Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nah, egy győzelem megvan. Volt pár hiányzó, Champ, Kuper, Stokley, Moreno, Buckhalter, Carter, McBath, Clady, Bey-Bey, Graham, Doom és Reid.

Orton most nem dobott TD-t, meg volt egy kis sérülése is, amikor dobott egy pick-et és végül ő csinálta meg a tackle-t, de Quinn, aki bejött helyette, csak 2 dobást kapott, mielőtt Kyle visszajött. Tebow kapott egy félidőt, dobott egy INT-t, aztán Decker-nek egy szép TD-t. A kezdő OL játszott végig a Beadles - Daniels - Walton - Hochstein - Harris felállásban, 2 sack-et engedtek be és futottunk 128 yard-ot, nem rossz ez, Kuper nélkül... 😊

Most a védelem csillogott, kép pick-six is volt, Goodman (77 yard!) és Thompson által, utóbbi ezzel növelte esélyét az 53-ra, valamint Cox csinált még egy INT-t az endzone-ban. Ayers jegyzett 2 sack-et, meg volt még egy felezett Mays és Hunter között. BigBen 4/6-ot dobott, de TD nélkül és csak 1 negyedet, félidőben 10-3 volt ide, szóval azt lehet mondani, hogy a kezdő O-t megfogtuk náluk, de persze preseason, szóval nem lehet belőle nagyon messzemenő következtetéseket levonni.StormST
2,5 negyedet volt az OL. Mint a Steelers kezdő védelme. Közben nem futottunk igazán. Csak Lendale. A többi futás már a ZS csapatuk ellen volt. A kezdőből nálunk csak Walton játszott még egy ideig és talán Beadles.
Részletesebbet majd később
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
gyerekek Tebow mellett úgy néz ki Orton, mint egy tüdőbeteg kisiskolás... nagyon durva a látványbeli különbség

egyébként nem szedte vissza a súlyát? úgy emlékszem, mintha a pro dayre, különbemutatóra külön fogyasztották volna... s akkor biztos h vékonyabb volt mint most

[nem mintha jelentene ez bármit is - csak nagyon látványos volt a "vágás" az összefoglalóban]
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 852 — SB 50 Champion @ Grund
Nah, egy győzelem megvan. Volt pár hiányzó, Champ, Kuper, Stokley, Moreno, Buckhalter, Carter, McBath, Clady, Bey-Bey, Graham, Doom és Reid.

Orton most nem dobott TD-t, meg volt egy kis sérülése is, amikor dobott egy pick-et és végül ő csinálta meg a tackle-t, de Quinn, aki bejött helyette, csak 2 dobást kapott, mielőtt Kyle visszajött. Tebow kapott egy félidőt, dobott egy INT-t, aztán Decker-nek egy szép TD-t. A kezdő OL játszott végig a Beadles - Daniels - Walton - Hochstein - Harris felállásban, 2 sack-et engedtek be és futottunk 128 yard-ot, nem rossz ez, Kuper nélkül... 😊

Most a védelem csillogott, kép pick-six is volt, Goodman (77 yard!) és Thompson által, utóbbi ezzel növelte esélyét az 53-ra, valamint Cox csinált még egy INT-t az endzone-ban. Ayers jegyzett 2 sack-et, meg volt még egy felezett Mays és Hunter között. BigBen 4/6-ot dobott, de TD nélkül és csak 1 negyedet, félidőben 10-3 volt ide, szóval azt lehet mondani, hogy a kezdő O-t megfogtuk náluk, de persze preseason, szóval nem lehet belőle nagyon messzemenő következtetéseket levonni.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azt hittem ma játszunk 2-től, úgy látszik elírtam az előidény programját egy nappal.
Most azért kicsit csalódtam, de legalább nyugodtan tudok Rockies-t és Rapids-t nézni egyszerre, nem jön be a képbe egy harmadik idegbaj. 😀TheMileHighCity
Én ezért nem is próbáltam meg átkonvertálni az időket 😛 /*Persze lehet h én írtam el*/, de majd ma jöhet az idegbaj 😊Black_Adder
Na az lehet, mert rólad fordítottam magyar időpontokra, bár a hivatalos oldalon ellenőriztem mindent, de lehet nem vettem ott észre. Mindegy, ez még a jobb eset, mintha mára vártam volna a meccset, és lejátszottuk volna tegnap. 😊
Nem tudom, hogy nézem-e ma éjjel, nemsokára kezdődik a Rockies, azt hiszem meg fogok kattanni közben, és lehet nem leszek olyan bátor, hogy a holnapi húzós napomnak nulla alvással nekimenjek. :rolleyes:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azt hittem ma játszunk 2-től, úgy látszik elírtam az előidény programját egy nappal.
Most azért kicsit csalódtam, de legalább nyugodtan tudok Rockies-t és Rapids-t nézni egyszerre, nem jön be a képbe egy harmadik idegbaj. 😀TheMileHighCity
Én ezért nem is próbáltam meg átkonvertálni az időket 😛 /*Persze lehet h én írtam el*/, de majd ma jöhet az idegbaj 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azt hittem ma játszunk 2-től, úgy látszik elírtam az előidény programját egy nappal.
Most azért kicsit csalódtam, de legalább nyugodtan tudok Rockies-t és Rapids-t nézni egyszerre, nem jön be a képbe egy harmadik idegbaj. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
A Steelers ellen Beadles is fog kapni lehetőséget LT poszton az első csapatban. Ekkor Stanley Daniels lesz az LG.
Kicsit most elkezdtem aggódni Orton testi épsépéért 😛haromt
Nemtom miért izgulsz Orton tepsiépségéért 😀 Van még 2 első körös QBtok backupnak 😊tenorx
Nem is akármilyenek 😛 mondjuk ha BQ-ből még JMD sem tud kihozni semmit, akkor felesleges tovább erőlködnie... Egy önbizalom-hiányos pöcst csináltak belőle a Brownsnál... 😕

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Steelers ellen Beadles is fog kapni lehetőséget LT poszton az első csapatban. Ekkor Stanley Daniels lesz az LG.
Kicsit most elkezdtem aggódni Orton testi épsépéért 😛haromt
Nemtom miért izgulsz Orton tepsiépségéért 😀 Van még 2 első körös QBtok backupnak 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Steelers ellen Beadles is fog kapni lehetőséget LT poszton az első csapatban. Ekkor Stanley Daniels lesz az LG.
Kicsit most elkezdtem aggódni Orton testi épsépéért 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Gratest players by jersy numbers
ELway, TD, Sharpe,...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Vic Lombardi of CBS 4 in Denver reports Broncos WR Demaryius Thomas has once re-injured his left foot.


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
McDaniels confirmed Mario Haggan will move back to inside linebacker. Jarvis Moss will be 1st team OLB w/ Ayers.

kezdhetem a kakilást... 😛haromt
érdekes... 😂

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Storm bővebb összefoglalója a Lions elleni meccsről:

http://denversports.blog.hu/2010/08/25/broncos_vs_lions_hazai_bemutatkozas_sok_hianyzoval


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintetek Tebow már játszik a Steelers ellen?Vian
mivel még nem edz most sem így nem valószínű
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintetek Tebow már játszik a Steelers ellen?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
McDaniels confirmed Mario Haggan will move back to inside linebacker. Jarvis Moss will be 1st team OLB w/ Ayers.

kezdhetem a kakilást... 😛haromt
Csak bejött az egyik tippem. Azt mondjuk nem tudom, h örüljek-e neki...
Egyébként lehet h Jason Hunter érkezése indította el ezt a lavinát...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
McDaniels confirmed Mario Haggan will move back to inside linebacker. Jarvis Moss will be 1st team OLB w/ Ayers.

kezdhetem a kakilást... 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
és még felszedtük a Miami waiveréről Kory Sperry TE-t. Gondolom camp bodynak, de nem értem minek. Graham és Branson van és a két rookie Geer és Overbay jó aprítani.
Csak nem reszeltek Richard Quinnek?haromt
minden szemetet felszedtek amit kidobunk, azért 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és még felszedtük a Miami waiveréről Kory Sperry TE-t. Gondolom camp bodynak, de nem értem minek. Graham és Branson van és a két rookie Geer és Overbay jó aprítani.
Csak nem reszeltek Richard Quinnek?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Polombuson nem lepődtem meg. Szintén Zoneblocking maradvány.

Azért ha lehet Cladyt ne erőltessük a preseason faszkodásban.

Viszont akkor nem tudom ki lesz a másik kezdő OLB. Moss? na akkor lefosom a bokám 😛
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 852 — SB 50 Champion @ Grund
Ejj, megelőztek... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 852 — SB 50 Champion @ Grund
Közben repült Polumbus is. Mondjuk ez picit érthetőbb, de szintén meglepő... 😛

Még egy meglepi: JMD azt mondta, hogy Haggan megy középre... 😛

Van azért jóbhír is: ma edzett DJ, Champ, Kuper, Buvks és Bey-Bey is, holnap pedig munkába áll LenDale éééééééééééés Ryan "Sweet Feet" Clady!!!!!! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
White és Clady holnap újra edz...

Legalábbis JMD ezt nyilatkozta.

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 852 — SB 50 Champion @ Grund
Hmm, ez engem is meglepett... 😛

Szerintem Mays lehet a kulcsa a dolognak, valszeg meggyőző lehetett. Vagy Ayodele szidta JMD anyját... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kibasztátok Ayodele-tbriareos
az első PS meccsen nem volt túl jó, de azért nagyon meglepett.
Vagy Haggan visszamegy ILB-nek /*mondjuk mert Moss vagy kirlew annyira állatul tolja*/. Ezt azért nem nagyon hinném
Vagy Worrel Williams olyan jó, mint a bátyja
Vagy ott van ugye Spencer Larsen, aki ILB-t is játszik. Lehet jobb volt mint Ayodale, és így spórolunk a roster hellyel /*pl h ne kelljen IR-re tenni Doom-ot, vagy máshol legyen mélyebb depth*/

Mást így elsőre nem tudok elképzelni...Black_Adder
Ezt nem értem... Nem volt annyira rossz.

Haggan tuti nem megy vissza ILBbe.
Larsen egy pillanatot sem edzett már LBként idén. Csak FB és spec team.
Worrell Williams meg camp body. Így marad DJ mellett Mays és Woodyard. Mondjuk Mayst megnézném végre rendesen DJ-vel, de eddig nem győzött meg PS meccseken. Woodyard meg nickel LB.