudom Tebow előbb jött, mint Quinn, de Quinn meg mégjobb volt ezúttal mint Tebow. Egyébként az MHR-en lehetett szavazni a meccs után, h kit látnál szívesebben 2.qb-ként ha mondjuk Orton 4hétre kidől egy 7-3-mas állásnál. Az eredmény:
Tim Tebow 1005 votes 77%
Brady Quinn 296 votes 22%

A Tebow mániát persze bele kell kalkulálni ebbe az eredménybe...Black_Adder
...de még mennyire. A realitás szerint kb fordított eredménynek kellene lennie. BQ az utolsó meccsen végre mutatott valamit, mindenképpen NFL-readybb irányító, mint jelenleg Tebow, aki mondjuk a pickek ellenére nagyon jó volt, de akadnak még hibái, amint látjuk, de szerintem jó úton van. Persze, Tebow-nak szurkolok, de
Quinn a backup.
Igaz, például egy szoros hazai meccsen, ha megsérül Orton, lehet, hogy bekönyörögné a nép TT-t a pályára, vagy JMD fejét vennék, ha Q mégis besülne. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
csak összefoglalót láttam.
inkább ncaat nézek mint 4. PS meccsetharomt
Hehe, én éppen Rockies-idegbajt néztem helyette, és csak a CBS game coverage-t figyeltem a Broncos-ról. 😊

Na, de Storm tényleg írt róla:
http://denversports.blog.hu/2010/09/04/broncos_vikings_eloszezon_zaras_eladott_labdakkal_es_egy_nagy_visszaterovel


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Elvis -> IR... 😕

Állítólag áruljuk Phonso-t egy 5. körért...StormST
Alphonso ennyire fos? Amúgy a pickből, amit Alphonsoért adtatok a Seahawks Earl Thomast húzta 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Elvis -> IR... 😕

Állítólag áruljuk Phonso-t egy 5. körért...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak összefoglalót láttam.
inkább ncaat nézek mint 4. PS meccset
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Valami értékelő a 4. meccsről? Azt tudom, hogy Tebow első két drive-ja egy fumble-t és egy picket eredményezett, de utána hasított rendesen.Dobómozdulat jó volt már?A stat alapján volt egy nagyobb futása is, és mintha azt pedzegetnék, hogy versenyben van a 2. qb helyért.Vian
Ez az első meccs amit nem láttam, szal most engem is érdekelne egy értékelés. De majd haromt ha ráér biztos ír, vagy pedig stormst a blogra. //El vagyunk kényeztetve mi mezei drukkerek 😊

2.qb:
Most a meccsen úgy tudom Tebow előbb jött, mint Quinn, de Quinn meg mégjobb volt ezúttal mint Tebow. Egyébként az MHR-en lehetett szavazni a meccs után, h kit látnál szívesebben 2.qb-ként ha mondjuk Orton 4hétre kidől egy 7-3-mas állásnál. Az eredmény:
Tim Tebow 1005 votes 77%
Brady Quinn 296 votes 22%

A Tebow mániát persze bele kell kalkulálni ebbe az eredménybe...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Fuck, kár LenDale-ért, pedig jó lett volna a 4. hét után... 😕

((((Betts kint van a piacon... 😛))))

Baker nem váltja be az ígéreteket, úgy néz ki, pedig tőle sokat váltunk, igaz Jamal érkezése árthatott az esélyeinek, nem is kicsit. A többi cut eddig ok szerintem...

Harris még az első félidőben sérült meg, de azóta nem láttam róla semmit...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Véjveltük Kirlew-t, Arnettet, Overbayt, Johnny Williamst, Duncant és Sperryt és Bakert.
Sanszos hogy ebből Kirlew és Duncan jön PS-be és szerintem Baker is.

Viszont akkor Kevin Alexander szerintem rosteren lesz mint OLB.haromt
+ LenDale-t IR-re raktuk

Harris is megsérült? Tudunk róla valamit?akike
remélhetőleg csak lájtos sérülés.
Lendale azért nem akkora veszteség. És még felkaphatunk használható embereket. Mondjuk Derrick Ward. Vagy visszahozhatjuk Arringtont mert kibaszta a Philly 😊
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Véjveltük Kirlew-t, Arnettet, Overbayt, Johnny Williamst, Duncant és Sperryt és Bakert.
Sanszos hogy ebből Kirlew és Duncan jön PS-be és szerintem Baker is.

Viszont akkor Kevin Alexander szerintem rosteren lesz mint OLB.haromt
+ LenDale-t IR-re raktuk

Harris is megsérült? Tudunk róla valamit?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Azért elég pofás kis WR sor állt össze. Kell a francnak Marshall. 😀 (és még Bey-Bey nem is játszott)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Véjveltük Kirlew-t, Arnettet, Overbayt, Johnny Williamst, Duncant és Sperryt és Bakert.
Sanszos hogy ebből Kirlew és Duncan jön PS-be és szerintem Baker is.

Viszont akkor Kevin Alexander szerintem rosteren lesz mint OLB.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Broncos running back LenDale White tore his Achilles tendon Thursday night and will miss the regular season, a team source told ESPN NFL Insider Adam Schefter on Friday.

http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5528065&campaign=rss&source=NFLHeadlinestenorx
Nagyjából annyi a pozitívum hogy tuti kapok egy 4. kört rajnától a GM ben,
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Broncos running back LenDale White tore his Achilles tendon Thursday night and will miss the regular season, a team source told ESPN NFL Insider Adam Schefter on Friday.

http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=5528065&campaign=rss&source=NFLHeadlines
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valami értékelő a 4. meccsről? Azt tudom, hogy Tebow első két drive-ja egy fumble-t és egy picket eredményezett, de utána hasított rendesen.Dobómozdulat jó volt már?A stat alapján volt egy nagyobb futása is, és mintha azt pedzegetnék, hogy versenyben van a 2. qb helyért.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Storm összefoglalója a Steelers elleni előidény meccs tapasztalatairól:
http://denversports.blog.hu/2010/09/02/broncos_vs_steelers_az_elso_siker_nehany_biztato_jellel

Ez meg egészen óriási. 😂



Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
No, én nem láttam a meccset, de a kinti fórumon az egyik srác csinált egy érdekes elemzést Phonso-ról a Steelers meccs alapján. Minden play-nél csak őt nézte, amikor fent volt és nem volt rajta elvileg elkapás, viszont párszor lefedezte Ward-ot, meg egyszer Miller-t...

A lényeg az, hogy kint is nagy a vita a srácról, ami valszeg sose fog eldőlni, de majd szombaton úgyis kiderül, hogy megy vagy marad... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mikor lesz a végső 53-as keret kihirdetése? Gondolom, hogy az utolsó PS-meccs után, és még a season opener-en előtt, de esetleg valami konkrét időpont van rá?TheMileHighCity
szombat

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mikor lesz a végső 53-as keret kihirdetése? Gondolom, hogy az utolsó PS-meccs után, és még a season opener-en előtt, de esetleg valami konkrét időpont van rá?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kihagytam az 53at 😊
QB: Orton, B.Quinn, Tebow 3
RB: Moreno, Buckhalter, Ball, Hall 4 (susp: LenWhale)
FB: Larsen 1
WR: Gaffney, Lloyd, Royal, Decker, D.Thomas, Willis 6
TE: Graham, R.Quinn, Branson 3 (PS: Geer)
OT: Clady, Harris, Batiste 3
OG: Kuper, Hochstein, Beadles, S.Olsen 4 (PS: Daniels)
C: Walton 1(PS: E.Olsen)
25
DE: McBean, Bannan, L.Smith, Green 4
NT: Jam. Williams, Fields, M.Thomas 3 (PS: Baker)
OLB: Moss, Ayers, Hunter, Atkins, /Doom/ 4/5 (PS: Kirlew, Alexander)
ILB: DJ Williams, Haggan, Woodyard, Mays 4
CB: Champ, Goodman, Cox, Jones, Thompson, /A.Smith/ 5/6 (PS: Vaughn)
S: Dawkins, Hill, McBath, Bruton 4 (PS: McCarthy)
25
ST: Paxton, Prater, Colquitt 3

Ha IR-re tesszük Doom-ot, akkor marad Alphonso Smith. Ha nem akkor megy.
A PS tehát:
Geer TE
Daniels OG
E.Olsen C/G
Baker NT
Kirlew OLB
Alexander OLB
Vaughn CB
McCarthy S

Ami még lehetőség, hogy Thomas vagy LeKevin Smith repül a DL-ből és úgy marad Smith
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Készítettem egy kis szeptemberi denveri előzetest, az egyik fő célkeresztünkben a Broncos-zal, izgamas hónap lesz:

http://denversports.blog.hu/2010/09/01/szuper_szeptember_2010

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
inkább az a baj mint nálam. Kihúzzuk a jókat a drafton, de elherdáljuk 😛
Azért értékben nem lehet verni a 2006-os draftot (Cutler, Scheffler, Marshall, Doom, Kuper)
Nem draftolunk egyáltalán kirívóan szarul. Minden csapatnak vannak rossz pickjei, sőt vannak rossz évei is.
Inkább a megtartás a gond. Szóval a DP is egy fasz, mert most rákattantak az Alphonso Smith dologra. El lett baszva de hát van ilyen.haromt
A DP mindig fasz. Phonso bust, de ez minden pick-ben benne van. Semmi se miatt se tűnt úgy, hogy nem fog bejönni, szerencsére nem kezdőnek draft-oltuk, illetve annyira se hülyék JMD-ék, hogy ne hoztak volna idén utánpótlást. Én így se panaszkodom a tavalyi draft-ra, főleg ahogy Ayers fejlődik... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
inkább az a baj mint nálam. Kihúzzuk a jókat a drafton, de elherdáljuk 😛
Azért értékben nem lehet verni a 2006-os draftot (Cutler, Scheffler, Marshall, Doom, Kuper)
Nem draftolunk egyáltalán kirívóan szarul. Minden csapatnak vannak rossz pickjei, sőt vannak rossz évei is.
Inkább a megtartás a gond. Szóval a DP is egy fasz, mert most rákattantak az Alphonso Smith dologra. El lett baszva de hát van ilyen.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Hát igen... Ismét aktuálissá vált Drew rajzocskája.

más:

DenverPoston téma az is, hogy milyen rosszul draftoló csapat vagyunk. Az utóbbi évekből jóval kevesebb, mint a jelenlegi roster fele maradt csak csapatnál.

szerk:

2004-ből-DJ
2005-ből-senki (Darrent szegény mondjuk meghalt)
2006-ből- Kuper-Doom
2007-ből-Moss-Thomas-Harris
2008-ből-Clady-Royal-Larsenakike
Jah, szarul draftolunk. 5 draft alatt az NFL egyik legjobb és legsokoldalúbb LB-e, egy Pro-Bowl szintű OG, egy sack király, egy Pro Bowl szintű RT, mellette két olyan DL, akikből még akármi is lehet, de idén is esélyesek az 53-ra, egy PB LT, egy kiváló WR és egy iszonyat hasznos FB/LB/ST ász...

Meg akkor még ott van Cutler, Sheffler, Marshall... 😛

Geci fos... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hát igen... Ismét aktuálissá vált Drew rajzocskája.

más:

DenverPoston téma az is, hogy milyen rosszul draftoló csapat vagyunk. Az utóbbi évekből jóval kevesebb, mint a jelenlegi roster fele maradt csak csapatnál.

szerk:

2004-ből-DJ
2005-ből-senki (Darrent szegény mondjuk meghalt)
2006-ből- Kuper-Doom
2007-ből-Moss-Thomas-Harris
2008-ből-Clady-Royal-Larsenakike
Na mondjuk Cutler pl már nincs a csapatnál, de ha azt nézzük, h milyen ellenértéket kaptunk érte, akkor nem volt rossz pick. 😛
Az lenne beszédesebb statisztika, h hány embert vágtunk ki közülük...

szerk:
Ja és ugye volt közben egy edzőváltás, ami után egy teljesen új csapatot kezdtünk építeni...

Amúgy
A 04esek közül DJ-n kívül már sokan a ligában sincsenek.
05: Nem is volt 1. körösünk Derrent Williamst meg lelőtték, pedig tehetséges volt... Foxworth kezdő lenne ha nem sérült volna le, csak nem nálunk
06: Cutler, Scheff, Marshall, Doom, Kuper ez brutálisan erős draft volt. Lehet, h csak Kuper és Doom maradt itt, de mind kezdők (scheff nem biztos)
07: Közülük pl egyedül Harris volt jó pick, hiába vannak még 3man itt.
08: Sahnny a páros években draftolt jól úgy tűnik 😀. Clady, Royal és Larsen még sokáig meghatározó lehet. Hillist meg ugye 1.körös QB-ra sikerült cserélni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear