Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Igen, én tudtam...Dawk Phillys sérülése előjött 1 hónapja kb, mert rosszul ütközött. Aztán rá 2 hétre rásérült megint... 😕
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Dawkins-nak állítólag olyan sérülése van, ami 90 napot igényelne a teljes gyógyuláshoz, lehet sejteni, hogy milyen formában lesz, ha tudja egyáltalán vállalni a játékot... 😕

Von-nak szerintem az a kötés a kezén nagyon zavaró lehet, bár először nem zavarta, de mostanában tényleg nem tud úgy csillogni...

Harris szar, mert persze megcsinálja a tackle-t, csak az után, hogy megcsinálta rajta a WR az elkapást. Jobb, mint a többi, de még Goodman-nél is sokkal rosszabb... 😛

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Közben injury report:
DNP: Dawkins
Limited: Chris Harris és Bruton
Full: Quinton Carter és Von Miller

Dawknak nagyon össze kéne kapnia magát, nélküle nem lyukas lenne a secondary, hanem egy nagy lyuk.
Jó lenne ha Harris is tudná vállalni a játékot, StromST-nek nem tetszik, de ő legalább meg tudja csinálni a tackle-t, ami egy 3rd CB-nél már nem is olyan rossz, és nála csak jóval gyengébb játékosok vannak mögötte...
Carter és Miller full, mindkettő nagyon fontos. Ha Carter se tudna játszani Dawk mellett, akkor Bruton és Moore. Moore egyszerűen hülye, de nagyon, Bruton meg pancser. Ja és sérült. McCarthey jájj... Rosszul fest nagyon ez a secondary.
Sajnos Miller is halványabban tündököl a sérülése óta, de azért még mindig elengedhetetlenül fontos h játsszon. Mondjuk fog is, ha már teljes értékű edzést végzett...

KC-ből nem edzett McGraw és Battle. McGraw hiánya nagy előny lenne, Battle meg, hát szvsz nagyjából hasonló képességű futóik vannak, végül is mindegy ki fut ellenünk. Azért talán Battle vett részt a legtöbb harcban 😊, és ha így van, nyilván nem véletlenül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Tebow egyik INT-je utólag fumble lett. Én mondjuk először se értettem, h miért INT, teljesen egyértelmű volt, h fumble. Statisztikában számít, máshol nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mit nekem a szilveszter? Alig várom az elsejét...
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Jake Long -> IR, Clady állítólag 1. alternate, ha ez így van, akkor mehet a Pro Bowl-ra, de ez még nem hivatalos...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
már kijárt neki, mer nem az első hibája

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
És h ne csak off legyen:
Cosby hibája az állásába került Austin Sylester (FB) jött a helyéreBlack_Adder
utólag könnyű...
több mint 14 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
mondom most vizsgáim vannak sajnos 😛 de a linkeket lementem 😛
kb 1 hónap és már enni fogom a szavakat 😀 amúgy torrenten nem tudtok linket? mer nem találtam sehol

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
amint vége a vizsgáimnak megteszem nyugi 😛
amint elkezdtem írni a fórumra eldöntöttem h utánna járok a történelemnek szépen ahogy illik 😀Negritis
Olvasd el a legjobb draftolt játékosainkról szóló cikkemet a DSB-n 😛, vagy a kifejezetten Sharpe-ról szólót ugyan ott 😛
A DVD amiről StromST beszélt a TYTen elérhető, legalábbis nekem szvsz onnan van meg, és ajánlom mindenkinek

És h ne csak off legyen:
Cosby hibája az állásába került Austin Sylester (FB) jött a helyére

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
amint vége a vizsgáimnak megteszem nyugi 😛
amint elkezdtem írni a fórumra eldöntöttem h utánna járok a történelemnek szépen ahogy illik 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
uh 7. körös pickből HoF nah az nem gyenge teljesítmény (mondjuk Brady is hasonlóan fogja elérni)
viszont csak arról a 2 HoFunkról tudtam aki tényleg csak nálunk volt 😛 köszi érte
amúgy sztem Big Ben nem fog mozogni se a szezon végén, Riversbe meg ha szorult önbecsülés nem megy el (szal el fog 😀)
Bradyt nemtomNegritis
Ajánlom a Broncos történetét bemutató DVD-t, bár nem tudom jelenleg hol elérhető még...

Sharpe meg kötelező, olvass és nézz utána szépen! 😊

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
uh 7. körös pickből HoF nah az nem gyenge teljesítmény (mondjuk Brady is hasonlóan fogja elérni)
viszont csak arról a 2 HoFunkról tudtam aki tényleg csak nálunk volt 😛 köszi érte
amúgy sztem Big Ben nem fog mozogni se a szezon végén, Riversbe meg ha szorult önbecsülés nem megy el (szal el fog 😀)
Bradyt nemtom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként Clady, Dawkins és McGahee is 2. alternate...

Ebből Clady nem érdemli meg, ez alap...

Mondjuk hogy Rivers hogy a pékbe került Dalton és Tebow elé, az nem nagyon tudom megérteni...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Pro Bowl résztvevők: Champ (#11!!), Doom, Von!

Tebow, Prater és Colquitt tartalékok. Ha Brady vagy BB visszalép, akkor Tebow megy. Viszont a két rúgó kimaradása pont szégyen, de nem szabad telhetetlennek lenni... 😊StormST
Lehet, hogy Brady és BB visszalép, de Tebow nem fog ráérni. 😛 😀xrace77
bocsi h trollkodok, de nem Dalton a 4. a QB-k közt? (AFC értelemszerűen)Amadeus91
Valóban, az első hírek alapján írták, utána pontosították, csak akkor én már aludtam... 😊

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
nem tudom, és épp kerem hol van írva hogy ki a backup vagy pontos sorrend
egyáltalán nyílvánosságra hozták?

jah és AFC Westből csak nekünk van kezdőnk 😀

valahol meglehet nézni amúgy hogy hány HoFunk van? 😊
mer Champ tuti az lesz, meg ugye arra is kiváncsi vagyok hogy hány olyan van aki csak nálunk tolta 😀
tudom h ez ciki, meg nyílván egy sima google lenne, de hátha ti tudtok olyat amit jobb nézniNegritis
www.Profootballhof.com

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 023 — The Mathematician
nem tudom, és épp kerem hol van írva hogy ki a backup vagy pontos sorrend
egyáltalán nyílvánosságra hozták?

jah és AFC Westből csak nekünk van kezdőnk 😀

valahol meglehet nézni amúgy hogy hány HoFunk van? 😊
mer Champ tuti az lesz, meg ugye arra is kiváncsi vagyok hogy hány olyan van aki csak nálunk tolta 😀
tudom h ez ciki, meg nyílván egy sima google lenne, de hátha ti tudtok olyat amit jobb nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Pro Bowl résztvevők: Champ (#11!!), Doom, Von!

Tebow, Prater és Colquitt tartalékok. Ha Brady vagy BB visszalép, akkor Tebow megy. Viszont a két rúgó kimaradása pont szégyen, de nem szabad telhetetlennek lenni... 😊StormST
Lehet, hogy Brady és BB visszalép, de Tebow nem fog ráérni. 😛 😀xrace77
bocsi h trollkodok, de nem Dalton a 4. a QB-k közt? (AFC értelemszerűen)
több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Pro Bowl résztvevők: Champ (#11!!), Doom, Von!

Tebow, Prater és Colquitt tartalékok. Ha Brady vagy BB visszalép, akkor Tebow megy. Viszont a két rúgó kimaradása pont szégyen, de nem szabad telhetetlennek lenni... 😊StormST
Lehet, hogy Brady és BB visszalép, de Tebow nem fog ráérni. 😛 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Megint egy kicsit feleslegesnek érzem a feszültségkeltést...StormST
Én nem akarok feszültséget kelteni, de láttam amit láttam. És nem jött be. De ki vagyok én, hogy odapofántlakodjak és szóljak? Blablabla...

Lezártam.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
szerk: miért nem rögtön SB? 😉Black_Adder
Csak csendben, csak halkan.... 😀 Ne cinkelj 😀 😛
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Pro Bowl résztvevők: Champ (#11!!), Doom, Von!

Tebow, Prater és Colquitt tartalékok. Ha Brady vagy BB visszalép, akkor Tebow megy. Viszont a két rúgó kimaradása pont szégyen, de nem szabad telhetetlennek lenni... 😊

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Megint egy kicsit feleslegesnek érzem a feszültségkeltést...

Nekünk most rohadtul nem kell a Raiders-el foglalkozni. Csak akkor juthatnak be, ha ajándékba adjuk nekik, ennyi. Ha bejutunk, azt vagy magunknak köszönhetjük majd vagy nekik, ha kiesünk, azt CSAK magunknak! Azaz nekik max hálásak lehetünk majd... 😛

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
...Negritis
Én úgy állok hozzá, hogy tojok rá.
De! Néha olvasok olyat a csapatomról az ottani topikban, vagy eredménykövetőben, hogy felfordul a gyomrom.JC6
sztem a mi topicunkban nem nagyon olvashatsz durva dolgokat magaatokról...nem igazán szokott senki se szidalmazni titeket...az eredménykövetőben pedig oda-vissza mennek azért a dolgok legtöbbször és amúgy sztem igen korrekt hangvételű szokott maradni a dolog ott is...de te tudod

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Na, milyen az aláírásom? 😀 😛JC6
ciki lesz ha nem nyer a SD 😛, de ha mégis, akkor majd lenyúljuk 😀

szerk: miért nem rögtön SB? 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data