NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 772 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Áruljuk Lockot Breer szerint, Panthers és Vikings-zal mennek a tárgyalások.
Cruyffista
Így viszont rögtön más képet festene a draft is nálunk. De várom már azt a hajnali 2-őt. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Áruljuk Lockot Breer szerint, Panthers és Vikings-zal mennek a tárgyalások.
Cruyffista
Csodás hír. Küldjük hozzá csomagban vissza a Panthersnek az alkalamtlan embert..
Zalán
Packershez mehet ARodért 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Áruljuk Lockot Breer szerint, Panthers és Vikings-zal mennek a tárgyalások.
Cruyffista
Csodás hír. Küldjük hozzá csomagban vissza a Panthersnek az alkalamtlan embert..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 277
Áruljuk Lockot Breer szerint, Panthers és Vikings-zal mennek a tárgyalások.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 555
Bármelyik kerül ide, ugyanazt gondolom. BW pontosan ezek közé a játékosok közé illeszkedik. Nem véletlenül. Ilyen típusú játékosokra nincs szükség a keretben. Solid kezdőnk kispénzért van, semmit nem érő cserénk kis pénzért van. a hatodik körből pedig még jöhetett volna egy Travethan. Egy korrekt kezdő esetleges kinevelését buktuk a semmiért cserébe. Nálam ez rossz deal.
Zalán
Lock és Darnold számait is ütötte, a Saintset egy évvel korábban jobban elvezényelte, mint a Hill-Winston páros később. Nem azt akarom mondani ezzel, hogy bármiféle jövője lesz itt, de a csávó az egyik legjobb statokkal bíró csere QB a ligában.

Cruyffista
Ez egy rohadt semmit mondó stat.
Tudom olyat linkelni amit Turb jóbb Teddynél.

Megmondom mit csinál Teddy 3&9 re a playek 100% ban. Rugózik 3 at aztán ad egy 4 yardos passzt a futónak.
Te meg agyfaszt kapsz, aztán rájössz végülis jobb, hogy így lett vége mint a másik eset amikor mellé dobja 2 yardról a tök üres embernek a redzoneba. KB 3 yardot töltenek az ember labdái a levegőben átlag.
Csapat szempontból lehet ,hogy van nála szarabb, de garantálom hogy nézni senkit se rosszabb.

Játszottunk 7 meccset tavaly ami egy labda birtokláson múlt és náluk volt a laszti a végén. Abból 4 alkalommal megdobott egy Checkdownt a futónak 4&hosszúra. 2 alkalommal eladta, egy másiknál meg nem talált el 2yardról egy teljesen üres embert.

Azt tudja hol a futója aztán elég beszari hozzá hogy 4&12 re is őt dobja meg. PJ Walker ugyan olyan szar volt de ő legalább nyerni akart nem megszabadulni a labdától, hogy ne az ő gondja legyen.

Szorítsatok, hogy ne idén hozzatok QB-t, a végén még komolyan gondolja a csapatnál is valaki ezt a mentor dolgot. Ha egy újonc bármit el tanul Teddytől akkor kuka a karrierje.
TSzabi
Fasz voltam mert kihagytam belőle azt amikor 3 pont hátrányba FG távolságon belül benyel egy 8 yardos sacket 3downra.
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Legalább nem volt olyan drága.
Vak vezet világtalant, jól megküzdhetnek a backup QB helyért. Ha mégis valamelyikük kezdő lesz, akkor 1 év múlva egyik sem ( Boomerrel együtt) lesz már itt. 😛
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 555
Bármelyik kerül ide, ugyanazt gondolom. BW pontosan ezek közé a játékosok közé illeszkedik. Nem véletlenül. Ilyen típusú játékosokra nincs szükség a keretben. Solid kezdőnk kispénzért van, semmit nem érő cserénk kis pénzért van. a hatodik körből pedig még jöhetett volna egy Travethan. Egy korrekt kezdő esetleges kinevelését buktuk a semmiért cserébe. Nálam ez rossz deal.
Zalán
Lock és Darnold számait is ütötte, a Saintset egy évvel korábban jobban elvezényelte, mint a Hill-Winston páros később. Nem azt akarom mondani ezzel, hogy bármiféle jövője lesz itt, de a csávó az egyik legjobb statokkal bíró csere QB a ligában.

Cruyffista
Ez egy rohadt semmit mondó stat.
Tudom olyat linkelni amit Turb jóbb Teddynél.

Megmondom mit csinál Teddy 3&9 re a playek 100% ban. Rugózik 3 at aztán ad egy 4 yardos passzt a futónak.
Te meg agyfaszt kapsz, aztán rájössz végülis jobb, hogy így lett vége mint a másik eset amikor mellé dobja 2 yardról a tök üres embernek a redzoneba. KB 3 yardot töltenek az ember labdái a levegőben átlag.
Csapat szempontból lehet ,hogy van nála szarabb, de garantálom hogy nézni senkit se rosszabb.

Játszottunk 7 meccset tavaly ami egy labda birtokláson múlt és náluk volt a laszti a végén. Abból 4 alkalommal megdobott egy Checkdownt a futónak 4&hosszúra. 2 alkalommal eladta, egy másiknál meg nem talált el 2yardról egy teljesen üres embert.

Azt tudja hol a futója aztán elég beszari hozzá hogy 4&12 re is őt dobja meg. PJ Walker ugyan olyan szar volt de ő legalább nyerni akart nem megszabadulni a labdától, hogy ne az ő gondja legyen.

Szorítsatok, hogy ne idén hozzatok QB-t, a végén még komolyan gondolja a csapatnál is valaki ezt a mentor dolgot. Ha egy újonc bármit el tanul Teddytől akkor kuka a karrierje.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 692
állítólag a Saints feljönne 1/9-re. ha adnak legalább egy jövő évi elsőt és harmadikat és egy idei másodikat az 1/27 mellett, akkor én csinálnám (amennyiben nem QB-t akarunk húzni, és Sewell nincs bent). Le lehet őket húzni.
Cruyffista
Kicsit sok a két első, idei második+harmadik kombó szerintem, ennyit Mahomesért nem adott fel a Chiefs, pedig ott is 27-ről mozgott fel 10-re. Akkor két első+egy harmadik ment a Buffalohoz.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 277
állítólag a Saints feljönne 1/9-re. ha adnak legalább egy jövő évi elsőt és harmadikat és egy idei másodikat az 1/27 mellett, akkor én csinálnám (amennyiben nem QB-t akarunk húzni, és Sewell nincs bent). Le lehet őket húzni.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Ennek a lehetősége sem adott vele. néztem a highlightot róla. olyan érdekes, hogy a sikeres passzai, amik bekerültek, 80 százalékban az ellenfél vezetésénél történt meg. A csávó nem nyertes. És nincs jó jelenléte.
Zalán
Ez mondjuk az idei szezonban Watsonra vagy Ryanre is igaz etc. A Panthersnek simán az egyik legszarabb védelme van a ligában.

Szerintem mind a Bridgewater kérdést, mint a versenytárs jelentőségét túlgondoljátok. Alig kapott többet tőlünk, mint a zs-kategóriás Driskel. Őt is max zárójelben emlegettük tavaly, mint miniigazolás, így kéne Teddy-t is. Én Darnoldért semmiképp sem adtam volt 2. + 4. kört, míg úgy gondolom, hogy azok közül akik az FA-n nem kaptak fix kezdő helyet, TB mindegyiknél jobb. De ez mindegy is, nem ő lesz a jövő QB-ja. Vagy idén, vagy jövőre érkezik egy első körös QB, ha Lock nem válik be.
Cruyffista
Kik azok, akik nem kaptak fix kezdő helyet és rosszabbak? Tényleg, kikből áll ez a lista ?
Zalán
Zalán, nézd, az FA-ról "ingyen" elérhető QB-k között egyetlen egy sem volt aki biztosan jobb lenne, mint Teddy, nem azért mert Teddy allpro, hanem mert okkal FA-k (beleértve Winstont is, aki személyes kedvenc, de bazz 30 intes emberről beszélünk):
 walterfootball.com/freeagents2021QB.php

Sztem elképesztő mód túfújjátok ezt az igazolást, mintha Bridgewaterrel akarnánk nekimenni az évnek, pedig kurvára backupnak jött, még backuphoz képest is olcsóért.

Carolinaban azért gyújtanak örömtüzeket, mert voltak olyan hülyék h megváltót láttak bele és adtak neki 63 millát 3 évre, ha mi is így tettünk volna (vagy csak akár átvesszük garantált nélkül a maradék fizuját), akkor én is kiegyenesített kaszával hőzöngenék, de az Isten szerelmére, cserének jött 4.5 milláért. Nézd végig kik és mennyiért ülnek a cserepadokon és mond komoly arccal h Teddy nem top5 köztük.
Általános Doktor
Holtszezon van.
A fórum üres.
Holnap már nem lesz az fő téma.
Nálam most szakadt el a cérna. 4,5 millióért hoztunk egy olyan embert, aki semmire nem lesz a hasznára a csapatnak. Miközben elzavarjuk a rosszul és nem használt, magunk nevelt (ritka kivétel) lokálpatrióta, közönségkedvens, labdát soha el nem ejtett futónkat. Most meg futóhiányunk van és megy a cetli a drafton a posztra. Nem tudom, figyelembe venni, hogy ez egy nemszámít igazolás. Szerintetek is egyébként. Meg jövőre nem lesz itt. Adtuk volna ezt a pénzt valami jótékonysági célra, vagy a gyepmesternek, a Broncos covid áldozatainak családjának. Minek fizetsz olyanra, ami semmi érdemit nem fog hozni? Ez a csávó leszerepelt épp elégszer. Nyerni nem tud.
Isten ments, hogy ez az ember egyetlen snap-et is pályán töltsön Denverben.
Befejeztem.

Go Lock !!
Zalán
de csere QB kell, míg csere sztár RB nem kell
ennyi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem nem zavar Bridgewater, szükség irányítónak a jobbak között van, az a 4.5 millió simán odaadható is egy cserének. Csak az időpont fejvakarós. Csak akkor volt értelme, ha tudjuk, hogy nincs esélyünk már kihúzni olyan irányítót, akiben látunk fantáziát. De ez a mi helyzetünkben elég nagy rizikózás, mert szerintem még Kellen Mond is jobb opció lett volna a 2. kör elején (vagy onnan felmenve egy kicsit), mint akár Teddy, akár Lock.

Szóval én mindenképpen próbálkoztam volna egy idei irányítóval, mert vagy tízen is vannak akikben van "valami". Mind a tízben többet látok, mint Lockban láttam, pedig őt is teljesen korrekt (sőt jó) próbálkozásnak gondoltam (és gondolom a mai napig is) a második körben. És éppen ezért, nem is léptem volna most a draft előtt. Ha lemegy a draft és kiderül, hogy nem volt esély irányítót szerezni, akkor is meg lehetett volna ezt lépni, és akkor érteném is a miértjét.

(A QB draftolásról: Paton nem teheti meg, hogy csak a jövőre fókuszálva teljesen ignorálja az idei év igényeit. Akkor se, ha idény végén megy a teljes szakmai stáb. Ez van, nem is akarom elővenni őt azért, mert idénre is gondol. De ha netán 3 év múlva úgy állnánk majd, hogy a mostani QB classból lesz 4-5 francise irányító is, akik közül lesz 1 v. 2 olyan akit elengedtünk, az nem fog jól festeni....)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ennek a lehetősége sem adott vele. néztem a highlightot róla. olyan érdekes, hogy a sikeres passzai, amik bekerültek, 80 százalékban az ellenfél vezetésénél történt meg. A csávó nem nyertes. És nincs jó jelenléte.
Zalán
Ez mondjuk az idei szezonban Watsonra vagy Ryanre is igaz etc. A Panthersnek simán az egyik legszarabb védelme van a ligában.

Szerintem mind a Bridgewater kérdést, mint a versenytárs jelentőségét túlgondoljátok. Alig kapott többet tőlünk, mint a zs-kategóriás Driskel. Őt is max zárójelben emlegettük tavaly, mint miniigazolás, így kéne Teddy-t is. Én Darnoldért semmiképp sem adtam volt 2. + 4. kört, míg úgy gondolom, hogy azok közül akik az FA-n nem kaptak fix kezdő helyet, TB mindegyiknél jobb. De ez mindegy is, nem ő lesz a jövő QB-ja. Vagy idén, vagy jövőre érkezik egy első körös QB, ha Lock nem válik be.
Cruyffista
Kik azok, akik nem kaptak fix kezdő helyet és rosszabbak? Tényleg, kikből áll ez a lista ?
Zalán
Zalán, nézd, az FA-ról "ingyen" elérhető QB-k között egyetlen egy sem volt aki biztosan jobb lenne, mint Teddy, nem azért mert Teddy allpro, hanem mert okkal FA-k (beleértve Winstont is, aki személyes kedvenc, de bazz 30 intes emberről beszélünk):
 walterfootball.com/freeagents2021QB.php

Sztem elképesztő mód túfújjátok ezt az igazolást, mintha Bridgewaterrel akarnánk nekimenni az évnek, pedig kurvára backupnak jött, még backuphoz képest is olcsóért.

Carolinaban azért gyújtanak örömtüzeket, mert voltak olyan hülyék h megváltót láttak bele és adtak neki 63 millát 3 évre, ha mi is így tettünk volna (vagy csak akár átvesszük garantált nélkül a maradék fizuját), akkor én is kiegyenesített kaszával hőzöngenék, de az Isten szerelmére, cserének jött 4.5 milláért. Nézd végig kik és mennyiért ülnek a cserepadokon és mond komoly arccal h Teddy nem top5 köztük.
Általános Doktor
Holtszezon van.
A fórum üres.
Holnap már nem lesz az fő téma.
Nálam most szakadt el a cérna. 4,5 millióért hoztunk egy olyan embert, aki semmire nem lesz a hasznára a csapatnak. Miközben elzavarjuk a rosszul és nem használt, magunk nevelt (ritka kivétel) lokálpatrióta, közönségkedvens, labdát soha el nem ejtett futónkat. Most meg futóhiányunk van és megy a cetli a drafton a posztra. Nem tudom, figyelembe venni, hogy ez egy nemszámít igazolás. Szerintetek is egyébként. Meg jövőre nem lesz itt. Adtuk volna ezt a pénzt valami jótékonysági célra, vagy a gyepmesternek, a Broncos covid áldozatainak családjának. Minek fizetsz olyanra, ami semmi érdemit nem fog hozni? Ez a csávó leszerepelt épp elégszer. Nyerni nem tud.
Isten ments, hogy ez az ember egyetlen snap-et is pályán töltsön Denverben.
Befejeztem.

Go Lock !!

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A draftra az én jóslatom:
- nem megyünk fel
- ha bent lesz Fields kirántjuk
- ha nem lesz bent megpróbálunk lemenni, remélem h jövő évi első/második körös kompenzációval gyarapodva - lecserélés után LB picket várok
- ha nem tudunk lemenni, akkor sztem OT ami need és value (Slater és Sewell), esetleg Parsons, mint ILB, de nála van pár red flag.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 277
Bármelyik kerül ide, ugyanazt gondolom. BW pontosan ezek közé a játékosok közé illeszkedik. Nem véletlenül. Ilyen típusú játékosokra nincs szükség a keretben. Solid kezdőnk kispénzért van, semmit nem érő cserénk kis pénzért van. a hatodik körből pedig még jöhetett volna egy Travethan. Egy korrekt kezdő esetleges kinevelését buktuk a semmiért cserébe. Nálam ez rossz deal.
Zalán
Lock és Darnold számait is ütötte, a Saintset egy évvel korábban jobban elvezényelte, mint a Hill-Winston páros később. Nem azt akarom mondani ezzel, hogy bármiféle jövője lesz itt, de a csávó az egyik legjobb statokkal bíró csere QB a ligában.
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Kik azok, akik nem kaptak fix kezdő helyet és rosszabbak? Tényleg, kikből áll ez a lista ?
Zalán
Kezdő helyet kaptak: Fitz, Winston, Dalton, Newton

Akik nem:
Brissett - Dolphins
Heinicke - Washington
Tyrod Taylor - Texans (bár ő elvileg kezdeni ment)
Flacco - Eagles
Alex Smith - visszavonult
Chase Daniel - Chargers
Trubisky - Bills
Glennon - Giants
McCoy - Arizona
Tim Boyle - Detorit
CJ Beathard - Jaguars

Bridgewater nem kicsit jobb náluk, de szerintem a váll nélküli Newtont is veri.
Cruyffista
Bármelyik kerül ide, ugyanazt gondolom. BW pontosan ezek közé a játékosok közé illeszkedik. Nem véletlenül. Ilyen típusú játékosokra nincs szükség a keretben. Solid kezdőnk kispénzért van, semmit nem érő cserénk kis pénzért van. a hatodik körből pedig még jöhetett volna egy Travethan. Egy korrekt kezdő esetleges kinevelését buktuk a semmiért cserébe. Nálam ez rossz deal.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ennek a lehetősége sem adott vele. néztem a highlightot róla. olyan érdekes, hogy a sikeres passzai, amik bekerültek, 80 százalékban az ellenfél vezetésénél történt meg. A csávó nem nyertes. És nincs jó jelenléte.
Zalán
Ez mondjuk az idei szezonban Watsonra vagy Ryanre is igaz etc. A Panthersnek simán az egyik legszarabb védelme van a ligában.

Szerintem mind a Bridgewater kérdést, mint a versenytárs jelentőségét túlgondoljátok. Alig kapott többet tőlünk, mint a zs-kategóriás Driskel. Őt is max zárójelben emlegettük tavaly, mint miniigazolás, így kéne Teddy-t is. Én Darnoldért semmiképp sem adtam volt 2. + 4. kört, míg úgy gondolom, hogy azok közül akik az FA-n nem kaptak fix kezdő helyet, TB mindegyiknél jobb. De ez mindegy is, nem ő lesz a jövő QB-ja. Vagy idén, vagy jövőre érkezik egy első körös QB, ha Lock nem válik be.
Cruyffista
Kik azok, akik nem kaptak fix kezdő helyet és rosszabbak? Tényleg, kikből áll ez a lista ?
Zalán
Zalán, nézd, az FA-ról "ingyen" elérhető QB-k között egyetlen egy sem volt aki biztosan jobb lenne, mint Teddy, nem azért mert Teddy allpro, hanem mert okkal FA-k (beleértve Winstont is, aki személyes kedvenc, de bazz 30 intes emberről beszélünk):
 walterfootball.com/freeagents2021QB.php

Sztem elképesztő mód túfújjátok ezt az igazolást, mintha Bridgewaterrel akarnánk nekimenni az évnek, pedig kurvára backupnak jött, még backuphoz képest is olcsóért.

Carolinaban azért gyújtanak örömtüzeket, mert voltak olyan hülyék h megváltót láttak bele és adtak neki 63 millát 3 évre, ha mi is így tettünk volna (vagy csak akár átvesszük garantált nélkül a maradék fizuját), akkor én is kiegyenesített kaszával hőzöngenék, de az Isten szerelmére, cserének jött 4.5 milláért. Nézd végig kik és mennyiért ülnek a cserepadokon és mond komoly arccal h Teddy nem top5 köztük.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 277
Kik azok, akik nem kaptak fix kezdő helyet és rosszabbak? Tényleg, kikből áll ez a lista ?
Zalán
Kezdő helyet kaptak: Fitz, Winston, Dalton, Newton

Akik nem:
Brissett - Dolphins
Heinicke - Washington
Tyrod Taylor - Texans (bár ő elvileg kezdeni ment)
Flacco - Eagles
Alex Smith - visszavonult
Chase Daniel - Chargers
Trubisky - Bills
Glennon - Giants
McCoy - Arizona
Tim Boyle - Detorit
CJ Beathard - Jaguars

Bridgewater nem kicsit jobb náluk, de szerintem a váll nélküli Newtont is veri.
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ennek a lehetősége sem adott vele. néztem a highlightot róla. olyan érdekes, hogy a sikeres passzai, amik bekerültek, 80 százalékban az ellenfél vezetésénél történt meg. A csávó nem nyertes. És nincs jó jelenléte.
Zalán
Ez mondjuk az idei szezonban Watsonra vagy Ryanre is igaz etc. A Panthersnek simán az egyik legszarabb védelme van a ligában.

Szerintem mind a Bridgewater kérdést, mint a versenytárs jelentőségét túlgondoljátok. Alig kapott többet tőlünk, mint a zs-kategóriás Driskel. Őt is max zárójelben emlegettük tavaly, mint miniigazolás, így kéne Teddy-t is. Én Darnoldért semmiképp sem adtam volt 2. + 4. kört, míg úgy gondolom, hogy azok közül akik az FA-n nem kaptak fix kezdő helyet, TB mindegyiknél jobb. De ez mindegy is, nem ő lesz a jövő QB-ja. Vagy idén, vagy jövőre érkezik egy első körös QB, ha Lock nem válik be.
Cruyffista
Kik azok, akik nem kaptak fix kezdő helyet és rosszabbak? Tényleg, kikből áll ez a lista ?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 277
Ennek a lehetősége sem adott vele. néztem a highlightot róla. olyan érdekes, hogy a sikeres passzai, amik bekerültek, 80 százalékban az ellenfél vezetésénél történt meg. A csávó nem nyertes. És nincs jó jelenléte.
Zalán
Ez mondjuk az idei szezonban Watsonra vagy Ryanre is igaz etc. A Panthersnek simán az egyik legszarabb védelme van a ligában.

Szerintem mind a Bridgewater kérdést, mint a versenytárs jelentőségét túlgondoljátok. Alig kapott többet tőlünk, mint a zs-kategóriás Driskel. Őt is max zárójelben emlegettük tavaly, mint miniigazolás, így kéne Teddy-t is. Én Darnoldért semmiképp sem adtam volt 2. + 4. kört, míg úgy gondolom, hogy azok közül akik az FA-n nem kaptak fix kezdő helyet, TB mindegyiknél jobb. De ez mindegy is, nem ő lesz a jövő QB-ja. Vagy idén, vagy jövőre érkezik egy első körös QB, ha Lock nem válik be.
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Aki nem tudja, az tanítja ???
Most mentorálja és egyben versenyzik is vele?
A nagy koponyák melletti dolgozás.. Ez a kedvencem. Hozzuk el inkább a nagy koponyát ide.. Vagy itt miért nincs nagy koponya?
Zalán
És akkor Alex Smith mivel lenne jobb? Ráadásul a pályán Bridgewaternél is értelmezhetetlenebb. Ha elhozzuk Smithet vagy Brisettet az FA első hetén, akkor előrébb lennénk?
Cruyffista
Smith egy karizma. De igazad van, egyikkel sem lennénk előrébb. Lock nem Paton embere, ès valamiért szeretjük a fizimiskáját itt. de potens versenytàrs kell neki. ez lehet egy életerős qb a piacon, ilyen már nincs, és lehet valaki a drafton az első ötből. akit el lehet hozni, ha nagyon akarsz a kilencedikről. ha nem tudjuk egyiket sem megoldani idén, akkor minek hozni Driskel típusú valakit, mert van Driskel. Akkor egy év múlva megint meg lehet próbálni. Willie leírta miért nem vagy semmivel sem előrébb ezzel az üzlettel. Rám lehet fogni az elfogultságot Broncos ügyben, rá nem. Komolyan. ki fogadna rá pénzzel, hogy BW-ből lesz mèg irányító, csak olyan, aki csereként beállva elmenedzseli a csapatot a po-ba ??? Ennek a lehetősége sem adott vele. néztem a highlightot róla. olyan érdekes, hogy a sikeres passzai, amik bekerültek, 80 százalékban az ellenfél vezetésénél történt meg. A csávó nem nyertes. És nincs jó jelenléte.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Azért van más mérce is mint hogy Teddy mennyi meccset nyert. A focit nem csak a QB játssza. A Panthersnél is voltak 2020ban cserék rendesen - Rivera, Kuechly, Rhule, Newton. Egy szétzilált csapatban kellett hoznia a szerepet.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 277
Aki nem tudja, az tanítja ???
Most mentorálja és egyben versenyzik is vele?
A nagy koponyák melletti dolgozás.. Ez a kedvencem. Hozzuk el inkább a nagy koponyát ide.. Vagy itt miért nincs nagy koponya?
Zalán
És akkor Alex Smith mivel lenne jobb? Ráadásul a pályán Bridgewaternél is értelmezhetetlenebb. Ha elhozzuk Smithet vagy Brisettet az FA első hetén, akkor előrébb lennénk?
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Willie Parker
Lance és Fields oké hogy top prospectek, de azt hagyod ki, hogy mindkettőnek egy tanuló szezont mondanak hónapok óta, nem tudnak instant kezdeni, vagy tudnának, csak nem ez a terv velük. Darnoldot én nem hasonlítanám a Teddy dealhez. Odaadtak egy 2. és egy 4. kört, míg jövőre az opciója pénzben is rengeteg, "kicsit" nagyobb bukó lenne. Teddy-t pedig kiváló mentornak tartják, aki nagy koponyák mellett is dolgozott eddig, tud segíteni akár Locknak, akár a rookienak. Ja és továbbra is áll: az FA piacon a Teddy-nél jobb QB-k instant kezdő helyet kaptak Dalton és Fitz esetében, nem Lock intjeinek számától függést.
Cruyffista
Darnold opciójáról még nem döntöttek
Willie Parker
Akárhogy is, ha Darnold nem válik be, az a pazarlás magasfoka, míg a Teddy dealre senki nem fog emlékezni 2 év múlva. Képzeld el itt a hangulatot, ha idehozzuk Darnoldot (akinél még az is vitatható, hogy Locknál jobb volt-e eddig) két értékes pickért és találgatjuk mi legyen az opciójával.

Vannak azért szintjei a purgatóriumnak.
Cruyffista
Szamomra nem. darnold egy elcseszett edzővel egy elcseszett csapatban lett ujonc kezdő. jár neki egy második esély. benne még valid minden, amit bele lehet látni. persze megbukhat most is. De valamiért pont Bridgewater előző csapata, ahol épp eleget játszott, vett részt edzésen, adott inkább esélyt Darnoldnak, mint ennek a fószernek.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Willie Parker
Lance és Fields oké hogy top prospectek, de azt hagyod ki, hogy mindkettőnek egy tanuló szezont mondanak hónapok óta, nem tudnak instant kezdeni, vagy tudnának, csak nem ez a terv velük. Darnoldot én nem hasonlítanám a Teddy dealhez. Odaadtak egy 2. és egy 4. kört, míg jövőre az opciója pénzben is rengeteg, "kicsit" nagyobb bukó lenne. Teddy-t pedig kiváló mentornak tartják, aki nagy koponyák mellett is dolgozott eddig, tud segíteni akár Locknak, akár a rookienak. Ja és továbbra is áll: az FA piacon a Teddy-nél jobb QB-k instant kezdő helyet kaptak Dalton és Fitz esetében, nem Lock intjeinek számától függést.
Cruyffista
Aki nem tudja, az tanítja ???
Most mentorálja és egyben versenyzik is vele?
A nagy koponyák melletti dolgozás.. Ez a kedvencem. Hozzuk el inkább a nagy koponyát ide.. Vagy itt miért nincs nagy koponya? elvileg van koponya, aki a falat csárázza, van koponya, aki D-ben prof. oszt mégis az van, hogy se fal, se a D nem állítja meg az utolsó támadást, hogy Blacket idézzem. A nagy koponya nyer. a nagy koponya tolmácsa pedig 3 millióért ül a padon és egy másik csapat még fizet neki hetet, hogy ne ott rontsa a levegőt. a nagy koponyaságából semmit nem profitált a Panthers, és egyetlen korábbi csapata sem. A következők sem fognak.
Ezek mind olyan érvek, amit akkor hozunk fel, ha valakiről meg akarjuk győzni saját magunkat, hogy miért lesz jó. Egyébként 31 csapat örül, hogy nem ő nyalta be ezt a fickót. 18. legjobb. engem nem érdekel Denverben sem a 22. sem a 18. qb. Egèsz egyszerűen nem előrelépés, sem Locknak versenytárs, sem a padon, sem mentornak, sem egy esetleges újincnak. Állóvíz. engem a top 5-10 érdekel.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 277
Willie Parker
Lance és Fields oké hogy top prospectek, de azt hagyod ki, hogy mindkettőnek egy tanuló szezont mondanak hónapok óta, nem tudnak instant kezdeni, vagy tudnának, csak nem ez a terv velük. Darnoldot én nem hasonlítanám a Teddy dealhez. Odaadtak egy 2. és egy 4. kört, míg jövőre az opciója pénzben is rengeteg, "kicsit" nagyobb bukó lenne. Teddy-t pedig kiváló mentornak tartják, aki nagy koponyák mellett is dolgozott eddig, tud segíteni akár Locknak, akár a rookienak. Ja és továbbra is áll: az FA piacon a Teddy-nél jobb QB-k instant kezdő helyet kaptak Dalton és Fitz esetében, nem Lock intjeinek számától függést.
Cruyffista
Darnold opciójáról még nem döntöttek
Willie Parker
Akárhogy is, ha Darnold nem válik be, az a pazarlás magasfoka, míg a Teddy dealre senki nem fog emlékezni 2 év múlva. Képzeld el itt a hangulatot, ha idehozzuk Darnoldot (akinél még az is vitatható, hogy Locknál jobb volt-e eddig) két értékes pickért és találgatjuk mi legyen az opciójával.

Vannak azért szintjei a purgatóriumnak.