Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Készítettem egy kis szeptemberi denveri előzetest, az egyik fő célkeresztünkben a Broncos-zal, izgamas hónap lesz:

http://denversports.blog.hu/2010/09/01/szuper_szeptember_2010

😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 851 — SB 50 Champion @ Grund
inkább az a baj mint nálam. Kihúzzuk a jókat a drafton, de elherdáljuk 😛
Azért értékben nem lehet verni a 2006-os draftot (Cutler, Scheffler, Marshall, Doom, Kuper)
Nem draftolunk egyáltalán kirívóan szarul. Minden csapatnak vannak rossz pickjei, sőt vannak rossz évei is.
Inkább a megtartás a gond. Szóval a DP is egy fasz, mert most rákattantak az Alphonso Smith dologra. El lett baszva de hát van ilyen.haromt
A DP mindig fasz. Phonso bust, de ez minden pick-ben benne van. Semmi se miatt se tűnt úgy, hogy nem fog bejönni, szerencsére nem kezdőnek draft-oltuk, illetve annyira se hülyék JMD-ék, hogy ne hoztak volna idén utánpótlást. Én így se panaszkodom a tavalyi draft-ra, főleg ahogy Ayers fejlődik... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
inkább az a baj mint nálam. Kihúzzuk a jókat a drafton, de elherdáljuk 😛
Azért értékben nem lehet verni a 2006-os draftot (Cutler, Scheffler, Marshall, Doom, Kuper)
Nem draftolunk egyáltalán kirívóan szarul. Minden csapatnak vannak rossz pickjei, sőt vannak rossz évei is.
Inkább a megtartás a gond. Szóval a DP is egy fasz, mert most rákattantak az Alphonso Smith dologra. El lett baszva de hát van ilyen.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 851 — SB 50 Champion @ Grund
Hát igen... Ismét aktuálissá vált Drew rajzocskája.

más:

DenverPoston téma az is, hogy milyen rosszul draftoló csapat vagyunk. Az utóbbi évekből jóval kevesebb, mint a jelenlegi roster fele maradt csak csapatnál.

szerk:

2004-ből-DJ
2005-ből-senki (Darrent szegény mondjuk meghalt)
2006-ből- Kuper-Doom
2007-ből-Moss-Thomas-Harris
2008-ből-Clady-Royal-Larsenakike
Jah, szarul draftolunk. 5 draft alatt az NFL egyik legjobb és legsokoldalúbb LB-e, egy Pro-Bowl szintű OG, egy sack király, egy Pro Bowl szintű RT, mellette két olyan DL, akikből még akármi is lehet, de idén is esélyesek az 53-ra, egy PB LT, egy kiváló WR és egy iszonyat hasznos FB/LB/ST ász...

Meg akkor még ott van Cutler, Sheffler, Marshall... 😛

Geci fos... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hát igen... Ismét aktuálissá vált Drew rajzocskája.

más:

DenverPoston téma az is, hogy milyen rosszul draftoló csapat vagyunk. Az utóbbi évekből jóval kevesebb, mint a jelenlegi roster fele maradt csak csapatnál.

szerk:

2004-ből-DJ
2005-ből-senki (Darrent szegény mondjuk meghalt)
2006-ből- Kuper-Doom
2007-ből-Moss-Thomas-Harris
2008-ből-Clady-Royal-Larsenakike
Na mondjuk Cutler pl már nincs a csapatnál, de ha azt nézzük, h milyen ellenértéket kaptunk érte, akkor nem volt rossz pick. 😛
Az lenne beszédesebb statisztika, h hány embert vágtunk ki közülük...

szerk:
Ja és ugye volt közben egy edzőváltás, ami után egy teljesen új csapatot kezdtünk építeni...

Amúgy
A 04esek közül DJ-n kívül már sokan a ligában sincsenek.
05: Nem is volt 1. körösünk Derrent Williamst meg lelőtték, pedig tehetséges volt... Foxworth kezdő lenne ha nem sérült volna le, csak nem nálunk
06: Cutler, Scheff, Marshall, Doom, Kuper ez brutálisan erős draft volt. Lehet, h csak Kuper és Doom maradt itt, de mind kezdők (scheff nem biztos)
07: Közülük pl egyedül Harris volt jó pick, hiába vannak még 3man itt.
08: Sahnny a páros években draftolt jól úgy tűnik 😀. Clady, Royal és Larsen még sokáig meghatározó lehet. Hillist meg ugye 1.körös QB-ra sikerült cserélni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Hát igen... Ismét aktuálissá vált Drew rajzocskája.

más:

DenverPoston téma az is, hogy milyen rosszul draftoló csapat vagyunk. Az utóbbi évekből jóval kevesebb, mint a jelenlegi roster fele maradt csak csapatnál.

szerk:

2004-ből-DJ
2005-ből-senki (Darrent szegény mondjuk meghalt)
2006-ből- Kuper-Doom
2007-ből-Moss-Thomas-Harris
2008-ből-Clady-Royal-Larsen




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Aug. 1 óta Moreno ma edzett először. Természetesen non-contact jersey-t viselt. Saját elmondása szerint 80%os állapotban van. Szintén edzett ma Buck is, valamint Champ, Kuper, Dawkins, R.Quinn.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Clady mehet esetleg PuP-ra. Bár nem tudom most lehet-e rakni. Főleg hogy edzett már haromt
Úgy tudom, ha tc alatt volt már aktív rosteren, akkor nem lehet PuP-ra tenni.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Clady mehet esetleg PuP-ra. Bár nem tudom most lehet-e rakni. Főleg hogy edzett már
Doom a TC 2. napján sérült meg. Ő nem mehet
Na és még ott van persze Bay-Bay és Moreno is...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Denver Poston megy az agyalás, hogy bemeri-e ismerni a hibáját JMD és kivágja-e Alphonso Smitht.haromt
Hát azért lényegében első körös picket egy év után kivágni igen durva volna. Ilyen alapon Aso-t is ki kellett volna vágni nálunk, 2 vagy inkább 3 évig semmi nem mutatott.Döme
Persze csak most az a helyzet hogy ha nem vágjuk ki őt, mint egyértelműen a TC leggyengébbjét a secondaryben akkor waiverre kell rakni Thompsont amit nem akarnak. Én mondjuk nem vagyok oda érte de a steelers ellen jó volt.
A legnagyobb baj ott van, hogy több sérültet is rosteren kell tartani akik egy ideig még nem játszanak (Clady pl., de Doom-ot sem akarják IRre rakni mert hogy talán december elejére visszajöhet...)
kiváncsi vagyok a megoldásraharomt
őőőő PUP?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Denver Poston megy az agyalás, hogy bemeri-e ismerni a hibáját JMD és kivágja-e Alphonso Smitht.haromt
Hát azért lényegében első körös picket egy év után kivágni igen durva volna. Ilyen alapon Aso-t is ki kellett volna vágni nálunk, 2 vagy inkább 3 évig semmi nem mutatott.Döme
Persze csak most az a helyzet hogy ha nem vágjuk ki őt, mint egyértelműen a TC leggyengébbjét a secondaryben akkor waiverre kell rakni Thompsont amit nem akarnak. Én mondjuk nem vagyok oda érte de a steelers ellen jó volt.
A legnagyobb baj ott van, hogy több sérültet is rosteren kell tartani akik egy ideig még nem játszanak (Clady pl., de Doom-ot sem akarják IRre rakni mert hogy talán december elejére visszajöhet...)
kiváncsi vagyok a megoldásra
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A Denver Poston megy az agyalás, hogy bemeri-e ismerni a hibáját JMD és kivágja-e Alphonso Smitht.haromt
Hát azért lényegében első körös picket egy év után kivágni igen durva volna. Ilyen alapon Aso-t is ki kellett volna vágni nálunk, 2 vagy inkább 3 évig semmi nem mutatott.Döme
Ja. Amúgy sztem Jamarcust is hiba volt kivágni, még egy esélyt megérdemelt volna. Vagy többet.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
A Denver Poston megy az agyalás, hogy bemeri-e ismerni a hibáját JMD és kivágja-e Alphonso Smitht.haromt
Hát azért lényegében első körös picket egy év után kivágni igen durva volna. Ilyen alapon Aso-t is ki kellett volna vágni nálunk, 2 vagy inkább 3 évig semmi nem mutatott.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Denver Poston megy az agyalás, hogy bemeri-e ismerni a hibáját JMD és kivágja-e Alphonso Smitht.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
The Denver Broncos on Monday released running back Justin Fargas and designated cornerback Tony Carter as waived/injured, it was announced.

Egyik se meglepő.
Esetleg az, h Fargas ennyire gyenge volt... /*De az elküldése semmi esetre sem*/

StormST: Orton tackle-je Gaffney fumble-je után volt, amit utána incomplete passznak ítéltek, Quinn meg egy sacket kapott a helyén, a 2 passza az a 4. végén volt. Mondjuk csak az számít, h Quinn jött be Orton helyére, nem Tebow...
A futás tényleg nem volt rossz. Volt ugyan több no gain-es és néhány hosszabb futás növeli az átlagot, de a két kezdő futónk nélkül a Steelers DL ellen nem rossz, sőt... Ráadásul egy goal line szituációt is megoldottunk a kezdők ellen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A nickeles 2 falemberes megoldások érdekesek.
haromt
Pedig passz esélyes szituban ez ma nagy divat, és amolyan standard. De jó is, ha van egy jó NT (na nálunk nincs, de azért mégis megy a 2-4-5 keményen 😛). de műxik, ha van LB hozzá, semmivel nem jobb a 3-3-5. Úgyis egy oldalas blitz lesz többnyire, és így ezt nehezebb blokkolni (mert nehezebb kiszúrni ki van blitzen, és ki hol is jön), mint a fix 3 DL ember esetén. Persze jó bármi, amit jól csinálnak. De igazából kreatív DC esetén csodás káosz tud kialakulni, és van LB aki ere született és tarol. Őt kell megtalálni. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na annyira részletes nem leszek. csak posztonként
QB: Orton hozta a szokásosat. Persze megzavarta sérülés és nyomott egy ostoba dobást, amiből pick lett. Abszolút az övé volt. A mozgása és a magabiztossága a zsebben nagyon tetszik. Tebow meg Tebow. Egyelőre 3. QB. Kell még ott dolgozni, de nem reménytelen
RB: LenDale ideális megoldás lesz ha visszajön az eltiltása után.. Fargas cut, Ball lesz rosteren. Utóbbi legalább a passzoknál nem rossz. Ettől függetlenül inkább ne nagyon lássuk.
WR: Lloyd geci jó. Simán kezdeni fog. Orton nagyon érzi. Gaffneyt most nem erőltettük, Royal viszont kezdi érezni a slotot. Willis is stabilizálja a helyét, ami szerintem Stokley cutját eredményezi. Decker megbízható.
OL-TEk: A futásblokkolás nem ment ilyen formában igazán. Persze remélhetőleg Stanley Danielst többet nem látjuk a kezdőcsapatban. Walton zsír. Harris is hozza amit tud. Hochstein nekem gyenge RG-nek. Szóval jöjjön vissza Kuper. Beadles lehet hogy kezdeni fog LT-ben, amíg nincs Clady. Nem volt nagyon rossz. Mondjuk ennyit kevés csapat blitzel mint a Steelers. Meglepődtem hogy a kezdőben kiskedvencemet Geert találtam. Remélem csinál rostert. Viszont szerintem Richard Quinn IR lesz, vagy kivágjuk. Branson már most sokkal érettebb játékot mutat mint Quinn valaha. Ráadásul el is tud kapni.

DL: Nem voltam elájulva. Jamalt levették nagyon. McBeannek voltak bíztató momentumai, illetve a nickel helyzetekben Greennek. A nickeles 2 falemberes megoldások érdekesek.
LB-k: Ayers. Állat volt. Nagyon sokat fejlődött pass rushban. Az utóbbi 2 meccsen hozott 4 sacket (most elvettek egyet egy nem playbefolyásoló Cox hand in the face miatt, de én sacknek vettem). Haggan jó lesz középen, főleg ha többet blitzelünk onnan. Moss viszont súlytalan. hajt meg minden, de nem sokat ér.
Secondary: Dawk és Champ nem volt, így különösen meglepő amit műveltek. Cox nagyon jó. Goodman hibázgat de néha nagyot nyom. Könyörgöm Nate Jonest ne erőltessük. Botrány rossz. Főleg hogy ingázik a CB-S poszt között. összeségében jól teljesített az egység. Thompsonnak nem volt nehéz dolga pickkel, a semmi közepén a kezébe dobta Batch.
Specteam: Colquitt gecinagyokat rúg. És végre figyel a coverteamre is. Prater szokásos. A returnereknél még nem tiszta mit akarunk. Thompson és Cox elég lehet.

Playcall: Nekem kicsit túl konzervatív az offense. remélem azért lesznek meglepőbb játékok. defenseben most több volt a blitz, amik ültek is nagyrészben

Nem mondom hogy el vagyok ájulva, de nem tűnik ez nagyon szarnak. Ha visszajönnek a sérültek simán jó lesz ez.
Reméljük most senki nem sérült meg komolyabban.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 851 — SB 50 Champion @ Grund
Nah, egy győzelem megvan. Volt pár hiányzó, Champ, Kuper, Stokley, Moreno, Buckhalter, Carter, McBath, Clady, Bey-Bey, Graham, Doom és Reid.

Orton most nem dobott TD-t, meg volt egy kis sérülése is, amikor dobott egy pick-et és végül ő csinálta meg a tackle-t, de Quinn, aki bejött helyette, csak 2 dobást kapott, mielőtt Kyle visszajött. Tebow kapott egy félidőt, dobott egy INT-t, aztán Decker-nek egy szép TD-t. A kezdő OL játszott végig a Beadles - Daniels - Walton - Hochstein - Harris felállásban, 2 sack-et engedtek be és futottunk 128 yard-ot, nem rossz ez, Kuper nélkül... 😊

Most a védelem csillogott, kép pick-six is volt, Goodman (77 yard!) és Thompson által, utóbbi ezzel növelte esélyét az 53-ra, valamint Cox csinált még egy INT-t az endzone-ban. Ayers jegyzett 2 sack-et, meg volt még egy felezett Mays és Hunter között. BigBen 4/6-ot dobott, de TD nélkül és csak 1 negyedet, félidőben 10-3 volt ide, szóval azt lehet mondani, hogy a kezdő O-t megfogtuk náluk, de persze preseason, szóval nem lehet belőle nagyon messzemenő következtetéseket levonni.StormST
2,5 negyedet volt az OL. Mint a Steelers kezdő védelme. Közben nem futottunk igazán. Csak Lendale. A többi futás már a ZS csapatuk ellen volt. A kezdőből nálunk csak Walton játszott még egy ideig és talán Beadles.
Részletesebbet majd későbbharomt
Igazából én nem láttam ezt se, az OL-ről azért írtam, mert a Tebow-Decker TD-nél még ott volt pár kezdő a videón... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
Tebow kapott egy félidőt, dobott egy INT-t, aztán Decker-nek egy szép TD-t.StormST
ezt azért örömteli volt látni, párás is lett a szemem 😊
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81a1c829/Decker-3-yard-TD-rec


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gyerekek Tebow mellett úgy néz ki Orton, mint egy tüdőbeteg kisiskolás... nagyon durva a látványbeli különbség

egyébként nem szedte vissza a súlyát? úgy emlékszem, mintha a pro dayre, különbemutatóra külön fogyasztották volna... s akkor biztos h vékonyabb volt mint most

[nem mintha jelentene ez bármit is - csak nagyon látványos volt a "vágás" az összefoglalóban]Gyulus
Evidens minden játékosnál hogy body builder stílusban mennek a workoutokra. A TC-re meg már egy kiadós profi kondiprogram után ami vsz elég durva növekedéssel jár. Egyébként mindig ekkora volt Tebow
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nah, egy győzelem megvan. Volt pár hiányzó, Champ, Kuper, Stokley, Moreno, Buckhalter, Carter, McBath, Clady, Bey-Bey, Graham, Doom és Reid.

Orton most nem dobott TD-t, meg volt egy kis sérülése is, amikor dobott egy pick-et és végül ő csinálta meg a tackle-t, de Quinn, aki bejött helyette, csak 2 dobást kapott, mielőtt Kyle visszajött. Tebow kapott egy félidőt, dobott egy INT-t, aztán Decker-nek egy szép TD-t. A kezdő OL játszott végig a Beadles - Daniels - Walton - Hochstein - Harris felállásban, 2 sack-et engedtek be és futottunk 128 yard-ot, nem rossz ez, Kuper nélkül... 😊

Most a védelem csillogott, kép pick-six is volt, Goodman (77 yard!) és Thompson által, utóbbi ezzel növelte esélyét az 53-ra, valamint Cox csinált még egy INT-t az endzone-ban. Ayers jegyzett 2 sack-et, meg volt még egy felezett Mays és Hunter között. BigBen 4/6-ot dobott, de TD nélkül és csak 1 negyedet, félidőben 10-3 volt ide, szóval azt lehet mondani, hogy a kezdő O-t megfogtuk náluk, de persze preseason, szóval nem lehet belőle nagyon messzemenő következtetéseket levonni.StormST
2,5 negyedet volt az OL. Mint a Steelers kezdő védelme. Közben nem futottunk igazán. Csak Lendale. A többi futás már a ZS csapatuk ellen volt. A kezdőből nálunk csak Walton játszott még egy ideig és talán Beadles.
Részletesebbet majd később
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
gyerekek Tebow mellett úgy néz ki Orton, mint egy tüdőbeteg kisiskolás... nagyon durva a látványbeli különbség

egyébként nem szedte vissza a súlyát? úgy emlékszem, mintha a pro dayre, különbemutatóra külön fogyasztották volna... s akkor biztos h vékonyabb volt mint most

[nem mintha jelentene ez bármit is - csak nagyon látványos volt a "vágás" az összefoglalóban]
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 851 — SB 50 Champion @ Grund
Nah, egy győzelem megvan. Volt pár hiányzó, Champ, Kuper, Stokley, Moreno, Buckhalter, Carter, McBath, Clady, Bey-Bey, Graham, Doom és Reid.

Orton most nem dobott TD-t, meg volt egy kis sérülése is, amikor dobott egy pick-et és végül ő csinálta meg a tackle-t, de Quinn, aki bejött helyette, csak 2 dobást kapott, mielőtt Kyle visszajött. Tebow kapott egy félidőt, dobott egy INT-t, aztán Decker-nek egy szép TD-t. A kezdő OL játszott végig a Beadles - Daniels - Walton - Hochstein - Harris felállásban, 2 sack-et engedtek be és futottunk 128 yard-ot, nem rossz ez, Kuper nélkül... 😊

Most a védelem csillogott, kép pick-six is volt, Goodman (77 yard!) és Thompson által, utóbbi ezzel növelte esélyét az 53-ra, valamint Cox csinált még egy INT-t az endzone-ban. Ayers jegyzett 2 sack-et, meg volt még egy felezett Mays és Hunter között. BigBen 4/6-ot dobott, de TD nélkül és csak 1 negyedet, félidőben 10-3 volt ide, szóval azt lehet mondani, hogy a kezdő O-t megfogtuk náluk, de persze preseason, szóval nem lehet belőle nagyon messzemenő következtetéseket levonni.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azt hittem ma játszunk 2-től, úgy látszik elírtam az előidény programját egy nappal.
Most azért kicsit csalódtam, de legalább nyugodtan tudok Rockies-t és Rapids-t nézni egyszerre, nem jön be a képbe egy harmadik idegbaj. 😀TheMileHighCity
Én ezért nem is próbáltam meg átkonvertálni az időket 😛 /*Persze lehet h én írtam el*/, de majd ma jöhet az idegbaj 😊Black_Adder
Na az lehet, mert rólad fordítottam magyar időpontokra, bár a hivatalos oldalon ellenőriztem mindent, de lehet nem vettem ott észre. Mindegy, ez még a jobb eset, mintha mára vártam volna a meccset, és lejátszottuk volna tegnap. 😊
Nem tudom, hogy nézem-e ma éjjel, nemsokára kezdődik a Rockies, azt hiszem meg fogok kattanni közben, és lehet nem leszek olyan bátor, hogy a holnapi húzós napomnak nulla alvással nekimenjek. :rolleyes:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring